Кристина Яковлева 3 августа 2023, 11:44
Після двох місяців користування кредиткою виникла непонятна ситуація. Коли прийшов час погасити заборгованість на кредитці я зробила це 30 числа, було дуже неприємно наступного дня побачити нараховані відсотки за кредит!!! Одразу позвонила в службу підтримки, щоб отримати пояснення. Оператор пояснила, що зарахування коштів відбувається не одразу й у додатку рекомендують вносити платіж до 25 числа. Ситуація неприємна, але пояснили доступно і загалом проблема моя що недогледіла
sportbank 3 августа 2023, 11:52
Вітаємо!

Дійсно, у зв'язку з тим, що кошти можуть зараховуватись не миттєво, а, наприклад через добу — ми рекомендуємо вносити пільговий платіж до 25-го числа.

vad1 2 августа 2023, 17:18
Чьому так довго переказ знаходиться на перевірці? в інших банках ці питання вирішуються за 2−3 години, а не добами, окрім цього перед тим як відправити переказ, я дізнавався у служби підтримки чи будуть якісь проблеми зі свифт переказами, ви мене завіряли що все буде гаразд.
sportbank 3 августа 2023, 11:50
Вітаємо!

Отримали інформацію, що вам надійшли кошти від юридичної особи. У зв'язку з цим ми попросили вас надати деякі уточнення щодо платежу. Наразі уточнення на перевірці. Очікуйте, будь ласка, на зворотний зв'язок.

Василиса Гусева 2 августа 2023, 10:18
Искала быстрые деньги и попала на рекламу Спортбанка, по отзывам все было непонятно, много негатива, но гарантии банка и хорошие ставки склонили выбрать его. Что могу сказать, я довольна тем что получила. Никаких скрытых условий, все прозрачно и на любой вопрос колцентр отвечает круглосуточно.
sportbank 2 августа 2023, 12:08
Єва Кудряшова 1 августа 2023, 16:54
Спортбанк мені порадив друг, який тримає там депозит. Я почала з депозиту, потім почала юзати кредитку. Мені зручно користуватися безвідсотків картою 2 місяці. Якщо гасити її вчасно, реально вигідно. Ще на кредитні кошти класні умови кешбеку (навіть вищі, ніж на свої гроші). Із мінусів: кредитний ліміт погодили не з першого разу.
sportbank 1 августа 2023, 18:29
Вітаємо!

Рішення по кожному клієнту щодо видачі кредитного ліміту приймається індивідуально і ґрунтується на комплексі чинників (рейтинг БКІ, рівень доходу клієнта тощо).

Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку!
Scream1991 1 августа 2023, 9:25
Добрый день. Пользовался банком 2 месяца ±, в общем все устраивало. Потом мне блокируют счёт на котором было (4 тыс грн) и присылают письмо с таким содержанием «Акціонерне Товариство „ТАСКОМБАНК“, керуючись частиною першою статті 15 Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення“ від 06 грудня 2019 року № 361-IX, повідомляє про відмову в підтриманні ділових відносин з ****************(ІПН*********). Дата прийняття рішення щодо відмови 04 липня 2023 року.» Я думаю ничего себе. С каких это пор я стал террористом ?) Написал заяву на возврат средств на другую карту. Сначала говорили 3−7 дней, потом 40 дней ждать и.т.д прошло больше месяца. Моя проблема так и не решилась. Никому не советую данный банк.
sportbank 1 августа 2023, 13:50
Вітаємо!

Відмова в підтриманні ділових відносин з вами керується частиною першою статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року № 361-IX.

Варто зазначити, що банк залишає за собою право розірвання договору без пояснень.

Akadik 30 июля 2023, 12:28
Хотів попасти до додатка. Але він образився, що дуже рідко до нього звертаюсь, і почав вимагати багато зайвого. Але звернення до Служби підтримки вирішило одразу всі питання. Дякую банку за турботу про клієнта!
sportbank 31 июля 2023, 9:49
Вітаємо!

Якщо довго не користуватись додатком, то в цілях безпеки рахунку клієнта пін-код блокується і для його відновлення необхідно звернутись до підтримки, щоб пройти ідентифікацію (це займає до 5 хвилин) і далі встановити новий пін-код.

Владимир Крюков 29 июля 2023, 9:30
Уже другий раз відкриваю депозит в спорт банк і другий раз задоволений на 100%. Закинув 10 тис грн на місячний депозит, заробив 131 грн (це 15% річних). З урахуванням податків вивів на карту 105 грн, а це на рівному місці! + до того це класний спосіб накопичити на свої хотілки, адже гроші не лежатимуть на карті й не будуть муляти). Наступний депозит відкрив уже на півроку на ставці 16,5%, інші банки на цих відсотках пропонують депозити на рік! Вибрав можливість дострокового зняття для свого спокою. Умови супер лояльні.
sportbank 31 июля 2023, 9:44
romaromsam 28 июля 2023, 17:51
Знайшов класний спосіб зберігання грошей ще і з хорошими процентами -на депозиті у банку спортбанк. Промоніторив ринок і це одні з найвищих ставок на ринку. На гривневому депозиті можна заробити 15% річних за місяць кааарл. Також недавно підняли ставки по валютним депозитам — за рік 3% у доларах. Можна купити валюту за непоганим курсом і ще й заробити трохи на відсотках. При оформленні пропонують можливість дострокового розірвання і плюс до всього є гарантія фонду гарантування вкладів. Все що потрібно!
sportbank 31 июля 2023, 9:42
aartemova 27 июля 2023, 18:19
Кто ищет кредитную карточку, изучите условия Спортбанк. Для меня на данный момент самый удобный вариант, если выбирать из всех что есть — два месяца льготного периода, когда можно пользоваться карточкой без процентов, при просрочке процент 0,22, но если следить и гасить задолженность вовремя условия реально беспроцентные. Я пока не выходила из льготного периода. Также высокие ставки по гривневым депозитам в Спортбанке.
sportbank 28 июля 2023, 9:20
28 июля 2023, 11:54
Відгук зарахований (на 28.07.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку/ даної компанії.
Максим Чубірко 26 июля 2023, 11:05
Зробив повернення товару в магазин, 20.07 магазин здійснив повернення коштів. Я прекрасно розумію, що необхідно зачекати, як вже було сказано платіжна система Visa може утримувати гроші до 34 днів. Це також зрозуміло. Але… Скажіть, будь ласка, чому у Сенс банку я також здійснював повернення товару і мені повернули кошти через 2 дні, у них також платіжна система віза та мастеркард (у моєї карти віза), чому так??? Чому одні банки швидко повертають, в інші ні??? Як мені здається, що ви незаконно утримуєте мої кошти і ще на них заробляєте. Такі вже схеми були в банківській системі.
Я вже декілька років користуюся спортбанком питань не було. Але тепер, коли особисто з цим зіштовхнувся. Дуже розчарований. Мені необхідно гроші чим пошвидше, я хочу повернути кошти.
sportbank 26 июля 2023, 11:48
Вітаємо!

Якщо ви спочатку здійснили успішну покупку, у вас відбулось списання, а потім оформили в магазині повернення, то кошти мають зарахуватись до 3-х робочих днів від моменту здійснення повернення.
А якщо ви виконали предавторизацію і кошти не встигли списатись (заблокувались до моменту списання), то тоді дійсно вони стануть доступними для користування на 34-й день.

Щоб перевірити інформацію по вашій ситуації, будь ласка, напишіть на нашу пошту скарг та пропозицій pr@sportbank.ua та вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас. Ми зв'яжемось з вами та допоможемо в вашому питанні.

Заздалегідь дякуємо!
Евгений Терентьев 26 июля 2023, 10:59
Чуть меньше недели как стал владельцем черной карты sportbank. Пришло уведомление с приложения о запуске, а у меня как раз был депозит по условиям, поэтому сразу активировалась премиум карта. Что могу сказать, это очень приятный бонус. Во-первых теперь могу переводить на другие карты без комисии и каких либо ограничений, лучше тарифы на снятие наличных и другие плюшки. Приятно, когда лояльность клиента ценится!
sportbank 26 июля 2023, 11:27
Алиса Гордеева 24 июля 2023, 9:20
Не перебільшуючи можу стверджувати, що умови депозиту в спортбанк найкращі з мого досвіду. До цього мала депозити в приваті та моно, але спортбанкв цьому плані їх переплюнув. Пройдусь по фактам: від 15 до 18% річних для гривневих, термін дії від 1 до 12 місяців. Депозит на один місяць варто ще пошукати, скажу так, а зі ставкою 15% то це реально найкраща пропозиція з того, що бачила. + можна вибрати дострокове розірвання і є депозити у валюті.
sportbank 24 июля 2023, 9:49
24 июля 2023, 10:01
Відгук зарахований (на 24.07.2023).
Andry6769 22 июля 2023, 15:06
Обманюють по відсотках по депозиту.в тарифах «Рюкзак* пише 10%, коли вже його відкрив то нараховують 7 %
sportbank 24 июля 2023, 10:59
Вітаємо!

Андрію, команда підтримки неодноразово спілкувались з вами в чаті та додатково вам телефонували з відділу претензійних питань. Ми проінформували вас, що у вас у додатку технічна трудність з відображенням, що задача була передана до технічного відділу і що фактично у вас діє тариф 10%, а не 7%.
Перепрошуємо за незручності.
Очікуйте на зворотний зв'язок.
Андрей Горбан 21 июля 2023, 10:28
Ситуация выбесила, но проблема решилась. Я заказывал детали на проме, расплатился спортбанк картой и списало комиссии около 200 грн!!! Естественно сразу звонок в службу поддержки, там обьяснили что я выбрал неправильный способ оплаты и списало как при переводе на другую карту, а сумма была немалой поэтому такая комисия. Ну что ж буду впредь внимательнее, помогли обьяснили и на том спасибо.
sportbank 21 июля 2023, 10:49
Вітаємо!

Перекази виконані на сторонніх сервісах (у вашому випадку prom.ua) тарифікуються наступним чином:

За рахунок власних коштів:
до 5000 грн (за одну операцію) — 2% від суми операції + 5 грн;
від 5000 грн (за одну операцію) — 0,5% (min 100 грн).

За рахунок кредитних коштів: утримується комісія 4,9% від суми операції.

Полезный комментарий
Три літри 21 июля 2023, 11:03
Так на проме так оплата и происходит.

как и на ОЛХ

це вибір прома та ОЛХ які хочуть бути лише посередниками в операції тому проводять її як перерахування коштів
Pankratova 20 июля 2023, 14:52
Добрий день! Хотілось би побачити у застосунку розділ реструктуризації боргу як це є в інших банках. Я зверталась зі своєю проблемою до відділу клієнської підтримки і на здивування мені допомогли більше ніж я очікувала. Через неуважність мала просрочку на кредитці і оператор надала мені вичерпну відповідь, та підсвітила різні моменти. Приємно спілкуватися з кваліфікованими людьми. Але за відсутність реструктуризації бал знижую!
sportbank 20 июля 2023, 16:52
Вітаємо!
Дякуємо за високу оцінку!

Поки у нас немає функціоналу реструктуризації

Реструктуризація — це окремий продукт, який потребує розробки та впровадження.
Наразі цей продукт у нас технічно не реалізований. Але ми працюємо над розвитком спектру продуктів та послуг, доступних нашим клієнтам.
Звертаємо увагу, що такий інструмент врегулювання заборгованості є саме правом банку, а не обов'язком та залежить від можливостей банку та/або оцінки платоспроможності клієнта.
Якщо реструктуризація у нас з'явиться та буде доступною для вас, ми обов'язково вас проінформуємо.

На сьогодні рекомендуємо виконувати зобов'язання за договором в строки та відповідно до його умов.

Також варто зазначити, що наразі банк не нараховує штраф або пеню за несплату.

Сподіваємось на ваше розуміння!
Марк Кудряшов 20 июля 2023, 14:24
Хто шукає вигідні депозити — пригляніться на спортбанк! Почну з того, що обрав депозит саме в спортбанкі із-за схвальних відгуків. Ставка річних 18% мене переконала остаточно. Я оформив свій перший депозит на 3 місяці при ставкі 16% (це при тому що основні гравці ринку за 3 місяці пропонують порядком нижчу). За 3 місяці на відсотках заробив близько 500 грн, гроші капнули назад на картку. Можна оформити дострокове розірвання + гарантія фонду гарантування вкладів. Я суперзадоволений, поки не зменшили ставки відкриватиму ще
sportbank 20 июля 2023, 14:30
Вітаємо!

Дякуємо за високу оцінку та відгук! 🧡🤝
KOSEu 20 июля 2023, 8:35
Тіко скачав вже відчув різницю! Не райф що хрінзайдеш, не приват з прихованими платежами. А супер банк спортбанк!!!
sportbank 20 июля 2023, 8:55
Дякуємо за високу оцінку!
immortalbox 19 июля 2023, 15:23
Жахливий банк Sportbank. Він же ТАСкомбанк, він же Izibank. Це загальна система з трьома назвами банку. Перевірено на особистому досвіді. Не зв’язуйтеся з цим банком.
Було здійснено кілька покупок на сайті ebay, після цього ebay зробив повернення на мій рахунок.
Це не сподобалося банку. Він попросив пояснити що це таке. Причина: підозрілі операції. Була надана вся детальна інформація зі скріншотами. Після чого банк сказав, що хоче завершити співпрацю зі мною без пояснення причин. Банк повністю ігнорує будь-які питання. Спроби поговорити з відповідальною людиною не дають. Повний ігнор.
Банк заморозив мій позитивний залишок на рахунку. Сказав, що дасть доступ тільки після того, як я напишу заяву на закриття рахунку за своїм бажанням. Мого бажання в цьому немає. Я просив їх закрити рахунок за їхньою ініціативою і повернути мої гроші. Вони сказали що у них немає іншої заяви і я повинен закривати рахунок за своєю ініціативою або вони не повернуть мої гроші.
Фактично банк насильно змусив написати мене фіктивну заяву на закриття рахунку.
Банк ігнорує будь-які питання! При цьому каже, що на всі питання було дано відповідь))))
НЕ ЗВ’ЯЗУЙТЕСЯ З ЦИМ БАНКОМ: Izibank, ТАСКОМБАНК, Sportbank
sportbank 20 июля 2023, 10:45
Вітаємо!

Наразі банк здійснює моніторинг по операціях повернення товару на ресурсі PAYPAL* EBAY.
Отримано інформацію з офіційних джерел, що ви замовили товар на PAYPAL* EBAY, потім покупка була скасована, кошти було вам повернуто, але товар все одно отримано (макбук, навушники тощо).
При цьому за запитом пояснити суть операцій із повернення товару на ресурсі PAYPAL* EBAY, надати чеки про оплату замовлення, переписку із торговцем щодо невідповідності товару/причин повернення, копію заявки на повернення товару, ТТН про відправлення товару торговцю, на жаль, не отримали від вас жодних належних пояснень.

Тому ми припиняємо відносини з вами та з тими клієнтами, які вчинили дані махінації на сервісі EBAY та Амазон, а також будемо приймати відповідні міри.

AlinaZab 17 июля 2023, 17:03
Терміново потрібні були кошти, сума незначна, вирішила звернутись по допомогу до СпортБанку. 11.05 мені погодили кредит на 1000 грн. Того ж дня вдалося знайти потрібні кошти та кредит я одразу погасила. У застосунку зайшла до меню «Кредити» та натиснула на кнопку — «Погасити повністю кредит», банк забрав 1000 грн назад, з меню кредитів кредит зник.
Сьогодні ж, 17.07 мені телефонує дівчина та вимагає внести на кредит ще якихось 136 грн — чому та за що відповіді немає. Звернулась самостійно до підтримки, якщо чесно склалося враження, то там операторі й самі не знають за що я маю сплатити. Надала усі скриншоти того, що кредит не відображається більше, що погасила я його того ж дня. Отримала відповідь вже після спілкування з 3ма операторами, що у додатку погашення було 12.06, ще й о 5ій ранку, а не того ж дня (скриншоти погашення 11.05 маються!). Якийсь збій, мабуть, за який я маю заплатити 136 грн.
У додатку кредитні угоди відсутні взагалі, реквізитів/кнопки для погашення немає. Пояснити чому мені нарахувалися відсотки — ніхто не може, замість договору пропонують зайти в додаток, де відображені лише базові умови.
Цілий день я на телефоні спілкуюсь наче різними мовами з операторами, вони тричі запитують чи вирішене моє питання. На відповідь, що моє питання не вирішене — вони пропонують залишити відгук! Просили — залишаю!
Якщо ви бажаєте бути ошуканим, не отримати договору, бути проконсультованим аби як — оформлюйте кредит у цьому банку.
До самого банку є багато питань:
1. Чому телефонуєте лише сьогодні? Пройшло 2 місяці.
2. Чому коли я погасила через кнопку «Погасити повністю» кредит не погашений?
3. Чому ви не бачите, що я погашала того ж дня, я вам навіть надала скриншот?
4. Чому не надаєте договір за кредитом?
5. Чому договір пропав із застосунку?
6. Звідки 136 грн і чому я маю їх сплачувати? І як я мала знати, що цей надуманий вами борг взагалі є?
Видаліть Ваш додаток з AppStore та не ошукуйте людей.
sportbank 18 июля 2023, 10:18
Вітаємо!

11.05 ви оформили кеш-кредит на 1000 грн  — це означає, що ваша розрахункова дата 11 число. Відповідно до умов кеш-кредиту з наступного дня після його оформлення мають нараховуватись відсотки за кожен день.

11.05 ваш борг становив 1000 грн і близько о 22:00 ви натиснули кнопку для здійснення повного погашення кредиту. Оскільки це вже був не операційний час, то кошти зарахувались на транзитний рахунок кеш-кредиту і чекали свого планового платежу 11.06. Звісно ж, за умовами, вам за травень нарахувались відсотки.
Якби 12.05 чи 11.05 ви додатково внесли на транзитний рахунок суму відсотків нарахованих за 12.05, то ваш кредит закрився б достроково.
Але ви внесли рівно 1000 грн і вже 12.05 окрім цієї суми був борг по відсоткам за цей 1 день.
Розуміємо, що така ситуація доставила вам певні незручності, тому після вашого звернення ми взяли це питання на доопрацювання! Перепрошуємо за незручності.

Отже, 11.06  1000 грн, які лежали на транзитному рахунку планово списались і лишився борг внаслідок того, що протягом червня вам нараховувались відсотки.

Додатково зв'язались з вами в телефонному режимі та вирішили питання на вашу користь!
Анна Смирнова 17 июля 2023, 12:57
Никогда не знаешь, когда попадешься в руки мошенникам. У меня такое случилось пару недель назад, по карте прошла непонятная транзакция, заподозрила неладное, сразу позвонила в спортбанк и попросила заблокировать карту. Спасибо спортбанку за то, что помог разобраться и вернуть деньги от мошенника. Приятно удивлена, что в такой непростой ситуации сотрудники нашли способ помочь клиенту.
sportbank 17 июля 2023, 15:52
Вітаємо!
Щиро дякуємо за високу оцінку та відгук!
20 июля 2023, 13:01
Відгук зарахований (на 24.07.2023).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝