Shevaye 5 декабря 2022, 13:09
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Хочу подякувати банку за добросовісну, кропітку та професійну підтримку клієнтів у ці непрості для України часи!
Зокрема, висловлюю подяку професіоналу своєї справи: спеціалісту Стефанії — за увагу до деталей, величезне терпіння та чуйне ставлення в процесі вирішення складних питань!
Як керівник великої компанії, особливо ціную професійність та лояльність до клієнтів!
Ви найкращим чином сприяєте зростанню фінансових результатів компаній, та, як наслідок — економічному розвитку України!

З повагою, клієнт Банку
Аддісу Шевайє
21 декабря 2022, 9:25
Guten Tag!

Дякуємо за Ваш відгук. Ми з кожним днем покращуємо наш сервіс. Дуже раді, що Ви оцінили переваги роботи з нами. Передамо подяку Стефанії за її роботу.
pofip 21 ноября 2022, 9:41
На сайті є форма для запису на візит до банку. Сподівався, що там можна зробити вибір відділення та часу візиту. По факту просто форма, де заповнюється ПІБ, телефон-імейл і все — ми вам перетелефонуємо… Ну такоєєєє…
30 ноября 2022, 15:13
Guten Tag!
Дякуємо за проявлений інтерес до нашого банку.
Дійсно, нового клієнта ми просимо лише залишити ПІБ, телефон-імейл, тому що відкрити рахунок чи депозит у нас можна онлайн, відповідно до відділення Вам не потрібно 😊
Залиште, будь ласка, Ваші контакти на сайті і ми розповімо, як це зробити у зручний для Вас час.
Ваш німецький банк
nataliya1411 20 октября 2022, 15:26
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Панове, вже мені важко пригадати, скільки років мене обслуговує Прокредит Банк в Україні. І протягом усіх цих років я не припиняю захоплюватись чудовим сервісом, який надає банк! По-перше, абсолютно всі мої потреби я оперативно вирішую в Інтернет-банкінгу й мобільному додатку. По-друге, професійна команда співробітників завжди готова до активної допомоги. А саме це є зараз найбільш актуальним для мене — пенсіонерки, яка поки що вимушено знаходиться за кордоном. Оперування платіжними картками, всіма рахунками у віддаленому режимі, платежі — все це вирішується миттєво, легко, просто й надійно! У той час, як деякі інші банки вимагають «обов'язкового» особистого відвідання місцевого відділення (тобто у моєму, наприклад, випадку, для цього потрібно перетнути декілька кордонів, якось дістатися до Києва — і все це заради персонального візиту до відділення банку!). Ні, Прокредит Банк — це справді банківська установа ХХІ сторіччя. Надійно, оперативно, максимально орієнтовано на потреби клієнта — я б так сказала. Ось, наприклад, сьогодні мені буквально за декілька секунд мій менеджер, пані Алла Очіченко, люб’язно допомогла ДИСТАНЦІЙНО вирішити ВСІ проблеми з моєю карткою, термін дії якої збігає. А я ж, у своєму поважному пенсійному віці, півночі не спала, бо хвилювалася, як же це зробити, як дістатись до Києва… була у розпачі, що залишусь без коштів. Щиро, від усього серця дякую пані Аллі, всій чудовій команді Прокредит Банку! Будь які питання стосовно депозитів — миттєво й професійно, будь ласка! Будь які незрозумілості, запитання — докладне пояснення миттєво, будь ласка! Це і є ХХІ сторіччя в дії. Дякую, пані Алло, щиро Вам дякую! Мирного неба нашій Україні, всім нам!
4 ноября 2022, 17:22
Щиро дякуємо за такий теплий відгук та довгі роки співпраці з нами! Аллі передамо вашу подяку. Мирного неба нам та перемоги!
Rodibifffff 11 октября 2022, 20:12
Діджитал обслуговування дуже на низькому рівні. Вам треба робити щось зі своїм банкінгом, ну серйозно
27 октября 2022, 14:42
Шкодуємо, що у вас склалося таке враження. Наша клієнтська підтримка працює з 9:00 до 21:00 без вихідних. Також ми пропонуємо відеоконсультації у популярних ТРЦ Києва з 11:00 до 19:00 7 днів на тиждень. Детальні адреси та назви ТРЦ ви знайдете за посиланням: https://www.procreditbank.com.ua/branches/.

Робота нашого банку побудована таким чином, щоб більшість основних послуг ви могли отримати дистанційно, без візиту у відділення. Залиште нам у приватних повідомленнях контакти для надання консультації щодо вашого питання.
Andriy Petrychenko 29 сентября 2022, 13:50
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Я клієнт банку з 2015 року, відкривав свій перший депозит ще в фізичному відділенні біля Золотих Воріт. В зв’язку із постійним скороченням відділень банку, мав побоювання, що рівень сервісу знизиться. Однак, я помилявся. Принаймні, в моїй життєвій ситуації я не відчув негативу, навіть більше отримав позитивний досвід 100 % якісного онлайн обслуговування. Мені потрібно було супертерміново відправити SWIFT переказ в ЄС в євро і при цьому я не мав рахунку в євро, лише долари. Фактично не виходячи з автомобіля, по телефону за домопогою консультанта зміг пройти верифікацію та оперативно подати заявки на відкриття рахунків. Потім, підписавши електронним ключем відповідні анкети, в той же день вже мав «робочі» рахунки, а в подальшому пройшовши фінмоніторинг (теж за день) — успішно відправив кошти. Весь час мене супроводжував консультант банку — Наталя Осіпова. Хочу відзначити її високий професіоналізм та клієнторієнтованіваність. З її допомогою, я зі стану клієнта в розпачі став клієнтом з надією на вирішення моєї проблеми і це за неповний день, за що я щиро вдячний.
Реально рекомендую Прокредитбанк як надійного та конструктивного партнера в складних життєвих ситуаціях.
30 сентября 2022, 15:16
Дякуємо за ваш відгук. Ми завжди відкриті до співпраці.
ПроКредит Банк уже давно втілює стратегію дистанційного он-лайн обслуговування. Більш того, відсутність мережі відділень допомагає нам зробити наявні он-лайн сервіси якіснішими та комфортнішими для наших клієнтів.
jodojen 28 сентября 2022, 9:37
Дуже вигідні процентні ставки по кредитам. Вже не перший раз звертаюся до прокредита — надійна фінустанова
14 октября 2022, 18:07
Guten Tag!
Дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви оцінили наші умови та переваги.
natashaGra 24 сентября 2022, 16:14
Пыталась несколько раз открыть счёт дистанционно в этом банке. В приложении при нажатии кнопки стать клиентом не грузились сканы документов. А потом ещё надо искать отделение банка, куда возможно пригласят подписать договор. Отделений банка очень мало.Писать этому банку на их страницах в соцсетях БЕСПОЛЕЗНО. Разработчики приложения не отвечают. Очень плохая служба поддержки работает не 24/7. Если удается выйти на связь с банком — отвечают очень долго и стараются скинуть на горячую линию. Ощущение, что за банком должен бегать потенциальный клиент. Отвратительно
27 октября 2022, 14:42

qfafrjme 25 августа 2022, 9:47
Отримую зарплату на карту Прокредит, щодня активно користуюся кредитною карткою, роблю платежі за реквізитами, комунальні, переказую гроші, був депозит — не було жодного збою в роботі.
ProCredit 2 сентября 2022, 10:05
Добрий день! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.

DDR2 3 августа 2022, 10:50
Решил открыть депозит в Прокредитбанке. Когда-то уже был клиентом его (лет 5 назад), тогда нравилось все. Позвонил, уточнил некие нюансы. Оказалось:

— в Киеве осталось одно отделение на Нивках, даже не возле метро, а надо еще пройти метров 100 от него. Не на Печерске, не на Подоле, а на НА НИВКАХ — в @ОПЕ мира! Раньше было отделение на Л.Толстого возле метро, но его закрыли поскольку для сотрудником небыло бомбоубежища как я понимаю! На минуточку: рядом в 10 метрах переход (убежище), в 30 метрах метро (убежище)…, в округе работают 4 других банка (3 из которых с иностранным капиталом), но для Прокредитбанка лучше перенести ЕДИНСТВЕННОЕ отделение в многомиллионном городе практически в пригород!). Разве не Цырк?

— есть ежемесячная плата за использование счета в 165 грн. Т. е. я открываю ГРИВНЕВЫЙ депозит под 17% с которых снимут налог 19,5, с учетом 35% девальвации, 40% инфляции, но я еще должен заплатить за то, что моими деньгами будет пользоваться банк и давать мне жалкие 13,69% в год! Можно конечно апеллировать тем, что другие банки дают 15−16% в год, НО в этом как раз и кроется фишка: другие банки дают 15−16% год, но все обслуживание БЕСПЛАТНОЕ и отделения находятся в удобном расположении, а Прокредитбанк с помощью ПЛАТНОГО счета может в любой момент манипулировать его СТОИМОСЬЮ — сегодня 165 грн, а завтра 600 грн и пожаловаться или разорвать договор не получится! Теперь понятно почему Прокредитбанк не хочет снизить ставку до 16% и убрать плату за использование счета!?) Разве не хитро?

— просто прийти и оформить не получится, надо заранее подавать документы и записываться. Возможно задум хороший, но в Прокредитбанке это сделано через ЗАД@ИЦУ. 30.07.2022 хотел оформить депозит 200+, перезвонил, уточнил, был шокирован условиями, но обдумал, перезвонил 01.08.2022 еще раз, чтоб уточнить детали и вечером того же дня выполнил всю процедуру (потратил около 40 минут своего драгоценного времени, чтоб сфотографировать документы, перевести в ПДФ, загрузить на сайт, отправить их и заполненную анкету). Ссылаясь на комментарий представителя банка ниже: проверка и оформление делаются ДЕНЬ В ДЕНЬ! … я ждал весь день звонка от представителя Прокредитбанка с сумкой денег… ждал и ждал… и ждал. Пунктуальность НЕМЕЦКОГО банк на лицо! На часах было 16.30, ждать надоело, кроме того когда деньги не «в работе», они обесцениваются, тем более сумма в 200+. Зашел в ближайший банк и оформил депозит под 16% на 3 месяца: быстро, без ожиданий, без лишних телодвижений и ПЛАТНЫХ счетов! … и только сегодня в 09.16 наконец перезвонили… оперативно. Наверное в Прокредитбанке считают, что их банк единственный в стране и клиент будет ждать МИЛОСТИ сотрудников банк)

Горячая линия Прокредитбанка 0800… НЕ РАБОТАЕТ круглосуточно!

Делайте выводы!

Я, как клиент с 18-летним опытом сотрудничества з разными банками, хотел бы:
1. для удобства КЛИЕНТА разместить отделение банка в центральной части города возле метро!
2. снизить на 1% депозитную ставку (если жалко давать 17%) и одновременно убрать ПЛАТУ в 165 грн за открытие и использование счета/карты/интентет-банкига и т. д. для «депозитчиков». Не надо манипулировать подобным.
3. принимать клиетов в «живой очереди», а если и по записи, то ДЕНЬ В ДЕНЬ, а не в момент желания банка! … или прописать время ЧЕТКО, чтоб клиент понимал сколько времени он потратит в ожидании!

Буду ли я иметь дело с данным ТИПАбанком? не знаю, возможно, но не в ближайшее время и заранее буду готов к худшему в сотрудничестве с Прокредитбанком!
ProCredit 8 августа 2022, 15:41
Добрий день! Нам прикро, що склалось таке враження на самому початку роботи з нами.

ПроКредит Банк вже давно втілює стратегію дистанційного обслуговування. Ми працюємо над тим, щоб замість черг ви могли здійснювати всі операції онлайн. Якщо є потреба зняти чи внести готівку, завітайте до наших зон самообслуговування: https://www.procreditbank.com.ua/branches/.

Так, у нас пакетне обслуговування, що означає плату єдиної фіксованої комісії 165 грн на місяць. До пакету включено всі необхідні послуги безкоштовно та без додаткових умов: перекази з картки на картку, зняття готівки в будь-якому банкоматі України, зарахування коштів, перекази за реквізитами та ін. Ми хочемо, щоб клієнти не лише заощаджували з нами, але й мали доступ до всіх інших сервісів.
Для зручності ми пропонуємо відкрити рахунок онлайн, що займає 5-10хв. До речі, конвертувати документи в pdf не потрібно, достатньо їх сфотографувати. Наші менеджери в телефонному режимі завжди готові допомогти, якщо в процесі виникли питання. Ми на зв’язку з 09:00 до 18:00 по будням.

Як правило, наші менеджери контактують день у день по заявкам, що надійшли до 17:00. Якщо зв’язатись не вдається або заявок дуже багато, ми телефонуємо наступного дня. Прикро, що по Вашій заявці виникла така ситуація, приносимо свої вибачення, що не змогли оперативно її опрацювати і Вам довелося чекати.
Сподіваємося, що відповіли на всі Ваші зауваження і що найближчим часом зможемо співпрацювати. Якщо у Вас залишилися інші питання чи коментарі – залиште свої контакти у приватному повідомленні, ми Вам зателефонуємо.

З повагою,
Німецький банк
kuskusme876 22 июля 2022, 13:50
Отделение по адресу: Днепр, ул. Литейная, 17-А
Хотілось би поділитися досвідом використання даного банку, користуюсь ним близько 3 місяців. Подавши заявку на сайті, декілька днів банк взагалі ні як зі мною не зв’язувався, на 3 день, мені подзвонив співробітник, що звірив данні вказані в анкеті і сказав очікувати дзівнка менеджера. Два дні ніхто зі мною не звязувався, і я написав у підтримку з приводу цієї ситуації, у цей же день, менеджер підібрав зручний мені час для звернення у відділення, для підписання документів. Відділення дуже сучасне, в інших банках я такого не бачив (автоматизоване), співробітниця була також приємною. Завантаживши додаток, я був дещо розчарований, так як він «сирий» і не сучасний, але користуватися можливо. Тарифи банку з одної сторони приємливі з іншої вартість обслуговування і операціями з карткою велика (перевипуск і т.д), 165грн у місяць (без валютних рахунків) я вважаю великою вартістю, за таку сумму можливо було б давати картку вищого класу, а не Visa Classic. Підтримка банку працює добре. Також засмутило те, що банк не дає виконувати транскордонні перекази. Очікування пластику було довгим, близько двох місяців (як пояснювали співробітники, картка виготовляється за кордоном, і із-за війни є перебої). Також для мене стало дивним те, що п2п перкази зароховуються протягом 10хв (на моєму досвіді), такі операції в інших банках виконується моментально. Впринципі мені сподобався цей банк, але ще раз наголошую, вартість — 165грн у місяць, дорого для того рівня обслуговування, додатку тощо, що є на данний момент. Тому я прийняв рішення, що скоріше всього закрию картку/рахунки у данному банку
ProCredit 26 июля 2022, 9:08
Дякуємо за такий розгорнутий відгук.

Дійсно, в період, коли ви відкривали рахунок, були затримки в отриманні певних послуг. Наразі ми повернулись до штатного режиму роботи. Так, на заявки на відкриття рахунку ми відповідаємо день в день, а час очікування пластикової картки – до 18 днів. При цьому, очікувати пластикову картку немає потреби, адже у вас одразу є можливість користуватись діджитал карткою у мобільному застосунку, просто додати її в електронний гаманець для розрахунків.

Ми цінуємо у своїй роботі прозорість та простоту, тому пропонуємо один фіксований тариф, до якого включено всі банківські послуги безкоштовно, такі як зняття готівки, перекази з картки на картку, перекази за реквізитами в межах України, зарахування коштів, SMS-інформування та багато іншого.

Щодо обмежень переказів в іноземній валюті, то ми керуємось виключно вимогами НБУ, що діють під час воєнного стану.

Ми постійно працюємо над оновленням функціоналу мобільного застосунку та обов’язково повідомляємо клієнтів у месенджері.

Будемо раді вас бачити й надалі нашим клієнтом.

Ваш німецький банк
Waditi 15 июля 2022, 9:53
Непаганий банк, не дуже відрізняється від інших. Але якщо вам потрібно користуватись багатьма послугами водночас і мати більше контролю, то краще звернутися в моно чи приват.
ProCredit 15 июля 2022, 15:56
Guten tag!
Дякуємо за непоганий відгук. Додамо, що ми також надійний банк, що постійно працює над вдосконаленням своїх послуг.
EricCarver 25 июня 2022, 9:16
Телефонують постійно з рекламними пропозиціямі, через те що був клієнтом раніше. На прохання відключити рекламні дзвінки кажуть що «така можливість відсутня». Якщо така можливість у вас відсутня, то ви порушуєте закон України про телекомунікації.

Ще деякі співробітники, чомусь, спілкуються російською. Я взагалі нічого не сплутав, це точно український банк?
ProCredit 28 июня 2022, 15:23
Добрий день! Вибачте за непорозуміння. Повідомте, будь ласка, Ваші контактні дані, аби ми більше Вас не потурбували.

Всі наші спеціалісти розмовляють українською мовою. Втім, для зручності, в ході розмови, можуть змінити мову на ту, якою розмовляє клієнт.
tomace750 20 июня 2022, 11:30
Дуже дуже повільно в них усе робиться. І наче відповідають на усі питання і послуги звичайні, але чекати 300 років.
ProCredit 23 июня 2022, 9:20
Guten Tag! Ми завжди прагнемо зробити послуги для клієнтів простими, що не вимагають багато часу, візитів у відділення та стосів документів. Втім, деякі послуги можуть вимагати додаткової перевірки, відповідно до внутрішніх положень та положень НБУ. Щоб розібратись в чому причина затримки, будь ласка, опишіть детальніше Вашу ситуацію у приватному повідомленні.

BahovskyMaksim 17 июня 2022, 20:36
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 21-А
Это какой-то цирк, а не банк. После начала войны говорили что будут продолжать поддерживать бизнес. На деле, пару недель назад банк потребовал у меня отчётность компании, которую я не предоставил (не до отчётности сейчас). В итоге мне отказали в обслуживании. Я не говорю о кредитовании, мне полностью отказывают в обслуживании. Ну, большего от Немцев я не ожидал, очень всё показательно.

Перешёл в Райфазен, где и обслуживание лучше и интернет не лагает.

P. S. От своего бывшего менеджера в прокредите случайно узнал, что руководство заставляет их писать хорошие отзывы на минфине. Смешно, вместо улучшения сервиса, интернет-банка, проработки возражений, они решили накручивать отзывы.

ЦИРК, а не банк, Пономарю «привет» от меня
ProCredit 22 июня 2022, 9:52
Добрий день, Максиме!
Дякуємо за відгук. Як банк, ми зобов'язані підтверджувати актуальні дані по клієнтам і фінансова звітність компанії є одним із інструментів для цього. Втім, не надання фінансової звітності не є підставою для відмови в обслуговуванні рахунків.
Щоб розібратись детальніше, просимо надіслати свої контактні дані у приватному повідомленні для подальшого вирішення ситуації.

Ми раді будь-яким відгукам, адже тільки так ми зможемо й надалі вдосконалювати рівень обcлуговування.
PENCHUKT 14 июня 2022, 15:46
Отделение по адресу: Одесса, ул. Разумовская, 10/12
Большая благодарность менеджеру Михаилу отделения Прокредит в Одессе за внимательно и квалификацированное обслуживание
ProCredit 17 июня 2022, 15:59
Guten Tag! Завжди раді допомогти.

Вячеслав Луценко 4 июня 2022, 14:48
Менеджер Ирина помогла оформить ипотеку, разобраться во всех юридических и финансовых вопросах.

Уровень обслуживания в разы отличается от сетевых банков.
Остался доволен выбором.
ProCredit 7 июня 2022, 10:07
Добрий день, Вячеславе. Дякуємо за позитивний відгук про роботу наших професіоналів. Прості та зрозумілі послуги, якісна комунікація — те, що робить нас нетиповим банком. Сподіваємось, перше враження буде підтверджене і у подальшій співпраці.

Penchuk 30 мая 2022, 19:52
Отделение по адресу: Одесса, ул. Разумовская, 10/12
Дуже вдячний за кваліфіковану консультацію та поради свпівробітнику Михайлу Одеського відділення ProCredit Bank.
ProCredit 2 июня 2022, 11:03
Добрий день! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Обов'язково передамо Михайлу Ваш відгук.
mardenimlu 13 мая 2022, 17:29
у прошлому році був оформлен депозит у цьому банку, зараз закінчився строк и банк без затримок видав усю суму, що дуже мене порадувало.
ProCredit 16 мая 2022, 12:14
Guten Tag!
Раді, що Ви оцінили наш відповідальний підхід у роботі з клієнтами. Ми завжди повертаємо клієнтам кошти без затримок, навіть в кризові для країни часи. Дякуємо за довіру.
vogskiy 22 апреля 2022, 15:38

22.04.2022 обратился в колл-центр с вопросом по работе в e-Banking. Cпециалист Наталья Осипова очень грамотно все объяснила и решила мой вопрос, за что Наталье большое спасибо! Самое главное в этой ситуации, что Наталья отнеслась к моей проблеме не только как сотрудник (с высоким уровнем профессионализма), а в первую очередь как человек, который действительно хочет помочь другому человеку!!! За что еще раз большое спасибо!!!
Успешная работа банка это не только финансовые показатели, а еще и его имидж! Имидж, который формируется так тяжело и на протяжении долгого времени! Благодаря таким сотрудникам как Наталья банки и становятся успешными!
Желаю Банку и Наталье новых клиентов и успехов!!! А старые клиенты вернутся!
ProCredit 29 апреля 2022, 11:34
Guten Tag!
Дякуємо за високу оцінку якості нашої роботи. Завжди раді допомогти вирішити ваші питання.
rybkagalina 16 апреля 2022, 11:59
Відкривала рахунок в євро, для отримання переказів, втулили ще й гривневий. Обіцяли зарахування переказу швидко, а по факту чекала майже тиждень. Розчарована.
Єдине, що не викликало нарікань — це кол центр, всі вічливі і намагаються допомогти.
ProCredit 29 апреля 2022, 11:33
Добрий день, Галино!
Ми пропонуємо набір фінансових послуг, в який обов'язково входить гривневий рахунок. Вартість тарифу включає пакетне обслуговування без будь-яких додаткових плат за окремі сервіси. Тому Ви можете безкоштовно користуватися всіма перевагами гривневої картки: перекази з картки на картку, перекази коштів у гривнях на рахунки фізичних чи юридичних осіб, зняття в банкоматах по всій Україні, також немає комісії за зарахування коштів на рахунок клієнта тощо.

Зарахування надходжень в іноземній валюті здійснюється в день їх надходження відповідно до операційного регламенту за умови відповідності платежу вимогам чинного законодавства. В окремих випадках в рамках здійснення фінансового моніторингу банк може запитувати додаткову інформацію/документи по операції, і в такому разі проведення операції здійснюється після аналізу інформації/документів.

Дякуємо за високу оцінку роботи нашої клієнтської підтримки і сподіваємося, що подальша співраця справить на вас позитивне враження.

Курс валют в Прокредит Банке

EUR 44.15 45