Не розумію існування цього банку у 2023

motherf 20 октября 2023, 22:21
Отделение по адресу: Львов, ул. Научная, 96
Всім привіт, хочу розповісти про мій досвід користування послугами банку Пумб. Я людина 30 років, з 16 років користувач послуг приватбанку та монобанку з 2017) тобто в цілому розумію бізнес процеси у різних банках.

На ПУМБ я вийшов через рекламу у різних рітейлерів що можна вигідно оформити розстрочку на техніку Apple. Було не складно оформити анкету через додаток Дія, у інтерфейсі було трохи навʼязливо зроблено оформлення карток, хотів одну, а дозволяло відкрити лише одразу дві (дебетна та кредитна). Маючи один з найкращих та розкручених кредитних рейтингів у країні банк мені видав лише 25000грн ліміту))) Нажаль як є, можливо акція лише для постійних клієнтів банку, з таким лімітом особливо нічого купити і не можливо з техніки Apple))

Ну картка вже є, банк до речі любить доволі агресивно спамити рекламою та усякими пропозиціями (мінімум 2 небажаних повідомлення на день), то я вирішив почати її використовувати, думаю може банк подивиться на мої покупки та трохи додасть кредитного ліміту))) Закинув на картку додаткових грошей, пішов додавати картку у PayPal щоб почати купляти закордоном, і що ви думаєте))) ЦЕ ЗАБОРОНЕНО БАНКОМ)) додаю я картку у PayPal, він намагається списати $1.95 щоб верфікувати картку, а мені приходить пуш що перевищено ліміт НБУ на сплату закордоном (а це був моя перша спроба щось зробити у закордонному мерчанті), думаю ну всяке буває, напишу у підтримку))

Відповідь підтримки просто вбила)) Дана операція проходить під забороненим МСС кодом, тому не може бути успішною, зверніться до отримувача щоб він змінив MCC))) Тобто у світі є такий банк що не знає про існування платіжної системи PayPal та блокує додавання своїх карток туди)) Надаю вам назву банку: Перший Український Міжнародний Банк

Звичайно розумію що на цьому пора закінчувати свою співпрацю з банком, якщо є проблеми на такому рівні, то уявіть які таракани банку прийдеться бачити при подальшому користуванням послугами банку. Само собою закриття карток лише через відділення банку, Дія тут лише на вхід але не на вихід)

Само собою вивів гроші назад до іншого банку (комісія до речі десь 30 грн+ за 1000грн переказу)

Ось такий мій досвід користування банком) Та і ось причина такого заголовку) На мій власний погляд за більш менш адекватним застосунком, залишається старий легасі банк що залишається у своєму 2004 році))
ПУМБ
PUMB 21 октября 2023, 9:10
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас залишилося негативна враження про наші сервіси. Ми зафіксували Ваше звернення та передали його на розгляд відповідальних фахівців. Після перевірки інформацію ми повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 24 октября 2023, 12:51
Вітаємо!

Сума кредитного ліміту розраховується статистичною моделлю та враховує безліч факторів. Звертаємо Вашу увагу, що при активному користуванні кредитною карткою Банк може підняти Вам суму з часом. Про підвищення кредитного ліміту Ви будете обов’язково проінформовані.

Ми провели перевірку та дізналися, що в даному випадку спрацювали обмеження, згідно з якими заборонено здійснення з усіх рахунків фізичної особи — клієнта банку, розрахунків з використанням електронних платіжних засобів, для оплати операцій з активами, які безпосередньо конвертуються (обмінюються) на грошові кошти та відповідно до правил та/або інших внутрішніх документів міжнародних платіжних систем належать до операцій «квазікеш». МСС 8999 в якому Ви намагалися здійснити оплату, віднесено до сервісів, що займаються операціями «квазікеш».

Хочемо зазначити, що відповідно до пп. 4.1.5 п. 4.1 Розділу ІІ ДКБО, Ініціювати закриття Карткового рахунку та/ або інших рахунків, відкритих відповідно до цього Договору, шляхом звернення до відділення Банку та подання письмової заяви про закриття рахунку за встановленою Банком формою. В день подання заяви про закриття рахунку Клієнт повертає у Банк усі Картки/додаткові картки, емітовані до Карткового рахунку, а також сплачує Заборгованість за Договором (за наявності).

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

21 октября 2023, 0:47
При видачі кред.ліміту має значення кредитний рейтинг клієнта, а не кредитний рейтинг банку, він тут ні до чого. 25 тис. кред.ліміту на старті - досить непогано.

Щодо підв`язки їхніх карток до PayPal — дійсно, є у них такий «глюк», сам з цим стикнувся.Мені пояснили, що банк розцінює це як операцію з криптовалютою. Дурня, звичайно… Але, якщо я не помиляюсь, це стосується лише гривневих карток.
21 октября 2023, 12:20
И в чём сакральный смысл подвязывать гривневую карту ПУМБа
к PayPal, если карточный курс гривны к доллару США:
— у ПУМБа = 37,50
— у Привата = 37,4532
— у Моно = 37,4406

Ведь намного проще и даже материально выгоднее
подвязывать валютную карту, на которую ежемесячно покупать
безналичную валюту на 50тыс грн или возвращать конверт.депо
с месячным лимитом 200тыс грн…

К тому же по гривневым картам лимит рассчётов за границей
равен 100тыс грн в месяц, а по валютным картам лимит
100тыс грн в сутки
21 октября 2023, 12:59
Підтримаю Qwerty1999, теж хороший варіант. Додам, що у Сенс-банку курс 37.40.
21 октября 2023, 13:19
Я привёл курсы только по тем банкам, о которых
автор отзыва упомянул, что работает с ними.

Курс 37,40 грн/$ только для конверт.депо и продажи
безналичной валюты с лимитом 50тыс грн в месяц.

При оплате за границей гривневой картой курс
составляет 37,80 грн/$ и однозначно выше ранее
озвученных курсов в других банках.

К тому же при рассчетах в евровалюте Сенс-банк
выполняет двойную конвертацию EUR → USD → UAH
и поэтому курс евровалюты в Сенс-банке при
карточных расчётах сильно завышен.

И самое прикольное в том, что если у вас валютная
карта Сенс-банка в евро, то при рассчёте в евро,
Сенс-банк тоже проводит двойную конвертацию:
EUR → USD → EUR

21 октября 2023, 15:10
За останній пункт дякую, я про це не знав. Все решта вірно, про «прикол» з подвійною конвертацією вже говорили багато. Ну але у нас мова йшла про покупку USD онлайн з послідуючою покупкою з доларової картки.І курси ми з вами навели лише для USD.
21 октября 2023, 15:41
О принудительной установке базовой валюты USD
для всех карт, эмитированных Сенс-банком, в том числе
и валютных, вы знали однозначно, потому что эта тема
неоднократно обсуждалось…
Ну а то, что в голове не укладывается двойная конвертация
евро-доллар-евро — это из разряда курьёзов Сенс-банка…
21 октября 2023, 15:49
Ну може і знав, але призабув, визнаю. Тоді дякую за нагадування. Ну, а те, що таку конвертацію інакше, як курйоз, не назвеш — з цим погоджуюсь. Курйоз — це ще м`яко сказано.
8 ноября 2023, 0:21

«При оплате за границей гривневой картой курс составляет 37,80 грн/$…» — точніше 37.60.

«…если у вас валютная карта Сенс-банка в евро, то при рассчёте в евро, Сенс-банк тоже проводит двойную конвертацию: EUR → USD → EUR» — помиляєтесь, євро-євро -- конвертація відсутня.

8 ноября 2023, 0:26
Уточнення щодо курсу конвертації: 37.50
Pumbovik
Pumbovik
21 октября 2023, 17:43
Разве пейпал не заблокировали из-за валютных крутильщиков? пумб один из еще нормальных банков с частным капиталом, не скатившихся на дно типа привата
SergeyNina
SergeyNina
21 октября 2023, 22:04
Не помню точно, но в PayPal можно добавить только долларовые карты и евровые. Добавление гривневых запрещено у пумб. Пейпал заблокировали из-за валютных крутильщиков у пумб
21 октября 2023, 22:08
Але це лише у ПУМБ. Гривневі картки інших банків можна додати до Paypal.
29 октября 2023, 10:53
Для дорогих покупок расчёт гривной — убыточен
из-за курса конвертации и лимитирован 100тыс грн в месяц…

Самый оптимальный вариант — валютные
карты как в долларах так и в евро…

29 октября 2023, 11:47
Щодо ліміту — згідний. А щодо курсу конвертації - деякі банки при розрахунках картками використовують той же курс, що і при онлайн обміні. ПУМБ також.
29 октября 2023, 12:59
Ключове — деякі.
24 октября 2023, 12:51
Полезный комментарий

27 октября 2023, 19:46
Письмо ответ от НБУ, где указано что квази кэш разрешён.

При цьому дозволяється здійснювати р2р-перекази з рахунків в іноземній валюті, відкритих в банках України, на рахунки, відкриті за межами України у межах щомісячного ліміту в розмірі 100 тис. грн (в еквіваленті), який є спільним для цих операцій та для операцій, що належать до «quasi cash». До таких операцій,зокрема, але не виключно, належать: купівля криптовалют, поповнення електронних гаманців, купівля подарункових сертифікатів, перекази на користь букмекерських компаній, оплата дорожніх чеків (підпункт 9 пункт 14 Постанови № 18)
27 октября 2023, 19:51
Вітаємо! Хочемо зазначити, що у нашому банку ПУМБ дозволені P2P-перекази та операції «квазікеш» з валютних рахунків до 100 тисяч гривень в еквіваленті на місяць, відповідно до постанови НБУ.
27 октября 2023, 19:55
Короче, банк по своему барыжит) Чтобы купить валюту, надо купить её именно по курсу банка, чтобы потом продать через квази)
Надеемся что банки будут так же и в валюте Украины разрешать делать переводы, ато биржи умоют банки через p2p)
29 октября 2023, 10:43
Научись сначала отличать валютные карты от гривневых,
а потом уже неси свою пургу…
Что-то не устраивает в работе укрбанков — не пользуйся…
29 октября 2023, 16:23
Напомни когда я интересовался твоим мнением, а потом встрявай ок?
29 октября 2023, 18:03
Твои инсинации и передёргивания
должен же кто-то публично вскрывать…
В этом отзыве я подрядился,
так что как-нибудь переживёшь…
beniabenin
beniabenin
7 ноября 2023, 22:03
Це в того валєрки просто фантазми лізуть з одного місця…

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не розумію існування цього банку у 2023