Плохая работа поддержки и сотрудников банка

Віктор соловьюк 27 апреля 2022, 1:29
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Духновича, 2
Я, 18 квітня хотів купити в одній ігрі донат, ввів на сайті номер картки, дата закінчення та cvv, через 1 секунду на сайті пише що операція не прошла, і через пару секунд гроші з картки списуються, і товар я не отримав, після цього я написав в підтримку сайту, но вона не працювала ніяк, тому я написав в банк, оператор Віталій Лютко, написав що для повернення коштів потрібно звернутися в підтримку магазину, я йому написав що ніяк і він написав що потрібно писати у відділенні письмовий запит в банк, коли я напишу запит банк буде зв’язуватись з ресурсом, а дальше як повезе. Через пару днів я прийшов у відділення писати тот самий письмовий запит, дали бумажку і сказали написати що случилось, і при цьому нічого іншого представляти не потрібно було. Вчора, я написав у підтримку і потрапив до оператора «Кобища Надії Олександріївни», я у неї спитався чи мій письмовий запит зареєстровано, вона написала що «запит зафіксовано, для його розгляду будь-ласка напишіть заяву-претезнію держателя картки та надати підтверждуючи документи про не отримання товару у відділення, я у неї спитався опять які потрібно для цього документи, і вона опять написала що для його розгляду будь-ласка напишіть заяву-претезнію держателя картки та надати підтверждуючи документи про не отримання товару, скріна історії платежів у ігрі я не бачу «смысла предоставлять» тому що там пусто.
До питання у мене декілька питаннь: 1. Чому 1 оператор сказав писати претезнію «по картці через некоретктну операцію в чужих терміналах/банкоматів та інтернет-ресурсах» а у відділенні дали мені «бланк для письмового звернення в банк», хоча оператор казав писати по першому. 2. Чому у інших банків наприклад «Приват, А-Банк та моно» достатньо написати в підтримку написати що трапилось, а у Альфа-Банку писати претезнію у відділенні

1976ANDREI
1976ANDREI
27 апреля 2022, 7:03
Большинство сотрудников не соответствуют занимаемой должности.
27 апреля 2022, 13:09
А вы вообще некомпетентны чтобы давать оценку кому бы то ни было
27 апреля 2022, 14:10
Чтобы высказывать оценочные суждения
не обязательно иметь соответствующие
уровни компетенции.

Это форум, а не кадровое агентство.
27 апреля 2022, 17:32
Тогда это не является оценочным суждением, а балабольством недалёкого
27 апреля 2022, 18:27
ybloko

В Украине пока ещё демократия и вы можете высказывать
свою точку зрения не зависимо, соответствует она
реальной действительности или нет.

Читая ваши комментарии на Минфине, вижу что вы оторваны
от реальной жизни и витаете в в облаках сплетен и слухов,
в том числе и в части того же Альфа-банка Украина.

6 мая 2022, 0:59
А я вижу тоже самое, читая ваши комментарии
Не такой уж вы и умный, каким хотите казаться
Ошибаетесь частенько, и пишете неверную информацию 🤥 Уж касаемо тарифов альфы, так точно
Вот Жминя тот умный, правда давненько не появлялся
Как там примат банк поживает?
По поводу слухов, вам нет равных
Вы прям эксперт, конкуренции со стороны Андре1876 не боитесь😉
6 мая 2022, 10:44
За меня не переживайте,
а вот за Альфа-банк Украина стоит…
11 июля 2022, 15:25
Клиент выбирает банк и клиент из него уходит. Нужно посмотреть по количеству пришедших за период людей и ушедших чтобы понимать насколько банк реально приятен. Говорит не только количество депозитов и РКО, но и количество клиентов
27 апреля 2022, 7:34
«Чому у інших банків наприклад „Приват, А-Банк та моно“
достатньо написати в підтримку»

Ну так і обслуговувайся в цих банках, навіщо
відкривати рахунок у банку з россійським
акціонерним капіталом та ще у час, коли
РФ веде війну проти України…

Невже воно того варте…
Sense Bank
Sense Bank
27 апреля 2022, 9:56
Це не той рівень допомоги, який повинні отримувати наші клієнти у складних ситуаціях. Напишіть нам в приватні повідомлення, допоможемо вирішити питання і перевіримо консультацію співробітників.
11 июля 2022, 15:23
Тоже с толкнулся с колл центром уровня сам виноват. . но уверен придет время и они научатся тоже общению с клиентами

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Плохая работа поддержки и сотрудников банка