katerynakate 31 августа 2022, 14:10
ПУМБ закрыл депозит Вільний, никак не уведомив меня об этом. При этом банк не перечислил остаток денежных средств, а просто списал их в неизвестном направлении. И даже не перечислил остаток денег на расчетный счет. В контакт центре сказали, что ничего не знают.
Просто день сюрпризов с этим банком. Но такое откровенное мошенничество не ожидала.
31 августа 2022, 16:59
Вітаємо!

Уточніть будь ласка Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону щоб ми могли розібратися в ситуації.
katerynakate 31 августа 2022, 13:40
ПУМБ что-то напутал с начислением процентов по кредитке и не может объяснить, откуда взялась драконовская сумма начисленных процентов. 23949.81 ₴ — тело кредита. Погасить надо было вчера. Погасила сегодня. За один (!) день просрочки ПУМБ насчитал 1155.76 ₴ — начисленные проценты. Звонила в контакт центр ПУМБ, никакого внятного объяснения о том, откуда взялись эти начисленные проценты за один день просрочки, мне не дали.
31 августа 2022, 17:02
ВІтаємо, Катерина Сергіївна!

Ви здійснили платіж вже після того як закінчився пільговий період, тому сума відсотків нарахована за період користання коштами.
tandemus 31 августа 2022, 11:18
Красиво все на сайте, пересмотрел кучу карт, выбрал ту что мне надо, а кнопки оформить заказать так и нет, смысл во всех этих картах тогда если нельзя заказать и воспользоватьсяч…
31 августа 2022, 12:40
Вітаємо!

Стати клієнтом банку та отримати віртуальну карту можна за посланням: https://www.pumb.ua/pumbonline
Якщо Ви хочете отримати пластик то необхідно звертатись до відділення.
Знов замовлена готівка у валюті не прийшла у касу.

Якщо попередній раз було тільки не зручно, цього разу банк мене серйозно підвів — я мав розрахуватися за боргами до кінця місяця. Наступну заявку на привезення готівки створили на наступний місяць.
31 августа 2022, 16:11
Вітаємо!

Через військову агресію Росії проти України, значно ускладнилася логістика поставок готівкової валюти. У той же час різко зріс попит на готівкову валюту. І це спричинило необхідність попереднього замовлення клієнтами валюти.

Насамперед ми задовольняємо потреби наших клієнтів, які розміщують валютні депозити в нашому банку. Як правило, вони мають персональних менеджерів і в рамках чинних обмежень проблем з отриманням валютної готівки у них немає.
Derkach5819 30 августа 2022, 10:02
Я прекрасно розумію ваше право виводити мене в нулі по кредитній карті. У вашому банку у мене не було заборгованостей. Сплачувала все вчасно. Захворів батько і попросила кредитні канікули. Після закінчення внесла певну суму (більшу ніж по договору). Через деякий час там 0 грн. Підкажіть як мені психологічно правильно поступити. Гасити кредит і залишатись при нулях чи збирати гроші на чорний день у цей важкий для України час, а там буде видно. Може варто на період воєнного стану розблокувати такі кредитні картки, адже брали їх щоб користуватись. Підхід повинен бути індивідуальний.
30 августа 2022, 18:01
Вітаємо!

Користування кредитним лімітом на сьогодні відновлено для більшості клієнтів. Ліміти розраховані індивідуально та постійно переглядаються банком.
0734046972 29 августа 2022, 18:29
В этом месяце мне пришел платеж по кредитной карте, вдумайтесь-700гр.тело кредита и 3700процентов!!! Ребята вы что? Звоню в банк спрашиваю как там, мне ответили что это проценты за те месяца войны которые были отмечены платежи и потом следующие в которых не надо было платить всю сумму, а только гасить тело кредита.Ребята я живу в Николаеве, возле меня видуться боевые действия, мы сидим без работы под обстрелами, люди начинают голодать пол города разрушено, в ваших отделениях половина работников нет, потому что выехали от сюда, вы что делаете я ВПО получаю 2000гривень и хожу за пойками чтобы выжить, выехать тоже надо за что-то.Вы зачем людей загоняете в долговую яму? Чем людям это все потом отдовать? У меня есть кредитная карта в Альфа банке почему-то там такого нет, у мужа в Идея банке тоже нет, в Моно тоже нет, вы что творите?
Моя проблема уже решается 5 месяцев.ПУМБ заблокировал мне счет и просит предоставить доходы.Я предоставил доходность.Вам не подошло.Я хочу закрыть счет и получить свои средства.На что мне отвечают что я не могу этого сделать пока не предоставлю справку о доходах. Почему я не могу получить свои средства? Это ваши проблемы что вам не подошла моя справка. Мы написали с адвокатом петицию вам, на которую никто не отреагировал.Обратно попросили справку о доходах.В этой петиции было написано что я моя справка законна и показывает происхождение моих средств. Сейчас мы вынуждены подавать в суд.У меня были похожие ситуации и в других банках и они решались когда я предоставлял справку и возвращали мне мои средства.В чем ваша проблема вернуть мне мои средства?
29 августа 2022, 12:08
Вітаємо!
Уточніть будь ласка куди Ви звертались щоб надати документи та коли їх надали?
equipart 26 августа 2022, 16:20
сначала Пумб рассказывает о своей прекрасной карте, с которой можно оправлять деньги на другие карты, потом тихонько блокирует, без предупреждения, а менеджер в отделении рассказывает о том, что оборот 400 т на момент военного положения, что вам звонили или приходило уведомление о блокировке в пумб онлайн, такого не было, пумб специально блокирует карты, пользуется деньгами клиентов. рассказывая о том, что необходимо документарно подтвердить источники дохода, как подтвердить они приготовили бумажку, Такое надо наказывать и пресекать. Если Вы оказались в такой ситуации, пишите будем коллективно обращаться в суд.
26 августа 2022, 16:38
Банк не блокує рахунки наших клієнтів «спеціально», щоб «користуватися їхніми коштами».
З 17.03.2022 вступив в силу Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану», згідно якого з 17.03.2022 року діє накопичувальний щомісячний ліміт на внесення готівки (сумуються всі дроблені суми) через POS-термінали у касі Банку, ПТКС та сформовані заяви на переказ готівки на рахунки до 400 000 грн.
Ваш рахунок буде розблоковано, як тільки Ви надасте необхідні документи й відбудеться відповідна перевірка нашими спеціалістами. Надіслати документи або зробити запит про стан вирішення питання можна, написавши на пошту Банку info@fuib.com.
Сергій Руденко 26 августа 2022, 9:38
Я волонтер.
Займаюсь пошуком, придбанням та доставкою автомобілів за кордоном для ЗСУ.

Звернувся в ПУМБ з метою зняття обмежень на зняття готівки за кордоном на придбання автомобілів для потреб ЗСУ.
В ПУМБ надав договір волонтера з БФ, посвідчення волонтера Акти прийому — передачі автомобілі військовим ЗСУ.
Але в ПУМБ сказали що такого розпорядження НБУ немає. Я на горячу лінію подзвонив, назвав номер Постанови НБУ, на що мені відповіли, що БАНК ще не знає як це зробити, вони тільки ДУМАЮТЬ!!! 20 днів думають???

На початку місяця проходив фін.мониторинг банку в зв’язку з волонтерської діяльністю. Та надавав весь пакет документів волонтера, що займаюсь збором коштів на рахунки для придбання автомобілів для ЗСУ.
26 августа 2022, 10:58
Вітаємо! Уточніть, будь ласка, про які саме обмеження Ви говорите? Куди і яким чином Ви зверталися й надавали документи?
Владимир Пудовкин 26 августа 2022, 5:42
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Гагарина, 167
12 августа мне заблокировали карту из-за жалобы на два платежа на общую сумму 2800грн. Когда я пришел в отделение, я потратил пол дня в ожидании ответа службы безопасности, но они в течении дня так ничего и не ответили. На следующей неделе всё же сказали по каким транзакциям вопрос. Я согласился на возврат денег, но тут самое интересное. Банк принял жалобу, в которой НЕ БЫЛО РЕКВИЗИТОВ ДЛЯ ОБРАТНОГО ПЕРЕВОДА!!! Я уже две недели сижу с заблокированной картой, готов вернуть деньги, но сделать этого не могу. Служба мониторинга молчит, в отделении разводят руками, якобы «Мы пытаемся связаться с отправителем, пытаемся связаться с его банком, но они не отвечают». Но почему я, человек, который готов вернуть деньги, должен ждать столько времени?
Как долго ещё это может продлиться?
На улице война, деньги заканчиваются, а они удерживают не только те деньги, что нужно вернуть, а все, что есть на моем счету без возможности сейчас их вывести!!!
Я просто в диком шоке и негодовании!!!
26 августа 2022, 10:56
Вітаємо! Ваші рахунки та картки не блоковані. Дійсно було блокування за підозрою у шахрайстві, але на сьогоднішній день блокування знято.
feuerman13121 25 августа 2022, 21:02
Еще один пример невыплаты банком заранее заказанной валюты. Заказал, явился в одтеление. Очереди в кассу нет, чему немало удивился — прозрение пришло потом)) Говорю кассиру, так мол и так заказывал заранее ванхандру. Кассир пялилась минут пять в монитор, для вида шевелила мышкой переключаясь между вкладками. Наконец, с наигранным удивлением и разочарованием сообщает, что мою заявку не подтвердили, а Киеве. С недавних пор, мало заказать, якобы нада еще получить одобрямс из Киева. Но ежель мне очень нада, то насыпет гривнами, даже без предварительного заказа)). К соседнему окошку подошьа девушка. Слышу, результат такой же. В беседе с сотрудником баека, делая очередной заказ на завтра, услышал, что руковтдством банка, принято решение не выплачивать валюты поступающей на счета не из кошерных по мнению руководства банка источников, всяких там Револютов и им подобных.
Это в такуб Европу мы идем? Это такие порядки нада боронить даже ценой жизни?
Ведь, мобилизировать могут в любой момент и в любом месте. Зажимают пересичного как тока могут, заставляют дышать смрадом и пылью в погоне за сверхприбылями — на экологию ваще положили, спросити ьюбого запорожца, проживающего в центральной части города.
26 августа 2022, 10:37
Вітаємо! Перепрошуємо за незручність. Всі ключові служби нашого банку працюють в посиленому режимі, проте, на жаль, бувають випадки, коли немає змоги доставити вчасно й необхідну кількість валюти на відділення. Якщо Ви уже зробили повторне замовлення, то очікуйте, будь ласка, на назначену дату кошти мають бути.
ПУМБ підтримує концепцію зеленого бізнесу і не є причиною забруднення повітря Вашого міста.
Xim01 25 августа 2022, 19:42
По-перше, за перевипуск картки з мене потребували 200 грн. Хоча в контракті, який я підписував, немає жодної інформацї про це.
По-друге, мені цікаво, з яких це пір зняття валюти у відділеннях ПУМБУ стало можливе ЛИШЕ для моряків. Інших професій не існує? Та взагалі, чому мене не попередили про ці зміни як клієнта цього унікального банку? Скільки користуюсь послугами ПУМБу, стільки дивуюсь цієї неорганізованісті. Це було останньою краплею!
26 августа 2022, 11:08
Вітаємо! Усі тарифи, включно з тарифами за перевипуск карти, знаходяться на нашому сайті: https://www.pumb.ua/card_bank/vsekarta
Валюту Ви можете замовити, зателефонувавши на гарячу лінію.
Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення, Ваш ІПН або фінансовий номер телефону, щоб ми могли перевірити інформацію.
Zheka85 25 августа 2022, 15:33
Оформил гривневую карту, попытался привязать ее к Paypal, банк отклоняет эту операцию мотивируя что операция проходит под кодом который запрещен НБУ, при этом карту других банков удается зарегистрировать в платежной системе без каких либо проблем. Вопрос — другие банки получают другой код запроса от Paypal или ПУМБ сам ограничивает эту верификацию с последующей оплатой в интернете?
25 августа 2022, 16:09
Вітаємо, ми перевірили інформацію. Ми бачимо, що Ви змогли прив'язати картку до Paypal, проблема виникає при спробі оплати. Дана проблема не зі сторони Банку.
Рекомендуємо Вам звернутися з уточненням до Paypal, або ж скористатися іншим сервісом.
dnepryanik 25 августа 2022, 15:01
На цьому тижні вже тричі замовлюю валюту 1700$ зі своєї картки ПУМБ, чекав добу, набрали вранці 24.08, що немає в місті Дніпро валюти. Як це так?! І чому обіцяли, що точно буде після 15:00 та я час прогаяв. Запропонували в грн видати по неринкову своєму курсу, але шановні я хочу свої власні $. Домовився, що замовлять на наступний день 25.08, звонять зранку та теж ж саме говорять, що в Дніпрі взагалі немає у них $. Це або сговір, та тримають у себе валюту, але я замовив ще раз, та думаю марно чекати. Якщо так далі буде, то мабуть закрию рахунки, чого всім пораджу також. Інші банки видають долар без проблем по замовленню, для чого ця послуга взагалі?!
25 августа 2022, 15:23
Вітаємо! Перепрошуємо за незручність. Всі ключові служби нашого банку працюють в посиленому режимі, проте, на жаль, бувають випадки, коли немає змоги доставити вчасно й необхідну кількість валюти на відділення. Якщо Вас проінформували, що на дату Вашого замовлення валюти не буде, зробіть, будь ласка, повторне замовлення.
Замовляв через гарячу лінію готівку у доларах у понеділок.

Сказали приходити у п’ятницю у відділення за замовленням.

Телефонують у четвер з відділення. Кажуть, що доларів у п’ятницю не буде.

На гарячій лінії кажуть замовили знову, але приходити за замовленням треба вже у вівторок.

Сумна ситуація. Розумію, що зараз складно працювати, але ж, навіщо казати конкретний день і потім не виконувати зобов’язання?

На гроші ж клієнт розраховує.
25 августа 2022, 15:21
Якщо Ви уже зробили повторне замовлення, то очікуйте, будь ласка, у вівторок кошти мають бути.
orest44 24 августа 2022, 20:30
Отделение по адресу: Львов, ул. Грюнвальдская, 5-А
Це не банк, це навіть не знаю як назвати.Керівник відділення не може порахувати навіть календарні дні, я вже не кажу про інші речі.Менеджери чи операціоністи не знаю, як їх назвати також далекі від математики та реальності. Гаряча лінія не може доступно і фахово відповісти на 90% питань.
25 августа 2022, 10:25
Вітаємо! Опишіть, будь ласка, більш розгорнуто ситуацію, на яку ви скаржитися. Також напишіть нам в оробисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та номер телефону, щоб ми могли перевірити інформацію.
Lamo 24 августа 2022, 16:56
Раніше був банк як банк.
Але ці клоуни зробили що всі операції можна виконувати тільки через мобільний додаток, а на компі можна тільки поточний стан рахунків дивитися.
Клоуни, це максимально не зручний сервіс! Наприклад — я щойно хотів перевести гроші на ЗСУ по IBAN, вказаному в Телеграммі — я з телефона НЕ МОЖУ виділити окремо цей номер в тілі повідомлення, щоб вставити його в реквізити застосунку! І з компа не можу тепер цей перевод зробити.
До того ж коли дивишся історію руху коштів по ранхункам, то вони баланс після кожної операції не показають — спецом щоб не можна було перевірити. Ймовірно втихаря ще якісь кошти списують.
Уроди.
24 августа 2022, 17:21
Вітаємо! Якщо у мобільному додатку Ви зайдете в історію операцій і натиснете на якусь із них, то побачите, що баланс після операції відображається під сумою даної операції. Веб-версії залишається можливість переглядати історію платежів та формувати виписку і квитанції. Банк «втихаря» не проводить списання. Ваше звинувачення є безпідставним.
Крім того, якщо скопіювати усе повідомлення, у якому наявний і текст, і IBAN, та спробувати вставити у додатку, то вставиться лише IBAN. Таким чином, додаток є більш зручним у повірнянні з веб-версією, адже вимагає менше зусиль для копіювання номеру рахунку чи картки.
Unknowni 24 августа 2022, 9:50
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 11
Звонишь на линию заказываешь деньги говоришь точно будут? Да точно!
Берешь выходной идешь в отделение через неделю! потому что раньше денег нет.
Приходишь, а касирша говорит вижу ваш заказ, но ничем помочь не можем, на ответ, а когда деньги будут разводит руками.
Итого покупка машины отменяется, рабочий день провален и еще и деньги в этом банке зависли до *** пойми какого числа.
Потом горячая линия говорит разберайтесь в отделении мы не в курсе что деньги не привезли.
отделение говорит мы вообще ничего не решаем звоните на линию.
Мало того ни кто не предупредил что денег нет, только любезно берут ваш номер телефона и обещают конечно же связаться итог ни кто никогда не перезванивает и не говорит, что простите форс мажор не тратьте сегодня свое время не приходите денег нет.
В отделениях номеров нет!
Хочешь узнать пришли ли твои деньги просто беги и бегай каждый день в отделении как болванчик.
24 августа 2022, 10:39
Вітаємо! Напишіть нам, будь ласка, дату та час, коли Ви телефонували на гарячу лінію, та коли Ви зверталися у відділення.
Катерина Шкуропат 24 августа 2022, 9:40
Девіз банка — «Нічим не можемо допомогти!» Ще й менеджери кидають слухавки — це взагалі ТОП в обслуговуванні!
Не можемо зняти батькові гроші з валютної картки. Просто в додатку немає можливості скинути ці гроші на картку іншу, це повинна бути ТІЛЬКИ карка гривнева Пумб. Щоб відткрити діджитал картку потрібно ввести код з смс. Пояснюю що в Херсонській обсласті немає зв’язку, консультант мені каже, перезагрузіть телефон може зв’язок з’явиться…Пояснюю йому втретє — що таке коли немає зв’язку і прошу смс повідомлення переключити на Вайбер. Цього консультант зробити не може! Шукаю інфу сама як це зробити — через Вайбер бот. Але щоб перемикнути сповіщення, потрібно смс підтвердження…Починається ЗАМКНУТЕ КОЛО. Кажу, що мені робити? Ви можете зняти гроші в банкоматі. 😤 Пояснюю знову що таке окупація, і що останній раз я увімкнутий банкомат бачила у лютому. Потім мені кажуть, що як виявляється я можу в магазинах розраховуватись карткою🤣. Проводжу спеціалістам банку пояснювальну роботу з приводу того як працюють термінали, звідки вони беруть зв’язок і в котре наголошую що я на окупованій території.
Фінансовий номер змінити — ідіть в банк, які з лютого не працюють. Переказати кошти через сторонню фін систему — відмова банку, вимкнена на картці конвертація. Знов телефоную в банк, прошу увімкнути конвертацію — вони не можуть…

Шановний банк ПУМБ — у вас совість є?! Чому за шість місяців усі інші банки адаптувалися і допомогли людям, а ви пропонуєте мені лізти на гору шукати зв’язок і танцювати з бубном?! Чому ваші консультанти не в курсі новин? не знають що таке відсутній зв’язок?

Як тільки закінчиться війна — переведу батька на інший банк, бо з вами мати справи собі дорожче. Залишитись без грошей у війну, в окупації і без роботи.
24 августа 2022, 11:28
На жаль, дистанційне відкриття рахунків можливе тільки через ПУМБ Онлайн. Працівники гарячої лінії не можуть допомогти з виконанням цієї операції.
Вячеслав Ол 20 августа 2022, 13:03
Так случилось, что вынужден был впервые пользовался Swift переводом.
На шестой рабочий день, позвонил в поддержку, там указал Банк отправителя, сумму и время перевода. И через 20 минут перевод зашёл на счёт,
Почитав отзывы про то что переводы теряются и их месяцами не могут найти. Для себя сделали вывод что это последний раз когда я использовал Swift.
Банку Пумб спасибо за работу.
В благодарность оставлю эти деньги у Вас на депозите.
PUMB 20 августа 2022, 13:52
Вітаємо!

Дякуємо за відгук про нашу роботу. SWIFT-перекази зараховуються в терміни до 5-ти робочих днів включно. У разі, якщо у Вас залишаються додаткові запитання щодо згаданого переказу, Ви можете написати Ваші ПІБ, ІПН та суть запиту нам в особисті повідомлення, і ми з радістю допоможемо Вам розібратися в ситуації.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ