Яна Мірочник 28 июня 2023, 12:41
До поповнення кредитної картки борг був 22.000, а після став на 10.000 більше.По всій історії платежа.Добре що я маю докази цього.В службі підтримки кажуть що система оновилася і некоректні данні ввела.Як вам таке? Я не божевільна.Люди, закликаю вас всі платежі десь зберігати Я щє такого шахрайства не бачила! Не соромно обкрадати людей в такий час?
28 июня 2023, 14:33
Вітаємо.
Виписка доступна в Приват24 за весь час використання картки. Якщо ви не згодні з якимись операціями, повідомте, будь ласка, деталі в приватні повідомлення.
Vv31Vv 28 июня 2023, 12:40
Виконавча наклала арешт на рахунок, де я отримую заробітню плату.Постанову виконавець відправив в банк 16.06.
Банк отримав постанову 21.06, а далі тиша.
Це мій єдиний дохід за який я живу. Скільки треба жити святим духом, щоб нарешті зняв банк арешт з мого рахунку?
28 июня 2023, 14:33
Вітаємо.
Приносимо вибачення за очікування. Обробка та виконання постанови про визначення поточного рахунку фізичної особи — боржника у банку для здійснення видаткових операцій проводиться у визначений термін (до 10 днів).
Anzhelikalika 28 июня 2023, 12:30
Перед поїздкою за кордон оформила usd картку, потім загубила фінансовий номер і цією карткою не користувалась.Вже рівно пів року не користувалась зовсім. Саму картку жодна людина не бачила (тільки в приваті при оформленні). В 5 годин ранку (укр. час) прийшло три підряд повідомлення, що «ви зіткнулися з помилкою під час оплати онлайн-покупки (www aliexpress com) за вашою карткою (*****)на суму 1.0 USD.»
Я цією картою в Україні не користувалась, її жодна людина, крім співробітника привату не бачила.В країні де я знаходжусь немає доступу до aliexpress, тут про такий сайт навіть не чули.
Як це можливо? Що з безпекою баз даних?
28 июня 2023, 14:34
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Співробітники банку не володіють цією інформацією. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами.
Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. Ось тут 👇 є декілька простих, та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
Добрий день, постанову про зняття арешту отримано банком ще 23.06, дозвонитись оператору не реально, банк досі не «бачить» постанови. На цей рахунок надходять кошти на дитину. Скільки ще мені чекати розблокування рахунку?
28 июня 2023, 12:53
Вітаємо.
Арешт буде знято після надходження в банк постанови про зняття арешту від виконавчої служби чи приватного виконавця.
Анастасія Сіліч 27 июня 2023, 21:11
Маю рахунок оформленний для виплат, суто для отримання допомоги на малозабезпеченість. Він заблокований виконавчою службою. Постанова про видаткові операції з рахунку на сумму 13400 був відправлений виконавцем 30 травня. Банк отримав її 06.06 і на цьому все. У відділенні мені сказали нічого не знаємо нічого ще не отримали. Зараз 27.06 ніяких дій банк не робить. Йому абсолютно плювати що заблоковано соціальні кошти.
28 июня 2023, 9:25
Вітаємо.
Постанову про визначення поточного рахунку для здійснення видаткових операцій виконано. За даним рахунком ви можете скористатись сумою у розмірі 13 400 грн.
Paslv 27 июня 2023, 18:05
Жах, ізза того що тех підтримка немогла налаштувати сервіси на карті 2 рази за місяць перевипускали карточку, бо казали що сервіси неспрацюють бо глючна карточка, приват 24 глючить, квітанцію дає через раз, оператор для ідентифікації клієнта починає звіряти всі данні, в одного консультанта данні поновив, інший небачить, нікому нераджу мати спільні справи з цим банком
27 июня 2023, 18:46
Вітаємо.
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації, наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
Для розблокування карток вам не обов'язково йти у відділення. Зверніться, будь ласка, в підтримку чата, де наші фахівці з радістю вам допоможуть вирішити це питання дистанційно.
Anastasia010101 27 июня 2023, 18:00
Хочу залишити подяку Мінаковій Вікторії Василівні, співробітнику відділення ПБ у Харкові (вул. Гв. Широнінців 62) за оперативне вирішення мого питання, за клієнтоорієнтованість та зацікавленість. Це, мабуть, найкращий мій досвід співпраці із ПБ за весь час.
Вікторіє, якщо ви це прочитаєте, знайте, що ви виконуєте свою роботу чудово і є прикладом для інших. Це дуже цінується.
27 июня 2023, 18:41
Вітаємо.
Раді, що ваше питання успішно вирішено. Вікторія буде вдячна, що ви залишили відгук, ми ж свою чергу вдячні, що ви з нами :)
Михаил Докторович 27 июня 2023, 13:31
Отделение по адресу: Киев, пр-т Николая Бажана, 3
Я совеошенно разочарован в сервисе ПриватБанка, а главное, в наплевательском отношении к клиентам. Мало того, что Приват забирает 1% со SWIFT перевода, так ещё, при получении моих Долларов, которые я заказал и ждал два дня, выстояв 40 минут в очереди в кассу, мне были предложены старые, ветхие, с кучей печатей и надписей, купюры, которые не принимают в обменниках. Менеджер банка на Харченко 29А, когда я обратился к нему за помощью, сказал: «Это не наша проблема, а обменников». Звонок по 3700, принёс аналогичный результат. Оператор сказал, что сожалеет о случившемся, но ничем не может мне помочь, а так-же отказался позвать к телефону супервайзера. Посоветовал перезаказать наличные и надеяться, что через два дня, потрёпанные купюры закончаться и Приват Банк станет выдавать наличные должным образом. А если нет, то ещё два дня, а потом ещё и так до посинения.
Но я поступлю иначе. Я перейду в другой банк и забуду о Привате, как о страшном сне.
Продолжение через несколько дней:
Я снова заказал наличные в другом отделении (Харченко 3, Киев) и снова выждал два дня. И снова отказался получать старые, потрёпанные Доллары. Я даже не могу закрыть свой счёт, потому, что не могу забрать свои деньги в надлежащем виде. Приват умышленно подводит клиента к тому, что у него не остаётся другого выхода, как конвертировать свои USD в UAH по курсу 36.57, что значительно ниже сегодняшнего курса валют.
Я обратился в поддержку Приват Банка, на что получил ответ, что они очень сожалеют, но ничем не могут мне помочь. Кроме того, когда читаешь их ответ, то начинаешь понимать, что ваши вопросы никто не читает. У них есть заранее заготовленные шаблоны ответов, которые они Ctrl — C, Ctrl — V копируют и вставляют в ответ. Зачастую, их ответы совершенно не соответствуют заданному вопросу.
27 июня 2023, 16:05
Вітаємо.
У відділенні видаються як купюри, прийняті й перевірені, в рамках своїх можливостей, касиром при проведенні операцій, так і купюри, надані інкасацією в банк, які в свою чергу попередньо пройшли додаткову перевірку. Під видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
t4T 27 июня 2023, 12:24
Кредитний комітет спочатку прийняв позитивне рішення щодо моєї заявки на видачу автокредиту. Але я не мала змоги скористатися ним, адже авто не вдалося оформити (не домовилися з продавцем).
Вдруге, на інше авто, через 2 тижні, кредитний комітет відмовив мені у виданні кредиту на інше авто (хоча, сумма кредиту була меньшою за перше), без пояснення причин щодо відмови.
Нажаль, я втратила залогову сумму за авто. Адже менеджер Приват банку по кредитуванню запевнив мене, що проблем з видачею кредиту точно не буде (бо перше рішення було позитивне), и вмовив дати завдаток за авто.
Отже, я втратила гроші і час.
Планую вивести свої фоп рахунки з привату якнайшвидше, і припиню будь-яку співпрацю з цим банком.
27 июня 2023, 13:34
buffet2100 27 июня 2023, 11:05
Банкомат в Ірпені на Мечникова біля Фори знов поцупив кошти. Схоже, це така традиція.
27 июня 2023, 11:35
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що пов'язані з роботою банкомату.
Для формування заявки на повернення ви можете звернутись до підтримки банку, що випустив картку.
Костянтин Фонтаній 26 июня 2023, 23:47
Банкомат привата зʼїв карту укрсіба.
Карта зарплатна, за цей рік другий раз доведеться востанавлювати.
Тех підтримка просто культурно послала, карту знищено.
Не компенсують перевипуск і карти, ціна питання 50 гривень.
За свої технічні помилки 50 гривень можно було б і потратити, але вони чисто ігнорують.
При інкасації терміналу відмовились віддавати карту, аргументуючи тим, що не можуть довести що карта моя — хоча вона зарплатна з прізвищем і імʼям.
Перепрошуємо за незручності.
З міркувань безпеки картка, вилучена банкоматом, не повертається, адже ідентифікувати вас, як власника даної картки може лише банк, що її видав.
Якщо перевипуск платний, можемо запропонувати відкрити картку в нашому банку. Це безкоштовно та займає не більше 15 хвилин.
YANA122 26 июня 2023, 21:06
Отделение по адресу: Винница, ул. Пирогова, 29
замовила готівку зняти з картки в доларах, бо потрбібно повернути борг, привезли старі купюри 1996 року, пояснила кассиру що неможу іх взяти, тому що людина давала мені нові купюри, кассир відмовила у видачі купюр нового зразка.
Вітаємо.
Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
leocadie 26 июня 2023, 20:25
Жлобство ваше заключается в том, что я не могу оформить не ГОЛД карту, преимуществами которой я не пользуюсь!!! Диджитал голд карта? бред полный
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі ситуації та допомогти розібратись.
Wolframcheg 26 июня 2023, 17:32
Історія така. Я мав USD картку з практично нульовим балансом (0.72 USD на рахунку). Ця картка суто віртуальна, не пластик.

25.06.2023 я намагався її поповнити через термінал. Це було невдало бо приват так і не повернув цю можливість.
Наступного дня (26.06.2023) приходить повідомлення що картку заблоковано.

Поспілкувавшись з підтимкою виявилось що ввечері 25.06 цю картку прив’язали до amazon.aws. А на наступний день вже спробували розплатитися нею.

Я розумію що цілком можливо зловмисники побачили (через камеру в ТЦ) номер картки коли я вводив його до терміналу. АЛЕ звідки вони дізналися CVV? Навіть я його не знав.

В чаті ці зауваження тупо проігнорували
26 июня 2023, 19:02
Вітаємо.
Ми зі свого боку не можемо прокоментувати, звідки у шахраїв реквізити вашої картки, але точно можемо запевнити вас, що ці дані невідомі співробітникам. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами.
Dimaaksonov 26 июня 2023, 17:17
Уже два рази змінили дату зняття арешту, мав арешт знятий уже сьогодні перенесли на 1 число!!!
Прошу зробити так щоб арешт був знятий максимум завтра, як і говорили до 27.06!
Дякую за лояльність
26 июня 2023, 18:36
IRYNA94 26 июня 2023, 16:24
Дуже прикро, що спеціалісти державного банку не розуміються на законодавстві. Нажаль не можна пояснити банку, що ОСББ — це неприбуткова організація і не є суб'єктом господарювання. Як наслідок вони вважають керівника (Голову Правління) співвласником підприємства (ОСББ). Не раджу тим, хто має намір обслуговуватись в Приватбанку обирати цей банк. За остані 3−5 років все змінилося в сторону погіршення. Вирішити питання не можливо. Менеджери не зовсім розуміються на складних питаннях (вони і не повині це робити), а достукатись до тих, хто надає їм усні вказівки з невірними відповідями не можливо.
26 июня 2023, 18:27
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі ситуації та реквізити ОСББ, та допомогти розібратись.
Svv0306 26 июня 2023, 13:20
Доброго дня. Сьогодні, 26.06.2023 року, я звернулася в касу до одного з відділень ПриватБанку в м. Кропивницький, з приводу купівлі валюти, доларів, на що мені запропонували купити валюту тільки 1996 року зразку!!! Це купюри того зразка, що декілька неділь тому взагалі не приймали. Це як розуміти? Звісно, що я відмовилась, але факт! неприємний!
26 июня 2023, 14:39
Вітаємо.
Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
Віталій Козуб 26 июня 2023, 11:54
Блокували счета по заяві ісполнітельної служби. На знаття арешту прийшло 31.05.23, та 06.06.23. до сіх про счета не разблоковані. Я військовий і мені фізично не має можливості бігати по банком. Де їхні 2−3 дні? Вже 26.06.23.
26 июня 2023, 12:47
Вітаємо.
Постанову про визначення поточного рахунку для здійснення видаткових операцій виконано. Щомісячно за даним рахунком ви можете скористатись сумою у розмірі 13 400 грн.
YSV1 25 июня 2023, 22:55
У мене з картки списали 46$,і потім відразу14,95 і довелося карту заблокувати і після блокування ще приходили в телеграм повідомлення, як намагаються зняти не було запиту про підтвердження. Жодних спроб при цьому підтвердити оплату, жодних спроб на авторизацію від Приватбанк не було не в приват 24 не в смс, не дзвінка, тупо знімали гроші як хотіли не банк, а дирява банка,. Звернувся оператору як голд клуб сказали не чого не можемо чекайте перевіряти напишіть заяву кіберполіцію, а не що їх намагалися знімати навіть після блокування карти. А у мене ще й приват бізнес, я так дивлюсь потрібно йти в інший банк. Там де цінують клієнтів та безпеку.
26 июня 2023, 10:07
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, ненадійні сайти тощо). У випадку, якщо при вказаному платежі не був введений 3D-secure пароль (смс на ваш номер телефону) — шанси оскаржити дану операцію і повернути кошти розцінюються, як високі. Однак хочемо звернути увагу на те, що розгляд подібних справ строго регламентовано правилами платіжних систем і, дійсно, може зайняти від 45 до 120 днів. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Вакуленко Павел 25 июня 2023, 21:12
Недавно закончился валютный депозит в ПриватБанке. По прибытию в отделение на Шептицкого, 10, при получении денег оказалось, что в кассе нет валюты нового образца. И я не мог получить доллары в полном объёме, так как купюры были очень потёртые и изношенные. Я отказался наотрез брать такие деньги. Был в очень расстроенном состоянии и обратился к начальнику отделения на Шептицкого, 10 — Четверик Инне. Она откликнулась на мою проблему и нашла мне отделение в Киеве, где я успешно получил свой депозит в полном объёме, долларами в отличном состоянии. Хочу выразить благодарность и мою признательность такому хорошему руководителю отделения ПриватБанка.
Вы знаете, что и до этого случая со мной, я не раз обращался к Инне по некоторым вопросам и всегда получал компетентную помощь опытного специалиста.
Вот всегда бы были такие руководители на своих местах, особенно в ПриватБанке!
26 июня 2023, 9:59
Вітаємо.
Раді, що ваше питання успішно вирішено. Інна буде вдячна, що ви залишили відгук, ми ж свою чергу вдячні, що ви з нами :)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝