flier1 20 августа 2022, 7:08
Есть у меня 3 счета в банке они заморожены.
Один счет — обычная зарплатная карта со старой работы — Карта№ 1
Второй — обычная зарплатная карта с новой работы — Карта№ 2
Третий кредитная карта — Карта№ 3
В один прекрасный день (19.08.22) увидел в приложении уведомление о транзакции на сумму — 999 999 999 999 (Внутренний ФМ). Списался с банком, объяснили что счета заморожены и порекомендовали обратится в банк. В этот же день на Карту№ 2 поступает ЗП. Которую тоже блокируют. В конце дня мне звонят с банка и рассказывают, что мои счета заблокированы и мне отправили письмо на которое нужно ответить с документами доказательствами о происхождении средств по всем транзакциям.
Мне нужно было объяснить поступление средств на сумму около 1 650 251,00грн (за останні 180 днів) грн.
Я понимаю откуда могла набежать такая сумма. Это были ставки на спорт и кредиты в ломбарде, я закладывал вещи ставил ставки выигрывал и выкупал эти вещи и это был круговорот такой, потому что постоянно проигрываю на ставках.
Пример: Сделал депозит на игровой счёт 3000 грн. с карты и вывел 6000 грн. на ту же карту и так за пол года собралось на круглую сумму. Предоставил выгрузку депозитов и выводов с игрового счета букмекерской конторы Фаворит за последний месяц. И написал объяснение о источнике поступления средств. Я сделал запрос в букмекерскую контору Фаворит о предоставлении документов о происхождении средств которые я выиграл и вывел на что мне отвечают что у них нет технической возможности предоставить такие документы и они такие документы не предоставляют. Вот теперь остался кредит в банке и замороженная ЗП. Кредит оплачивать простым переводом с карты другого банка сказали нельзя. На что они просто говорят так не должно быть. На работе есть зарплатный проект только с ПУМБ, то есть ЗП я получать могу только на карту ПУМБ или наличными через кассу (что весьма неудобно). Теперь вопрос можно как-то разморозить счета? Готов предоставить всю необходимую информацию. Вплоть до доступа к личному аккаунту букмекерской конторы Фаворит
PS. До 19.08.22 полностью был доволен работой ПУМБ и никакого дискомфорта не ощущал, никаких правил не нарушал. Прошу помощи так как остался без средств существования, нет банально средств даже на еду, не могу заплатить за квартиру, не могу оплатить кредиты!
PUMB 20 августа 2022, 10:25
Вітаємо!

За результатами перевірки банк індивідуально формує перелік документів, які можна надати для підтвердження джерел надходження коштів. Рекомедуємо Вам звернутися до найближчого відділення, де Ви зможете отримати перелік документів, прийнятний з урахуванням Ваших зарахувань.
dimon4s 19 августа 2022, 11:33
Конечно очень странное решение банка, отключить веб сервис. Я понимаю, что все сейчас в телефоне, но суть не в том. У меня в данный момент не очень мощный телефон. Приложение там лагает, а если надо перезайти в другое приложение, что бы скопировать данные, то оно зачастую закрывается, и приходится по новой все повторять по несколько раз всю процедуру, что совершенно неудобно. Или же тем людям у которых есть карта вашего банка, и кнопочный телефон? Может тогда банк обеспечит клиента устройством для пумб онлайн? Эмуляторы вы не воспринимаете. И не надо писать ваш шаблонный ответ.

Второе. Невозможно получить адекватные квитанции о списании со счета. «Ну мы можем вам сделать распечатку скрина в отделении и подпись с печатью поставить», блин, что за издевательство? В тех же Приват или Моно, это можно сделать через чат или звонок в течении двух минут, придет на почту нормальная электронная квитанция.

Третье. Почему нельзя сразу подгрузить данные по всем актуальным компаниям при вводе адреса и одного расчетного счета? А то получается, как сказали операторы, ну вы оплатите маленькую сумму и посмотрите, туда пришло или нет. В других банках информация при вводе компании и лицевого счета сразу подтягивается. У вас, даже уже введённая информация не обновляется! И как я узнаю сколько оплачивать за коммуналку если квитанции особо ни кто не носит?
19 августа 2022, 14:48
Вітаємо!
Фокус Банку спрямовано на розвиток і розширення функціоналу мобільного
додатку. Тому було прийнято рішення, що для нових користувачів та клієнтів, які не здійснювали вхід у веб версію, протягом останніх 3-місяців, доступ до особистого кабінету можливий тільки у мобільному додатку. Та це не позбавляє Вас можливості, і надалі користуватися всіма банківськими послугами та сервісами.
Який тип квитанції Вам потрібен? Якщо списання з рахунку на рахунок, то в додатку у розділі платежі (або у веб-версії); якщо з рахунку на картку, то у додатку скоро з'явиться такий тип квитанцій — з рахунку на картку як підтвердження операції можна зробити виписку (відфільтрувать лише потрібну операцію, вона печаткою засвідчена).
Якщо Ви оплачуєте за послуги, то при виборі на постачальника на екрані відображаються реквізити отримувача (рахунок IBAN, ОКПО, назва отримувача) — при заповнення полів це все видно.
ekstador 19 августа 2022, 8:07
Сьогодні фін моніторинг ПУМБу заблокував мій рахунок, де всі мої кошти які я відкладав на навчання та на життя.
Суть в тому що останні дні через нестабільну ситуацію в країні я виводив кошти, але потім знову через касу їх повертав, я не знав що робити, краще тримати в банку чи ні. (Думаю багато хто переживає за свої кошти і так само вчинив би)
Я офіційно працював до війни, через війну я втратив роботу, я отримав протягом 6 місяців суму в 36 тисяч гривень, також я отримаю пенсію, яку я відкладав на навчання, сума за 4 роки яку я назбирав складала 80тисяч гривень, також мої рідні мене підтримувати і моя мати яка також офіційно наразі навіть працює надала в моє користування сумму в 40 тисяч, зараз це рівносильно 1 тисячі доларів (що не виглядає захмарною сумою) після початку війни почав активно користуватись ПУМбом, бачив в ньому ідеал (банк без комісій, привітний персонал, допомога при ДРІБНИХ питаннях, навіть не зважаючи на те що в них оноайн сайт банкінгу не працював), я вирішив всі кошти які в мене були на рахунку Альфа Банк які я назбирав за цей весь час внести на рахунок Пумбу (всі знають шо про Альфа банк писали що він міг стати банкрутом) я зняв 90 тисяч які в мене там лежали та вніс на рахунок ПУМБ ОСОБИСТО ЧЕРЕЗ КАСУ, після декількох днів я цю суму зняв я вирішив що краще купити доллар, купив я доллар (але я повір Арестовичу який сказав що гривня буде зміцнюватись і падати до курсу 36) знову той доллар обміняв і вніс на рахунок ПУМБу, після чого в мене вже чомусь на гарячій лінії числився оборот в 240 тисяч, тому що я між СВОЇМИ РАХУНКАМИ ці кошти перекидував задля онлайн покупок та дрібних покупок для життя, через декілька днів я вирішив зняти ці кошти для оплати за навчання на контрактній основі, сума до оплати складала 60 тисяч гривень, я її зняв на касі та пішов оплачувати с Укргазсімбанк, який нажаль в той день не міг відправити мої кошти, зараз неспокійний час і бігати по вулиці і чекати наступного дня з 60тисячами гривень в кармані я не хотів, І Я ЗНОВУ цю суму ОСОБИСТО вніс через касу. Тобто не третя особа мені скинула ці кошти, не тисячи різних номерів карток, а я особисто через касу, і та сама сума. Мені сказали що у вас оборот 300 тисяч і проблем не буде тому що фін моніторинг від 400, мене завірили як в офлайн відділені, так і онлайн, да і в цілому сума не мінялась, було 90 тисяч, залишилось 80, вона не те що збільшилась, вона зменшилась! І сьогодні 18.08 я отримаю повідомлення що мою картку заблоковано через підозрілу активність. на всіх рахунках -999 999 999, я був шокований, користувався банком три місяці, хотів зробити його основним, і така ситуація, здивувало те що коли намагався їм зателефонувати то тобі автовідповідач давав відразу відповідь — вашу картку заблоковано, оператор вам не зможе допомогти, тому сенсу з ним вас зв‘язувати немає, зверніться в віділення і диктують адресу електронної пошти (Я В ШОЦІ, навіть не дають дізнатись деталі щодо блокування, і дійсно вони не дають поспілкуватись з оператором) наразі всю суму на навчання в 80 тисяч яку мені заблокували це все ще в мене є з фінансів, хочу відмітити те що як мені сказали в віділенні то оборот з’явився саме через ці знімання грошів", кошти я особисто вносив через касу, за допомогою свого паспорту. Я мав на меті використовувати ваш банк для депозиту цих коштів, я маю контракт з Універститетом і я сплачую кожен рік по 20тисяч гривень (також можу підтвердити це за запитом). 90% моїх транзакцій на цій карті було здійснено між моїми ж картками, що вже виключає факт спонсорування тероризму і т.д, це мої ж рахунки, і кошти через касу я самостійно вносив, наразі я працюю на будівництві за 10 тисяч гривень, зараз і так дуже важко через війну, і всі мої кошти заморозив банк. також я отримував допомогу в 6 тисяч як людина яка втратила роботу через війну. це були всі мої заощадження, і думав шо я можу їх знімати і ставити на рахунок коли я побажаю, але ваш банк повважав це за порушення правил… я в розпачі. мені потрібно до кінця місяця згідно договору заплатити за навчання…
19 августа 2022, 10:56
Вітаємо, Станіслав Вікторович!

Просимо Вас надати письмові пояснення суті проведених операцій та документи, що підтверджують джерела походження коштів, які було зараховано на рахунок протягом останніх трьох місяців. Інформацію можна надіслати на електронну адресу банку info@fuib.com в темі листа вкажіть Ваше ПІБ
Терещенко Поліна 18 августа 2022, 20:05
Дані для ідентификації мене як клієнта:

Останні 4 цифри картки: 5089
Поліс страхування: № 309111640

17.08.2022 я, Терещенко Поліна Сергіївна, прийшла для оформлення дебетової картки до відділення у м. Чорноморськ за адресою вул. Данченка, № 5/81-Н

В процесі оформлення менеджер сказав мені, що потрібно внести на рахунок 200 грн для оформленні та активації картки. Нічого не підозрюючи, я поповнила нову картку на вище вказану суму.

Потім менеджер попросив у мене телефон для внесення якихось реквизитів у додатку ПУМБ. Вони щось наклацала, потім віддала телефон мені і сказала натиснути кнопку «Продовжити». Як я зрозуміла, це була плата за оформлення картки, тому оплатила без питань.

Далі менеджер дала мені згорнутий папірець і я пішла додому. Вже дома з’ясувала, що цей папірець — угода про добровільне страхування фінансових ризиків, яке мені не потрібно від слова зовсім.

Співробітник банку нічого не сказала мені про страховку, і під приводом платної активації картки з мене просто зідрали 200 грн. На наступний день прийшла до відділення, щоб подати скаргу керуючому відділенням Ганні Лісовій.

Ганна Лісова пообіцяла передивитися відео моєї зустрічі зі співробітником банку і дати зворотний зв’язок. Коли я прийшла дізнатися результат моєї скарги, то менеджер разом з керуючим відділенням почали доказувати мені, що під час оформлення картки мені чітко зазначили, що 200 грн беруть за страховку і це необов’язкова послуга. Це абсолютна брехня, відео з камер для спростування моїх слів мені не показали.

У зв’язку з неправомірною ситуацією прошу:

1) Провести розслідування інциденту. Перегляньте записи з камер, щоб впевнитися, що менеджер просто обдурив мене і взяв 200 грн не за страховку, а за відкриття картки, яке є безкоштовним.

2) Оштрафувати керуючого відділом Лісову Ганну та менеджера Шулепову Наталю.

3) Видати бейджі всім співробітникам. Під час двох визитів до банку у менеджерів не було бейджів для їх ідентифікації.

4) Принести мені публічні вибачення від імені співробітника, який мене обдурив.

Також хочу додатково попросити звільнити менеджера Шулепову Наталю. Вона не просто некомпетентно себе повела, а ввела мене в оману і назавжди спаплюжила думку про ваш банк. На всі мої претензії вона робила вигляд, що я винна сама. Такого відношення у фінансових установах я ще не зустрічала
19 августа 2022, 10:15
Вітаємо!
Скаргу за Вашим зверненням зафіксували. Ми розбересось в ситуації та надамо зворотний зв'зок.
toliashal 18 августа 2022, 13:24
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 120
Заблокували рахунок, через те що перевищили ліміт в 400 тис грн на поповнення.Перед тим, як поповнювати рахунок, телефонували у колл цент, де нам сказали, що якщо можете підтвердити походження коштів, то проблем не буде.Ми спитали, чи є договір позики документом який може підтвердити походження коштів? Нам відповіли, що так, але якщо людина, яка є позикодавцем до договору може прикріпити наприклад виписку з податкової про свої доходи, щоб підтвердити, що кошти є легальним. у Відділення надали договір позики, та виписку з відміткою податкової служби позикодавця. Доходи позикодавця перевищують сумму поизики.Відповіді чекали близько тижня, після чого нам сказали, що правила змінілися тепер даний документ вже не підходить! Що нам роботи, на війні залишися, без коштів, нам кажуть чекати кінця війни, так ми вже чекаємо три місяці і можемо ще прочекати так 3 роки.
18 августа 2022, 17:15
Вітаємо!

Банк аналізує кожне поповнення окремо, за результатами перевірки формують перелік документів, які необхідно надати в Банк для подальшого вивчення. В даній ситуації рекомедуємо звернутися до відділення банку де Вам нададуть необхідний перелік докуметів та після їх розгляду банк надасть відповідь щодо можливості розблокування рахунків.
BohdanI 18 августа 2022, 10:32
Вітаю!

08.08.2022 мною був відкритий депозит через мобільний додаток ПУМБ.
Згідно з умовами заяви (договору) примірник заяви (договору) відправляється клієнту на електронну пошту.
Примірник заяви (договору) НЕ був відправлений банком на мою електронну пошту.

Протягом року відкривав онлайн депозити та такої проблеми не було.
Примірник заяви (договору) з кваліфікованим електронним підписом завжди одержував на свою електронну пошту через кілька хвилин після відкриття депозиту.

09.08.2022 у відділенні банку була оформлена скарга з проханням відправити на електронну пошту примірник електронного документа.
За телефоном гарячої лінії було повідомлено, що скарги розглядаються протягом п’яти робочих днів. Станом на сьогодні відповідь не була надана банком.

Прошу відправити на мою електронну пошту, яка вказана в банківській анкеті клієнта, примірник заяви (договору) з кваліфікованим електронним підписом.
18 августа 2022, 12:35
Вітаємо!
Підкаєіть будь ласка яку єлектронну адресу Ви вказували для відправки та до якого відділення банку зверталися?
Andzej80 17 августа 2022, 23:36
На гарячій лінії співробітник дав неправдиву інформацію щодо конвертації при знятті готівки за кордоном. Зокрема наголосив, що для гривневих карт краще відкрити карту VISA, оскільки там немає подвійної конвертації, а карта Mastercard має подвійну конвертацію.
Об'їздив декілька відділень поки знайшов пластик VISA, оскільки всюди в наявності був тільки Mastercard.
Коли зняв кошти закордоном, то виявилось, що VISA також має подвійну конвертацію.
Декілька разів телефонував на гарячу лінію. Всі працівники відповідали по різному. Хтось каже є подвійна конвертація, хтось каже нема. Сміх тай годі)))
Зафіксував скаргу. Через два дні зателефонували і підтвердили, що все-таки є подвійна конвертація на карті VISA.
Шкода, що став клієнтом Пумб. І шкода, що працівники не знають інформації по своїх продуктах.
18 августа 2022, 10:36
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що склалася дана ситуація.Ми проведемо роботу з співробітниками щоб в майбутньому таких ситуацій не виникало.
Дякуємо.
innaturbova 17 августа 2022, 20:20
Принудительно отключены платежи в веб-версия банкинга!
Я понимаю что сейчас эра телефона и мобильных платежей, но я каждый день пользовалась банкингом, чтоб платить по счетам. Ну вы просто издеваетесь, как мне из Экселя на мобильном копировать кучу IBANов и создавать платежки, потом быстро выкачать их PDF и сохранить их. Придется переезжать в другой банк с нормальным веб-интерфесом. Ваша прога жутко тормозная и кривая, и наймите нормальных программистов, а не формошлепов, то что похоже отключить можете, а написать ничего толкового не можете
18 августа 2022, 10:26
Вітаємо!

Банком було прийнято рішення про припинення підтримки сервісів з оплати та
переказів. Тому ми пропонуємо мобільний застосунок ПУМБ Online як більш зручну альтернативу для здійснення платежів, керування власними рахунками на вигідніших умовах з безліччю інших можливостей, цікавих фішок та зручностей у користуванні. Ви можете створити шаблони платежів щоб в майбутньому не довелось вводити їх знову.
Sanarr89 17 августа 2022, 19:00
Доброго всем времени суток.

Живу в ныне оккупированном Херсоне.

Давно пользуюсь счетами в банке ПУМБ, есть несколько депозитов на которых держал свободные средства, а также небольшой валютный депозит на учебу ребенку который оформил давно и просто держал в банке до лучших времен. Нареканий к работе банка не было, все происходило настолько четко и быстро насколько и ожидаешь от хорошего банка. Есть кредитная карта по которой еще раньше заблокировали лимит кредитования — было неприятно, но отнесся с пониманием и продолжил своевременное погашение долга.

Однако, в начале августа мои счета были заблокированы. На них хранился упомянутый ранее валютный депозит и немного гривны которая зашла туда в результате выплаты мне остатков з/п работодателем и один перевод от супруги на пару тысяч грн (+/- регулярный перевод, который ранее осуществлялся без проблем). Колл-центр банка в переписке вначале потребовал справки ок5/ок7. В городе не функционирует пенсионный фонд или налоговая, но тут выручила Дия. Отправил. Приходит ответ что там такая особенная блокировка при которой нужно обратиться в отделение. Отделений в городе уже нет. Внятной и безопасной возможности выезда тоже — с одной стороны линия фронта, а с другой — выезд через Крым и третьи страны что как минимум дорого, плюс в городе остаются жена с двумя детьми и мать-пенсионерка. При сумме депозита в 1200 долларов и цене «проезда» 500 долларов в одну сторону с неясными перспективами вернуться я не считаю это хоорошей и справедливой к клиенту идеей требовать от меня именно приезда в отделение. Я то продолжаю погашать кредитную карту даже после блокировки счетов, т. е. я свои обязательства выполняю, несмотря ни на что и не требую от банка приезжать за деньгами ко мне (по поводу приезда — юмор конечно, но все же яснее показывает ситуацию.)

Более того, ограничения по моим счетам бьют еще и по родственникам — списывал ранее средства с карты матери и тещи безналично, чтобы потом у народных умельцев получать их в наличкеу за комиссию (ведь работающих банкоматов уже давно нет). Поскольку карты матери и тещи проходили данные операции многократно, то операции списания проходили без смс верификации, что очень удобно при не работающей украинской связи. Теперь и это я сделать не могу благодаря «заботе» от банка. Если с тещей еше как-то обошел проблему, благо у нее смартфон, то с матерью, у которой завтра пенсия ума не приложу что делать.

В переписке с колл центром я предлагал вместе поискать альтертнативные варианты кроме поездки в отделение, но понимания не нашел. Причем предлагал даже закрыть счета с выводом средств в сторонний банк, но и это не подошло. Компания Воля, например, предложила вывести перпеплату по их абонентскому счету путем написания заявление об этом от руки и отправки его фото мессенджером. С работы уволился также написанием заявления и его отправкой мессенджером — думаю что найти решение было бы реально, если бы было желание.

Готов пройти фото/видео верификацию своей личности и предоставить любые документы касательно происхождения средств на счетах т.к. средства «чистые» в плане фин. мониторинга, а значит оснований на их блокировку у банка нет. Если у банка есть обоснованные претензии — прошу сообщить какой именно пункт договора я нарушил и каким образом, т.к. иначе это напоминает произвол и необоснованное ограничение личных средств клиента.

Надеюсь на адекватное решение проблемы.
18 августа 2022, 10:58
Вітаємо!
Зверніться на офіційну електронну адресу банку info@fuib.com, Вам нададуть офіційну відповідь щодо даного питання. Укажіть будь ласка Ваші ПІБ, ІПН та опишіть ситуацію.

Дякуємо.
Qwertyyu 16 августа 2022, 16:04
Отделение по адресу: Николаев, пр-т Центральный, 122
У меня заблокировали счёт, сказали слишком много денег зашло, ок, предоставил отчёты и документы откуда деньги, сказали плохо видно, если вы хотите чтобы Ваш счет заблокировали, а потом говорили что не хватает каких небудь бумаг тогда Вам в пумб, ни кому не советую этот банк
16 августа 2022, 17:07
Вітаємо! У Вас відбулося блокування рахунків через перевищення ліміту на внесення готівки. Для розблокування Вам необхідно надати відповідні документи у гарній якості на пошту Банку info@fuib.com. Якщо Ви надаєте документи у поганій якості, наші спеціалісти не можуть їх перевірити, а відтак — не можуть розблокувати Ваші рахунки.
Якщо Вам необхідно надіслати запит про стан вирішення питання, Ви також можете зробити це на пошту Банку info@fuib.com.
Viktoriya11 16 августа 2022, 15:26
Отделение по адресу: Николаев, пр-т Центральный, 122
Добрый день всем. Сразу скажу, что не рекомендую будущим пенсионерам открывать счет в этом банке, т.к. у новой выданной карты на получение пенсии очень маленький срок действия ОДИН год — это крайне не удобно. Сотрудник банка объяснила, что такие сейчас новые требования, но это конечно обман и что на срок более года получить карту я не смогу. Не могу сказать что это, некомпетентность или умышленные действия сотрудника? Я конечно открыла счет в другом банке, где срок карточки 5 лет! И никаких новых требований по поводу «не более года" — НЕТ! Так же был нюанс и закрытием счета, аж не удобно писать, очень неприятный осадок…
Хочется также отметить, почему на горячей линии предоставляют не достоверную информацию? Ведь перед тем как открыть счет я связывалась и мне сказали, что срок действия пенсионной карты 3 года!!!
Очень жаль потраченное время в ПУМБ банке. Пенсионерам — не рекомендую)))
16 августа 2022, 15:59
Вітаємо! Термін дії іменної картки — 1 рік. Проте, термін дії миттєвої картки залежить від строку завершення дії пластику, який видано, і може дорівнювати 3 роки.
zig4free 15 августа 2022, 19:40
Продолжение моего отзыва: https://minfin.com.ua/ua/company/pumb/review/296512/
таки опытным (3 дня попыток) путем выяснилось, что видео-верификация перестает сразу проваливаться — если снять очки — но какие указания видео-верификация делает — понять нет возможности — зрение не позволяет.

Банк Пумб таким образом просто дискриминирует плохо видящих людей.
16 августа 2022, 10:26
Вітаємо! Банк ПУМБ не намагається нікого ніяким чином дискримінувати. Якщо Вам не вдається самостійно виконати відео-верифікацію через поганий зір, рекоменуємо звернутися до наших спеціалістів на відділення. Вони люб'язно допоможуть Вам.
Лев Меренков 15 августа 2022, 16:45
З 15-го серпня банк вирішив відмовитися від підтримки можливості проведення платежів у веб-версії свого інтернет-банкінгу, посилаючись на те, що це можливо робити у мобільному застосунку. Але мабуть не усі ті, хто приймали це, відверто кажучи, спірне рішення, пробували скопіювати реквізити платежу з вайберу й заповнити їми форму платежу у мобільному додатку. У зв’язку з волонтерскою діяльністю, мені треба робити таких платежів десятки на день. Тому сприймаю це рішення просто як недбалість до клієнтів та елементарну зневагу до їх вимог щодо зручності та комфорту користування послугами банка.
15 августа 2022, 17:16
Як альтернативний майданчик для здійснення оплат, ми можемо запропонувати Вам сайт PayHub. У пошуковику браузера введіть запит PayHub, або натисніть на банер, який буде відображатись на Головній сторінці веб-версії.
dg2022 15 августа 2022, 10:18
Сегодня заметил в выписке списание на 0.95 грн (больше не было на счету) с комментарием «Погашення заборгованості за користування овердрафтом по картковому рахунку», однако кредитный лимит у меня отключен с 24.02.2022. Так же были похожие списания 10.07 и 8.07. Возможно, было бы списано больше, но есть пару моментов:

1. Я дебетовой картой с которой списало не пользовался вообще, только как хаб для перекидывания на кредитку\депозиты\карту другого банка. т. е. операций покупки с конвертацией (откуда и мог взятся «технический» овердрафт) не было, только переводы гривна-гривна.

2. Так же у меня есть кредитка, на которую я иногда перекидываю личные средства и пользуюсь как обычной дебетовой картой, чтобы не светить «основную» карту (кредитный лимит мне выставили в ноль 24.02). По этой карте были операции покупки, но только в торговых сетях Украины, гривной.

Вопрос, откуда мог взяться овердрафт?

Звонил на горячую линию, сказали «неверно рассчитали проценты при досрочном расторжении депозита „Cвободный“, деньги должны вернуть», однако спустя месяц все такие же странные операции повторяются и деньги мне, естественно, никто не вернул.
15 августа 2022, 10:40
Вітаємо! Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та номер телефону, щоб ми перевірили інформацію.
Tanyabelyh 15 августа 2022, 8:46
Хуже банка я ещё не встречала… Не смотря на военное время оплачиваю кредит. При этом насчитали 750грн процентов не понятно за что. По телефону информацию не предоставили, в онлайн приложении тоже нет информации. Просто +750 к кредиту. Не рекомендую связываться с этим банком!!!
15 августа 2022, 10:18
Минфин
Ответ администратора
17 августа 2022, 15:50
Отзыв не засчитан (на 17.08.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Serge2008 14 августа 2022, 18:14
Что у вас с мобильным приложением? Почему при переводе с моно банка в пумб отображается фамилия имя отправителя, а при переводе с пумба на пумб «Online MOB KYIV…» Как такое возможно при переводах внутри одного банка? Почему после отправки средств невозможно посмотреть квитанцию о переводе? Как удостовериться, что деньги отправлены именно на ту карту? Сегодня вообще перевод не пришел один с монобанка. Жесть (
15 августа 2022, 10:38
Вітаємо! При переказі коштів на рахунок у ПУМБ, ПІБ отримувача вказується. Можливо у Вас не вібдулося відображення. Спробуйте оновити додаток, або ж перевстановити його. Історію операції Ви можете переглянути, натиснувши на карту, або ж замовити виписку на електронну пошту. Якщо Вам не прийшов переказ з Моно, рекомендуємо звернутися на підтримку даного банку.
zig4free 11 августа 2022, 17:02
Таки да, я со своим смартфоном и освещением в комнате без проблем прошел ДИЯ подпись и отослал документы в банк, но вот само приложение валит видео регистрацию меньше чем за секунду. И после нескольких неудач — килькисть спроб вычерпано!

Фуфло ваши программисты.
12 августа 2022, 11:46
Вітаємо!

Помилка могла виникнути в зв'язку з перенавантаженням системи, рекомендуємо спробувати повторно.Якщо помилка виникає знову потрусіть телефоном і у вас відкриється можливість відправити лист у технічну підтримку та наші спеціалісти розберуться в чому проблема.
Максим Кособукин 11 августа 2022, 10:07
В январе 2022 банк добавил в мобильное приложение поставщика коммунальных услуг. Сделал два шаблона для оплат со счётчиком и без. По факту в шаблоне без счетчиков (квартплата) были неверные ОКПО и IBAN получателя. В итоге 20.02.2022 два платежа ушли не по адресу. Про долг узнал от своего ЖЭКа через пару месяцев. Обратился в банк, чтобы вернули платежи. Там сказали пишите заявление в отделении. Я нахожусь за границей на лечении, ни в какое отделение в неопределенном будущем не смогу прийти или приехать. Предложил банку связаться с получателем платежа (тоже их клиентом) и попросить по моему заявлению вернуть ошибочно полученные деньги. Банк пальцем не пошевелил и не собирается. Пишет 4 месяца одни отписки. Последнее обращение было 16.07 где ответ должен был быть 3−5 дней. Ответа нет, дважды «сообщили информацию в соотвествующее подразделение». Попросил у них контакты получателя, чтобы самому связаться — тоже не дают. Только заявление на спорную транзакцию. Во время войны стараются осложнить и без того не простую жизнь.
Жалею что повторно открыл здесь счёт.
ПУМБ он и в Африке — ПУМБ.
11 августа 2022, 13:30
Вітаємо, Максим Юрійович!

Повідомляємо, що, на жаль, повернення коштів, неможливе, так як Ви самостійно ініціювали проведення операції з введенням реквізитів картки та коду підтвердження. Для повернення коштів рекомендуємо звернутися до установи, що обслуговує отримувача.
Nataliia6219 11 августа 2022, 6:45
Якщо Ви думаєте співпрацювати з цим банком, краще ідіть до другого! Ніколи не мала проблем доки не прийшла до вашого банку. Хамовите ставлення до клієнтів, ніхто нічого не знає та не може нормально відповісти на питанння. Як у вас можуть працювати люди які навіть на знають скільки відсотків по кредиту бере ваш банк. «Ви самі можете подивитись./ Ви самі знаєте» Це нормальна відповідь для людини 60 років, яка не розуміє як користуватись онлайн банкігом? Я закрила кредит та заблокувала картку, бо не маю змоги прийти зараз та фізично її закрити у банку. Оператор запевнила мене що ніяких списань з картки не буде, ба більше я нею не користуюся взагалі, і сьогодні зранку в мене вже -700 грн з моїх власних коштів? Як це називається? Я закрила кредит і залишила більшу суму ніж потрібно, а сьогодні вже -700? За що? Нащо у вас оператори праціюють, якщо вони ніякого відношення до баньківської справи не мають. Це не банк, це просто вулична контора. Обходьте всі його десятою дорогою
11 августа 2022, 10:16
Вітаємо, Наталія Віталіївна!

Щоб розібратися в ситуації будь ласка уточніть дату внесення платежу та де і коли Ви дізнавалися суму до повного погашення.
Kateryna314 10 августа 2022, 9:43
Мала нещастя оформити кредитну карту в цьому банку, тепер це тупо боргова яма, і їх не цікавить, що людина безробітна, вони всерівно вимагають шалені суми, які, навіть при сплаті, щоразу ростуть! Через війну кредитних канікул, як у решти нормальних банків, тут не було і про них навіть походу не чули! Коли я все ж додзвонилася до оператора, мені повідомили, що я повинна сплатити усі відсотки за кредитні канікули, + якісь страхові платежі, + тіло кредиту і ця сума просто вражає своїми об'ємами, це 50 відсотків самого кредиту. 3-й місяць прошу реструктуризацію боргу, мені тупо відмовляють. Обходьте цей недобанк 10-ю дорогою.
10 августа 2022, 10:23
Вітаємо! Наразі у нас діє програма зменшення фінансового навантаження на клієнтів, згідно з якою в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності). Платежі розраховані індивідуально і значно зменшені у порівнянні з довоєнним часом.
Детальну інформацію щодо Вашої заборгованості радимо переглядати в додатку ПУМБ Online.
Також ми рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у більшому розмірі, ніж вони розраховані зараз (сплачувати тіло кредиту).
Оскільки у Вас оформлена страховка, то до суми щомісячного внеску також входить страховий платіж.
У зв'язку із суттєвим погіршенням фінансового стану клієнтів у період війни, банк розробив програми реструктуризації заборгованості. При включенні до такої програми, Ви отримаєте відповідне повідомлення.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ