Три літри 27 апреля 2022, 16:10
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Главная, 47
В данном отделении банка обслуживание на высочайшем уровне, при том что клиент не V.I.P., а обычный пенсионер.

Сразу на входе нас встретил сотрудник банка. Обычно в других банках сотрудник на входе это что-то типа вахтера или сторожа который после ответа на вопрос «куда идёте» обычно просто махает рукой в нужном направлении. Тут всё иначе: сотрудник банка проводил нас в зал, предложил сесть пока он пригласит другого сотрудника который непосредственно будет решать нашу проблему.

Проблема была в необходимости перевыпустить просроченную карту. которая уже была заказана на отделение в Харькове, но которую не удалось забрать из-за нападения России. В другом отделении эту проблему почему-то не смогли решить, не знаю возможно в том городе были реальные причины не позволяющие это сделать. Здесь же нам оперативно помогли перезаказать карту.

Но всё же больше всего мне понравилось отношение сотрудников — реально как будто перед ними V.I.P. клиент.
Yuliiag 26 апреля 2022, 15:55
Погасила карту согласно суммы указаной в приложении для волного погашения — через 3 дня начислили ещё 1000грн процентов. Пришла в отделение чтобы выяснить сколько ещё раз мне придётся заплатить и как вообще такое возможно — так и ее получила внятный ответ. Паралельно с паспортом хотела снять денег с карты. Мне отказали — сказали по паспорту снять можно только если карта с собой. Вопрос зачем нужно отделение где никто не может ответить ни на какой вопрос и если единственная его функция — банкомат.
В країні вели воєнний стан, більшість банків пішли на поступки своїм кліентам: впровадили кредитні канікули або по кредитам залишили тільки тіло (відсотки забрали). А тут вуаля, банк нароховує тільки відсотки і які там кредитні канікули, ви що. Вони бідненьки при таких відсоткових ставках — нараховують все наповну. І коли звертаешься з проханням ввести кредитні канікули — Відповідь: ми спишемо відсотки з вашого кредитног ліміту. На питання: чому ви нараховуєте відсотки а тіло не нараховуєте Відповідь: коли ви платите відсотки, ви підтримуєте економіку країни. Питання: яку економіку ви підтримуєте?
Sanyah1984 16 апреля 2022, 17:24
Херсон уже почти два месяца оккупирован. Работы нет, цены космос. Яйца старт 70грн! Чудо банк даже не уменьшил проценты…типа закончится война будем забирать квартиры, машины!
Dfilatov 15 апреля 2022, 13:15
У меня донецкая прописка. Я с 2014 года проживаю в Киеве, есть справка переселенца. С 2016 года зарегестрировал ФОП, на то время Донецкая областная налоговая переехала в Мариуполь и я все это время платил налоги туда. Сегодня позвонила менеджер из банка и сказала, что счет заблокирован. На просьбу назвать постановление или причину, написала только:
«21.02.2022 президент США видав новий указ про введення в дію санкцій у відповідь на визнання РФ непідконтрольних територій Україні, так званих Донецької народної республіки (ДНР) та Луганської народної республіки (ЛНР).»
Сказала, что решение — перенос ФОП в Тернополь, что только там работает регистрационный орган.
Каким образом я могу зарегистрироваться там, если я проживаю в Киеве? Получается они заставляют перерегистрироваться и перестать платить налоги в Донецкую область (Мариуполь). Регион, который очень сильно нуждается в деньгах, благодаря действиям банка не будет их получать? На сколько это вообще следует законодательству, почему банк обязывает меня менять регистрацию?
Аліна Кравченко 11 апреля 2022, 21:40
Отделение по адресу: Винница, ул. Замостянская, 25
На моє звернення до Банку мені надали відповідь, що закрити карту можна тільки у відділенні банку, я пояснила, що перебуваю за кордоном у звязку з ситуацією у країні і не можу фізично прийти до відділення Банку. Також повідомили, що за кожний місяць мені буде нараховуватись комісія за користування картою в розмірі 38 грн. Але картою я не користуюсь, ніяких надходжень на неї не отримую і користуватись не збираюсь. Враховуючи воєнний стан у країні та неможливість виконати Правила Банку щодо особистого закриття карти у відділені, Банк не дає можливості закриття карти через онлайн-банкінг чи іншим можливим способом, і таким чином заганяючи клієнтів у борги!!!
9758632 8 апреля 2022, 10:16
Мала необережність оформити розстрочку на товари у цьому банку, так як магазин співпрацює з дуже обмеженим вибором банків. Кредит розбили на 10 платежів рівними сумами. Останній платіж мав бути у квітні. Але, через війну в Україні, я залишилася без роботи і не мала можливості закрити кредит. Сьогодні мені прислали повідомлення, про погашення кредиту і нарахували 587,43 грн відсотків. Засилаються, що у мене так прописано в договорі. Нажаль, вимушена була покинути домівку і договору при собі не маю. Але яким чином тоді вони роблять розбивку платежів на рівні суми, що останній виходить уже з відсотками? Банк шахраїв. Як телефонувати по два рази на місяць нав’язувати свої кредити, то вони могли, а попередити, що будуть списуватися відсотки, то ні. Дуже жалкую, що мала необережність зв’язатися з цим банком. Раджу обходити 10 дорогою
natashaGra 5 апреля 2022, 18:05
Худшего обслуживания не видела ни в одном банке. Почти во всех банках можно сменить фин номер телефона находясь за границей, но только не в этом чудо банке. Потеряв фин номер, вы останетесь без денег за границей и без возможности поменять номер на местный. Так ещё работники чата считают возможным тебя критиковать, что вообще нонсенс. В условиях форс- мажора отношение банка к клиентам 0. Не рекомендую данный банк
sumar 1 апреля 2022, 11:25
Ще за неділю до війни став клієнтом цього банку. Зацікавили умови по NEWCARD, онлайн подав заявку, відіслав скани документів і мене зробили клієнтом банку без відвідування відділень. А трохи пізніше отримав і віртуальну картку (теж онлайн) встановив додаток на смартфон.

Але при спробі подивитись дані картки ввів невірно пароль\код з смс, після чого доступ до УксібОнлайне мені заблоковали, а ті варіанти для відновлення мені не підходять: 1) особистий ключ (вказується на картці або в кредитному договорі) 2) дані картки (не встиг переписати, система мене заблокувала) 3) номер кредитного договору (відсутній! в мене нема кредитки)

І тут починаються «чудеса роботи» з банком. Відновити доступ я не можу, кодового слова немаю, точніше воно пусте, а таке банк не приймає. Більше 5 разів пробував вирішити на 729 але вс закінчується відправкою мене в відділення, місто під обстрілами, відділення закрите…

Навіть не можуть відключити Star Inform, теж відправляють в відділення коли на вулиця війна, зате гроші списують справно!

Клієнтом банку зробили легко, а допомогти не можуть. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Дуже шкодую що не читав коментів тут раніше, не можу повірити що таке буває в сьогоденні.
Кристина Белан 30 марта 2022, 22:09
Кажуть, що війна, розкриває — хто є хто
Ukrsibbank BNP Paribas Group — краде гроші в час війни!
У цьому пості я хочу звернути увагу громадськості на кричущий непрофесіоналізм співробітників Укрсіббанку, які привласнили собі мої гроші під час війни.
05.03.2022 (майже місяць тому) мій друг, який проживає в Грузії (з ВНЖ), бажаючи підтримати фінансово наших хлопців з ЗСУ, зробив мені переказ на суму $700 на рахунок Укрсіббанку з Грузинського Bank of Georgia, проте гроші на рахунок не надійшли.
Зв’язавшись з техпідтримкою, мені повідомили, що переклад може йти до 7 робочих днів, і я почала чекати (попри те, що у всіх інших банках SWIFT-перекази зазвичай приходили моментально). Також хочу сказати, до послуг цього банку, я зверталася дуже рідко, мені в цей день переказали кошти на рахунки Приват і Моно, я фізично не змогла, скористатися картою цих банків, тому взяла Укрсіббанк. Картка преміум, при її відкритті, мене менеджер запевнив, що гроші автоматично конвертує при переказі, як і у всіх нормальних банках, без відкриття валютного рахунку.
14.03.2022 коштів все ще не було, і я знову звернулася в техпідтримку, де мені повідомили спочатку про те, що мій рахунок не є мультивалютним, а потім про те, що переклад взагалі заблокований — проблема в тому, що відправник, нині резидент Грузії (ВНЖ) мав громадянство Республіки Білорусь. Тут немає проблем, відкрила мультивалютний у тому ж Укрсіббанку, щоб переказ надійшов, закон — є закон.
У процесі розглядів з підтримкою, я повідомила, що відправник — резидент Грузії (ВНЖ), яка там постійно проживає, але мені повідомили, що прийняти гроші неможливо, і за погодженням зі співробітником підтримки, кошти були відправлені назад. Друг втратив $30 комісії під час відправлення, а я можливість отримувати від нього перекази на допомогу ЗСУ.
Але цього посту не було б, якби все на цьому закінчилося: про всяк випадок я почекала ще 7 робочих днів за «правилами повільних міжнародних переказів Укрсиббанку», але гроші так і не повернулися до відправника. Відправник навіть зв’язався з грузинським банком, щоб уточнити, у чому причина — банк відповів, що жодних повернень на рахунок не надходило, переведення було оброблено та прийнято Укрсіббанком, на їх рахунок, запросив виписку з Укрсіббанку, що вони повернули гроші.
Я почекала ще трохи, після чого втретє звернулася до техпідтримки Укрсіббанку 23.03.2022, пояснивши ситуацію. Підтримка нічим мені не допомогла, відповівши тільки, що мій запит «переданий іншому відділу» і «все буде добре" — моральна підтримка (дякую), я запросила виписку про повернення коштів, що банк, який адекватний і прозорий надає за запитом, після чого оператор підтримки просто зник)
На всі мої подальші звернення та запити підтвердження про повернення коштів (протягом тижня!) жодної відповіді я не отримала, за гарячою лінією з банком зв’язатися також неможливо. Ця компанія просто привласнила собі мої гроші та ігнорує мене у всіх засобах зв’язку.
Якщо колись вам треба робити переводи чи користуватися банківськими послугами нашої країни, пам’ятайте Укрсіббанк — шахраї, користуються часом війни, щоб просто привласнювати гроші, в них немає адекватної підтримки користувачів і немає совісті.
Дякую Укрсіббанк, нашим Героям — ми допоможемо без вас, можете робити далі пости в ФБ, що ви дуже «класні», а в підтримці користувачів — годувати «Не переживайте, знайдемо гроші», як це було зроблено зі мною, вам це повернеться, війна скінчиться, вам тут бути, якщо з такою роботою, то думаю ненадовго.
kievaleks 28 марта 2022, 16:17
Отделение по адресу: Винница, ул. Соборная, 22
Данный банк арестовал мне карточный счет без кредитного лимита с моими личными средствами более 7800гр, онлайн поддержка отправляет в отделение банка, а отделение банка говорит обращаться в онлайн поддержку и ждать от них какого-то уведомления, сколько ждать, день, два, неделю, месяц или год ни кто не говорит, это длится уже 3 дня, вариантов решения не предлагает кроме как ждите…
Данное действие можно рассматривать как обычное воровство, так как у меня не было кредитного лимита и кредита в данном банке, арест личный средств! Пользуясь тем что сейчас война, и не работают суды, данный банк делает что хочет, надеюсь после победы Украины ими займутся соответствующие органы!
Elen2022 24 марта 2022, 18:41
Хуже банка нет в Украине!
***
Жулье!
Мало того, что % ставка и до войны была грабительская -55% годовых!!!
Так с началом войны поеазали свое истинное лицо!
Показывают лимит по кредитной карте 90000гривен. При этом возможности пользоваться нет!
Валите из Украины по-хорошему!
Никто не забудет и не простит!
Алексей Шпилёв 23 марта 2022, 19:10
Отделение по адресу: Киев, пр-т Берестейский, 71/2
Получал З П в банке, после событий 22 февраля открыл долларовую карту и перенёс большую часть средств туда. 17.03 зашел в приложение и увидел на счету 0. ПОсле звонка выяснилось, что у меня заблокирована карта, из-за Луганской прописки. Того, что я в принципе звоню с украинской симки и постоянные оплаты картой в Киеве + снятия и личные визиты в отделение не убедили банк, что я не живу на временно неподконтрольной территории. Требуют оформлять временно перемещенное лицо.
Павел Онойченко 18 марта 2022, 17:02
У меня была арестована зарплатная карта, сегодня с трудом дозвонился к юстиции 18.03, там мне сказали они сейчас не работают и теперь все полномочия у банков.Еду в банк, отправляют запрос на Киев на снятие ареста, приходит отрицательный ответ.Спраштваю в чем дело, а ответ звоните на горячую линию.Звоню на горячую линию, спрашиваю почему не сняли арест на карте 22 тысячи, это же меньше чем установлено решением КМУ.А у вас арест не на сумму, а на счёт, поэтому всего доброго и надеемся что вы остались довольны нашим сотрудничеством.В стране война, я сам в резерве сижу на рюкзаках и жду звонка когда в бой, дома ни копейки, двое маленьких детей.Говорю когда снимете арест, мне отвечают неизвестно, мы вам арест не накладывали какие к нам вопросы.Я возражаю, но ведь юстиция вам развязала руки вы сейчас сами можете снимать арест, моя сумма намного меньше ста тысяч.А у вас арест не на сумму, а на счёт, мы вам сочувствует, но помочь не чем не можем.Получается что сдохним от голода раньше, а не от бомб, причем инфляция растет каждый день, через месяц если доживём может на 22 тысячи только мешок картошки сможем купить.Не выдержал такой наглости, конечно сорвался нагрубил как мог.Не могу понять что в нашей стране происходит.Кому война, а кому мать родная.Морозят наши деньги, тем более сейчас такая сумма не деньги, а копейки, уже там наверху поняли вошли в положение нищебродов разрешили снять аресты, а УкрСиббанк получив свободу действий выкручивает нам руки.Я считаю что в такое время искать лазейки в законе чтобы не вернуть эти копейки, которые нужны сейчас как никогда это просто преступление против своего народа.Может они за одно с Россией или просто бесчувственные, которые зарабатывают на горе простого и без того нищего народа.Берегитесь теперь бумеранга, нет ничего более постоянного, чем временное.Чувствую что все эти банки вместе со своими банкирами будут бежать быстрее от настоящего украинского народа, чем рашисты получившие от нас люлей.
fed17 17 марта 2022, 16:40
Я хочу оплатить кредит моей сестры. Она сейчас выехала за границу. У меня и у нее нет реквизитов по которым необходимо оплачивать кредит. Ваша сотрудница Гоменюк Анжела Васильевна № 65329 вообще разговаривать со мной не захотела (мол я не клиент банка и кредит я не могу оплачивать). Я не пойму ваш банк не заинтересован в погашении кредита или у вас просто некомпетентные сотрудники? Прошу дать мне схему по которой я могу заплатить вам деньги на счет кредита моей сестры. И наказать и научить вашу сотрудницу как работать в интересах своего банка.
Sanyah1984 16 марта 2022, 10:45
Я за такое не слышал! Считать проценты по кредитке, во время войны. Дай бог закончится — закрою, и выкину. И в отличии от моно и привата, нельзя было пользоваться кредиткой.
0980411366 12 марта 2022, 13:49
Відмовляються дозволити видаткові операції з арештованого рахунку, згідно постанови сума до стягнення 12 209, а на рахунку більше 50 000!!! Консультанти зовсім неадекватні і надають пояснення які самі й вигадують!!! Я призваний за мобілізацією, а вдома залишилась дружина з донькою без коштів на життя!!І це під час війни!!! Укрссіббанк не забувайте війна закінчиться, а репутація залишиться на завжди!!!
Fidelika 11 марта 2022, 13:39
В такое кошмарное время, банк показывает ужасное отношение к клиентам. Никакой поддержки для счетов. Кридитный лимит использовать невозможно, заплатить ни за что даже своими личными средствами нельзя, оплату блокируют. Но при этом исправно снимают проценты. Карта — просто кусок пластика. Первое, что я сделаю, когда весь этот ад закончится — закрою свой договор в этой помойке.
Lana1234567 11 марта 2022, 10:42
Во время нападения России на Украину, в такое тяжёлое время для всех, банк не делает кредитные каникулы для своих клиентов, так и продолжает снимать проценты с тела кредита, лучше бы сделали обязательный платеж который уменьшал бы тело кредита, кому война, а кому дальше заработок в такое тяжёлое время.
380933405503 8 марта 2022, 15:47
Відповідно до статі 12 «Про правовий режим воєного стану» від 24.02.2022 номер 64 укрсиббанк банк не зняв арешт з моїх коштів

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке