мошеники и преступники.

jamwhite52690 2 января 2023, 19:19
Заблокировали гуманитарную помощь на ребенка инвалида ссылаясь на подозрительные операции. Выманили на неизыестный счет 6000 гривен и проблему не решили. Деньги так и не вернули. По закону целевые выплаты не имеют права блокировать. Дети инвалиды в новый год без подарков. Не связуйтесь с мошенниками. Ничего святого у них. Мать одиночку в долги загнали на кануне праздника. Отобрали пособие и гум помошь и выманили на неизвестные карты 6000. Теперь юристы занимаются этой шарашкой. Все кто может выкладуйте во все каналы и паблики за этих мошенников. Такия учереждения губят нашу страну и людей
sportbank
sportbank 3 января 2023, 10:35
Вітаємо!

На підставі отриманої інформації від постраждалого щодо неналежного платежу в розмірі 6000 грн, ваш рахунок було обмежено у використанні згідно з пунктом договору 7.3.14.
Далі ми надали вам реквізити для повернення незаконно отриманих коштів постраждалому.

Потім ми отримали інформацію про ще дві підозрілі операції за вашим рахунком, що мають ознаки шахрайських.
Наш банк активно бореться з шахрайством, а даний метод боротьби дозволяє врятувати гроші тих,  хто став жертвою махінацій.

Більш детально можемо надати вам інформацію в чаті підтримки або, напишіть на нашу пошту pr@sportbank.ua

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!