Блокування рахунку без підстави

Cryptoman 28 сентября 2020, 17:27
Отделение по адресу: Сумы, ул. Соборная, 32
Доброго дня! Хочу залишити негативний відгук в адресу банка ПУМБ, який безпідставно заблокував мій рахунок та гроші на ньому!
Спочатку я зателефонував в колл центр мені відповіли що не відомо в чому справа(!) і що треба відвідати відділення в місті Суми де обгрунтують причину… У відділення консультант зателефонував щоб дізнатися деталі, потім виявилося, що платіж з обміну на p2p сервісі
( працює як дошка оголошень з функцією гаранта, а покупка чи продаж відбувається з іншими людьми) який надійшов 23.09.2020 року на мою особисту картку виявився відправлений шахраями з чужої картки іншого банку без відома власника. Всі підтвердження обміну (інвойс с сервісу, скріншоти ) я надіслав на електронну пошту, написав детальне пояснення в відділенні, потім мені зателефонував консультант і сказав що потрібно йти в поліцію, відкривати кримінальну справу по факту шахрайства, зробити копію, принести в банк і мій рахунок буде розблоковано! Я відразу відповів, що не буду йти в поліцію та надавати неправдиві свідчення, бо по справі я не можу бути потерпілим, а лише свідком! Консультант відповіла що зрозуміла і сказала що зателефонує пізніше. Згодом зателефонувавши мені вже відповіли що писати заяву потрібно на сервіс, тому що це не вперше трапляється на ньому і він є шахрайський(хоча не внесений до списку заблокованих на території України, має ліцензію на надання послуг). Я відповів знову що не буду йти до поліції і додав що йти треба тій людині у якої вкрали гроші, мені відповіли що рахунок не буде розблоковано якщо я цього не зроблю! Тобто банк безпідставно блокує мої кошти та порушує чинне законодавство України і нічого не боїться!
Маю надію, що данний відгук буде розглянуто і банк змінить відносини до клієнтів як в наступному так і у всіх інших випадках. Дякую за увагу.
ПУМБ
29 сентября 2020, 15:28

Для перевірки інформації по Вашому рахунку уточніть, будь ласка, в особисті повідомлення Ваше ПІБ та ІПН.

Дякуємо.

28 сентября 2020, 17:55
Я випадково натиснув «Проблема вирішена» і стало 3зірки… Була лише 1!
28 сентября 2020, 18:02
На даний час ваша заявка у статусі відкритої.
Радимо наступного разу натискати на кнопку «Проблема вирішена», коли будете впевнені у вирішенні вашого питання.
28 сентября 2020, 18:03
Змініть будь ласка на 1зірку
28 сентября 2020, 18:44
У вашого відгука 1 зірка.
28 сентября 2020, 19:30

Вот же ответ, что ещё надо?

Раз банк говорит о мошенической операции то кто-то, скорей всего владелец карточки с которой были украдены деньги, обратился в полицию и счёт заблокирован в порядке предусмотренном уголовным производством.
28 сентября 2020, 20:42
Я вважаю,що потрібно обгрунтовано приймати рішення,спиратись на якість факти чи керуватись якимись правилами! Якщо є офіційне звернення до поліції ,то можливо це зважене рішення,але мені ніхто про це навіть не говорив жодного разу і чому мені про це не говорити !?( Який сенс? ) А якщо ніякого звернення не має і все це ваші догадки? То на підставі чого мені заблокували кошти!?
29 сентября 2020, 13:23
Банк озвучил основание: мошеническая операция с участием твоей карты. Определил он это не по справочнику стеля, а скорей всего как я и писал - после обращения пострадавшего в полицию, а полиции в банк. Банк не будет выступать посредником между тобой и полицией: есть вопросы по этому делу - обращайся туда.
29 сентября 2020, 11:31
Судя по рассказу и Вашему яростному отказу идти в полицию. Закрадывается мысль что вы не «свидетель» и не «потерпевший», а соучастник. Может и не зря таких блокируют или отправляют в отделение. Ведь сложно верить что добросовестный человек, который нуждается в своих деньгах, будет так категорично настроен против полиции
29 сентября 2020, 12:37
Судя по вашим яростным сообщениям в защиту банка ПУМБ, вы являетесь соучастником по факту незаконной блокировки денег на счету. Может и не зря у банков аннулируют лицензию на банковскую деятельность)) P.S. Пусть обращается в полицию человек у которого сняли средства и они разберутся. А я ответственности за действия третьих лиц не несу.
29 сентября 2020, 15:05
Ну что же. Тогда и докучать вам своими комментариями не буду. Пойду устраиваться на работу в банк))) Хорошего дня!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Блокування рахунку без підстави