tramm 6 июня 2022, 9:41
Банк відмовився піднімати ліміт на зняття готівки за рахунок власних коштів. Не кредитних!
6 июня 2022, 9:55
Ліміт встановленний НБУ зараз до 100 000грн на добу в Україні і до 50 000грн в місяць на один рахунок при знятті з гривневого рахунку в еквіваленті за кордоном. Банк в рамках цього ліміту може встановлювати свої ліміти картки і діють вони на добу. Тому відмова може бути в рамках якихось факторів. Напишемо вам в особисті повідомлення з приводу цього питання.
Минфин
Ответ администратора
8 июня 2022, 19:17
Відгук не зарахований (на 08.06.2022).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.
fig vam 5 июня 2022, 17:37
Отделение по адресу: Киев, пр-т Голосеевский, 23
Есть в Киеве отделение#51 на Голосеевском проспекте 23. И есть там начальник и персональный менеджер которым до тебя пофиг. Три дня, часов 5 в общей сложности пытался по доверенности снять деньги и все никак. Вместо моих вопросов он решали свои личные. Люди просто не на своём месте. Даунгрейдить обоих в лучшем случае (Сашку в начальники). В отделении на Фрунзе все сделали быстро. Вопрос почему я должен ездить за 20 км чтобы найти адекватных сотрудников? Может отделение #51 компенсирует мне расходы на бензин про время уже молчу?
5 июня 2022, 18:08
Приносимо щирі вибачення за цю жахливу ситуацію. Із співробітниками цього відділення буде проведена розмова, і сподіваємось, що цей негативний досвід не залишиться для вас темною плямою. Ви маєте рацію — відношення до банку будують його співробітники, і особисто я в це вірю також. Саме тому ми намагаємось становитись краще і краще, проводячи роботу над помилками після кожного відгуку. Дякуємо вам за нього♥
Iren1706 4 июня 2022, 14:40
Крилов Сергій справжній професіонал своєї справи та просто чуйна людина. Отримала повну та розгорнуту консультацію з усіх питань. Дякую йому від щирого серця!
4 июня 2022, 15:08
Приємно чути такі теплі слова♥ 😍Намагаємось тримати планку кращого чату підтримки✊😁 та передаємо вашу подяку Сергію!
Минфин
Ответ администратора
6 июня 2022, 19:04
Відгук не зарахований (на 06.06.2022).
Lolik1837 3 июня 2022, 19:16
Отделение по адресу: Киев, пр-т Голосеевский, 23
Дорогой Альфа банк. Скажите — а почему на вашем сайте до сих пор устаревшая информация о сроках акции о списании 20% задолженности при полном погашении долга?

Вот цитата из вашего же сайта.

«Сплатити необхідну суму одним або декількома платежами. Головне — зробити це до 1 травня включно і на рахунок, зазначений для зарахування платежів за кредитом.»

Но с ваших же слов, оказывается эту акцию продлили и в июне месяце? Так ПОЧЕМУ ДО СИХ ПОР устаревшая информация на сайте?

Вопрос второй- почему зав отделения Скрипка и оператор Карчукова по адресу Киев, Голосеевский 23 утаили эту информацию от клиентов и взяли рассчет в 100% объеме и не сообщила клиентам о возможности сэкономить 20%?

И ГЛАВНЫЙ ВОПРОС — почему зав отделения Скрипка сеет межнациональную рознь на основе языкового вопроса. Какое она имеет право обвинять клиентов в том, что они виноваты в этой войне потому что разговаривают на русском?
О вашем банке много говорят, что вы банк врага и оккупанта, лично я как-то скептически к этому относился. Но сейчас вижу, что банк СПЕЦИАЛЬНО набирает таких сотрудников как зав отделения Скрипка и оператор Капчукова, что бы лить воду на мельницу оккупанта и стравливать украинцев по языковому принципу
И самое страшное, что вы НИКАК не отреагировали на это хамское поведение ваших сотрудников о которых говорилось в этом отзыве https://minfin.com.ua/company/alfa-bank/review/287487/
6 июня 2022, 9:28
Дякуємо за вашу уважність, обов'язково все виправимо.
З приводу минулого відгуку писали вам в особисті повідомлення, але на жаль, не отримали повідомлень від вас.
Щодо співробітника, щоб розібратись в цьому питанні ми маємо мати дані співробітника або ж приблизний час коли ви були у відділенні. Для цього повторно напишемо вам в особисті повідомлення.
LanaKr 3 июня 2022, 17:36
Отделение по адресу: Киев, пр-т Голосеевский, 23
Пользовались Альфа банком 1год, пока 1.06.2022г.в отделении 51 данного банка в г. Киеве на пр Голосеевском, 23 не произошла вот такая, на мой взгляд СТРАШНАЯ история.
Мы решили погасить карточный кредит на сумму 87000грн., весь полностью. О чем сообщили работнику этого отделения Капчуковой Елене. Признаться были удивлены, что за время войны банк насчитал % 7000 грн. В других банках такого нет. Очень огорчились, т.к. сегодня это большие деньги! Но работник этого отделения Капчукова Елена не подсказала УМЫШЛЕННО, вместе с зав. Отделением Скрипкой, А А.о существующей акции 80 % и 20%.Суть акции: платишь сразу 80%, списывают 100% долга! В нашем случае это больше 16000 грн! Об этой акции мы узнали уже потом из смс.в телефоне, оплатив полностью 100% кредитного долга!!! Зав. Отделением Скрипка вела себя неподабающим образом: кричала, возмущалась. Ей очень не понравилось, что мы разговариваем на РУССКОМ языке! Она нам сделала очень громкое замечание и приступила за это! Мы из г. Николаева, а весь наш бизнес в оккупированной Херсонской области. Да, тот самый Николаев, который сдерживает больше 100 дней юг Украины от войны. Да, мы из города где больше месяца нет питьевой воды. Этот город многострадальный, вместе с жителями, обстреливают 24 /7 и бомбят!!! И тем более отделения Альфа банка не работает и не только… И таки да, весь юг Украины говорит на русском языке: и Херсон, и Николаев, и Одесса.Почти все! Мы просили нам помочь, но Скрипка, зав. отделением., скрыла эту акцию (из- за того, что мы русскоговорящие) и выступила с такими словами. Цитирую:«Если бы не вы, Херсон и Николаев, этой бы войны и небольшой вообще! Это вы виноваты в ней, теперь нечего стонать, что вас обстреливают и бомбят, тем более просить у нас какой- то помощи!" Как вам такое? Интересно, если мы эти слова передадим нашим николаевским ребятам, которые сегодня на передовой под Николаевом, что они ответят… Или лучше передать эти слова в полицию и СБУ?
Ув. Альфа банк! Кто работает в ваших отделениях, тем более на руководящей должности: колабарантка, мошенница (где наши 16000грн.?) или просто некомпитентный человек, который потерял всякую совесть и позорит Украину.Ей место явно не здесь в банке и даже не в этой стране, которую она так позорит!!!
Крыжановская Лана г. Николаев.
15 июня 2022, 16:29
На жаль, в період війни в Україні ми не можемо скасувати відсотки по кредитам і кредитним карткам, тому що банк продовжує працювати: виплачує відсотки за депозитами, самі депозити, проводить платежі і перекази, надає інші послуги. Зараз це дуже важливо для мільйонів наших клієнтів. При скасуванні відсотків ми просто не зможемо працювати далі, цим багатьох підвели б. Проте в той же час для клієнтів, які не можуть сплачувати заборгованість діють кредитні канікули, на період яких не буде простроченої заборгованості, відповідно штрафів і пені.

Також стараємося підтримати клієнтів за допомогою конкретних пропозицій, в т.ч. і акцією 80/20, коли частина боргу пробачається. Проте щоб виконати умови акції по картці потрібно погасити 80% боргу через спеціальний банер-пропозицію в нашому мобільному додатку Sense SuperApp, який буде відображатися якщо акція для вас доступна. Якщо погасити борг у інший спосіб, на жаль, прощення боргу не буде. Ми стараємося інформувати всіх про доступні пропозиції усіма доступними способами, дуже шкода, що дізналися про акцію запізно :(

З приводу описаної вами жахливої історії, яка виникла у відділенні банку зараз продовжується службове розслідування. Ми обов'язково розберемося з цим і надамо письмові відповіді на ваші запити. Бережіть себе та близьких. Все буде Україна!
Ans 1 июня 2022, 16:20
Отделение по адресу: Киев, ул. Р. Окипной, 4-А
Отличилось отделение Окипной 4а Киев, Левобережная
Общался с девушкой работавшей в отдельном кабинете скорее всего с VIP клиентов.
Она лучше знает про банк, поэтому переход в другие банки считает неплохим вариантом
В отведением с клиентами работает всего 2 человека, но при том что я единственный кто был в отделении не проявила участии в моей проблеме.

Кеш*ю, 2900 превратились в 0. Как, если пользуешься картой ежедневно.?
Но это реально.
Меня будут читать сотни людей которые планируют открывать счета, и размещу в своем блоге в сетях, и сделаю пару видео на Ютюб.
Списали кеш ю, у клиента который пользуется ЕЖЕДНЕВНО 2 года подряд, вначале навязали SeNSE app, и после из-за того что заходил в старое приложение списали все бонусы, а их 2900. 2900 Ваших бонусов спишут С ВАШЕГО счета и никто не будет заниматься этим вопросом

Те кто читает комментарий в 2022, 2023, 2024, 2030 году не открыли счета, напишите пожалуйста в комментариях, что именно Вас заставило не работать с банком

Итак 2900 превратилось в ноль в 0.0 а между прочим Вы можете списать это в гривни покупок предыдущих месяцев

Я пришел в отделение Раисы Окипной 4а. Парень говорил по телефону и мой запрос был перенаправлен номерком к девушке которая сидит за стеклом в кабинете (я один клиент в отделении), рассказал что списались бонусы, не увидел в ее глазах заинтересованность!!! Заинтересованность

Рассматривать мой вопрос. Сказала если списали есть пункты которые должны выполнять, то что платите ваш вопрос, есть другие банки где вам понравится
Поговорили что стоит перейти в другой надёжный банк (можно выяснить кто списал заявлением, но возвращать Вам никто не будет)

В итоге как Вам нравится банк который навязывает ещё одно APP приложение и после 180 дней списывает все Ваши бонусы, а их 2900 между прочим

И этим не будет заниматься ни служба работы с клиентами, никто не читает из банковских эти отзывы,
Никто не займётся Вашей проблемой.
Вопрос
Зачем
Нужен
Такой
Банк
Который списал 2900 в 0, и их не вернет,
Скажите кто пользуется банком,
Как Вам такое предложение от банка 2900 Ваши превратить в 0.

Я сам в прошлом работал в банке (но в европейском банке 5 лет назад и мы любили и ценили клиентов и занимались их вопросами)

Вообщем Вот такое Альфа.

Напишите внизу КОММЕНТАРИЯМИ ВАШЕ МНЕНИЕ

И ПРЕДСТАВЛЯЕТЕ СКОЛЬКИМ Миллионам Граждан наших спишут тем кто за границей

Напишите Ваше мнение, почему в банке не сделают ничего по таким вопросам
Девушка за стекляной перегородкой в отделении на Левобережной Р.Окипной 4а не сделала ничего (кроме сказала нужно было скачать ещё одно приложение новое)

Напишите Ваши мысли по поводу банка и моего случая 01.06.2022 года
4 июня 2022, 10:41
Бонуси вам повернули, пробачте, будь ласка, за непорозуміння. Сталася технічна помилка :(

Всі причини за якими ми можемо списати бонуси зазначені в правилах: https://alfabank.ua/regulations-cashu
arktika65 1 июня 2022, 13:49
01.06 мною було здійснено дві оплати по кредиту, тобто:
— першою сумою — було частково погашено кредит;
— другою — було повністю внесено сумму для дострокового погашення кредиту, без врахування суми з першого платежу.
Тобто вийло, що переплата дорівнювала сумі першого платежу.
Банк з якого було здійснено платіж (Моно банк) відповіли, що «Платеж проведен в адрес другого банка, поэтому технически вернуть его или отменить нет возможности. Чтобы максимально быстро вернуть ваши средства рекомендуем обратиться в поддержку банка получателя с квитанцией.
Квитанцию по данному переводу вы можете получить в мобильном приложении, кликнув на платеж.»
Щодо Альфа банку, вони спочатку відправили до банку-відправника, а коли отримали скрін відповіді, то відповіли: «Я підключаю колег, які детально проаналізують вашу ситуацію та знайдуть рішення. Відповідь отримаєте у цьому чаті протягом 48 годин.»

Для мене не зрозуміло, чому не можливо анулювати платіж по операції, у якої дата завершення проведення платежу 02.06.22. Чому необхідно чекати на відповідть 48 годин. Коли по квитанціям чітко видно переплату.
1 июня 2022, 14:47
З кредиту не можна просто так списати платіж, оскільки цей рахунок для поповнень :( Якщо ви переплатили борг за кредитом, то суму звісно ж ми вам повернемо, але це можливо наступним чином: кредит закривається в найближчу дату платежу за графіком, після цього ви можете нам написати і ми повернемо вам кошти на рахунок (можна в іншому банку, який оформлено на вас).

Ми додатково перевіримо консультацію в чаті коли отримаємо ваші дані і напишемо вам деталі в особисті.

Нам шкода, що одразу не змогли все пояснити, а просто передали питання далі :( Пробачте за незручності
chelentano84 1 июня 2022, 13:17
Відділення м. Київ, Велика Васильківська 28,
грубе та не компетентне обслуговування менеджера та касира. Ліміт на зняття встановлено 100000 грн, але зняти в касі можна лише 20000 грн, вказують на якісь неіснуючі постанови НБУ.
Будучи клієнтом на протязі багатьох років, дуже розчарований обслуговуванням.
1 июня 2022, 14:36
Для того, щоб зняти 100 000грн треба повідомити співробітника, що хочете зняти кошти з рахунку, а потім зняти в касі. Тому вийшло, що ви знімали в рамках лімітів картки, тому максимальна сума 20 000грн.
Приносимо свої щирі вибачення з приводу некомпетентності працівників. Обов'язково зафіксуємо всю інформацію і передамо директору відділення. Сподіваємось, що це не повпливає на наше з вами співробітництво.
KValriy 31 мая 2022, 22:57
Вирішив заздалегідь закрити споживчий кредит, вніс 23.05.2022 необхідну суму через додаток sens, та став чекати коли врешті кредит буде закрито.
На сьогодні 31.05.22 в додатку змін не відбулось, так і висить не погашений кредит.
Таке враження що банк навмисно затягує час до червня, щоб була можливість додатково повісити 20грн за обслуговування кредиту.
Більше немає ніякого бажання співпрацювати з даною дріб'язковою фін.установою.
Phialkova 31 мая 2022, 19:16
Тільки-но я подумала, що Альфа банк став на клієнтоорієнтовний шлях (бо Sense — достойна аппка, та ще й розірвав відносини з Росією), але ні, то жах. Одні мати в голові.

1. Коли почалась війна, мені заблокували весь кредитний ліміт, який і так був малий. Він став нуль. Ну ок, подумала я, війна таки.

2. Коли я вибралась з окупації, банк нарахував мені якісь комісії і так ніхто нормально мені не пояснив, що то за примарні були списання.

3. Я перебралася за кордон на час війни. Намагалася зняти власні кошти. І тут виявилося (через купу запитань до менеджерів, які часто ніфіга не знають про свої послуги), що на картці хамелеон можливість знімати кошти мені заблокували повністю (якого, товаріщі?), а на білій зменшили ліміт до 20 тис. в місяць. Хоча. За умовами моїх карток та постановою НБУ на час війни я маю можливість знімати до 100 тис на місяць.
Ок, вирішила я. І пішла знімати ті 20.
І у мене не вийшло. Чого — я досі не знаю. Мені тиждень морочили голову різними відповідями. То тому, що у мене було -30 грн (звідки то взялось- хз) на картці, я їх погасила і треба час, щоб картка активувалася. То у мене якась невідома помилка з картою. То вони взагалі кажуть, що на стороні Іспанії проблема, то ще щось. Було десь з десяток варіацій. В кінці кінців, мені запропонували замінити картку на віртуальну і… зникли. Гроші я так і не зняла.

4. Зайшла перевипустити картку самостійно, в додаток. І що я бачу? З мене записалися невідомі гроші. Пишу знов в ту довбану підтримку і виявляється, на хвилинку, що з мене зняли курсову різницю за оплату харчів в магазині три дні тому. ЦЕ ЩО ЗА П***такий? Ні в одному банку такого нововведення (я погуглила, вони це ввели 6 днів тому) нема. Просто хтось дуже хочу прикрити свою *** через зростання курсу.

5. Ледь не забула! Про курс ще трошки. Коли намагалася зняти, думаю: ну єдиний же банк, який не забрав догори курс. На той час, коли у всіх було 33.5 вже, у Альфи — 31.3 Навіть дивувалися, які молодці. А потім, коли не вийшло зняти, розрахувалася в магазині…по курсу.33.5
Я така: що коїться?
Лізу в додаток, дивлюсь курс. А там написано «курс продажу валюти в банку» (який, до речі, неможливий, бо продаж валюти заборонений НБУ). І тільки якщо натиснути маленьку кнопочку «Ще», то можна побачити, що є ще безліч варіацій курсів, один з яких — для карткових розрахунків. І він зовсім інакший, ніж та намальована картинка, зроблена як замануха для клієнтів, аби вони користувалися цим банком.

Коротше кажучи, це п***. Відчуваю, я просто закрию нафіг ті картки і все на тому. Бо це ЖАХ.
Все, до дійсно уміє робити альфа банк — вводити в оману. Це маніпуляція і мародерство. І бажання як завгодно прикрити свою *** і перекласти відповідальність за важкі економічні часи на клієнта.
Браво, альфа банк. Ще трошки ви клієнтів розгубите і точно трісните по швам.
tov9a 31 мая 2022, 14:51
Отделение по адресу: Киев, ул. Полтавская, 10
Жахливий банк.
Жахливе обслуговування. Неможливо оперативно вирішити жодне елементарне питання. Спілкування з фахівцями через менеджера, який абсолютно безглуздий і не розуміється на питанні — зайва ланка для передачі інформації, що в сучасному світі давно замінює телефон, електронна пошта та інші месенджери. Фахівці саботують роботу, передають інформацію через менеджера порціями, вимагають документи, які неможливо отримати, роблять все, щоб робочі питання було неможливо вирішити, користуючись своєю недосяжністю. Окремі європейські банки наклали свої персональні санкції на Альфа банк (Україна) та не перераховують на нього валюту. Чому він досі працює в Україні?
31 мая 2022, 15:15
Нам дуже соромно за таку роботу. Ми хочемо розібратись в ситуації та допомогти вирішити питання. Будь ласка, напишіть детальніше про свою проблему нам в приватні повідомлення. До речі, на банк не накладені жодні санкції: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank
Nata1958 31 мая 2022, 13:46
Пятый день подряд не могу решить вопрос с актуализацией данных в Альфа банке. Консультанты не знают как решить вопрос и советуют мне прийти с паспортом в отделение в то время как я нахожусь в селе где нет никаких банков и я внутренне перемещенное лицо из-за войны. Консультанты связываются с другими консультантами, а клиент должен полчаса слушать заунывную музыку, а вопрос не решается. Потом приходит сообщение на мой кнопочный телефон без функции Интернета с предложением оценить работу консультанта в Интернете.
6 июня 2022, 9:44
Актуалізація даних — це дуже ризикова операція. Оскільки потрібно звірити ваші документи. Зараз працюємо над тим, щоб створити можливість проводити верефікацію документів в режимі відеозв'язку через застосунок, оскільки йдемо у майбутне, яке має бути зручним.
Але на даний час актуалізувати дані можливо лише через застосунок Sense Super App або у найближчому відділенні банку.
33221R 30 мая 2022, 16:42
Не за першим банком можна побачити що сьогодні сума транзакції була одна, а завтра друга. Все чому? Тому що банку потрібно економити, та джерелом економії — будете саме ви :) Фахівці цього банку будуть доводити що це все не так і це все написано у договорі та ви мали обов’язок прочитати правила використання продуктами банку.

Зараз багато хто виїхав за кордон та використовує українські банківські карти для зняття готівки у валюті. Але будьте обачні, зараз ви знімете 500 грн (в еквіваленті іншої валюти) а завтра зайдете у додаток банку і побачите що знялось 606 грн, а якщо грошей немає, то карта піде у мінусовий баланс.
Мій негатив оператор чату ніяк не пропрацював, тільки кинув 3 скрипта з тим самим сенсом, мов так працює платіжна система і т.д. Я можу в це повірити коли питання стосується зняття валюти з карти або транзакцій за кордоном, але коли підписка на інтернет-сервіс, який завжди була фіксована в одній валюті (гривні) і чомусь вона знялась не як завжди 99 грн, а 108 грн, то тут багато питань.

У мене на карті залишилось -100 грн через те, що банку захотілося здерти по курсу, який був більший через декілька днів. Мій негатив залишився і банку на це начхати, скарги ніхто не захотів фіксувати.
Дуже гарний сервіс, а головне клієнтоорієнтований ❤️
30 мая 2022, 17:42
Дуже шкода, що так сталося 🙄 Перевіримо ваше листування в чаті і обов'язково проведемо роботу з агентом.

Якщо сказати в загальному про цю ситуацію, то так, дійсно, може виникнути курсова різниця між блокуванням суми і списанням з рахунку, оскільки списання проходить не одразу. Так, це не ідеально і ми хочемо це покращити і плануємо це зробити, проте не найближчим часом, на жаль :( Варто не забувати, що курсова різниця це не завжди в мінус для вас, якщо зміна курсу буде на вашу користь, то баланс картки збільшиться.

До речі, закордоном краще обирати в банкоматах місцеву валюту, в якій буде видача коштів, щоб не було додаткового етапу конвертації. Детальніше про те як і за яким курсом проходить конвертація в нашій базі знань: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/360014652800

Також коли отримаємо ваші дані напишемо вам в особисті повідомлення деталі за вашою ситуацією
Irina7774 30 мая 2022, 15:18
Отделение по адресу: Одесса, ул. Ришельевская, 11
Хочу выразить огромную благодарность отделению АльфаБанка Одесское 9 г. Одессы, ул. Ришельевская 11 за отличное обслуживание и помощь в решении моего вопроса. Особо хочу выделить менеджера по работе с клиентами vip Тяпаеву Викторию и клиентского менеджера Мищун Диану за профессионализм, умение донести на доступном языке информацию для клиента и помочь в решении нестандартного вопроса. Большое спасибо желаю процветания Вашего банка 🏦
30 мая 2022, 17:10
Нам безмежно приємно, що ви залишились задоволені обслуговуванням у нашому відділенні 😊 Обов'язково передамо ваші теплі слова нашим колегам із Одеси. Завжди чекаємо на вас у нашому відділенні 💕
СЕРГЕЙ харьков 29 мая 2022, 12:27
Погасил всю задолженность по карте как и указано в акции, карту закрыли и удалили в приложении в начале мая. Но сегодня пришло письмо что эти же 20% мне нужно уплатить до начала июня? Дайте пояснение
Альфа-Банк
15 мая 2022, 11:58

Відповідно до законодавства України частину заборгованості по кредитній картці, яку списує банк, а саме 20%, трактується як подарунок, який необхідно задекларувати у Податковій та сплатити 18% податку на прибуток та 1,5% військового збору протягом одного року.
Це єдине що потрібно сплатити з даних 20%
29 мая 2022, 13:14
В тексті цього повідомлення мається на увазі, що вам потрібно сплатити податок з суми, що була списана банком, з цих 20 %. Наприклад, якщо вся сума боргу була 10 000 грн, то 8000 грн ви сплатили, а 2000 було списано банком. Тобто потрібно від цих умовних 2000 грн сплатити податок у ромірі 18% податку на прибуток та 1,5% військового збору, тобто 390 грн, оскількі сума прощення вважається як подарунок, тому відповідно до законодавства потрібно його задекларувати в Податковій.
Простіше кажучи, вам не потрібно сплачувати саме ці 20%, а лише частину із них у вигляді податку
shtumi 27 мая 2022, 16:57
Отделение по адресу: Киев, бул. Перова, 32
16.03.2022 на мій рахунок в Альфа-Банку було відправлено SWIFT переказом 2744EUR з Citibank USA (Alternate Reference: 4366183240137625). 17 березня транзакція була опрацьована та гроші надійшли до Альфа-Банку (за інформацією Citibank). Однак на мій рахунок нічого не зараховано і досі. Відправник через свій банк тричі намагався зв’язатися з Альфа-Банком (через канали SWIFT зв’язку) з запитом по повернення переказу, але жодного разу не отримали відповіді від Альфа-Банку. На мої чисельні звернення до банку, не було проведено жодної перевірки та/або пошуку зниклих коштів. Схоже Альфа-Банк просто краде гроші клієнтів під час війни.
steelhammer 27 мая 2022, 15:38
Звернув увагу, що банк за моєю карткою Chameleon знизив ліміт на зняття готівки до 0 грн без можливості збільшити.
Звернувся в чат підтримки- кажуть неможливо підвищити ліміт через обмеження введені через війну щодо кредитних карток,
пропонують відкрити дебетову картку щоб мати можливість зняти кошти (а як бачу у інших відгуках там ліміт 5000грн)
На даній картці я зберігаю власні кошти і власні кошти хочу зняти, не кредитні.
Оператори постійно посилаються про зміни які описані в їх ДКБО, проте не афішувалися в публічному просторі.
На сайті є лише ось така відповідь про обмеження на зняття готівки і в ній не вказано жодних виключень про кредитні картки https://help.alfabank.ua/hc/ru/articles/4865988329234, показую їм і питаю хто її писав- кажуть це лише стаття, а ви от в ДКБО дивіться.
Банк на власний розсуд змінює умови прикриваючись військовим станом і обмежує доступ до ВЛАСНИХ коштів на картці під надуманими причинами.
І при цьому нуль публічної комунікації, бо намагаються робити вигляд що вони нічим не гірше конкурентів на папері.
27 мая 2022, 17:49
Ми розуміємо, що зменшення лімітів на карткові операції завдають певного дискомфорту, особливо в поточній ситуації. Але таке рішення було прийнято у зв'язку із воєнним станом, і воно далось нам не легко. Зміна лімітів була зроблена згідно, де вказано, що Банк має право самостійно змінювати умови використання картками, згідно пункту 4.3.3. «Банк має право вносити пропозиції на зміну умов Договору, в тому числі Тарифів та/або Правил користування Карткою, в порядку, що передбачений Розділом 11 цього Договору.»
380962143746 27 мая 2022, 14:04
Добрый день, в чате обратилась к менеджеру, зовут Никита Нехай, по поводу оплаты кредита)
Менеджер очень приятный и внимательный. Ответил на все мои вопросы по несколько раз, что мне больше всего и понравилось!)
Объяснил всё простыми и точными словами, и очень мне помог, и обрадовал, что Альфа-Банк продлил кредитные каникулы.
Спасибо Вам большое, Никита)
И Банку за таких прекрасных сотрудников!)
27 мая 2022, 14:44
Нам дуже приємно, що ви залишились задоволені спілкуванням з Нікітою та отримали відповіді на всі ваші запитання 😊
Якщо у вас виникнуть додаткові питання, то завжди чекаємо на вас в нашому чаті. Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💙💛
Bouchenko 27 мая 2022, 9:35
Отделение по адресу: Киев, пр-т Соборности, 1
Я, Бойченко Андрій, маю картку А-банку, зареєстрований у м. Нова Каховка Херсонської області. У квітні 2022 року банк заблокував мою картку та вхід у мобільний застосунок із поясненням на гарячій лінії «шановний клієнте у зв«язку з тим що ви знаходитесь на тимчасово окупованій території транзакції по вашій картці тимчасово заблоковані, зверніться до найближчого відділення А-банку». Виїхавши із окупованої території до м. Києва, я звернувся до відділення А-банку по вул. Соборності, 1 із заявою щодо повернення моїх грошей. Пройшло вже три тижні але доступу до власних коштів я не маю, написав скаргу — але результата немає. Наразі я не маю засобів для існування і Альфа банк — не віддіє мені мої власні кошти!
27 мая 2022, 10:03
Досить дивна ситуація, оскільки А-Банк — це не Альфа-Банк. У вас саме проблема з карткою Альфа-Банку? В будь-якому випадку готові допомогти розібратись в ситуації. Написали вам в приватні повідомлення.
СЕРГЕЙ харьков 27 мая 2022, 9:23
бегите от него …депозиты типа люди несут врут …кушать нечего голодаю 3 мес, а они наяривать звонками плати кредит!!! проценты бешенные считю когда другие банки для украинцев, а они россия и власть там и акционеры и т. д.
читайте кореспондент и мин фин и т. д.
Как писал ранее Минфин, российский Сбербанк продает казахстанскую дочь. Причина — санкции.

До этого казахстанские «дочки» Сбербанка, Альфа-Банка и ВТБ попали под санкции США из-за войны России против Украины.
27 мая 2022, 10:07
В країні війна і ми розуміємо, що зараз не до виплат кредитів. Тому ми і запровадили кредитні канікули. Ми не вимагаємо оплачувати все прямо зараз.
До речі, Альфа-Банк Україна окрема юридична особа, на котру не накладені жодні санкції. Детальніше на сайті НБУ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке