«Кравчучка» ніколи не стане мерседесом. Кілька разів перепроданий Укрсоцбанк навіть під вивіскою «UniCredit Bank» не став європейським.
×
Введите ваш E-mail
для оформления подписки:
Подписаться
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Уважаемый Андрей!
В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
×
Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
Індивідуальний підхід Укрсоцбанк застосував і до одного зі своїх колишніх керівників: заступника голови правління Миколи Лагуна, який потім очолив Дельта Банк. Так, той самий сумнозвісний Дельта Банк. Існує інформація, що Лагун через підконтрольне підприємство ТОВ «Траверз-буд» отримав в Укрсоцбанку кредит на 16, 785 млн. доларів США, який не повертав. При цьому, такий бізнесмен, напевно, зв'язався з юристами-експерементаторами і гібридизував схему неповернення боргу. Докладніше про це на сайті sxemy.com/publications/?id=10163&t=1&from=rss. Чому сталося не так, як гадалося? Укрсоцбанк взагалі боровся за цей кредит? Хто в Укрсоцбанку і як видав підконтрольному Лагуну підприємству кредит, під яке забезпечення, які умови повернення? Які відсотки? Менші, ніж для російського бізнесу – 9,5%?(прошу не звинувачувати мене в неприязні до Росії та російського – я інтернаціональний у своїх поглядах)?
Укрсоцбанк не звітує перед своїми клієнтами.
Але, як то кажуть, багатії теж плачуть. Багато грошей –більше проблем. На сайті www.theinsider.ua/business/53db7f143b156/ міститься сповідь бізнесмена Миколи Толмачева – «Застройщик обслуживает крупные кредиты в «Ощадбанке» и «Укрсоцбанке» на общую суму около 1,2 миллиарда гривен, что и затрудняет эффективную работу компании. Об этих проблемах руководство ТММ сообщало еще в октябре 2013-го.» Таке обслуговування кредитів є збитковим для бізнеса Миколи Толмачева: «чистый убыток кипрской TMM Real Estate Development plc, которой принадлежат 100% украинского ООО «Т.М.М.», составил почти $16 миллионов. Компания работает в убыток уже не первый год, поэтому такие результаты были предсказуемы», а тому штраф податкової інспекції у розмірі 195 мил. грн. може змусити бізнес Миколи Толмачева заявити про своє банкрутство, про що і йдеться на вищевказаному сайті. Тобто знов таки, спустивши мільярд, бізнесмени уходять у банкрутство, до якого приходять добре підготовлені і, як правило, перевівши активи на інші структури, Куди діватися звичайним людям: «Вішатися? Жебрати? Займати Межигірря та інші покинуті хатинки заможних бігунів, готелі, державні адміністрації?». Про це, напевно, Укрсоцбанк інформує кожного боржника індивідуально.
Іноді плаче і багатий Укрсоцбанк, який заявляє про таку свою міць, що навіть не потребує рефінансування. Наприклад, співчуваючи жінці, в якої за прострочення боргу перед Укрсоцбанком за заявою того ж Укрсоцбанку продали за заниженою ціною (майже втричі) приміщення магазину (http://galinfo.com.ua/news/171867.html). При цьому, як вбачається зі статті, про таку оборудку, Укрсоцбанк домовився з жінкою про сплату боргу, став її союзником і дуже намагався завадити продажу. Але продаж за третину дійсної ціни таки відбувся завдяки рейдерській атаці, коли було використано виконавчу службу. Хочеться вірити, що Укрсоцбанк в такій оборудці не виступає в ролі літературного можновладця, який для уникнення зайвих проблем підписує в один день указ про страту та помилування популярної в народі особи, при цьому, указ про помилування завідомо повинен надійти після страти такої особи, коли вже запізно (всі дивилися чудовий фільм «Дон Сезар де Базан»). Будемо вважати, що Укрсоцбанк щирий в своїх почуттях, а не випробував чергову схему позбавлення людини її власності.
Не дивлячись на вищевикладене, закликаю людей не боятися залякувань Укрсоцбанку. Кредит – не гріх. Втратити в Україні власність може і людина з повністю оплаченими рахунками. У відомих регіонах, не захищені державою люди, відстоюють свою власність навіть перед озброєними вояками. Куди там Укрсоцбанку.