TheDnipro 24 января 2023, 19:11
Банк шахрай! При поповненні карти через термінал приватбанку вимкнули світло, прийняли заявку що порахують кошти в терміналі і повернуть, повернуди на 800грн меньше! просто вкрали мої гроші!
24 января 2023, 20:25
Pashkopvl 24 января 2023, 16:26
Хочу осветить всем пользователям привата как банк наплевательском относиться к судебным решениям. При наличии закрытого судебного и исполнительного сопровождения. Есть все документы +это всё есть в ДіЯ.И оплаченного штрафа в (ПОЛНОЙ СУММЕ ВЫСТАВЛЕННА СУДОМ) выставленной со всеми издержками.
ПриватБанк после этого по истечению 2.5 лет выставляет мне какой-то штраф которого я не вижу в приват24 нет выставленного кредита и какого-то банковского штрафа. И я духом не знал… По прошествию этого периода нужно было открыть карту для ВПО, в ПриватБанке и начались «отлетание» денег по вымешленому штрафу. Имею законное основание послать вас с вашим штрафом далеко «за руским кораблём». И в суд вы не продадите так как не сделали этого за 2.5 года. Так как нет доказательств нарушения (за что) на данный момент условий какого либо продукта. На 3700 мне сказали «Ой, а как это вы не получили письмо с штрафом? Аяяй». Так давайте вам отправим. Приват что за дела. Вы же понимаете что с этим я на законном основании имею право обратиться в прокуратуру за вымогательство? А так и будет. За 2.5 года вы загнали в «искусственный кредит», и теперь что-то хотите. Удачи. ПЛАТИТЬ НЕ ОБЯЗАН!!! Подавайте в суд. Жду. Документы о закрытии дела есть. Предоставляю.
24 января 2023, 18:32
smappp 23 января 2023, 18:24
на цьому сайті про цих шахраїв казали вже не один раз. Але ані Приват, ані його служба безпеки нічого не робить і ці шахраї намагаються вкотре отримати гроші.
Вкотре сьогодні отримав повідомлення про намагання Л П Издательство печать, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30, зняти кошти з моєї давно закритої картки.
Зараз Приват мені відповість, що я сам дурак, тому що комусь розповів свої реквізити. Так ось, шановний Приват, я ніколи і ніде не вказую реквізити своєї фізичної картки — для цього є віртуальні картки з нульовим балансом. Тому не треба мені розповідати, що я сам комусь передав ці реквізити картки — це просто неможливо. Єдине, де можна їх отримати, то є ви. У вас, шановний Приват, є дірка в системі безпеки, а ви, судячи по вашим коментам, все вішаєте на клієнтів.
23 января 2023, 20:01
Добрий вечір!
Подібні запити на оплату можливі лише у разі, якщо на сайті були раніше введені дані картки, що відомі лише її власнику. Ймовірно, що раніше була оформлена підписка на сайті, яку не відключили, через що запити на оплату підписки все ще надходять. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності. Дані картки могли бути отримані, наприклад, при оплаті в закладах або магазинах, коли картка була на час передана третім особам або ж хтось мав доступ до картки. Так як захищеність коштів на картці залежить не лише від банку, а й від самого клієнта, ми зібрали список правил та порад, що допоможуть не стати жертвою шахраїв: https://privatbank.ua/safeness
В подібній ситуації ми радимо заблокувати та перевипустити картку. Якщо ж мова йде про вже не активну картку ви можете звернутись до сайту/сервісу для відключення підписки, щоб нові запити на оплату не надходили в подальшому. За вашим зверненням в підтримку на сайті pb.ua наші колеги можуть надати інформацію по операції.
MrDjekson 23 января 2023, 14:20
Здравствуйте! Я военнослужащий контрактник. За время войны насобирал н- сумму и обналичил Теперь банк требует какой либо документ о происхождеии средств. Какого лешего нужна эта справка? Вся зп приходит на карту от военной части. Там можно просмотреть все движение по карте, все полностью официально. В случае если не предоставить справку угрожают заблокировать счёт. Я понимаю на гражданке все просто и если вам так нужна эта справка то приходите на фронт я вам её выпишу!!! Еле сдерживаюсь что бы не перейти на мат!!!
23 января 2023, 16:58
Обслуговуючи клієнтів банк дотримується вимог чинного законодавства та НБУ. Наразі не бачимо зі сторони банку до вас запитів про походження коштів. Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення деталей та перевірки інформації.
Galinass 23 января 2023, 6:14
Мною подані запити на повернення грошей (Chargeback). За 3-ма заявками були передані необхідні пакети документів на пошту Chargeback@privatbank.ua ще 19 січня 2023 року. Під час передачі пакетів документів в заголовках листів були вказані відповідні номери заявок. Але ці пакети документів досі не прийняті в роботу. Чому?

Ось номери заявок:
1) 2242604 — https://privatbank.ua/refund/2242604#refund_table
2) 2242602 — https://privatbank.ua/refund/2242602#refund_table
3) 2242594 — https://privatbank.ua/refund/2242594#refund_table
23 января 2023, 10:20
Вітаємо!
Наші колеги отримали документи надані вами та прикріплять їх. Додатково фахівці нададуть зворотній зв'язок у відповідь на ваш лист.
13111997Ks 22 января 2023, 10:35
Доброго Дня. Місто Харків
Склалась така ситуація, що мені перерахували кошти з польського банку, на приват. Вони зайшли до мене на картку, і раптово зникли, в історії написано що вони зайшли, і був зразу переказ назад, я нічого не відсилала назад.
Я подзвонила на гарячу лінію, мені сказали що був збій, типу почекайте 3 робочі дні і кошти повернутся відправникові, 3 дні пройшло, я дзвоню на горячу лінію, на що мені відповідають, що написано у них, що перевод був с айбоксу, і там був збій, у нас написано що кошти повернулись відправнику.Я кажу що нічого не поверталось на карту відправника. Я так зрозуміла, що кошти просто вони випарувалася, і приват банк нічим допомогти не може.це жесть, обслуговування 0… ЯК КОШТИ МОГЛИ ЗАЙТИ НА КАРТУ І ЗРАЗУ ПЕРЕВЕСТИСЬ НАЗАД!!! Питання, як повернути кошти? І хто в цьому винен?
22 января 2023, 15:01
Вітаємо!
Платіж був скасований відправником. Отримати інформацію по платежу та поверненню коштів відправник може в своєму банку. Щоб уточнити причину скасування платежу радимо відправнику звернутись в підтримку свого банку або сервісу, через який проводився платіж.
Viktoria271 20 января 2023, 18:02
Доброго дня! Знімала кошти в банкоматі м. Житомир, вул. Вітрука 15, сьогодні о 10:13, (1550 грн), банкомат довго, щось рахував, кошти не видав, на екрані з’явився текст, що сталась помилка і кошти списані з рахунку не будуть. Але!!! Кошти списані з рахунку були миттєво! В приват 24 відобразилось, що зняття готівки- успішне. Дівчина оператор склала заявку на інкасацію 26177716, і тут приходить повідомлення у додаток, що перевірка триватиме 14 днів. купюроприймач не відкрився, повідомлення про списання надходять, ще до завершення роботи з терміналом. Сервіс жах, ще й чекати повернення СВОЇХ!!! (Не КРЕДИТНИХ КОШТІВ, чекати тижнями)
20 января 2023, 20:01
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Вашу заявку на повернення коштів прийнято в роботу. Для відпрацювання заявки ми чекаємо на результати інкасації пристрою. Зробимо все для повернення ваших грошей.
Андрій Ужгород 20 января 2023, 17:28
Дуже прикро спостерігати за тим, як якість обслуговування з кожним разом все падає і падає.
30 грудня місяці банк раптово передумав і без будь-якого повідомлення прибрав кредитний ліміт.
Про те, що кредитного ліміту вже немає я дізнався випадково, коли зайшов у додаток. З 15 тисячного ліміту в мене була заборгованість лише 3 тис. з копійками. Лише згодом прийшло сповіщення, що ліміт скасовано, причина — я не отримую виплат (заробітна плата) на картку. Перевів зарплату на приват, ліміт не збільшили. Особливо в кредитних коштах не маю потреби, тому закрив ліміт.

На днях знімав власні кошти в розмірі 20 тисяч, банкомат не видав їх, однак з картки справно списав. Оформилася заявка на повернення, терміни від 3 до 14 робочих днів.
Ось так, хочеш залишитися без грошей, май справу з приватом. Приват допоможе тобі залишитися без грошей :)
20 января 2023, 18:19
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.
vzzj123 20 января 2023, 17:24
Заявка 26168939, попнювадась картка на 42600 грн, світло вимкнули, гроші не зараховані, сказали розглянуть протягом доби, якщо потрібна інкасація-3 дні. Якщо вона потрібна як мені докажуть що мої гроші не вкрадені, буде відеосупровід?
20 января 2023, 18:21
Вітаємо.
Вашу заявку на повернення коштів прийнято в роботу. Ми зробимо все для повернення ваших грошей.
sEtt1 20 января 2023, 11:25
29.12.22 о 15−00 поповнював свою через Приват-термінал котрий приймає пачкою, залогінився за допомогою своєї карти, поклав 13800грн у купюро-приймач і бац… вимкнули світло.
Набрав на 3700, створили з оператором заявку на повернення. 3.01 прийшло повідомлення що заявку погоджено, але на повернення — 8800! Ніби після інкасації надлишок лише 8800 і мої 5000 зникли. На протязі останніх днів створив декілька нових заявок, але отримав відмову.
Після такого відношення до клієнта з більш ніж десятирічним досвідом, кришталевою фін. дисципліною, я зведу до самого мінімуму операції по карті аж до переводу зп проекту.
20 января 2023, 18:17
Вітаємо.
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас додатково повідомимо.
Sooki00 20 января 2023, 9:22
Здравствуйте! 18 числа при оплате посылки и доставки на Новой почте с моей карты сняли деньги, но посылка была не оплачена, позвонила на гарячую линию, где сказали, что деньги в резерве и подала заявку на возврат денег, сказали в течении 5−7 дней деньги вернуться на счёт. Жизненно важную посылку забрать не смогла, ушла домой в слезах и нервах, так как посылка нужна срочно и деньги сняли не маленькие. На другой день я оформила ещё одну заявку в приват 24, так как вспомнила, что оплата доставки тоже не прошла. Деньги за доставку вернули в тичении пары минут. Написала в поддержку и мне не объяснили почему так, сказали, что сумма вернеться автоматически, через 11 дней. Зачем я тогда заявку подавала, если она автоматически возвращается, я не могу столько ждать. Потом пришло уведомление, что рассмотрение заявки займёт 15 дней. Почему тогда, вторую сумму поменьше, вернули сразу, после подачи заявки. А сумму намного больше сказали ждать. Никогда такого не было и вот, когда у людей проблемы и тяжелая ситуация, происходят такие отвратительные вещи. Сейчас даже не могу посмотреть на сумму в резерве, пишет что произошла ошибка и нужно попробовать снова, но ничего не меняется. На почте сказали, что деньги им не перейдут в течении 11 дней, так как произошёл отказ оплаты. И что мне делать дальше, ждать? А если через 11дней деньги не вернут и они не понятно куда пропадут?
20 января 2023, 12:08
Вітаємо.
Цю операцію здійснено в мережі іншого банку, суму списано з картки. На даному етапі платіжна система надає 15 днів для мирного вирішення ситуації між платником і магазином/банком, через який була оплата.
За цей час ви можете звернутися до одержувача коштів і запросити повернення. У разі, якщо одержувач відмовить на ваше прохання, то з нашого боку буде відкрито спір.
Хочемо звернути увагу, що він буде розглядатися в термін до 120 днів.
Irynamos 19 января 2023, 22:02
Дякую команді Приватбанку, а саме колцентру за терпіння, техпідтримці за уміння, службі безпеки за безпеку, так як знаходжусь закордоном і в моєму випадку всі операції ускладнилися і це зайняло деякий час щоб розібратись і все налагодити. Ви реально круті професіонали! В такий жахливий період для нашої країни це безцінно.Сил і наснаги вам. Так тримати. Разом до Перемоги✊️
20 января 2023, 9:28
Вітаємо.
Раді, що ваше питання успішно вирішено. Упевнені, що подальша співпраця з нашим банком буде також мати лише позитивний досвід.
Tomnnnnnnn 19 января 2023, 18:10
Без відома стали знімати 50% з пенсії. Тієї песії аж 2100 грн. Зрозумило що кредити треба віддавати але ж так просто лягай та помирай. І списують так що тіло кредиту не погашаєтся то його так довічно віддавати можно.
19 января 2023, 20:19
Добрий вечір!
Автоматичне погашення відбувається відповідно до умов та правил надання банківських послуг. Щоб уникнути подібної ситуації на картку з кредитним лімітом достатньо своєчасно вносити мінімальні платежі. Суми автоматично переказані з іншої картки для погашення ліміту зменшують суму заборгованості, як і платежі, які ви можете вносити самостійно. Ви можете переглянути рух коштів по картці в своєму Приват24.
Drako11 19 января 2023, 15:27
Продав криптовалютний актив на біржі. Отримав кошти на приват. Відпустив крипту. Шахрай який робив переказ поскаржився в банк, що я його обманув. Рахунки заблокували з усіма коштами. Не відповідають. Просто знайте що вам будь яка людина може заблокувати ваш рахунок будь коли.
19 января 2023, 17:37
Вітаємо!
Наразі профільні фахівці перевіряють інформацію по картці та операціям про які йде мова. З вами додатково зв'яжуться.
Ekaterina0707 19 января 2023, 15:18
В октябре 2022 года была заявка на возврат средст, на сегодняшний день Январь 2023 год-средства не были зачислены на счёт!
Я обращалась в службу поддержки ещё тогда, когда средства сразу не были зачислены, так как мне уверили сотрудники банка, что средства будут зачислены 3−5 дней.По истечению этих сроков я снова связалась с банком-сказали ждать.В итоге заявка была составлена о том, что средства не поступили спустя МЕСЯЦ!!! Сотрудники банка максимально проигнорировали мое обращение! И до сих пор средств нет!

Хочу добавить, что такая ситуация уже не впервые и только в Приватбанке такое отношение к своим пользователям!

Услуги обслуживания-ужасные!!!
19 января 2023, 18:16
Вітаємо!
Заявка на повернення коштів в роботі. Регламент обробки такої заявки за правилами платіжної системи становить до 120-ти днів, однак ми робимо все, щоб прискорити її опрацювання та повернути кошти якомога швидше. За результатом обробки заявки ми додатково вас проінформуємо.
Сергій Ковтун 19 января 2023, 14:22
Зараз не обслуговуюсь в приваті (здавалося б нарешті), але потрібно отримати виписки по фопу за 2022 рік. І звісно ні через які канали коммунікації я не можу дізнатися як мені то отримати. Чекаю на лінії, по 20 хв, перед цим пройшовши голосового боса помічника, це ще хв 10 і потім просто скидують. І так кожного разу.
19 января 2023, 15:46
Вітаємо!
Перепрошуємо за незручності. Наші колеги зв'яжуться з вами для надання детальної інформації.
Artem20233 19 января 2023, 12:01
Интересно почему приватбанк блокирует снятие наличных за границей. Я снимала с карты мамы и моего парня деньги с помощью кошелька на айфоне. Как им заблокировали карту на снятие за границей. Мало ли что лимиты на снятие так еще и блоктруют. А как за жилье платить в чужой стране? Или вы думаете что за гривну можно оплатить?
19 января 2023, 12:58
Вітаємо!
Відповідно до умов та правил надання банківських послуг п.п. 2.1.4.5.1. Клієнт зобов'язаний не передавати Картки, ПІНи, постійний пароль, одноразові паролі і контрольну інформацію третім особам, не використовувати Картки або нанесені на них дані в цілях, не передбачених Договором, або що суперечать чинному законодавству. В ситуації, якщо треті особи надали вам свої картки і паролі до них банк в праві обмежити дані картки та операції з них з міркувань безпеки, адже операції в такому випадку проводяться не власником картки. Якщо власник картки хоче надати доступ до свого рахунку іншій людині — є можливість оформлення картки за дорученням, яка буде видана на ім'я довіреної особи та прив'язана до рахунку довірителя.
luda11111 18 января 2023, 23:10
Що сталось з українськими банками? Ще вдень користувалась картою Приват банка, а ввечері хотіла перекинути кошти дочці з Приват24 і не змогла зайти, заблокували, а автовідповідач на гарячй лінії відповів, що Приват Банк розриває з вами стосунки, закриває рахунки і відмовляє в обслуговуванні. Кредитів в банку немає, заборгованостей теж. Чому у воєнний час, коли ми всім народом боремось проти ворога, то самі ж украінці навмисно ще більше ускладнюють і так нелегке життя. Невже ворог в тилу?
19 января 2023, 9:16
Вітаємо!
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші дані та перевірити інформацію.
mp610 17 января 2023, 21:35
Получил от вас, на 17.01.23 ви маєте прострочену заборгованість.
Потрібно сплатити xxxx UAH.
Це зменшить суму заборгованості й розмір платежів на майбутнє. Вам вообще хорошо у вас работа жилье есть, а у меня ничего нету, вы только долг увеличиваете, где деньги брать вы об этом думали или вам лижбы увеличить сумму долга. Вы когда уже будете собирать деньги тем кто пострадал от войны? если вы не верите открываете Ютуб и по адресу и прописки находите что жилья у клиента нет. А не надоедать им верни долг. Я ничего вам платить не буду, возможности больше нет, это надо понимать. Я не виноват что так случилось и не какие проценты и штрафы я платить не буду. Спрашивай с тех кто эту войну финонсирует, они виноваты пусть и платят вам. И самое интересное банк клиенту доступ до приват 24 блокирует и говорит что он не обслуживается и рассылает письма верни долг, это не нормально. Была у меня хорошая кредитная история и теперь всё пошло на дно. Я разочорован живу уже как бомж, питаюсь на гуманитарку и тут банки вспомнили срочно оплати кредит и вам все ровно где брать деньги, главное заплати. Когда вернут мне жильё, всё что там было украдено, работу. И когда вы начиная 24.02.2022 аннулируете все свои проценты и просрочки насчитаные, тогда будем платить. Сейчас это не возможно нет возможности. Вы пытаетесь заработать деньги на тех кто пострадал от войны это не правильно
18 января 2023, 8:46
Вітаємо. Звернулись до вас у приватні повідомлення для уточнення контактних даних та перевірки інформації.
milaluda1112 17 января 2023, 14:26
Знаходжуся за кордоном.Перед поїздкою в іншу страну забронювала номер у готелі, в якому адміністрація, в якості гарантії, частину моїх коштів у сумі 178,20 евро в гривневому еквіваленті на картці для виплат, заблокувала.
4 січня адміністрація отелю, де я зупинялась, повідомила мені, що гроші вони розблокували та додали копії відповідних документів та запропонували нагадати Приватбанку про відповідні дії з їх боку.
Станом на 17 січня 2023 року гроші на картку досі не повернуті.
17 января 2023, 16:07
Вітаємо. Звернулись до вас у приватні повідомлення для уточнення деталей ситуації та перевірки інформації стосовно даного платежу.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝