Головний шахрайський банк країни

rivekr 6 сентября 2024, 1:05
Мені без мого відома перенесли мою карту спортбанку в це щось.

Після того як мені перенесли мою картку, вона не стала відображатися в додатку, кредитна лінія була повністю погашена перед цим у iншому банку.

Я подумав — ок, але тут раптово у мене з’явилася заборгованість, при тому, як мені розповіли в банку, заборгованість становила 1 гривню, а відсотки 79 гривень за 2 місяці. Цікава схема.

Погасити заборгованість можливості немає, тому що картка не відображається, незрозуміло навіть куди переказувати.

Звідки взялися відсотки на повністю погашеній картці теж незрозуміло, але виписку вони не надають, нібито, у неї її немає (звідки тоді знають про заборгованість).

На картку за замовчуванням накладено обмеження, які я можу зняти тільки особисто, навіть не може мій представник і вони мені пропонують проїхати 5000 км, щоб отримати можливість знову користуватися карткою.

Дивно. Відсотки з нізвідки, послугу не надають, але відсотки гребуть. Таке нахабне неприкрите шахрайство ще потрібно пошукати.
Таскомбанк
6 сентября 2024, 17:00
Добрий день.
Нам прикро, що Ви не отримали очікуваний рівень сервісу та у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.
Для того, щоб перевірити дану інформацію вкажіть, будь ласка, повністю Ваше ПIБ, ІПН, номер карти в форматі перші 6 та останні 4 цифри або номер договору в особисті повідомлення.

Три літри
Три літри
6 сентября 2024, 7:51
Бути клієнтом спорт банку і не знати що банк ліквідований ✅

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке