IgorIg 2 марта 2020, 16:33
Благодарю оператора Анастасию! Очень внимательно и профессионально отнеслась к проблеме и помогла ее решить.
2 марта 2020, 18:09
Дякуємо Вам за відгук!
Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Задоволений Клієнт — це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що докладені нами зусилля дають свої плоди.
Минфин
Ответ администратора
5 марта 2020, 10:42
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 05.03.2020).
Yurccchik 2 марта 2020, 16:11
После оплаты товара заблокировал все каналы в Telegram и пропал — ни в коем случае не пересылайте деньги по предоплате!

Приват банк отморозился и блокировать карту не хочет.
2 марта 2020, 18:07
Доброго вечора!
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Ир Ли 2 марта 2020, 16:08
В который раз вынуждена обратиться и читаю негативные отзывы о некогда стабильном Приват банке. Снова он делает неправомерные вещи, сначала безосновательно обнуляет лимит, как я писала 19декабря. Перед этим уменьшая его на сумму внесённого платежа на оплату розсрочки.И штрафует! А штраф как вы думайте плюс двойной тариф текущего платежа за месяц, как вам нравится? Беспредел совместно с местной властью, правит некогда бесправно отобранный и так непонятно как лимиты раздающий и забирающий, на основании чего, помимо сумасшедшего% за кредит штрафующий и обманывающий ни за что бедных граждан Украины. Скажите, кто это прекратит? Когда в этом банке уже наведут долгожданный порядок? Сколько можно лезть в карман, к честным гражданам, которые пользуются просто финансовыми услугами.
2 марта 2020, 18:04
Доброго вечора!
Дозвольте пояснити, що банк підтримує розмір кредитного та сприяє підвищенню кредитного ліміту для сумлінних клієнтів, які притримуються умов діючого договору.
Також, дозвольте зауважити, якщо було порушено умови договору, рекомендуємо провести всі передбачені договором платежі й надалі дотримуватися правил погашення (https://pb.ua/platezhnie-karty/universalna/).
Anatoliy00 2 марта 2020, 15:43
З моєю дружиною сталась неприємна ситуація. У дружини на картці були гроші, добре що сума не значна, всього 400 грн.І в ніч з суботи на неділю ( 29 лютого -1 березня) в 00: 28 годині приходить повідомлення про зняття грошей у банкоматі в м.Київ. І через кілька хвилин приходить смс про зміну пін- коду а потім смс про блокування картки! Звернувшись по номеру 3700 підтвердилось що це шахрайські дії.Звернулись до поліції, там прийняли заяву і виявилось що за той день ми вже сьомі хто звернувся до них з аналогічною ситуацією. І всі ті люди з одного масиву і перед тим всі знімали кошти в одному і тому ж банкоматі. Потім дружина звернулась в приватбанк для зміни картки ну і спитала за гроші! Так виявилось що банк не несе відповідальність за ці кошти! Це як??? Тобто нам всім краще відмовлятись від послуг банку щоб не втратити свої гроші? Чому ж, наприклад, водій маршрутки несе відповідальність за своїх пасажирів і в випадках коли пасажир постраждав в дтп, то є страховка сума яка виплачується! А банк, виходить, що не несе відповідальність за гроші які викрали шахраї у людей через банкомат приватбанку!!!
2 марта 2020, 17:40
Нам дуже шкода, що Ваша дружина стикнулась з такою ситуацією.
Для того, щоб ми могли детально перевірити інформацію, просимо Вашу дружину особисто звернутись до нас приватним повідомленням, або за будь-яким офіційним каналом комунікацій, що вказано за посиланням: https://privatbank.ua
Полезный комментарий
Anatoliy00 5 марта 2020, 17:41
Спасибо больше Приватбанку все деньги звернули!!!
Annet1992 2 марта 2020, 14:25
Ставлю 5 только из-за помощи онлайн-консультанта Алины.
В остальном система Работает против пользователя. Ни через приложение, ни через сайт самостоятельно закрыть карту не получалось (я за границей).
Совет: пишите сразу в онлайн поддержку!
2 марта 2020, 17:26
Для закриття картки у web-версії Приват24 Вам достатньо обрати картку та перейти до меню «Керування карткою/рахунком» — «Закрити картку».
Що ж стосується мобільного додатку, в подальшому це меню також буде реалізовано.
Минфин
Ответ администратора
4 марта 2020, 17:13
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 04.03.2020).
ogorsky87 2 марта 2020, 13:59
Государственный банк Украины нарушает законы Украины. На лицо дискриминация людей с ограниченными возможностями и эйджизм. Сегодня бабушка звонила в банк (3700), но столкнулась с виртуальным помощником. В 80 лет человек должен уметь пользоваться виртуальным помощником? Даже я в свои 30 не сразу разобрался, как это работает. Оператор 15 минут (!) отказывалась принимать жалобу, ездила по ушами, лепила совершенно абсурдные отмазки. Жалобу всё же зафиксировала. Но! Через полчаса бабушке звонит некий анон из департамента по работе с клиентами и заявляет следующее: если вы не умеете пользоваться виртуальным помощником, то забудьте, что вам 80 лет, и идите в ближайшее отделение. Других вариантов нет. На дворе 21-й век. У нас, как нам рассказывают, европейская страна, но такого днища, такого бардака и беспредела я ещё не видел. Ладно старики, но что вы можете предложить инвалидам? Им тоже подняться и идти? Это не просто противозаконно, это ещё и не гуманно! Если б вы были частным банком, то не вопрос, делайте что хотите. Но банк государственный. Это так государство относится к старикам и инвалидам? Позорище!
2 марта 2020, 18:21
Доброго вечора!
Нам дуже шкода, що Ваша бабуся стикнулась з такою ситуацією.
Ми звернулись до Вас приватним повідомленням для уточнення контактних даних.
aromatov 2 марта 2020, 13:03
Никогда не думал, что такое может произойти со мной.
29 февраля пытался снять 20000 тыс. грн. в банкомате в Киеве по ул Ломоносова 73 А в 15-29, который находится в супермаркете Новус. Карта 1749.
Банкомат выдал мне 500 грн. остальное затянул обратно и благополучно вырубился указав на экране что тех.сбой с адресами ближайший отделений. К стати, соседний второй банкомат был тоже неисправен и показывал тоже самое.
Есть свидетели, есть видео-фиксация.
Но все мои заявки по этой проблеме банк игнорирует.
Подал две заявки на что банк ответил что не было сбоя, и что банк отказывается возвращать мне деньги. В 11-10 сегодня я позвонил на горячую линию и оператор порекомендовала мне подать третий раз заявку на очередное расследование и проверку их видео, НО!!! в 11-24 сегодня же, банк высылает мне очередное уведомление с отказом.
Это как вообще понимать???
Это как можно за 14 минут провести расследование???
Подал очередную уже четвертую заявку, которую оформил уже очередной четвертый оператор горячей линии.
Честно говоря вообще не пойму в чем проблема?
Неужели так сложно сверить баланс и остатки в банкомате на который клиент оставил уже несколько жалоб и заяв!!!
Неужели так сложно провести реальное расследование и пересмотреть всю видеофиксацию. А не отправлять через 14 минут что все проверили и не выявили сбой.
Пятую заявку, если такая необходимость назреет, я буду уже подавать в полицию со свидетелями и тд.
Просьба, службу, которая принимает жалобы на этом форуме принять во внимание выше изложенную проблему, принять меры и как минимум выполнять свою работу, а не автоматом высылать отписки.
2 марта 2020, 16:40
subtoo5 2 марта 2020, 12:17
Отделение по адресу: Днепр, ул Ак Лазаряна 2
Какая трогательная забота Приват-Банка об моём желудке — чтобы вдруг я  не переел и от ожирения не скончался!!!  Такую заботу нельзя недооценить!!!  Я обязательно напишу о Вашем Приват-банке и в газету, и на телевидение, и по всем социальным сетям,  и на своих 3х сайтах в интернете, и в Твиттере,  и также — всем известным мне юристам по Украине для дальнейшего «суперпрославления» вас всюду и везде. А если меня спросят -«посоветовали бы вы услуги ПАО Приват-Банк-Украина кому-нибудь из своих родственников, друзей и знакомых?»  — я отвечу, что — «НЕТ»
        Об вашем «милом» Компаньоне — «УКРАИНСКОЕ БЮРО КРЕДИТНЫХ ИСТОРИЙ» — тоже вспомню в тексте.
  Так что блокировка 28,02,2020 мне мизера в виде 147 ги на кредитной карточке чтоб я не смог себе 0.5 хлеба в АТБ купить — для вас тоже бесследно не пройдёт.
2 марта 2020, 16:16
Дозвольте зауважити, що у своїй діяльності банк керується в першу чергу діючим законодавством та інструкціями НБУ.
На жаль, з вказаного в відгуці в тексті та без контактних даних ми не можемо перевірити інформацію та підтвердили або спростувати твердження, що дана ситуація мала місто і її причини.
Ми звернулись до Вас приватним повідомленням для уточнення Ваших контактних даних.
suns 2 марта 2020, 11:43
С нового 2020 года Приватбанк убрал все лимиты по оплате частями. Не учитывали ничего, ни успешно закрытых 16 договоров, ни размер депозита в этом банке, ни факт эквайринга в этом банке, ничего… зато порекомендовали заняться кредитной историей… ребята. Это неуважение к постоянному клиенту. Я корпоративный клиент с 2008 года. Сумма моих предыдущих договоров по оплате частями была порой и 24 000. Сейчас эта услуга недоступна. Я считаю это неуважением.
2 марта 2020, 15:59
krv77 2 марта 2020, 10:25
Небольшой отзыв о сабже…
Бета версия приват24 — это ужас. На мобиле может быть и лучше, но на десктопе… В среднем — на 2-3 клика больше для тривиальных операций, чем в старой версии, метро-стиль огромных плашек, недостаток информации на одном экране…
Да и еще в подтверждение платежа — то QR код засветит… на ДЕСКТОПЕ, чем я его сканирую? То отошлет подтверждение в телефон…
А если я не хочу иметь приложение Приват24 на телефоне, то что, и оплатить не смогу счет?
Неудобно.
2 марта 2020, 13:44
Дозвольте зазначити, що зараз в світі все змінюється дуже швидко і Приват24 — не виключення.
Колишня версія сайту морально застаріла і було прийнято рішення щодо оновлення сервісу, як зовні так і всередині.
Ми розуміємо, що інколи зміни можуть бути прийняти не відразу, та в той же час, після ознайомлення та користування новим інтерфейсом він стане для Вас таким же рідним та близьким, як і звичний сайт.
Щодо підтвердження через застосунок, то банк пропонує даний спосіб лише в тому разі, якщо у Вас є активні сесії в ньому. В разі невикористання застосунку Ви можете розлогінитися в ньому або ж звернутися до нас і ми допоможемо це зробити.
Дякуємо за зворотній зв'язок. Для нас важлива думка кожного клієнта.
nmazur 2 марта 2020, 10:20
Прошу зареєструвати скаргу, щодо неправомірно нарахованих відстоків за моєю кредитною карткою, а саме: в моєму додатку приват24 було повідомлення, що до 25 лютого потрібно погасити заборгованість в сумі 3012грн, щож не сплачувати відстоки по кредиту, я погасила 2500грн, отже залишилось 512грн на які мало бути нараховано 3,6%, що дорівнює 18,43грн, але станом на 1 березня було списано 304грн. Вимагаю повернути неправомірно списані кошти з моєї картки або перерахувати заборгованість станом на 1 березня, що склала 1500грн, значить сума за використання кредитних коштів буде 54грн. В телефонному режимі відмовились приймати скаргу, на Вашому сайті закладка Скарги не працює, тому вимушена писати тут.
2 марта 2020, 13:25
Нам дуже шкода, що у Вас склалась негативна думка про банк.
Дозвольте пояснити як працює нарахування комісії за використання кредитних коштів.
У разі, якщо Ви не вклалися в пільговий період, банком нараховується базова відсоткова ставка на місяць за весь останній період існування заборгованості на картці. Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:

сума заборгованості кількість днів використання коштів 3,6% * 12 / 365

де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,6% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).

Розрахунок проводиться окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Списання процентів відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду. Під час розрахунку процентів цифри, починаючи з третього знака після коми, відкидаються.

Також, Ви можете обрати в виписці платіж за списання відсотків і натиснувши на нього обрати «показати розрахунки». В таблиці Ви зможете побачити інформацію по заборгованості на кожен день та відсотках, що було нараховано.
Зробити це Ви можете в Вашому аккаунті Приват24 обравши картку «Універсальна».
дима коваленко 1 марта 2020, 20:38
Приват банк звонит в воскресенье, грубо ведёт диалог, в ответ на мои замечания что вы не имеете право звонить по выходным и будние дни после с 23:00 до 8:00 утра, а в ответ хамит и врёт что по новому закону № 440 ст. закона кодекса Украины что он имеет право это делать. ( PS. Приват банк опять взялся за старые дела, хамить, грубить, и угрожать людям).
2 марта 2020, 10:46
Хочемо зазначити, що у своїй діяльності насамперед банк керується діючим законодавством та інструкціями НБУ.
Ми розуміємо Ваше невдоволення, при цьому дозвольте зауважити, що дзвінок від банку було здійснено до 19:00.
Також, дозвольте нагадати, що ознайомитись із загальною процедурою роботи з боржником Ви можете за посиланням: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/obschaja-procedura-raboty-s-dolzhnikom
Ми перевіримо здійснений дзвінок на предмет якості роботи співробітника та надамо зворотній зв'язок щодо цього питання додатково.
NataliaZu 1 марта 2020, 17:40
Вчора отримала SMS:

«Viddilennia H. VINNITsA, UL. KELETsKAIa, 69A znakhodytsia za novoiu adresoiu M.VINNITsIa, VUL.KELETsKA, 78A.»

Ламала голову, хто це напідпитку та кепкує, плутаючись у клавіатурі?
Чому непарний бік вулиці — російською, а парний — українською?
Відразу подумала про НП, але ні, це — Приватбанк! Зателефонувала, та
працівник ПБ не погодився, що це нісенітниця, а на питання, що значить Н. відповів — це Horod!!! Просила виправити, щоб не принижували свій авторитет, але, мабуть, не знайшлося грамотних…
1 марта 2020, 19:28
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Дякуємо за Вашу уважність, ми запросили в особистому повідомленні Ваш номер телефону, щоб виправити розсилку.
Anakazello 1 марта 2020, 17:39
Отделение по адресу: Житомир, Киевская улица, 77
Сегодня, просматривая свою кредитную историю (раз в год), обнаружила что уменя испорченная кредитная история, и задолженость перед Приват Банком в сумме 4605.37, при етом сумма кредита 0.00, строк кредита до 05.06.2112 года, я конечно сначала подумала что может ошибка какя-то, но став просматривать более детально.Меня озарило, оказалось сумма в 4605.37 насчиталась за услуги банка, а именно пользование картой Голд, при етом я даже не брала кредит! Пред.история… около 2 лет назад, я оформила више указаную карту для своего пользования своих средст, кредит у меня на ней никакого не было, пользовалась ей локоло года.Но у меня случился инцидент, меня ограбили, не буду перечислять все что украли… скажу лишь за визитницу со всеми моими карточками.В суматохе с милицией, и оплакивании моих утраченых драгоценностей, я и вовсе не думала о каких то карточкаъ.Спустя 2 месяца, я начала потихоньку восстанавливать утраченное, и дело дошло до Приват Банка.Пришла я банк, села к консультанту банка, кратко объяснила всю ситуацию, хотела восстановить карту, но открыв счет на тот момент у меня было 120 грн задолженности за услуги пользования Голд картой, я попросила закрить счет карты, мне написали куда сделать проплату, и после проплати она автоматом закроеться.Я сделала проплату, и забыла про нее на год.А зря. тех 120грн проплаченних в моей кредитной истории вообще не отображаються нигде.и кажды месяц, на протяжении 1 год, мне насчитывают по 20 грн + какой-то % за пользование кредитными средствами.И в общем за услуги банка 4605.37 из которых 400 макс. по договору я должна.Позвонив на гарячую линию банка, мне предложили выплатить вместо 4605.37 — 2000.00грн, и мне закроют карточку.Извините меня в судебном порядке я потеряю не намного больше 2000 грн, чтоб доказать Вам, что это не правомерно! И кстати договор, которий я заключа на тот момент у меня есть.И там ни в одном пункте не указанно что Приват банк имеет право, насчитывать какой либо % допонительно по задолжонности по услугам обслуживания.
1 марта 2020, 19:28
Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути Ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася. На жаль, нам не вдалося ідентифікувати Вас за вказаними в заявці даними, звернулися до Вас в особистому повідомленні.
turenko69 1 марта 2020, 15:49
Отделение по адресу: Днепр, Набережная Победы, 30
Вчера 28февраля 2020 в 09:52 с моей универсальной кредитной карты произошло списание личных денежных средств 241гривны именно через отделение в г. Днепропетровск, наб Перемоги,30. Под аббревиатурой «Покупка, Датирование услуг:LP DATING SER UAH». После моего звонка на горячую линию карта была заблокирована и оператор ответил, что списание ушло на какой то интернет магазин. Никаких покупок не было. В момент снятия я был в г.Кривом Роге, никаких оплат и тем более подтверждения по интернету и с моего финансового номера телефона не было.При этом сегодня 1марта 2020 Приватбанк успешно, в срок, снял свои проценты на этой же кредитной заблокированной карте по услуге оплата частями, так как моих средств там уже не было.Они были украдены сотрудниками банка. Вы планируете навести порядок?.. Куда смотрит руководство и безопасность? Завтра в службе безопасности будет зафиксирована жалоба на голову правления АТ КБ «ПриватБанк» Крумханзлу П. Может пора обратить внимание на махинации сотрудников банка?
1 марта 2020, 17:26
Scafandr 1 марта 2020, 11:42
Отделение по адресу: Херсон, пр-т 200-летия Херсона, 15
Добрый день! Оформлял карту «Универсал» в отделении по указанному адресу. Поработайте пожалуйста персоналом, девушка три раза отвечала на телефон во время оформления карты, смеясь в трубку. Во вторых с карты постоянно списываються деньги непонятно за что, я не могу снять каких то денег, потому что то то ли комиссия составляет 8-10 грн. Или это что то ещё. Приходиться идти пополнять карту дополнительно, чтобы снять ещё какие-то денежные средства.Об этом ваш сотрудник ничего не говорила. Некорректно подавалась информация в режиме «Авось прокатит» Мнение о банке к сожалению упало.
1 марта 2020, 14:15
Ми дуже засмучені тим, що у Вас склалося таке враження. Для нас дуже важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників. Проаналізувавши ситуацію, ми проведемо роботу зі співробітником по даному випадку, щоб уникнути повторення подібної ситуації. За результатом додатково Вас повідомимо. Вибачте нас, будь ласка, за незручності, що виникли.
uhbiftdf 1 марта 2020, 8:40
29.02.20 в 13-21 получила звонок с тел. 056-767-06-71 (представились Долгополовой Юлией, старшим менеджером службы безопасности ПриватБанка) с сообщением, что ввиду изменений процентных ставок по кредитным картам (по распоряжению Нацбанка), нужно обязательно переоформить мою, иначе с карты 01.03.20 будет списана страховка 2079 грн. Я крайне редко пользуюсь кредиткой, поэтому ответила, что мне эта услуга (снижение процентных ставок) как таковая не интересна. Менеджер снова предупредила о страховой сумме, которую спишут автоматом уже с 01.03.20, если они не выполнят требование Нацбанка и не снизят % ставки. На вопрос, что от меня нужно, ответила: «Ничего. Только согласие». «Ну так меняйте, если Вам это нужно»,- был мой ответ. Поблагодарила, сказала что оформила заявку на изменение и со мной свяжутся как только она будет выполнена. При этом какие-либо вопросы о цифрах, ПИНах, проверочных словах не спрашивала. В 16-13 снова звонок с этого же телефона. Сотрудник ПриватБанка сообщила, что заявка рассмотрена, но т.к. на моей кредитной карте нет отрицательного баланса, мне нужно его создать, чтобы они могли произвести операцию перехода до конца. Было предложено перевести 20500 грн с кредитной карты на карту для выплат, снять эти же наличные деньги и положить их через терминал на карту. Насторожила сумма, я спросила, почему не достаточно символичных 100 грн. Не достаточно, я же вижу какая сумма нужна для окончания перехода.
Перевод средств через Приват24 показался мне не рисковой операцией с точки зрения безопасности, снять наличку с карты и обратно положить ее в терминал, при сопровождении супруга, тоже потенциально не вызывало большого напряжения. «Кто будет оплачивать комиссию в результате всех этих операций?» спросила у менеджера. «Не переживайте, комиссии не будет. Это вынужденная процедура между Вашими картами в течении короткого времени. Наш разговор записывается. Я несу ответственность за свои слова»
Ни какие личные данные, как при первом разговоре, не уточнялись. Менеджер разговаривала как сотрудник банка, полностью владевший моими личными данными.
Сделала попытку прозвонить 3700, уточнить что там с этими %% происходит, но блуждание по меню так и не вывело меня на живого человека. Сделав несколько попыток, проявила нетерпение, подумала, ну чем я рискую…
Пошли в банкоматы-терминалы. Провели необходимые операции с картами.
В процессе операций эта же менеджер звонила уже с другого телефона 066-516-79-07, уточняла, все ли у меня получилось.
Как я и предполагала, на кредитной карте образовался долг 862 грн. Звоню на номера 066-516-79-07, 056-767-06-71, телефоны не отвечают.
Муж сразу же начинает звонить на 3700, находит живых людей, проверяют телефоны… которые, естественно, не от Банка.
Наши действия: блокировка обоих карт, заявление в службу поддержки Банка о мошенничестве (заявка 26578047), заявление в полицию о криминальном правонарушении.

Делаю выводы о случившимся. Кто получил выгоду? ПриватБанк. Заработали 862 грн на пустом месте. Не их ли это сотрудники в вечернее время звонят владельцам карт?

Очень надеюсь, что ситуацию рассмотрят, вникнут, признают меня жертвой обмана и не обяжут оплачивать искусственно образовавшийся долг.

Это со стороны Банка. А правоохранители найдут людей, сидящих на телефонах, один из которых стационарный, и прекратят цепь разводов.
1 марта 2020, 9:56
Ludmyla Gregorash 1 марта 2020, 0:25
Хочу висловити вдячість оператору Христині за клієнтоорієнтованість, людяність і дбайливість.
В розмові вона все чітко поясила, а за кілька хвилин ще додатово зателефонувала, щоб уточнити мені додатковий момент саме по моїй карті.
Мені було надзвичайно приємно, адже я відчула себе важливим для банку клієнтом і що банк чітко і прозоро розказує про % і я можу чітко прорахувати не боячись потім додаткових (як буває в інших, що потім виявляються всякі додаткові платежі, комісії і ін. неприємні «сюрпризи»...).
Також цього тижня спілкувалася з іншими операторами, на жаль, точно не пам'ятаю імен. Здається, Тамара — дуже приємна оператор! Коли додвонилася я була дуже злою, адже ніяк не проходив срочний платіж, + робот на 3700 ніяк не давав відразу перейти на оператора. Дівчина дуже спокійно і привітно реагувала, у всьому швидко і якісно допомогла. Я їй дуже вдячна.
І оператор Олександр — запропонував альтернативні варіанти для моєї ситуації, допоміг з розрахунками — все поясив чітко і якісно!

Дякую Приватбанку за таких професійних, людяних, клєнтоорієнтованих операторів і приємних людей!
1 марта 2020, 9:22
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ви оцінили роботу підтримки настільки високо. Будемо намагатися й надалі надавати Вам і всім клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.
Kyky55 29 февраля 2020, 19:38
Не рекомендую ПРИВАТ БАНК.Есть кредит в этом банке и задолженность Приват банк и его сотрудники умышленно препятствуют в трудоустройстве гражд Украине, и выплате в дальнейшем кредита, так же специально ставят ограничения в услугах допустим в получение электронного ключа. Делается все умышленно и целеноправленно чтоб человек не отдал кредит.
1 марта 2020, 9:22
Для погашення використаного ліміту кредитної картки Вам достатньо вносити щомісячний платіж в розмірі 5% від всієї витраченої суми, але не менше 100 грн, до 25 числа кожного місяця, поки Ви повністю його не погасите.
У разі виникнення прострочення, щоб не нараховувалася збільшена плата за користування кредитом, Вам потрібно якомога швидше внести на карту прострочену суму.
Не забувайте, що своєчасне виконання зобов'язань — запорука формування позитивної кредитної історії, завдяки якій Ви можете розраховувати на лояльне ставлення банків при наданні Вам нових кредитів.
Ви завжди можете зв'язатися з нашою підтримкою і обговорити можливість реструктуризації боргу, що утворився. Поясніть причини, за якими Ви не в змозі платити за поточним графіком, а також запропонуйте Ваш варіант виходу з ситуації, що склалася.
flamantino 29 февраля 2020, 16:18
Месяц Назад Заблокировали счет — Как Потом выяснилось — Подозрение В мошейничестве )) — Правда После Интенсивных переговоров И Наездов счет Открыли Сказали Что Все Ок — Но Никто Даже Не извинился И не объяснил В чем Именно Заключалось мошенничество с картой на котором Лежали 100 Гривен, Не хотел Этого Писать Но Давеча Перевел С Валютной Карты 140 Долл И Ошибся Именем — Так За Отмену и Возврат Сказали Что Надо Ждать 2 Дня и Они Откроют Специальный КЕЙС, Будут долго и нудно рассматривать )) На мой Вопрос почему И в чем причина Оператор просто Долго мне присылал Заученные и шаблонные тексты и не отвечал по существу — Короче Супер Все — Я клиент Банка с 2014 Года если не Ошибаюсь не разу не Брал У них Кредитов — Однозначно БУДУ уходит С этого Банка
29 февраля 2020, 17:33
Нам шкода, що Ви відчули незручності та окремо приносимо вибачення за те, що після спілкування з нашими спеціалістами у Вас залишився неприємний осад. Дозвольте зазначити, шо питання стосовно блокування карток було раніше розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату з Вами був проведений зворотній зв'язок з наданням інформації.
Ми приклали максимум зусиль, щоб вирішити Ваше питання стосовно грошового переказу в найкоротший термін. Результат розгляду заявки написали Вам в приватні повідомлення.
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝