Заблоковано картку на зняття готівки за кордоном

globas 14 октября 2023, 12:47
Тимчасово мешкаю зараз за кордоном в Польщі і змушена періодично знімати готівку з картки, щоб сплачувати за житло. Після чергового такого зняття прийшло мені повідомлення від банку, що «картка заблокована на зняття готівки за кордоном». Щоб її розблокувати треба пройти спеціальну процедуру: сфотографуватися з карткою на спеціальній інтернет-сторінці.
І ось вже тиждень (7!!! разів) я намагаюся задовольнити своїм фото банківських робітників. Кожен раз відповідь або «не видно номер картки», або «фото поганої якості». І ніякої альтернативної процедури мені не пропонують. Невже не зрозуміло, що я не можу покращити якість фото своєї камери на телефоні? Все, що залежало від мене (наприклад, підібрати освітлення) я зробила. Чи мені тепер потрібно купувати новий телефон спеціально під цю процедуру? :(
Сильно обурена, вже таке враження, що банк просто не хоче бачити мене своїм клієнтом :(Жахливо, що через негнучкі і проблемні внутрішні процедури можна раптом опинитися за кордоном в ситуації, коли не можеш користуватися своїми грошима :(((
14 октября 2023, 13:17
Вітаємо. Ми маємо бути впевнені, що кошти знімає саме власник картки, тому просимо підтвердити операцію зробивши фото з цією карткою за спеціальним посиланням. Опрацювання фото займає всього кілька хвилин.
Після успішної перевірки фото, вам буде відправлено повідомлення від банку, щодо результату перевірки та можливості користуватись карткою. Дякуємо за розуміння.

Lolik1837
Lolik1837
14 октября 2023, 13:13
Скорее всего банк будет настаивать на личном посещении банка.
Все эти «танцы с бубнами» про камеру — это для видимости.

На самом деле банки подстраховываются во время войны и хотят провести верификацию клиентов.

Вам еще относительно повезло — вы можете приехать с Польши в первый же украинский населенный пункт (например Львов, Рава Русская, Ужгород) , где есть отделение Привата , решить свои вопросы и вернуться назад.

А мужчинам сложнее — они могут с Польши приехать на Украину и решить свои вопросы с банками , а вот вернуться назад в Польшу — «зась»
Loginyzhesushes
Loginyzhesushes
14 октября 2023, 23:49
А вы тут,я смотрю,на работе. В каждой бочке затычка.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблоковано картку на зняття готівки за кордоном