Ольга Толстова 24 мая 2022, 12:01
Отделение по адресу: Киев, -
Все вроде норм, в целом и банком, и приложением я довольна, но надо бы добавить языки в настройки, например, рус яз (раньше ж вроде был). И мне все-таки не хватает имя карты и чтобы ее выводить на лицевую сторону. И хотелось бы добавить возможность ставить разные изображения карты, как у привата или моно, это ж вообще маразм, когда такого нет. Мрия мне, конечно, по душе, но может еще чего придумаете. Вариантов то много сейчас.
sportbank 30 мая 2022, 12:28
Вітаємо, Ольго!
Дякуємо за ваш відгук. Візьмемо до уваги.
Ігор Крупа 23 мая 2022, 10:52
Дуже зручна програма, інтуїтивно зрозуміла. Єдиний мінус — дивні пуші, їх багато і складно відмовитися від непотрібних. Точніше незрозуміло, чи можу я від них відмовитися взагалі чи ні.
sportbank 24 мая 2022, 11:11
Вітаємо, Ігорю!
Дякуємо за ваш відгук.
Візьмемо до уваги ваше побажання.
23 мая 2022, 12:08
Відгук зарахований (на 23.05.2022)
Максим Pinockio 19 мая 2022, 18:50
После заманчивого 5% кешбэка на коммуналку, решил оплатить через этот банк — так как платить всё равно надо. Единственным неудобством стало забивание всех реквизитов, что скажу сразу, не вызвало больших проблем. Реализовано всё удобно в приложении. Закрыл все долги по ком.платежам, но получил кешбек по одной только оплате — типа для галаочки. Обратился в службу поддержки… на что мне ответили что начислять вручную. (до сих пор начисляют …)
После такого отношения не хочется дальше сотрудничать с банком который «не держит своих слов». Слава богу нет депозитов в этом банке.
sportbank 30 мая 2022, 12:28
Вітаємо!
Перепрошуємо за таку ситуацію, сподіваємося ви залишилися задоволеними вирішенням вашого питання.
OlegKor 19 мая 2022, 10:26
Відмінний банк, оператори з розумінням ставляться до своїх клієнтів. Велике спасибі за розуміння та підтримку мене особисто. Мене все влаштовує, але шкода, що не всі комунальні послуги відображаються у мене онлайн.
sportbank 20 мая 2022, 12:16
Вітаємо!
Дякуємо за відгук та візьмемо до уваги ваше зауваження.
vala52 18 мая 2022, 23:28
5% кешбэка на коммуналку.Бимба.
Сразу закрыл все долги по ком.платежам и родственникам то же через свое приложение.
Депо выше всех, удобно пополнять с приложения.
Банк явно клиенто ориентированым стал.
После всех плюшек минусы перестал видеть.И это во время войны.
Ай молодьець.
sportbank 20 мая 2022, 12:17
21 мая 2022, 10:28
Отзыв не засчитан (на 21.05.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
0982261626 18 мая 2022, 22:56
Отделение по адресу: Хмельницкий, -
Хочу закрити рахунок, недають закрити, то пишуть зранку одну суму до закриття, а ввечері іншу і не можуть пояснити за що, хотя все виплачено, навіть більше.
sportbank 20 мая 2022, 12:15
Вітаємо!
Напишіть, будь ласка, на pr@sportbank.com.ua ваші особисті дані номер телефону та ПІБ. Вирішимо ваше питання.
Vlada1998 17 мая 2022, 23:03
Доброго дня, надали реквізити для оплаты 15.05.2022р.Оплатила 1500 грн «Реквизиты для оплаты:

5375 4141 3358 9050

Проценко Ирина Михайловна

Оплатить можно:
1) Через приват 24(в платежах выбираете «оплата на карту виза или Мастеркард»)
2) Через приват терминал если с Карты на карту (выбираете оплата на карту другого банка)
3) Через айбокс (обычный терминал)
Выбираете моментальная оплата на карту виза или Мастеркард.
После оплаты скиньте фото чека или скриншот об оплате.
Бронь на оплату заказа 12−18 часов.

Когда примерно ожидать вашу оплату заказа?"
Після чого мене заблокували і не відповідали на повідомлення.
sportbank 18 мая 2022, 12:02
Влада, вітаємо!
Могли б ви, будь ласка, уточнити питання вашого звернення на пошту pr@sportbank.com.ua.
Дякуємо і бережіть себе!
vlad69wolf 17 мая 2022, 16:52
Отделение по адресу: Винница, -
Нараховують під час війни божевільні відсотки. Був кредит на одну сумму, поповнив карту на 3000 грн, щоб лишити меньше тіло. То вони взяли і всі 3000 грн списали. Пишу в службу підтримки, пояснюю що втратив роботу через війну, на даний момент стою на біржі праці, роботи не має, платити не має чим, попросив кредитні канікули (або перевести якось в росстрочку з зрозумилими відсотками), а в відповідь заготовленний текст, ми з вас нічого не знімаємо, ми вам допомагаємо, ми вас розуміємо, і ніяких дій. В іньшому банку (МОНО) відсоток 300 грн ось хто йде не зустріч, а не ви!

Мародери погані. Майте совість нелюди!
Дуже жалію, що з вами звязалася, не раджу нікому цей банк.

Хто може допомогти може подати на них якись колективний позов
sportbank 18 мая 2022, 12:06
Владе, вітаємо!
На жаль, не нараховувати проценти ми не можемо. Ми орієнтуємось на рекомендації НБУ та маємо продовжувати виконувати зобов'язання перед клієнтами. Якщо у вас немає можливості вносити оплату, то ваша кредитна історія не постраждає, а також не буде нарахування штрафів і винесення на прострочення.
RadaOS 17 мая 2022, 15:26
Поки начебто зручний і хороший застосунок, іноді перебір з пушами, що відправляють з різними там тарифами, якимось продуктами, кешбеками і інше. Але все чудово управляється: доступ до кредитної картки та до ощадного рахунку Рюкзак у застосунку — просто та зрозуміло. Поки користуюся, далі побачимо.
sportbank 18 мая 2022, 12:09
Дякуємо за відгук!
На жаль, пуші необхідні для оперативного інформування. Та ми візьмемо це до уваги.
18 мая 2022, 19:36
Відгук зарахований (на 18.05.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку/ даної компанії.
Valerii9555 16 мая 2022, 23:00
Все знімають під час війни поповнюєш рахунок воно автоматично знімає а кридита так і залишається, Пишіть скаргу Призиденту і цього банку не стане на нашій Українській землі Слава Україні.Нехай щастить вашому банку, а молитов може робити чудеса!
sportbank 17 мая 2022, 10:06
Вітаємо!
У разі виникнення питання по вашій картці напишіть нам, будь ласка, ваші особисті дані ПІБ та номер телефону на pr@sportbank.com.ua.
artemH365 16 мая 2022, 9:30
Удобное приложение, но совершать коммунальные платежи немного сложновато. Я бы немного доработал этот сервис, но в целом он показывает самые точные показатели за использованную воду, электроэнергию, газ. Плюс сейчас еще кешбек сделали, что тоже радует. Хоть какой-то кешбек есть.
sportbank 16 мая 2022, 11:11
Вітаємо, Артеме!
Дякуємо за відгук. Ми продовжуємо вдосконалювати наш застосунок і обов'язково візьмемо це до уваги.
AntoninaF 13 мая 2022, 13:40
Было очень даже крутое и удобное приложение до того, как начали по примеру других обогащать его дополнительными функциями и продуктами. Плюс с началом войны убрали русский язык и изменили некоторое наполнения внутри, хотя бы говорили об этом. Пушей же шлете море, а тут как-то не подумали малеха. Но в целом, ок, но плз эволюционируйте продумано.
sportbank 16 мая 2022, 10:51
Вітаємо, Антоніно!
Дякуємо за відгук. На жаль, російську мову, з огляду на війну нашої країни з рф, ми повертати не плануємо. Щодо наповнення та пушей візьмемо до уваги.
GAndrey 11 мая 2022, 9:43
Отличное приложение и банк. Хочу отметить такие плюсы: простую идентификацию, не нужно никуда идти в банк. Быстро-отвечающую поддержку в любое время суток, возможность открыть виртуальную карту. Минус: комиссия на переводы с карты на карту. Не знаю от куда тут берутся негативные отзывы, чем люди не довольны.
sportbank 11 мая 2022, 14:03
Дякуємо вам за відгук.
11 мая 2022, 13:03
Відгук зарахований (на 11.05.2022).
HalynaKh 11 мая 2022, 8:19
Банк який на час війни в Україні продовжує нараховувати шалені відсотки!!! І починає тероризувати по телефону і смс…
І розказують, що вони не нараховують пеню та штрафи, ось це і є їхні кредитні канікули!
Майте совість нелюди! Це є форс-мажорні обставини! І ви це знаєте!

Якщо людина зараз не має змоги оплачувати, то через декілька місяців, суму, яку ви нарахуєте по ваших шалених відсотках, тис більше, не матиме змоги сплатити!!!

Не рекомендую даний банк нікому!
sportbank 11 мая 2022, 14:01
Галина, вітаємо!
Якщо у вас виникли питання щодо кредитної картки, будь ласка, напишіть нам свої особисті дані на pr@sportbank.com.ua. Ми допоможемо вам у вирішенні питання.
Дмитро Добровольський 10 мая 2022, 17:54

Майте совість нелюди! Якщо війна для вас це ок, ваш хліб, то ні фіга. це по всім канонам — форс-мажор і ви це знаєте.

Не рекомендую даний банк нікому.
sportbank 10 мая 2022, 18:21
Вітаємо, Дмитре!
Хочемо зазначити, що ми завжди йдемо на зустріч клієнту, якщо він знаходиться на окупованій території чи у зоні бойових дій, а також у разі втрати роботи через війну.
Ми також скасували штраф або пеню за несплату та не передаємо інформацію в УБКІ. Сплатити відсотки чи пільговий платіж клієнт, у якого встановлено кредитний ліміт, може тоді, коли буде така можливість.
Для вирішення вашого питання ми з вами зв'яжемося.
Andrew123 10 мая 2022, 12:29
Скасував замовлення на розетці на сумму 5600 грн, техпідтримка sportbank пише шо мої кошти будуть повернені від 30−34 днів.Ці мародери будуть тримати мої гроші місяць часу.Платіжна система liqpay зараховує повернення грошей на карту всіх банків від 1−3 днів.Ну, а спортбанк вашими коштами буде користуватись більше місяця поки не віддасть.Аферисти.Я хочу закрити рахунки і забрати свої кошти терміново! Зараз війна, хто знає що чекає нас через місяць часу, чому ви не повертаєте людям їхні кошти стільки часу?
sportbank 10 мая 2022, 18:13
Вітаємо, Андрію!
Могли б ви, будь ласка, на пошту pr@sportbank.com.ua надіслати ваші особисті дані ПІБ та номер телефону, аби ми могли допомогти у вирішенні питання.
Mary8 9 мая 2022, 10:15
Я довольна. Действительно, экономишь много времени и делаешь все, находясь в любом месте — оплачиваешь, переводишь. Даже когда месяц была с ребенком в Польше, пока эти орки наступали на нас с Беларуси. Короче, банк работает отлично, без претензий.
sportbank 10 мая 2022, 18:16
Денис Анашкин 8 мая 2022, 13:40
Подобным образом как и у большинства клиентов которые скорее всего столкнулись с такой ситуацией как не могут использовать свои личные средства. Столкнулся и я. Банк не поставив клиента в известность о блокировки его счёта пренемая зачисления средств, но при желании их использовать поясняют что ОТКАЗЫВАЮТ В ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ЛИЧНЫХ СРЕДСТВ НЕ ВЫПОЛНЯЯ распоряжение Кабинета Министров от 02 березня 2022 року № 198-р «Про забезпечення здійснення розрахунків населення в умовах воєнного стану». В моей ситуации не выполняют уже более двух месяцев. Очень не приятно что первый мобильный банк в Украине настолько не гуманин в отношении своих клиентов в столь сложное время, отказывая в использовании личных средств Спорт Банк тем самым лишает средств к существованию
sportbank 10 мая 2022, 12:03
Вітаємо, Денисе!
На жаль, на ваш рахунок була отримана скарга щодо шахрайства. Ми звернулися до вас за підтверджувальним документом від відправника, щодо переказу коштів на вашу картку. Втім, так і не отримали. Усі процедури згідно з українським законодавством.
Чекаємо відповідних документів для вирішення питання. Дякуємо за розуміння!
Lora95 5 мая 2022, 11:10
Как по мне, то досточно удобная приложуха. На главной странице все средства сразу видно. Понятно как начисляются проценты по кред карте, сколько процентов и на какую сумму. Какой платеж предстоит, сколько осталось. Короче все видно. Единственное, иногда лажает при заходе в приложение, но терпимо в целом.
sportbank 5 мая 2022, 11:24
Вітаємо!
Перепрошуємо за незручності. Могли б ви нам написати на pr@sportbank.com.ua ваші особисті дані ПІБ та номер телефону, аби ми могли допомогти в вирішенні питання.
6 мая 2022, 15:32
Отзыв засчитан (на 06.05.2022).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Katyaaaa123456 4 мая 2022, 22:12
Отправила сестре денег потому что сидят без работы и еды так как война в стране! Этот банк заблокировал без причины карту, и три дня уже как не могут ее разблокировать, сестра писала, звонила, ожидайте вот и все! Всем рекомендую не пользоваться этим банком, так как в трудную минуту для нас всех он тупо кидает!!!
sportbank 5 мая 2022, 11:13
Катерино, вітаємо!
Ми вже надали вам відповідь і необхідно зачекати.
З вашою сестрою ми на зв'язку, вона поінформована про подальші дії.
Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝