Olga2702 1 апреля 2020, 2:17
Так і хочеться вам сказати: «***»!!! Бо не враховуєте ви ні кредитну історію, ні постійне користування карточкою як основною! За один день вирішили змінити кредитний ліміт! І як я бачу по відгукам, «індивідуальний» підхід у вас не тільки до мене! Після зняття обов'язкового платежу, яке ви мали право забрати у мене засоби для існування? 6000 грн одним махом? Ви мене «кинули»! В такий час? Ви своїх клієнтів не поважаєте і не цінуєте! Хто ви без нас? Особисто мене, як клієнта, ви втратили! Я відмовляюсь від ваших послуг! І подбаю, щоб в моїй родині ніхто не користувався! На щастя, ваші конкуренти «стають вам на п'яти»! Бажаю прозріти всім обманутим українцям і відмовитись від послуг «ненадійного» банку назавжди!
1 апреля 2020, 10:56
Ми розумію, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.
Щоб наступного разу Ваш кредитний ліміт був збільшений — продовжуйте активно користуватися послугами і продуктами банку, особливо карткою Універсальною.
WestSlavik 1 апреля 2020, 1:06
Не советую этот банк.Это У Ж А С. любой вопрос это трагедия, сотрудники вечно не чего не знают. Потдержка несёт бред. О помощи от банка вообще не может идти речь!!! Я и мои знакомые отказываются от этого банка!!! Но создаётся впечатление что они этого и добиваются!!!
1 апреля 2020, 10:53
Нам шкода, що у Вас склалося таке враження про банк. На жаль, інформації у відгуку недостатньо, щоб розібратися в ситуації. Ми звернулися до Вас в приватних повідомленнях, щоб уточнити інформацію та надати відповідь на питання, що виникли.
Минфин
Ответ администратора
6 апреля 2020, 16:11
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 06.04.2020).
Censor 31 марта 2020, 22:00
Приват банк отказался выдать гривну со счета физ лица (с карточки)
1. После заказа гривны в воскресенье, банк прислал в обед вторника сообщение, что не сможет выдать гривну, так как ее нет в выбранном отделении
2. После заказа гривны во вторник в обед, вечером пришло сообщение «Ви робили замовлення коштів. За результатами перевірки банк відмовляє вам у задоволенні заявки. pb.ua/2691». После звонка на горячую линию, сказали «хоть сумма и не превышает установленный фин мониторингом лимит, но мы все равно заблокировали ваши деньги. Принесите продтверждающие документы. Мы подумаем и потом вы еще раз прийдете (и пофигу что карантин и вам прийдется несколько раз выходить из дому) и возможно снимете наличную гривну с вашего счета
1 апреля 2020, 10:38
Описана Вами ситуація потребує ретельної перевірки. Дозвольте нам її провести. Для уточнення Ваших контактних даних ми звернулися до Вас в приватні повідомлення.
Sohia 31 марта 2020, 20:02
Каждый раз при обращении всё объясняли спокойно и чётко.
Очень ценю удобство в пользовании услугами и приемлемую процентную ставку. Пользуемся услугами этого банка годами.
Ситуация с работой отделений, конечно, неприятная, но она целиком и полностью объяснима ситуацией с пандемией.
1 апреля 2020, 10:28
Дякуємо Вам за відгук!
Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші Клієнти зможуть комфортно почувати себе за будь-якої ситуації. Задоволений Клієнт – це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди.
В той же час, приносимо вибачення за незручності. Відділення перейшли на гнучкий графік роботи для запобігання розповсюдженню віруса. Актуальний графік роботи відділень Ви можете перевірити на сайті http://map.pb.ua або в Приват24. Нагадуємо, що, користуючись Приват24, Ви можете виконати 147 операцій, не виходячи з дому.
Vals 31 марта 2020, 19:09
Чтобы начать использовать карточку «для выплат» по прямому назначению (например, выплата помощи по безработице) нельзя просто распечатать заявление с реквизитами с Приват24 и передать его в ЦЗ.
Несмотря на все карантинные предостережения, необходимо обязательно переться в отделение банка, подвергая вирусной опасности себя и окружающих. Это при том, что в условиях пандемии даже самые консервативные государственные структуры как Пенсионный фонд и тот же Центр занятости без проблем научились решать гораздо более сложные обращения дистанционно!
1 апреля 2020, 15:49
Дозвольте повідомити, що Ви можете отримати реквізити у Вашому особистому кабінеті Приват24 ( в меню: Гаманець — Картки — Вибір картки — Реквізити картки ) та надати IBAN код соціальному фонду. Вам не потрібен номер зарплатного проекту. В даному випадку, фонд просто приймає документи.
Також, Ви можете звернутися в нашу службу підтримки, де наш оператор зафіксує потрібний фонд на картку, але це не обов'язково. Виплати фонд перерахує на картку, маючи Ваш номер рахунку. Після того, як в банк надійдуть соціальні виплати – ми атоматично закріпемо даний фонд з Вашою карткою.
З повагою, ПриватБанк
Artem1994 31 марта 2020, 18:31
Приват Банк в связи с Карантином прекратил выдавать валюту под заказ(Аргументируя это тем, что на данный момент прекращены авиа-перелеты и нет возможности доставки валюты. Речь идет о валюте — Рубли.Как мне объяснили банк обязуется только перед вкладчиками депозитов выдать валюту)
До карантина я имел возможность заказать рубли в отделение приват банка, как мне на тот момент объясняли, сумма заказа формировалась при инкассации отделений банка и если денежных средств хватало, тогда одобряли заявку. Тобежь формировали заявки при наличии валюты, которую люди сами сдавали в банк и не о каких авиа-перелетах(доставки валюты) речь и не шла.
И так самое интересное, приват банк решил поставить раком своих клиентов, не выдавая наличными валюту и уменьшить курс ниже рыночного.Когда в банках курс на порядок выше, у приват банка курс один из самых низких.
Клиенту остается только снять в гривнах конвертируя валюту по минимальному курсу, сдирая с клиента последние трусы.
Приват банк не ориентирован на клиента, даже в преиод карантина(пандэмии COVID — 19) заставляют клиентов ходить в отделение приват банка и выстаивать там в очередях, подвергая заразится вирусом. Попросил заказать из дому(онлайн) карту, они мне предложили прийти в отделение банка и там поменять ее по сроку давности. Я предложил это сделать онлайн, они ответили, что данная функция платная. Даже на таком горе, они пытаются заработать и лишний раз в период карантина вырядить клиента в отделение.
О консультантах(тех. поодержке) по номеру 3700 лучше вообще умалчивать. Профессионализма по 10 бальной шкале ровно 0 балов. Совершив около 10 звонков в тех. поддержку в связи с снятием валюты в рублях, каждый оператор мне давал разную информацию. Слушая их становился в ступор и непонимал, кто из них правду говорит, каждый выдавал разную информацию.
Итог:
Приват Банк решился нажится в период пандемии вируса, когда царит паника, приват строит схемы, при которых вы не сможете вывести валюту по достойному курсу и заказать ее аналогично.
Прошу Вас обойти стороной данный банк, дабы они Вас не ободрали
31 марта 2020, 19:59
Добрий вечір!
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалося неправильне враження про банк.
З 31.03.2020 видача готівкової валюти у касах банку доступна при отриманні міжнародних переказів (Swift і термінові грошові перекази https://privatbank.ua/sistemy-denegnih-perevodov) при замовленні.
Важливо, що для отримання готівки в касі потрібно зробити попереднє замовлення в сервісі Приват24 під виплату переказу, просимо звернути на це увагу!
Дозвольте повідомити, що зараз банк активно займається питанням можливості підкріпленням готівковою валютою для подальшого комфортного обслуговування наших клієнтів.
Щодо замовлення картки, то хочемо зазначити, що Ви можете безкоштовно перевипустити картку в Приват24 (https://next.privat24.ua/) на віртуальну. Це займає декілька хвилин та не потребує звернення у відділення.
Також ми передали інформацію профільним фахівцям для проведення перевірки, відносно консультації наданої Вам на лінії підтримки. За результатом перевірки з Вами зв'яжеться співробітник банку.
Swlad112 31 марта 2020, 18:16
Втрачає довіру Приват банк. Надає кредитний ліміт, встановлює дату погашення ( правда пише до ...). А потім самостійно зменшує кредитний ліміт і самостійно, без попередження знімає кошти на погашення. Так в мене з плюса баланс раптом став мінусовим. І це в такий складний період безробіття! НЕРОРЯДНО!!!
31 марта 2020, 19:44
Добрий вечір!
Ми розуміємо, що зміна ліміту могла стати несподіванкою. Дозвольте пояснити, що ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Хочемо зазначити, що активне користування продуктами банку може позитивно вплинути на суму ліміту в майбутньому.
Валя Иванова 31 марта 2020, 17:39
Приват Банк полностью скоро утратит свое доверие. Ставит кредитный лимит один а потом резко меняет на второй. Как ето понять? Можно хоть предупреждать все мы люди и на что-то рассчитываем. Тимболие сейчас такое твориться, имейте совесть.
31 марта 2020, 19:42
Добрий вечір!
Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Активне користування продуктами банку може позитивно вплинути на суму ліміту в майбутньому.
Valentina2020 31 марта 2020, 17:16
Дуже вдячна фахівцеві Катерині за допомогу в розблокуванні моєї депозитної картки.Вона все зробила чітко, швидко, з повагою до мене. Справжній професіонал!!!
31 марта 2020, 19:40
Добрий вечір!
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Для нас дуже важливий зворотній зв'язок. Завдяки йому ми розуміємо, що знаходимось на вірному шляху.
Aleksei Togobitskyi 31 марта 2020, 17:12
Уже несколько лет пользуюсь услугой «Оплата частями*, всегда оплачивал все вовремя, никогда не было никаких проблем с кредитом, в том году лимит составлял 10000 грн, в этом году упал до 5 грн. 29 марта я оплатил последнюю часть за купленный ранее товар, кредитный лимит составлял — 5 тыс грн. Сегодня кредитный лимит составляет — 0 грн!!! Как это вообще понимать?! Операторша в чате объяснила это тем, что мне нужно чаще пользоваться услугами банка… честно, хотелось послать её куда подальше!!!
31 марта 2020, 19:33
Добрий вечір!
При розрахунку ліміту за сервісом «Оплата частинами» Банк бере до уваги сотні показників, що впливають на рішення. При цьому, варто зазначити, що після погашення договору, ліміт може бути переглянутий в сторону збільшення. Рекомендуємо перевірити Ваш ліміт в Приват24.
VOS 31 марта 2020, 16:39
Ребята, то что у Вас нет валюты в кассе, это ВАШИ ЛИЧНЫЕ ПРОБЛЕМЫ, а если я Вам скажу, что кризис и нечем кредит погасить, Вы тоже мне отсрочку дадите?? Разводите своих клиентов как лохов. Очень непрофесиональный колл-цент, ни разу нормально не смогли ответить на мои вопросы, точно такое же обслуживание в отделении. Сотрудники ведут себя так, как буд-то я им что-то должна. За последние несколько лет уровень обслуживания просто позорный.
31 марта 2020, 19:35
Добрий вечір!
Ми запросили в особистих повідомленнях Ваші контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратися в ситуації, що склалася.
Минфин
Ответ администратора
1 апреля 2020, 9:20
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 01.04.2020).
Natali39 31 марта 2020, 16:33
Свинское отношение к клиентам. Я больше 20 лет являюсь клиентом банка. Досрочно погашала кредиты, последние полгода из льготного периода вообще не выходила, возвращая кредитные средства в течение месяца. Какую кредитную историю вы учитываете, когда обнуляете 20000 кредитный лимит голд карты в ноль? У этого банка нет будущего.
31 марта 2020, 18:02
Дійсно, Банк може переглянути ліміт по картці. Але це не означає, що в подальшому він залишиться таким же. При зміні суми ліміту ми враховуємо велику кількість факторів, котрі впливають на кінцеве рішення. При цьому, наявність позитивної кредитної історії також враховується, але ліміт не може бути встановлено опираючись лише на один із сотні показників.
AKot 31 марта 2020, 16:30
Я уже много лет являюсь клиентом ПриватБанка, и по своим кредитам всегда стараюсь платить вовремя… Но с недавних пор, месяцев два уже как, мне постоянно звонят относительно долга моего отца. Я с ним не общаюсь много лет. Он с моей мамой перестал жить ещё до моего рождения (о чем каждый раз я сообщала сотрудникам банка).
Информацию о претензиях банка, относительно невыплаченного кредита, я передавать отцу не буду, так как не имею понятия как это сделать, мы с ним не общаемся.
Работники банка настаивают, чтобы я выплатила данный долг по непонятным мне причинам. Я же отказываюсь это делать!
Откуда взялись такие законы? Меня терроризируют круглосуточно звонками уже долгое время. Номер мой, как мне сообщили, ими взят из общей базы. Долг огромный — 22 тыс. грн. Настаивают на оплате половины кредитной суммы, но готовы принять и 500 грн. Почему я должна выплачивать данный кредит?
Мне угрожают тем, что будут круглосуточно звонить по телефону и вряд ли мне понравится такая жизнь, также угрожают конфискацией имущества.
С человеком, который является моим биологическим отцом, у меня нет ничего общего. Я только знаю, что он где-то существует. Данный случай способен испортить мою кредитную историю, а в случае, если я заболею или мои родные, и мне понадобятся денежные средства, тогда все банки будут отказывать в кредитной помощи… ( Обь этом каждый раз в разговоре сотрудники банка не забывали упоминать)
Даете кредиты беспорядочно всем подряд, а потом звонками по телефону разглашаете «банковскую тайну» о том, кто и сколько вам должен, требуя от посторонних людей вернуть вам долги.
Мне, к примеру, клиентом вашего банка уже давно не хочется быть!
Ах да, последний звонок был сегодня… В стране карантин, а они долги измором выбивают! Всё для людей — Прям « самый заботливый банк»!
Мне к примеру клиентом вашего банка уже давно не хочется быть.....!
Если есть какая-то информация для меня, тогда звоните!!! Никому ничего я передавать не собираюсь!!! И платить ни за кого не буду!!!
P.S. Записи всех телефонных звонков от сотрудников банка мною сохранены, выставлю их в социальных сетях. Если не перестанете звонить ко мне по не касающимся меня вопросам, буду обращаться в прокуратуру.
31 марта 2020, 18:00
Дзвінки інформаційного характеру про наявність заборгованості були здійснені виключно в силу втрати зв'язку з клієнтом і порушення виплати за договором, таким чином клієнту надається номер для зворотного зв'язку з банком для вирішення проблемної ситуації.
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб розібратись в ситуації детальніше.
muraltr44 31 марта 2020, 14:57
Під час карантину перевели відділення на роботу з 09.00 до 12.00. Тобто три години роботи при цьому запускають на більше 5 осіб одночасно. Термінал для поповнення готівки на карточку знаходиться у відділенні яке обслуговує більше 10000 осіб. На моє звернення до оператора, що я не можу поповнити свою кредитку мені порадили поїхати в інше місто де працюють термінали або зайняти чергу з самого ранку поки відділення ще закрите. При цьому наголосили що при не поповненні кредитки будуть нараховані відсотки. Оце відношення до GOLD-клієнта банку.Можу собі уявити яке у них відношення до простих пенсіонерів.
31 марта 2020, 17:55
В режимі надзвичайної ситуації в Україні, яку запроваджено урядом 25 березня, ПриватБанк працює у звичайному режимі, забезпечуючи безперебійне і якісне проведення платежів і надання послуг клієнтам. Клієнти банку можуть користуватися всіма його послугами цілодобово через Приват24, мережу з 13 тисяч терміналів самообслуговування та 7 000 банкоматів.
Задля максимальної безпеки клієнтів та працівників та з метою профілактики поширення вірусної інфекції, відділення ПриватБанку працюватимуть за гнучкими графіками та будуть відкритими для клієнтів залежно від формату відділення: з 9:00 до 12:00 або з 10:00 до 13:00 без перерви, чи з 9:00 до 15:00 або з 10:00 до 16:00 з обов’язковою санітарною годиною з 12:30 до 13:30.
У випадку черги банк пропонує клієнтам зачекати на свіжому повітрі, щоб дотримуватися у відділенні безпечної дистанції. Перед візитом до банку, якщо він вкрай потрібен, радимо перевірити графік роботи найближчого відділення за телефоном клієнтської підтримки 3700 та на сайті банку https://privatbank.ua/map. Також за цим посиланням можна знайти найближчі термінали та банкомати.
Сподіваємось на Ваше розуміння, при введенні карантину ми не можемо ризикувати здоров'ям клієнтів ігноруючи ситуацію, що склалась.
maryv 31 марта 2020, 14:27
Добрый день! Сегодня имела возможность убедиться в том, как отвратительно обслуживают в приватбанке в телефонном режиме, вернее совсем не обслуживают. 30 марта сего года оплатила через сайт новой почты услугу доставки (40 грн). Проплата прошла, квитанцию прислали, деньги с карты списали, а на почте посылку не отдали, т.к. сказали, что оплаты нет. Вопрос: почему в течении часа, не нашлось ни одного «живого» оператора, с которым можно связаться, а услуга приватбанка «call back» (мы вам перезвоним), которую закзывала четырежды!!! не работает???????? Где мои деньги????
31 марта 2020, 16:02
Перепрошуємо за завдані незручності. Ми вже передали інформацію для перевірки, щоб розібратись, чому могла виникнути така ситуація. Також ми звернулись до Вас в особистому повідомленні для вирішення питання.
Latim 31 марта 2020, 13:33
Здравствуйте, мною был создан сайт на платформе «tilda.cc» (это официальный партнер liqpay, потому что только liqpay можно подключить в качестве платежной системы для сайта в украине) был получен SSL сертификат и подключен к cервису «reg.ru». И как вы думаете столкнулся ли я с какими-либо препятствиями на этих этапах? Ответ будет нет! Ни один из этих сервисов мне не ставил палки в колеса. Все они как будто хотели что бы я воспользовался их сервисами. И все это я сделал за один день с полным нулем знаний в голове о том как нужно делать сайт.

Но после того как я начел работать с liqpay моя жизнь на данных момент превратилось в ад! Спору нет вы быстро подключите свой сайт к этому сервису. НЕ В КОЕМ СЛУЧАЕЕ НЕ ПРИНИМАЙТЕ ПЛАТЕЖИ ДО ТОГО КАК НЕ АКТИВИРУЕТЕ САЙТ. Но активация это какой-то ужас. Сначала мне четыре дня просто не давали активацию, а теперь вовсе заблокировали. И все это без объяснения причин. Они дают мне стандартные ответы о том что: у них есть какое то соглошение с НБУ и согластно ему я не могу получить активацию. Понятное дело что это соглашения я в глаза не видел и не понимаю о чем именно идет речь.

Если вы собираетесь собирать сайт на tilda, и вы из украины, и вы планируете получать деньги в валюте, ни в коем случае этого не делайте, потому что вам придётся столкнуться с этим ужасным сервисом как Liqpay (у вас просто нет выбора). Это мог быть положительный отзыв о том как я быстро и без никаких проблем создал и запустил сайт, но к сожалению служба поддержки подставляет себя и партнеров.
31 марта 2020, 15:40
Для активації та роботи магазину необхідно виконати ряд простих умов. У відповідь на Ваш попередній відгук ми запросили документи, надавши які ми можемо відправити на розгляд заявку на активацію. Якщо Ви змінили свою думку та готові надати документи, будь ласка, повідомте нас про це в особистому повідомленні.
tosic 31 марта 2020, 13:12
Как можно было блокировать счета учитывая, что все организации не работают, и объявлена ЧС в стране Президентом. Пишется обратится в Минюст, которому уже 2 дня не могу дозвониться не по одному телефону. Суды тоже не работают. Вы оставили человека без средств во время карантина. Все для людей…
31 марта 2020, 14:55
В своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Згідно постанови НБУ № 22 Розділу 9:
Банк приймає до виконання документ про арешт коштів, який доставлено до банку самостійно виконавцем (представником/повіреним, помічником приватного виконавця), слідчим, представником суду, слідчого судді, прокурора, контролюючого органу або які надійшли рекомендованим або цінним листом, відправником якого є виконавець, суд, слідчий суддя, прокурор, контролюючий орган.
9.2. Банк накладає арешт на кошти, що обліковуються за рахунками, відкритими клієнтами банку, відповідно до нормативно-правових актів Національного банку з питань відкриття і закриття рахунків.
З Вами зв'яжеться співробітник банку для надання інформації про можливість розпорядження коштами, які не підпадають під арешт.
Інформація про роботу Мінюсту можна знайти на їх сайті — https://minjust.gov.ua/
игорь шуркин 31 марта 2020, 13:07
являюсь клиентом банка уже 10 лет, кое как с натягом добился лимита 25000 на карту голд
а в течении этого месяца уже два раза уменьшали кредит с формулировкой (изучив кредитную
историю), а укажите мне хотя бы один минус в моей истории,
ну что ж выведу карту в ноль и попрощаюсь с приватом
31 марта 2020, 15:26
Ми розуміємо, що зміна ліміту могла стати несподіванкою. Дозвольте пояснити, що ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується на основі більш ніж сотні показників. Позитивна кредитна історія також враховується при встановленні чи зміні суми ліміту, але це не єдиний фактор, на підставі якого банк приймає остаточне рішення. При активному користуванні продуктами банку можливе збільшення ліміту в майбутньому.
Daria Trush 31 марта 2020, 12:42
Отделение по адресу: Киев, ул. Дорогожицкая, 16
Только что получила отличную онлайн помощь от консультанта! Спасибо большое!) а вот дозвониться очень сложно и безумно неудобно
31 марта 2020, 15:19
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Задоволений Клієнт — це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що докладені нами зусилля дають свої плоди.
Ми постійно працюємо над тим, щоб Ваше обслуговування було макимально комфортним при зверненні через будь-який зручний канал зв'язку.
Viktor1873 31 марта 2020, 11:59
Вчера позвонил в банк, что бы заказать снятие валюты из депозита «приват вклад». После как обычно прослушивания кучи не нужной мне информации и минут десяти ожидания пока ответит оператор, мне сказали что с Вашего депозита можно будет завтра оформить снятие валюты и если я не против то что б я перезвонил завтра и оформил заказ. Я не стал выяснять причины почему завтра и согласился. Перезвонил сегодня, после таких же ожиданий, оператор мне ответил что «приват вклад» приравнивается к карточному счету и снятие валюты временно невозможно. На вопрос почему вчера меня заверили что я смогу сделать это сегодня и на другие вопросы внятного ответа не последовало. На вопрос в чем разница депозита «приват вклад» от других и есть ли в депозитном договоре то что он приравнивается к карточному счету, он сказал что вообще не может ответить и сказал что для этого может перевести на другого оператора (высокий профессионализм прямо виден сразу). Другой оператор ответила что информация о том что «приват вклад» приравнивается к карточному счету есть на сайте банка в разделе новости, я пытался получить ответ правомерно ли это, и сказано ли такое и в депозитном договоре, на что очень убедительным тоном говорилось что получить наличные сейчас невозможно, ну и что это временно. То есть оператор специально не отвечала на вопрос прописано это в договоре или нет, а всего лишь говорила стандартную фразу, что выдача наличных не возможна.
Я пользуюсь услугами ПриватБанка очень давно, лет 15 уже наверное и честно говоря всегда был очень доволен и всегда всем только хвалил ПриватБанк, бывали и раньше ситуации разные но позитивных всегда было больше. Но в последние годы ситуация пошла в другую сторону, все больше и больше ситуаций негативных, пусть они и в большинстве случаев не критичные но всё же, быть клиентом этого банка уже не так приятно как раньше.
Что касается сегодняшней ситуации, я считаю что это обман и нарушение как минимум условий договора. Как депозит вдруг не с того не с сиго вдруг стал карточным счетом, что за бред. И почему интересно вчера попросту просили перезвонить на следующий день, а сегодня выдали такое, приходит в голову возможный ответ что вчера знали что с завтрашнего дня возможно придумают такое решение и обманом просто придержали клиента. Я понимаю что ситуация возможно сейчас не легкая связи с эпидемией и действительно не хватает наличной валюты, но если есть постановление НБУ не ограничивать выдачу валюты с депозитов то нужно его выполнять, а не придумать как их обойти и попросту пытаться сделать из клиента дурака.
1 апреля 2020, 10:13
Ми не бажаємо, щоб між нашими Клієнтами та банком були непорозуміння. Дозвольте пояснити, що що на даний момент без обмежень здійснюється видача валюти в готівковій формі по строковим депозитним вкладам Клієнтів.
Приват-вклад — є вкладом «до запитання» який дозволяє вкладнику у будь-який час вільно поповнювати його, або знімати з нього кошти без розірвання та зниження процентної ставки. Тому він обліковується на тих самих поточних рахунках, що й картки, та аналогічно картці надає Клієнту можливість вільно розпоряджатися коштами на рахунку у будь-який момент. Відмінності полягають в тому, що Приват-вклад не дозволяє проводити розрахунки в торгових точках, але дає можливість отримати дохід у вигляді відсотків.
Таким чином, на картці та на Приват-вкладi розміщуються кошти «до запитання». Тому й правила з видачі готiвкової валюти, в умовах її тимчасового дефіциту, з цих рахунків сьогоднi однакові.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝