ПУМБ заблокував зарплатну карту іншого банку!!!

Pixelman95 9 мая 2024, 18:47
Отделение по адресу: Ровно, ул. Мицкевича, 32
Я просто в шоці, і не можу передати словами що мені прийшлось пережити морально за останні 2 дні.
ПУМБ вчиняє повне свавілля не тільки по відношенню до своїх клієнтів, але й блокує рахунки в інших банках «без суду і слідства».
6 травня отримав переказ з монобанку на свою зарплатну карту банку клірингововий дім, сума 17400 грн.
Потім цими грошима з клірингового поповнив свою карту ПУМБ.
Наступного дня в ПУМБ прийшло пуш сповіщення що розірвано ділові відносини по статті 15 закону України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Тільки справа в тому що карту я поповнював тільки з своїх особистих карт інших банків. І ніяких запитів чи документів в мене не запитували.
Але це все квіточки порівняно з тим яких проблем і моральної шкоди завдав ПУМБ своїми подальшими діями.
На моїй зарплатній карті клірингового дому баланс від'ємний, мінус 17400 грн.
Подзвонив на гарячу лінію, там сказали що їм прийшов лист від служби безпеки ПУМБ щодо вчинення шахрайських дій проти їх клієнта, внаслідок чого гроші опинилася на моїй карті.
Я подумав що оператор помилився, адже платежу з ПУМБ я не отримував, гроші прийшли з монобанку.
Але ні, каже що саме з ПУМБ лист і треба звертатись до них щоб листа відкликали.
Сьогодні поїхав у відділення клірингового дому, яке знаходиться у нас на заводі.
Там працює один єдиний консультант, сказав що подасть запит на Київ, в їх службу безпеки щоб уточнити чи лист прийшов з ПУМБ чи все-таки з моно.
Сказали що з ПУМБа, щоб їхав розбиратись до них.
Уточнив у консультанта на рахунок зарплати, чи мені її зарахують, бо сьогодні/завтра має бути зарплата.
Сказав що зарахують, але вона покриє мінус який є на карті через лист від ПУМБ!
Я захотів подати заяву в бухгалтерію на отримання зарплати в іншому банку, щоб отримати свою зарплату і відпускні, бо якщо гроші прийдуть на рахунок клірингового дому то «зависнуть» невідомо на скільки.
Але в бухгалтерії сказали що вже пізно, документи на зарахування зарплати подано ще 5 травня, тобто зарплата за квітень + відпускні зарахують на клірингововий дім (
Поїхав я з бухгалтерії у відділення ПУМБ, там консультант відверто сказала що консультанти нічого не знають і не можуть допомогти, бо вони «говорящі голови», які тільки видають карти і консультують в базових питаннях. І що подати заявку «вище» вона не може, бо ніяких листів вона не бачить, справа не в них, а в кліринговому домі…
Подзвонив я ще на гарячу лінію ПУМБ, чекав 10 хв з'єднання з оператором і нічого нового не почув, тільки сказали що можу написати офіційне звернення на пошту і чекати відповіді.
Подзвонив я в кліринговий дім, сказав що в ПУМБ ніхто нічого не знає.
Запитав подробиці того доленосного листа від ПУМБа, і був шокований.
Виявляється що вони направили листа в моно, моно їм відповів що грошей на рахунку нема. І далі відправили листа у клірингововий дім, бо гроші опинилися на моїй карті.
Що треба виясняти питання з службою безпеки ПУМБ, щоб вони відкликали листа.
Вдумайтесь — моно «послав» ПУМБ, але порушивши банківську таємницю без суду і слідства дали дані моєї карти, і ПУМБ направив лист в кліринговий дім. При цьому будь які пояснення і квитанцію до платежу з моно кліринговий дім приймати відмовляється, тільки щоб ПУМБ відкликав свого листа.
Вийшло якесь замкнуте коло — я маю заблоковану зарплатну карту, і ПУМБ розриває договір після того як я завів гроші із зарплатної карти на карту ПУМБ.
Про потрачений час і нерви взагалі мовчу, ще й на роботі бухгалтерія і економіст дивились на мене як на терориста, коли я пояснював цю ситуацію.
Прошу представників банку дати мені компетентну відповідь і відкликати того злополучного листа з клірингового дому, щоб я міг отримати свою законно зароблену зарплату і оплату відпустки!
ПУМБ
9 мая 2024, 21:45
Вітаємо!

Нам прикро, що в Вас склалась така ситуація. Ми вже розбираємось в ситуації та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.

Вдячні за розуміння!
Полезный комментарий
PUMB 13 мая 2024, 18:48

Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємось всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

9 мая 2024, 23:26
Я явлюсь клієнтом клірингового дому, моно та пумб і тому мені не зрозуміло, навіщо кидати кошти з моно на кліринг, а з кліринга на пумб, якщо кліринг бере комісію за перевод. Це виглядає так, ніби ви отримали нелегально кошти на моно, вирішили скинути на кліринг (під виглядом зп скинути кошти) , а потім на пумб, а моно вас здав. Щось не дуже зрозуміло.
10 мая 2024, 0:53
Гроші скинули на кліринговий тому що на карту ПУМБ не пускало — часто моно не пропускає платежі на ПУМБ. Пише що «платіж відхилено через скарги на одержувачів коштів в цьому сервісі».
10 мая 2024, 1:04
Дивно, я отримую кошти на кліринг, гроші завожу на моно, а звідти кидаю частину на пумб. Питань ніколи не виникало.
9 мая 2024, 23:29
Напевно як завжди крипта… Ви за крипту отримали кошти з моно на кліринг і вирішили вести через Пумб.
10 мая 2024, 10:06
Вы не обязаны никому ничего обьяснять если операции по вашему счёту за один перевод не превысили 400 т грн сгидно ст 20 п1 закона лагелизации и отмывания на который они ссылаются, так же в обязательном порядке если у банка есть обгрунтованная підозра що ви порушили чинне законодавство він повинен негайно повыдомити органы державної влади про порушення, не уведомил и ничего не предоставил? значит незаконно заблокировал деньги, читаем ст 1066\1074 ЦКУ, чуть позже я опубликую как правильно составить позов в суд чтобы банк вернул вам ваши средства +100% такую же сумму и за каждый день невозврата 0,1% от суммы.
Просто сейчас мой человек ждёт ответ от НБУ, что оно как обычно скажет что наши полномочия всё, дабы прикрепить это сообщение к позову, чтобы суд не сказал что не были выполнены все способы досудового решения проблемы

Подзвонив на гарячу лінію, там сказали що їм прийшов лист від служби безпеки ПУМБ щодо вчинення шахрайських дій проти їх клієнта, внаслідок чого гроші опинилася на моїй карті.
Я подумав що оператор помилився, адже платежу з ПУМБ я не отримував, гроші прийшли з монобанку.
Але ні, каже що саме з ПУМБ лист і треба звертатись до них щоб листа відкликали.

За такие действия если там не замешаны органы полиции вы можете поставить банк раком и нагнуть так что они забудут как делать такое)
10 мая 2024, 10:12
Вы спросите у вашего клиринга на якой пидстави они делают это без открытия дела в полиции о мошенничиских действиях?) Банк не имеет право расследовать дела о каких либо мошенниках)
10 мая 2024, 17:46
Та цей банк — шарашкіна контора. Там на гарячій лінії працює тільки одна операторка. Раніше думав що цей банк тільки для обслуговування заводів Фірташа, це тільки в минулому році вони почали розкручуватись і додаток зробили.
10 мая 2024, 18:46
Скоро опубликую статью как правильно составить позов в суд и советую подать и срубить 100% компенсацию
PUMB
PUMB
13 мая 2024, 18:48
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / ПУМБ заблокував зарплатну карту іншого банку!!!