ПУМБ не закрив кредит по програмі прощення

Отримав від банка ПУМБ пропозицію закрити готівковий кредит по програмі прощення. Перед оплатою уточнив відповідну інформацію на гарячій лінії і у відділенні банку, де мені підтвердили, що таку можливість маю. 27 вересня було внесено повну суму, яка була домовлена з банком (8900 грн) на касі відділення банку. Після оплати мені повідомили, що я всі зобов’язання перед банком виконав та протягом 14 днів кредит буде закрито, а документи про закриття будуть відправлені на мою адресу (повну інформацію я вказав у онлайн формі на сайті банку). З моменту оплати пройшло майже 2 місяці а кредит так і не закрили. Неодноразово звертався на гарячу лінію відділу заборгованості, але там окрім «чекайте» та «Ваша справа в аналітичному відділі» більше нічого не почув. Також після оплати з мене додатково було стягнено кошти в рамках виконавчого провадження по даному кредиту (в жовтні та листопаді). Неодноразово звертався на гарячу лінію відділу заборгованості з приводу цього питання, але що я тільки не почув від представників банку.
Спочатку що кошти повернуть, потім що вони не підлягають поверненню, потім що повернути їх мені має виконавець, потім що кошти не повернуть, бо в мене немає карткового рахунку в банку ПУМБ, потім знову що не підлягають поверненню, потім знову що повернуть, але після того як надішлють мені документи про закриття.
Два рази їздив до відділення банку (за 55 км від дому) але там тільки розводять руками, нібито в них немає взагалі інформації про мій кредит і все чим вони можуть допомогти, так це «звоніть у відділ заборгованості».
В аналітичному відділі, як я вияснив, моя справа з 19 жовтня. Написав скаргу, але відповіді не отримав.
Ні скарги, ні звернення, ні дзвінки, ні поїздки до відділення банку нічим не допомогли.
ПУМБ
PUMB 17 ноября 2023, 9:41
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися у ситуації та все перевірити. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотній зв'язок.

MykhailoB
MykhailoB
20 ноября 2023, 14:45
Я так розумію, що кредитний відділ взагалі не працює. Звертаєшся — і жодної реакції

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / ПУМБ не закрив кредит по програмі прощення