Скарга

Павло Скібіцький 3 сентября 2023, 12:05
Не рекомендую банк. Склалася ситуація, я вивів кошти з крипти для оплати навчання. Банк обмежив всі перекази, я телефонував на гарячу лінію, де мені сказали, що я можу розраховуватись тільки в торгівельній мережі. Вони не змогли сказати, коли я зможу знову робити перекази. Що це взагалі таке? Мені потрібно оплатити навчання, а я не можу використовувати свої гроші. Завтра буду закривати рахунок, якщо відмовлять, то буду подавати іск до суду.
ПУМБ
PUMB 3 сентября 2023, 15:07
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Для цього просимо додатково надіслати в особисті повідомлення дату і час звернення на гарячу лінію. Це дозволить нам детальніше розглянути описаний випадок та надати Вам відповідь за результатами перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 6 сентября 2023, 16:13
Вітаємо! Надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення, задля збереження банківської таємниці.

3 сентября 2023, 12:20
Була так ж сама ситуація , казали що не можуть закрити рахунок , в можу тільки розраховуватись в торгівельній мережі , але потрібно уважно читати договір, де написано що одна із сторін може розірвати договір в односторонньому порядку , і якщо вам відмовляють це є привід для подання позову до суду , після того як я подзвонив адвокату проконсультувався і попросив відповідні документи на основі яких складався б позов до суду , мені одразу дали заяву про закриття рахунку. Тому люди якщо у вас таке трапляється дійте згідно закону та своїх прав, не давайте цим шахраям забрати ваші гроші.
3 сентября 2023, 16:43
Ти ж сам пишеш що в договорі закріплено право на односторонній розрив договору 🤭

Нащо ти розводиш людей на бабло бо суд вони програють? Може ти і є той адвокат що підсовує людям заяви?
3 сентября 2023, 16:42
Ну то все правильно банк зробив — нефіг гонять підозрілі перекази на картки.
3 сентября 2023, 21:13
Я не адвокат, коли клієнт банку приходить і опираючись на підписаний договір хоче закрити рахунок і забрати кошти, а йому відмовляють це є приводом подачі позову до суду, так чому суд програют? І що в твоєму розумінні значить підозрілі гроші? Якщо ми говоримо про крипту то вона поки законом ніяким не регулюється, ти мені покажи де написано що крипта заборонена, розберись спочатку у ситуації а потім пиши
3 сентября 2023, 21:41
а йому відмовляють це є приводом подачі позову до суду

Де ви вичитали про відмову у закритті рахунку? Де в якому банку хоч раз відмовляли у закритті рахунку?

І що в твоєму розумінні значить підозрілі гроші?

Підозрілі надходження, хіба можуть бути якісь інші варіанти? Людина нажаль перебріхує, вона не вивела гроші з крипти напряму на банківський рахунок, вона отримала переказ з рахунку іншої людини, картковий переказ.

ти мені покажи де написано що крипта заборонена

Хто говорив що крипта заборонена? Єдиною проблемою крипти в Україні є лише те що ніхто з тих хто «виводить з крипти гроші» не платить при цьому податок.
Але не це питання турбує банки, а те що «вивод грошей з крипти» насправді відбувається через непрозорі та зачасту багаточисельні перекази між фізичними особами, такі самі які бувають наприклад при продажу наркотиків чи відмиванні грошей.

розберись спочатку у ситуації а потім пиши

Пише мені людина яка розгледіла наперед що банк відмовить у закритті рахунку.
3 сентября 2023, 22:19
Ахахахах, про закриття рахунку я описав свою ситуацію с банком яка трапилася ОСОБИСТО У МЕНЕ
3 сентября 2023, 22:27
Хіба ми обговорюємо ваш відгук про банк Глобус? У вас немає жодного відгуку на Мінфіні, та і коментарі всі три — в цій темі.
SergeyNina
SergeyNina
3 сентября 2023, 22:31
Крипта = блокировка. Неизбежно. В любом банке из-за финмониторинга и хитро пых покупателей которые пишут жалобы на продавцов с целью мошенничества и перегружают работу сотрудников банка. Банк не будет обрабатывать тысячи запросов от мошенников — криптанов ежедневно и будет блокировать или закрывать карты
PUMB
PUMB
6 сентября 2023, 16:13
Полезный комментарий
Валерка Котовский
Валерка Котовский
9 сентября 2023, 13:00
Нарушили ли вы лимит оборота в мес 400 т грн? Если нет потребуйте письменный ответ от банка о причине блокировки счёта. В полицию и суды нет смысла писать банки нагло кладут на них болт, по крайней мере ощад да, балуйтесь в НБУ к примеру, пишите туда жалобы или звоните.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45