Рівень відповідальності 👎👎👎 просто нижче 0

Asdfi 9 ноября 2021, 12:06
На головній сторінці у фейсбук Тамкомбанк, я написала відгук, щоб вони взяли до уваги те, що їхня клієнтка проводить шахрайські дії з картою Таском у мережі інстаграм, отримує кошти на карту за певний товар, його не відправляє і блокує сторінки покупців)
Натомість Таскомбанк заблокував мене, мою сторінку фб! Не давши жодної відповіді, та видалив мої повідомлення) Я не єдина у цій схемі шахрайства, банк дає можливість і надалі таким злочинцям користуватися їхніми продуктами!!!
Таскомбанк
9 ноября 2021, 13:57
Доброго дня!

Повідомляємо, що для перевірки інформації стосовно шахрайських дій зі сторони Клієнта ТАСКОМБАНКу, Вам необхідно вказати повний номер карти, на яку було здійснено переказ грошових коштів, в особисті повідомлення.

Звертаємо увагу, що розгляд питання щодо встановлення факту шахрайства знаходиться у компетенції правоохоронних органів і суду.

Asdfi
Asdfi
9 ноября 2021, 15:18
Правоохоронні органи кіберполіції уже розглядають це питання) Номер карти я написала повністю з ПІБ власниці) Діло в тому що ви ігноруєте інформацію яку я вам писала у фб, та видалили моє звернення)

Курс валют в Таскомбанке

EUR 45 45.6

Курс валют в Таскомбанке

EUR 45 45.6
Главная / Банки Украины 🏦 / Таскомбанк 💰 / Отзывы о Таскомбанке 📝 / Рівень відповідальності 👎👎👎 просто нижче 0