ЖАХЛИВИЙ БАНК!!!

Марія Буткевич 19 марта 2024, 19:12
Банк просто жахливий, я обслуговувалась, як ФОП і фізична особа у цьому, так би мовити банку, але без попередження мене заблокували, наче шахрайські дії, працюю я офіційно, всі документи офіційні, на любий платіж можу предоставити документ, оаніше вже було, що питали, всі необхідні документи подала. Сьогодні вранці обслуговувалась в банку, все чудово, після обіду, в односторонньому порядку закривають всі картки, навіть без якоггось пояснення чи листа попередження!!! В мене стало виробництво, бо немаю змогу користуватись своїми коштами!!! Куди не зверталась, самі ж погоджуються ВАШІ ПРАЦІВНИКИ, що навіть і якщо є до мене, як ФОПа притензія, формують листа, а його навіть не друкували. Тобто, банк користується моїми коштами без мого дозволу!!! Ніякого виконавчого впровадження чи судового немає!!! Проюлему вирішити не допоміг ніхто!!! Далі всі питання будуть вирішувати юристи, обовязково буде позов до суду!!! Всім не раджу відкривати рахунок у цьому банку, особливо ФОП …, бо так само одного дня вас заблокують, взагалі без пояснень!!! І це коли ВІЙНА, хоч якось підтримуєш економіку, тим паче, маючи ВСІ документи, не тіньвий бізнес, без попередження закривати!!! Інформацію розголушувати буду по всім можливим сайтам і обовязково залучу журналістів!
19 марта 2024, 20:12
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

У разі, якщо вам відмовлено в обслуговуванні шляхом розірвання ділових відносин, для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку.

Марія Буткевич
Марія Буткевич
19 марта 2024, 20:33
Хочу, щоб ви написали, де саме вказано, що ви без попердження, блокуєте рахунки, тим саме, в цей час користуєтесь моїми грошима, бо навіть, щоб відкрити інший рахунок, потрібно час, а крористуватися своїми грошима не можу!!! Ви перешкоджаєте моїй діяльності!!! цікавить посилання на Закон
voks11
voks11
20 марта 2024, 9:34
Обязательно идите в суд, не оставляйте это просто так. Судя по внезапности событий, банк разорвал с вами отношения на основании ст. 15 Закона про противодействии легализации незаконных средств.

Если это так, то Приватбанк по вам передал инфу в полицию или СБУ как про рискового клиента. Делает это он через Дерфинмониторинг. Если оставите это как есть, могут быть неприятные для вас последствия