Зняття валютного депозита без фото в 25 років

Валентин Борис 17 января 2024, 19:14
Отделение по адресу: Киев, ул. Строителей, 39
Сьогодні була дуже наприємна ситуація.
Прийшов зняти валютний депозит на суму 2500 доларів.
Надав паспорт, але фото в 25 років не було.
Згідно з постановою від 21 жовтня 2022 р. № 1202 я маю право не вклеювати фото до закінчення військового стану.
Але банк по факту мене примушує!!!
Як я можу зняти кошти???
Вклеювати фото / міняти паспорт на ID картку не збираюсь.

Ще телефонував до контактного центру.
З`ясувалося, що обмеження стоїть самим банком, уявляєте?

В мене є водійське посвідчення, закордонний паспорт, звичайний, все надам, ТАСКОМБАНК ПОВЕРНІТЬ МОЇ КОШТИ!!!
Таскомбанк
18 января 2024, 14:40
Добрий день.

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в ТАСКОМБАНКу.

Дійсно, дозволено встановлення ділових відносин з Клієнтом на підставі ідентифікаційного документу, строк дії якого закінчився або до якого своєчасно не вклеєна фотокартка в 25, 45 років в термін до 3 місяців з моменту настання події втрати чинності ідентифікаційного документу.
Встановлення ділових відносин з Клієнтом на підставі ідентифікаційного документу, строк дії якого закінчився або до якого своєчасно не вклеєна фотокартка в 25, 45 років більше 3 місяців з моменту настання події втрати чинності ідентифікаційного документу – заборонено.

Звертаємо увагу, що Ви можете отримати кошти за допомогою закордонного паспорту за умови, що рахунок було відкрито з використанням даного документу або звернутись до менеджера відділення для актуалізації даних, а саме зміни паспортного документу в системі Банку.

Василь Каськів
Василь Каськів
17 января 2024, 21:39
Цю постанову скасували ще минулого року.
18 января 2024, 5:24
«Цю постанову скасували ще минулого року.»

Если это так, то паспорт юридически , без актуальной фотографии, становится недействительным и автор зря репетует — надо идти и вклеивать фото
18 января 2024, 7:15
Ні, не скасували. Нащо вигадувати якщо за менш ніж хвилину можна знайти цей документ і пересвідчитись у його чинності?

Документ 1202−2022-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.10.2022

паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.
18 января 2024, 16:02
Три литра , вы наверное не в курсе, что с 2023 года опять вернули норму о вклеивании фото на 25 и на 45 лет . Так, что банк, в данном случае, прав
18 января 2024, 16:26
Ви мабуть не вмієте копіювати текст чи шукати його в інеті. Сама для таких людей була скопійована ось ця частина

Документ 1202−2022-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.10.2022

Те про що ви кажете — це про відновлення самої послуги яка була призупинена ще під час ковідла тобто задовго до втогнення дегенератів. Послуга відновлена, але документ без фото буде залишатись дійсним.

Ось в цьому відео на прикинці про це кажуть
18 января 2024, 16:28
Ви так багато зі мною сперечались, так часто розповідали за які гроші я працюю — а головного так і не вивчили. Я майже завжди в своїх твердженнях спираюсь на документи тож якщо ви зі мною не згодні спочатку перевірте чи ваші знання відповідають реальному стану речей.
18 января 2024, 7:16
Це як раз той випадок коли скарга до НБУ має подіяти.
Валентин Борис
Валентин Борис
26 января 2024, 16:02
Кошти забрав.

Зателефонував до НБУ, сказали, що банк відкриває рахунки згідно з діючими документами.
Якщо відкривали депозит за діючим (як рахує банк) паспортом, а зараз він вважається не діючим — банк порушує законодавство, бо кошти клієнт має право зняти.

Також, мені повідомили в НБУ (та потім в підтримці ТАСКОМБАНК), що можна забрати кошти за закордоним паспортом, так і зробив, бо депозит відкривали по ньому (якщо навіть по паспорту, то все одно в системі можно змінити на закордонний та забрати кошти)

Висновок: забрати кошти можна по закордонному паспорту у будь-якому разі.
По звичайному паспорту без фото в 25 теж можна, але якщо банк відкривав по цьому ж паспорту і він рахував його дійсним.
Паспорт без фото в 25 — дійсний, всі обмеження в банках - діло рук фінмону.
Моно, А-Банк і без фото в 25 обслуговують та видають, тому це суто проблема банку, майте на увазі.

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Таскомбанк 💰 / Отзывы о Таскомбанке 📝 / Зняття валютного депозита без фото в 25 років