В чём причина?

Александр Кондрашов 17 августа 2023, 17:38
Отделение по адресу: Киев, пр-т Григоренко, 28
Я клиент ПУМБ много лет. Я доверил банку получать мою пенсию, которую они используют в своих интересах. Открыт депозит. Кредит вместо года погашен досрочно. Хотел открыть новую кредитную карту, (старая «Всё можу») закрыл в июне, мне отказали без объяснения причин.
ПУМБ
PUMB 17 августа 2023, 17:57
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала негативні емоції у користуванні нашими послугами. Хочемо звернути Вашу увагу, що фінальне рішення щодо оформлення кредитного продукту приймається з використанням автоматичної статистичної моделі, яка враховує безліч факторів і формує профіль клієнта на день оформлення. Причина відмови не розголошується, задля збереження банківської таємниці.

Зауважимо, що Ви можете подати повторну заявку на оформлення кредитного продукту через 30 календарних днів з моменту відмови.

Перепрошуємо за дані незручності та сподіваємося, що дана ситуація не вплине на нашу співпрацю з Вами у майбутньому. Бажаємо Вам гарного вечора!

Три літри
Три літри
17 августа 2023, 20:10
А нашо закрывали ту карту? ХІба вас при закритті не попередили що якщо її закрити то відкрити нову буде складніше оскільки банк понизить кредитний рейтінг?
SergeyNina
SergeyNina
17 августа 2023, 22:56
Возможно причина отказа — ваш возраст. Алгоритмы являются тайной, но одной из причин отказа может быть ваш возраст. Имхо. Не нужно было закрывать старую карту
Александр Кондрашов
Александр Кондрашов
18 августа 2023, 15:42
В ПУМБ поменялись условия по обслуживанию кредитных карт. Сегодня утром карту открыли. Так и есть обслуживание в ПУМБ с 18 до 70 лет включительно. Компьютор дал сбой.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45