безкінечні вимоги підтвердження

Antonovka 11 июня 2024, 19:20
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Гагарина, 167
Доброго дня. ПУмп був завжди мій улюблений банк.

Нещодавно стали надходити безкінечні вимоги щодо депозита: то підтвердити, то зробити довідку ок-7, то надати договір з іншого банку, то надати договір… банка Пумп, який був укладений у відділенні банку. інформація надходить з адреси PUMB Info (FinDoc)
дуже розчарована
ПУМБ
PUMB 11 июня 2024, 20:20
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас склалося таке враження про наш банк. Ми обов'язково перевіримо цю ситуацію та надамо Вам відповідь згідно з отриманими результатами.
Полезный комментарий
PUMB 12 июня 2024, 17:42

Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надіслали Вам на Вашу електронну пошту. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

PUMB
PUMB
12 июня 2024, 17:42
Полезный комментарий

Валерка Котовский
Валерка Котовский
13 июня 2024, 12:34
Советую посылать их с такими вопросами, вопросы задаются только при підозрі в порушенні закону, а любая підозра должна быть обгрунтована на основании чего банк так считает.

сгідно ст. 1066 ЦКУ банк не має права визначати та контролювати напрями коштів клієнта.

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / безкінечні вимоги підтвердження