Pavlo Kulagin 19 июня 2020, 18:11
Отделение по адресу: Одесса, ул. Успенская, 66
При заказе валюты для снятия, оператор тупо обманывает, говорит, что мол, ваша карта изъята банкоматом, хотя, карта лежит в кошельке и под этим предлогом отменяет заявку на получение валюты в кассе.
19 июня 2020, 18:56
fantua 19 июня 2020, 17:42
Доброго дня,

Сьогодні отримав дзвінок від банку із наступними словами:

>Ваша картка була помічена на сумнівному сайті, тому з метою безпеки та надійного захисту Ваших даних Вам необхідно звернутись в найближче відділення для актуалізації Ваших анкетних даних, а саме — кодового слова.

Звернувся у онлайн чат з мобільного додатку, там це підтвердили і додали наступне:

>Наші системи відстежили спробу оплати закордоном, а ми знаємо, що нині карантин і Ви в Україні, тому спроба оплати здалася сумнівною, вона не проведена, але ми вирішили убезпечити Вас. Тому рекомендуємо оновити кодове слово у відділенні.

Я попросив дві прості речі:
1. Інформацію на якому саме «сумнівному сайті» дані моєї карти були помічені.
2. Деталі транзакції закордоном, яка була заблокована.

Я як клієнт банку і власник карти повинен мати доступ до цієї інформації.

І все ж таки я не розумію, чому на «сумнівному сайті» були помічені дані моєї карти, а просять мене змінити саме КОДОВЕ СЛОВО. Логічним у даному випадку було б заблокувати карту і запропонувати перевипустити її. У даному випадку я можу зробити висновок, що дані певних клієнтів Приватбанку (я знайшов схожі повідомлення у групі ФБ) були скомпроментовані.

Будь ласка, роз'ясніть дану ситуацію. Дякую
19 июня 2020, 18:49
Добрий вечір!
Зі своєї сторони Банк гарантує високий рівень захисту коштів та персональних даних клієнтів.
Дана потреба виключно для того, щоб убезпечити Ваші кошти.
Додатково звернулися в приватні повідомлення для надання інформації.
bartysh 19 июня 2020, 17:38
Являюсь клиентом ПриватБанка со студенческих лет. Впрочем, как и моя жена Бартыш Дарья, которую сегодня сотрудники колл-центра ПриватБанка нагло обманули.

Звонок поступил в 13:02 со словами о том, что ее карта фигурирует на сомнительных сайтах, поэтому она должна прийти в отделение банка, чтобы обновить информацию и кодовое слово.

Она при первой же возможности помчалась в банк, потому что до этого делала покупки в интернете и стала переживать на счет сложившейся ситуации (по приходу домой проверили, что последняя интернет-покупка с карты ПриватБанка была аж 24 мая в магазине MakeUP).

Ближайшее отделение было закрыто по техническим причинам (проспект Слобожанский, 6), напротив — по Слобожанского, 3 — стояла огромная очередь.

Пришлось вызывать такси, чтобы найти свободное отделение, в жару передвигаться невозможно.

Рассказав о ситуации сотруднице банка, та ПОЖАЛА ПЛЕЧАМИ ОТ УДИВЛЕНИЯ и предложила пройти стандартную процедуру, связанную с актуализацией данных. О том, что карта жены где-то там засветилась, мы ответа не получили. Зато втюхивание страховки не заставило себя ждать.

Что в итоге? Сотрудники колл-центра ПриватБанка наглым образом ОБМАНЫВАЮТ своих пользователей, сгоняя их в отделения ВО ВРЕМЯ КАРАНТИНА, только чтобы собрать актуальные данные!

Я понимаю, что в такое время, вряд ли бы кто-то стал лишний раз рисковать своим здоровьем для посещения отделений банка, очереди к которым местами пугают. Однако вешать лапшу на уши своим клиентам — не просто низость, а преступное введение в заблуждение!
19 июня 2020, 18:41
Добрий вечір!
Нам дуже шкода, що дана ситуація вимагає додаткових дій.
Дана потреба виключно для того, щоб убезпечити кошти клієнта.
nick1962 19 июня 2020, 14:07
Отделение по адресу: Днепр, ул. Мониторная, 10
Вот такое сообщение я вынужден был сегодня отправить в ПриватБанк.

Доброго времени суток.
Я -клиент вашего банка, 1962 -го года рождения, лицо с ограниченными физическим возможностями, 1-я группа, передвигаюсь на костылях.
Сегодня получил сообщение банка о том, что моей интрнет-картой кто-то пытался рассчитаться ( кстати, остаток на не= 0), в связи с этим мне необходимо лично прибыть в отделение банка и пройти в очередной раз Актуализацию Кодового слова.
Позвонил, пояснил, что лично прибыть тяжело, попросил провести Актуализацию Кодового слова удаленно или прислать сотрудника на дом. Ответ — невозможно.
19 июня 2020, 15:13
Нам дуже шкода, що дана ситуація вимагає додаткових дій.
Операцію потрібно провести з метою безпеки.
Svg02 19 июня 2020, 12:08
Сегодня обратилась онлайн в Приватбанк. Была заблокирована картка и не приходили СМС. Все сделали быстро. Вчера также обращалась онлайн. Отвечают быстро и стараются сразу помочь. Спасибо сотрудникам банка. Нахожусь за границей. Поэтому очень важно, что операторы, специалисты сразу подключаются онлайн и решают проблемы, в отличие от других банков. Это, наверное, единственный банк, который онлайн отвечает сразу.
19 июня 2020, 13:28
Дякуємо за Ваш відгук! Нам важливо розуміти, що ми рухаємось в правильному напрямку і кожен співробітник банку докладає максимум зусиль, щоб Ви отримували якісний сервіс.
Belove1988 19 июня 2020, 11:53
Приватбанку подобається напевне збільшення кількості незадоволених клієнтів.Накручування відсотків по кредиту в період карантину.Списання з картки для виплат на погашення кредиту.І не пишіть зараз, що ви маєте на це право.Бо я дзвонила в Нацбанк, там сказали, що без рішення суду ви не маєте права цього робити.Помилки ваших працівників зашкалюють.Якщо помилилися ваші працівники, то то нічого.А якщо довбати людей по кредиту то тут ви перші.Хто буде за це все відповідати? За вашу некомпетентність? Ще й брешете на гарячій лінії? Совість є? Ви хочете певне, щоб велика кількість ваших клієнтів звертатися почала до суду і судитися з вами? Самі себе компрометуєте і налаштовуєте людей на негативне ставлення до вас.
19 июня 2020, 13:26
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 до 31.07.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Таким чином, всі клієнти, незалежно від того, коли вони вийшли на прострочку, звільняються на вказаний період від будь-яких нарахувань за кредитним договором, окрім базової процентної ставки.
Минфин
Ответ администратора
22 июня 2020, 19:48
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 22.06.2020).
OlenaLis 19 июня 2020, 9:28
Під час карантину заблокували карту, для розблокування потрібно йти у відділення банку. Виглядає так, що зовсім не думають про людей.

Замовити карту онлайн та отримати кур'єром також не можна :( Під час епідемії потрібно обов'язково бути у відділенні та контактувати з купою людей.
19 июня 2020, 10:50
Дана потреба виключно для того, щоб убезпечити Ваші кошти.
Додатково звернулися в приватні повідомлення для надання інформації.
2744232morze 19 июня 2020, 0:40
Мало того что изменили в одностороннем порядке процентную ставку по депозиту «копилка» естественно в пользу банка! Отключили без объяснения причин и какого либо уведомления услугу оплату частями… Хотя картой пользуюсь практически ежедневно! И за почти 17лет сотрудничества с многими банками, ни разу не просрочил не одной выплаты… Да ещё и горячая линия… Одни студенты которые ссылаются друг на друга и ничем в конце концов помочь не могут!
19 июня 2020, 10:17
Ми б не хотіли, щоб у Вас склалося негативне враження про банк.
Дійсно, при продовженні депозиту чи Скарбнички на новий термін буде застосована відсоткова ставка, яка діє в банку на момент продовження договору, в тому числі, якщо відсоток вище, ніж був раніше.
Що стосується Оплати частинами, то рішення про розмір ліміту і про його надання приймається на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. Ви можете преглядати інформацію про доступний ліміт в Приват24. Основним критерієм суми ліміту Оплати частинами є кредитний ліміт по картці, який в більшості випадків є аналогічним. Ліміти переглядаються регулярно та при активному користуванні продуктами банку можуть бути збільшені в майбутньому.
Winidahari Greutung 18 июня 2020, 22:00
Срочно потребовалось пополнить мобильный счет на сумму 195 гр, на телефон матери по ее просьбе, так как сама не умеет.
Пополняю через мобильное приложение установленное на ее телефоне.Номер привязан к карте Приватбанка.
Пришло сообщение -для подтверждения оплаты перезвоните по номеру.Перезваниваю и передаю трубку матери.Начинается натуральный допрос- ФИО владельца карты, место жительства с подробным адресом, серия и номер паспорта, место рождения, ФИО матери владельца карты, место рождения, электронный адрес и т.п.
Причем была озвучена угроза заблокировать карту при отказе все это назвать.
На просьбу к оператору назвать себя, был озвучен только личный номер без ФИО, причем даже после третьей попытки я так и не разобрал этот номер.Постоянное заикание каким то механическим голосом.
Нам еще повезло что паспорт под рукой был и память у матери в 77 лет не подкачала.
Но, на минуточку, это мобильное приложение которым могли воспользоваться вне дома и не имея паспорта под рукой.А это, судя по угрозе блокировки карты, чревато долгим и нудным хождением по отделениям банка и сидением в очередях.И это в 77 лет.
И все эти удовольствия из-за 195 гр пополнения номера телефона привязанного к карте приватбанка.Скажите что это не идиотизм?
19 июня 2020, 10:03
Дозвольте звернути Вашу увагу, що Банк не має на меті створити незручності. В даній ситуації, через те, що у банка виникли сумніви в тому, що операція здійснюється саме клієнтом, а не третіми особами, знадобилось додаткове підтвердження. Ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнта від шахраїв. Кожного дня ми працюємо над тим, щоб наші клієнти могли отримувати якісний сервіс та користуватись своїми коштами як їм заманеться. Але в наш час, на жаль, є велика кількість шахраїв, які найрізноманітнішими способами намагаються заволодіти чужими грошима. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, які дозволяють виявити та запобігти шахрайським операціям на різних рівнях. Насамперед, ми намагаємось недопустити проведення таких операцій і сподіваємось на Ваше розуміння в необхідності таких механізмів, котрі дозволяють нашим клієнтам кожного дня не перейматись про безпеку своїх коштів.
Александр Федоренко 18 июня 2020, 21:38
Пожалуйста не названивайте с частных номеров
Это выглядит по меньшей мере не профессионально и дискредитирует банк
19 июня 2020, 9:23
Доброго ранку!
Вказані номери телефонів дійсно належать ПриватБанку. Хочемо звернути Вашу увагу, що співробітник банку ніколи не запитує ПІН-код картки чи CVV-2 код.
Ми склали декілька правил, дотримуючись яких Ви не станете жертвою шахраїв — https://privatbank.ua/informational-security
80415193 18 июня 2020, 19:14
Отделение по адресу: Киев, ул. Шота Руставелли, 24
Банк — преступная группировка. Незаконно подключили копилку. Дозвониться по 3700 невозможно. Назвать имя сотрудника не могут. Соединять с сб отказываются.
18 июня 2020, 20:07
ander1974 18 июня 2020, 18:29
Звонить три рази і не чує клієнта. Я коли звільнилась три рази перезвонюю щоб узнать що хотіли, то включили бота, що не чує клієнта. Висновок гроші занять і рахунки закриття. Такий банк, що не хоче слухати свого спонсора.
18 июня 2020, 19:01
Elidone 18 июня 2020, 17:39
Делал оплату в Фаберлик через приложение Приват24. Перед оплатой было сказано что снимут ту сумму которую я ввел. В итоге была снята комиссия за использование кредитных средств. Раньше всегда говорилось сколько по оплате и сколько будет комиссия. Сейчас о комиссии не предупреждают.
18 июня 2020, 18:54
Доброго вечора!
При здійсненні операції, банком вказується комісія за платіж.
Ознайомитись з тарифами за карткою «Універсальна» Ви завжди можете за посиланням: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
kot84 18 июня 2020, 17:37
Сегодня на карту приватбанка пришла компенсация от государства положенная в условиях работы во время карантина, в сумме 2000 гривен, на счету была подключена копилка, деньги после поступления на счет тут же зачислились на копилку в сумме 1800 гривен, вот тут то и началось самое интересное, деньги снять с копилки невозможно с формулировкой: «У клієнта є прострочена заборгованість за кредитом. Видача коштів має бути проведена після погашення простроченої заборгованості.»Да кредит действительно есть, но он исправно платится и скором времени погасится окончательно, вот тут и возникает вопрос на каком основании банк блокирует средства на счету и снять их возможно только в счет этой просроченной задолженности, в отделении банка ты пишешь заявление на закрытие копилки, но обязательное условие что ты согласен с зачислением этих средств на кредит, по другому это не работает, это вообще беспредел, раньше приватбанк списывал со счета только 50% от поступлений, сейчас же они придумали новый способ как списывать все 100% начислений.Получается я свои обязательства перед банком выполняю(выплачиваю кредит), а они в свою очередь творят, что и как хотят, что абсолютно беззаконно при том что он является государственным.
Засудить бы этот банк к чертовой матери, но нет лишних средств на адвокатов
18 июня 2020, 18:48
Доброго вечора!
Зазначаємо, що операція зняття зі «скарбнички» доступна, в разі, якщо клієнт виконує обов'язки взяті на себе при отриманні кредитних коштів і в нього немає прострочення.
В разі наявності простроченої заборгованості Банк змушений призупинити обслуговування договору «Скарбничка». При погашенні простроченої заборгованості операції за договором будуть знову доступні протягом двух робочих днів.
Погасити заборгованість можна будь-яким зручним способом:
— готівкою;
— з картки будь-яких банків;
— у відділенні ПриватБанку після підписання заяви на виплату коштів з Скарбнички з обов'язковим погашенням простроченої заборгованості.

Умови зазначених дій банку описані в Умовах та Правилах надання банківських послуг п. 2.2.4.1.11, за посиланням: https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-458/?lang=uk"
Alesya78 18 июня 2020, 10:30
Скажите пожалуйста, что мы слышим, когда звоним в Приват банк?«Уважаемый клиент, не передавайте пароли никому во избежания мошенничества!!!»А скажите мне, зачем боятся мошенников из вне, если их хватает в самом Привате?!? Что происходит с Приват банком последние года??? С карт снимают средства без ведома хозяина, ставят какие-то ограничения о зачислении, вечные сбои в программах, даже во время карантина успели выделится.И это ещё не все, писать можно долго.Теперь хочу написать о проблеме, которая произошла со мной 15.06.2020!!!14.06 я пополняла счет интернета с карты своей дочери через Приват24, деньги как положено были сняты и зачисления по адресу.Это нормально.Но через несколько дней, мне звонит знакомая, обвиняя меня в том, что я пыталась, снять у неё с карты деньги 15.06.2020, чтобы пополнить себе счет интернета.И было не одна, а три попытки, она просто делала отказ, а кто-то настойчиво продолжал!!! Я хочу узнать, как это могло произойти, если я этого не делала??? Заметьте, я пополнила счет 14.06 числа в 16.15.а у неё пытались снять 15.06.числа в 20.13.три раза подряд. Сотрудники Приват банка, потрудитесь мне объяснить, как это могло произойти????????
18 июня 2020, 11:44
Хочемо зазначити, що безпека коштів на рахунках клієнтів є головним пріоритетом банку.
Також, хочемо зауважити, що інформація по карткам/рахункам може бути надана тільки їх власнику. ПриватБанк піклується про дані своїх Клієнтів і ми не маємо права розголошувати інформацію третім особам, в іншому випадку наші ж Клієнти не будуть нам довіряти.
Ви, я впевнений, так само хотіли б бути впевнені, що ніхто крім Вас не зможе дізнатися нічого по Вашим же картам (навіть близькі нам люди не завжди переслідують добрі наміри).
Власник картки може самостійно звернутися до нас і уточнити інформацію, яка його цікавить. Ми доступні цілодобово в чаті і завжди раді допомогти Вам.
Минфин
Ответ администратора
20 июня 2020, 16:05
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 20.06.2020).
Владимир Черленевский 17 июня 2020, 16:55
Приват 24 перестав працювати на Windows XP. Радять витратитись і придбати нову операційну систему, перевстановити безліч програм які у мене вже стоять років 15, до яких я вже звик… коротше кажучі — нажити собі проблєми на рівному місці. Раніше все працювало без проблем не один рік. Чи це тільки у мене така проблєма?
Браузери: Опера, Хром, Макстон…
WinXP 2014 SP3
17 июня 2020, 18:53
На поточний момент сервіс Приват24 працює в звичайному режимі та труднощів в його роботі не зафіксовано.
Компанія Microsoft закінчила підтримку Windows XP, тому, на жаль, немає можливості проводити тестування на Windows XP.
Людмила Стеценко 17 июня 2020, 15:57
Отделение по адресу: Днепр, ж/м Сокол 2
Зайдя в отделение банка, столкнулачь с неуважительным отношением начальника отделения Алена Глоба.
Выгнала на улицу пожилых людей, при том что на улице жара.
Сама сидела и ничего не делала.
17 июня 2020, 16:34
Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути описаний випадок і розібратися в ситуації, що склалася. Для цього ми звернулись до Вас в приватному повідомленні.
DanArmen 17 июня 2020, 15:09
Являюсь клиентом банка много лет (универсальная карта и расчетный счет). За все время работы, не числился должником. Все кредиты по универсальной карте закрывались во время.
С моей стороны изменений не произошло в плане моего финансового состояния. Но по какой-то причине 13.06.2020 мне отключили услугу оплату частями. Естественно это произошло в одностороннем порядке, претензий к этому нет, так как это право банка.
По словам сотрудника кол-центра меня должны были уведомить в течении 24 часов с момента отключения услуги. Это сделано не было(почта, смс, вайбер, приват24...)!!! Наткнулся на то, что слуга отключена случайно.
Попросил дать разъяснение, что произошло. Ответ простой кредитный отдел банка приняло решение.
В голову лезет только одно объяснение, если моя платежеспособность не ухудшилась, о чем банк прекрасно знает видя движения как по карте универсальной так и на расчетном счету, то значит проблемы у банка если он потребительские кредиты.
Очень хотелось бы получать информацию в ответ, а не отговорки.
17 июня 2020, 16:34
Ми розуміємо, що зміна ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами Банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що ліміт за послугою збільшений і Ви зможете ним скористатися.
FLM 17 июня 2020, 14:00
Два месяца подряд получалось ложить деньги на кредитную карту первого числа, а не в конце месяца (как указано в дооворе). Ложу 3,5 % от сумы. За то что я просрочил обязательный платеж на один день два месяца подряд, в этом месяце мне насчитали 10% вместо 3,5 % ))) красавцы так держать!
17 июня 2020, 15:45
Схема роботи пільгового періоду «до 55 днів»:

Фактично період дії такого безвідсоткового періоду може становити від 25 до 55 днів, в залежності від того, в який день місяця відбуваються витрати.
Тобто, якщо в поточному місяці розпочати здійснювати витрати 1-го числа, то до 25-го числа наступного місяця пільговий період складе всі 55 днів.

Внести суму всіх використаних коштів потрібно до 25-го числа наступного місяця.
Якщо ж цього правила погашення не дотримуватися, то відсотки нараховуються так, як ніби, пільгового періоду не було.

Детальний розрахунок нарахування відсотків доступний у виписці у web Приват24 https://privat24.ua. При натисканні на операцію списання % натисніть, будь ласка, Показати розрахунок >>.
4iks10iks 17 июня 2020, 11:41
Станом на 16 и 17 червня маємо «нескінченне завантаження» Приват 24 (Виндовс 7) після введення номеру телефону або до — вертиться зелене коло навкруги«24» і все. Ніяких попереджень з боку банку не було, у тому числі нових вимог до обладнання користувачів.
PS: « увійти в Приват24 з іншого браузера, або очистити кеш поточного браузера.»- НЕ допомогає.
17 июня 2020, 12:15
На даний момент сервіс Приват24 працює в звичайному режимі та труднощів в його роботі не зафіксовано. Рекомендуємо оновити браузер до останньої версії. Напишіть нам, якщо ситуація буде продовжуватись.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝