0636079418zx 25 ноября 2020, 21:34
Сегодня вечером я через терминал дожила деньги на карточку другого банка, но терминал выдал ошибку и не зачислил деньги.
26 ноября 2020, 10:19
Давайте перевіримо інформацію за платежем. Для цього вже йдемо до приватних повідомлень.
Solenuj 25 ноября 2020, 21:01
Мошенники 5168-7427-1810-8511 Целуйко Сергей Николаевич г.Сумы, страница в Инстаграмме https://instagram.com/_lucky_shop____?igshid=1xbx5fsybrtt1
ОЛХ https://www.olx.ua/obyavlenie/kurtka-puma-IDJPxxI.html
Берет оплату, отправляет совсем ни тот товар который заказываешь, после отправки трубку не берет, в соцсетях блокирует.Курточка ужасного качества, нитки торчат, ткань дешевая, внутри дешевый синтепон, который уже вылез! Ни в коем случае, не делайте предоплату, и не заказывайте одежду!
26 ноября 2020, 9:32
Доброго ранку!
При всьому бажанні захистити своїх клієнтів від шахраїв, в даній ситуації Банк обмежений у своїх можливостях. Адже розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку.
Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутись до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Виктория Самойлова 25 ноября 2020, 19:36
Здравствуйте! Хочу искренне поблагодарить Приватбанк и его команду за помощь в возвращении мне денег. Я оплатила услугу человеку на карту, но она не была предоставлена и человек не хотел возвращать деньги. И только слаженная работа сотрудников ПриватБанка помогла вернуть мне деньги. Рекомендую всем клиентам, у кого есть или были подобные проблемы обращаться в службу безопасности ПриватБанка. При чем срок давности не важен, как выяснилось. Если даже и не получится вернуть вам средства, то хотя бы злоумышленников будут знать « в лицо» и не позволят больше обманывать честных граждан. ПриватБанка на страже ваших денег. Благодарю!
25 ноября 2020, 20:28
Harouna 25 ноября 2020, 18:41
Під час перебування за кордоном мою картку було заблокована. Звернув онлайн і оператор Віталій з терпінням і професіоналізм мені допомагав розблокувати картку. Він просто молодець. Завжди хочу мати таку людину онлайн що вирішувати проблеми. Я задовольний!
25 ноября 2020, 19:59
Добрий вечір!
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди готові прийти на допомогу в будь-який момент та вирішити ваші питання. Будемо раді подальшій співпраці :)
machyha2403 25 ноября 2020, 18:28
Отделение по адресу: Киев, пр-т Георгия Гонгадзе, 5
Добрий вечір. Підключили страховку від ковіду до моєї кредитної карти. Я не давала згоду на її підключення.Тепер із моєї карти знімають кошти вже другий місяць.Протягом двох тижнів не можу дозвонитися на гарячу лінію. Оператори перемикають мене із лінію на лінію, а допомогти ніхто не може. Останній раз взагалі не могла нікуди дозвонитися, бо всі оператори зайняті.А тим часом у мене знімають кошти.
Прошу надати зворотній зв'язок і повернути кошти. Наведіть лад у вашій компанії, бо я не збираюся виплачувати добровільне страхування!!!
25 ноября 2020, 19:07
Добрий вечір!
Займаємось вирішенням вашого питання.
Ми зателефонуємо вам додатково.
Cheluskin 25 ноября 2020, 18:18
Может я отстал от жизни, но сегодня впервые обратил внимание на комиссии, которые берут внутри банка за переводы между своими собственными картами для выплат.
1. Курс не рыночный абсолютно. Если я перевожу тысячу долларов в гривну, только на курсе теряю 100 грн по сравнению с монобанком, например.
2. Приват теперь берет комиссию за перевод между своими счетами. За ту же тысячу баксов хотят 142 гривна.

Итого 242 гривны. Если забыть сколько еще взяли чтобы эти деньги попали на карту для выплат. Ну не прелесть ли? А это я еще ничего не снимал, все внутри их системы происходит.
Возможно банку стоит пересмотреть политику в отношении хотя бы внутренних операций. Какой смысл в ваших картах для выплат если на них куча комиссий?
25 ноября 2020, 19:01
Добрий вечір!
Комісія за проведення платежу залежить від типів карток, за якими вони здійснюються.
Картка для виплат передбачає комісію за поповнення, при цьому комісія за зняття коштів відсутня.
Детально ознайомитись з тарифами за здійснення платежів ви можете за посиланням: https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-privatbanke
06284761 25 ноября 2020, 16:54
Добрий вечір! Скажіть будь ласка коли шахраї прикриваючись іменем Приватбанку знімають з картки гроші, а Приватбанк не спитавши пароль(як при проведенні будь якого платежу питають) проводять платіж на значну суму(12185,66грн).Хто має за це відповідати? Чому ми з сімейного бюджету де є два інваліди (в тому числі дитина інвалід)маємо сплачувати ці вкрадені кошти.Провели платіж протягом 2-3 хвилин працівники Приватбанку без підтвердження платежу.Наше звернення на гарячу лінію 3700 було проігнороване.Скажіть будь ласка де Ваша розрекламована служба безпеки захисту платежів?

Р.S. Можливо це вигідно ВАм чи Вашим працівникам?
25 ноября 2020, 17:44
Звернулись в особистому повідомленні для уточнення деталей.
oscarr 25 ноября 2020, 16:25
Кредитный лимит кассы 30000 на расчетном счету
СМСка лимит аннулирован до 0 грн без прдупреждения, даже не снижен.
Просто аннулирован. Просрочек нет, кредитная история норм.
Спасибо за «подддержание»!!! малого бизнеса.
Знаю, звонила, могут согласно договора в одностороннем порядке, но время непростое можно к постоянным клиентам быть лояльнее Непростое время пройдет, переводите обороты и т.д.
25 ноября 2020, 17:12
Ми раді, що ви оцінили переваги користування нашими послугами та дозвольте пояснити, що кредитний ліміт на картку встановлюється та змінюється на основі сотень факторів. Один чи декілька з них виділяти було б не коректно, так як кожен має свою вагу та враховується при прийнятті рішення банком. Зменшення ліміту на даному етапі не означає, що він буде таким і надалі. Активне користування нашими сервісами збільшує ваші шанси на підвищення ліміту в майбутньому.
05.11.2020 у меня были украдены с карты 1855 грн, а точнее 89.99 австралийских долларов! Карта при мне, никакие сайты я не посещала! И Службу безопасности не смутила странная оплата с конвертацией! Никаких подтверждений не запросил наш надёжный банк, карту я сразу заблокировала, после чего были попытки списать в евро из Германии, потом Кипр, потом Япония!!! До сих пор никакого решения вопроса! Я написала в киберполицию, но те перенаправили заявление в местный райотдел, заявление приняли в полиции, но сегодня позвонил следователь и сказал, что мне никто ничего не вернёт и чтоб я забрала заявление! В отделении банка приняли заявление, работники были вежливы и действовали компетентно, но гарантий возврата никто дать не может. Я пойду в суд конечно, но вот так разве должны решаться проблемы клиента? Не уважаемый приват банк, мы доверяем вам свои деньги, а получается кто хочет может их снять, перевести заграницу и вы оказывается непричем?! Факт мошенничества установлен! Вы обязаны сразу вернуть деньги клиенту, как это делается в развитых странах, а потом уже разбираться в своих проблемах сами, это же ваша репутация! Я в декрете, это были деньги моего ребенка, спасибо огромное.
25 ноября 2020, 17:00
Нам дуже шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
На даний час в банк надійшов запит щодо вашого питання та, за результатами розгляду, вам буде надано офіційну відповідь банку.
Владимир Назаренко 25 ноября 2020, 15:27
Около недели назад моя мать не смогла снять деньги с карты. После обращения в отделение, она узнала, что деньги были списаны. Обратившись в Нацполицию, было открыто досудебное расследование по факту мошенничества. Несмотря на это, Банк требует оплату кредита и процентов, несмотря на то, что моя мать не совершала данных операций.
Из-за этого, мне нужно срываться и ехать помогать маме подавать заявление в суд, она уже немолода и самой защитить свои права ей будет трудно.
Да и потеря ен по своей вине немалой суммы денег это для нее огромный стресс, ситуацию усугубляют и сотрудники банка, которые говорят, что несмотря на мошенничество, кредит все равно нужно оплачивать. А деньги, которые были потеряны при операциях, не проведенных моей мамой, надо требовать через суд с мошенника.

В результате: мать в стрессе с огромным кредитом,
я с проблемами по работе, на которой буду отсутствовать, пока буду в другой областии решать проблемы с судом в другой области, Приват радостно подчитывает проценты по обязательствам, возникшим по вине мошеннических действий по отношению к их клиентам.
25 ноября 2020, 16:48
Інформація по карткам/рахункам може бути надана тільки їх власнику. ПриватБанк піклується про дані своїх Клієнтів і ми не маємо права розголошувати інформацію третім особам, в іншому випадку наші ж Клієнти не будуть нам довіряти.
Ви, ми впевнені, так само хотіли б бути впевнені, що ніхто крім вас не зможе дізнатися нічого по вашим же картам (навіть близькі нам люди не завжди переслідують добрі наміри).
Власник картки може самостійно звернутися до нас і уточнити інформацію, яка його цікавить.
r1993 25 ноября 2020, 13:46
Хочу выразить благодарность службе безопасности Приватбанка за оперативную работу по выявлению мошеников и возврату денег.Молодцы.
25 ноября 2020, 16:26
KotOk 25 ноября 2020, 12:21
Отделение по адресу: Николаев, ул. Театральная, 51
С кредитной карты были сняты деньги под ноль!!! И никто в отделении не может ничего объяснить) говорят звони на горячую линию. По звонку на горячую линию, ответили: куда делись деньги мы не знаем, но выплачивать вам придется) хоть по 300 гривен. А заявку мы приняли, она ждёт рассмотрения. Две недели прошло, результата никакого… так скажите, как такое возможно, что банк не знает куда делись деньги???
25 ноября 2020, 14:29
Звернулись в особистому повідомленні для уточнення деталей.
VMVarga 25 ноября 2020, 11:58
Зробив два замовлення (6.11.20 та 13.11.20) в торговій точці, яка є партнером Дисконтного клубу Приватбанку. На сайті програми «Дисконтний клуб» було вказано, що знижка надається АВТОМАТИЧНО при розрахунку в POS терміналі, і якщо торгова точка бере участь одночасно в програмах «Бонус плюс» і «Дисконтний клуб», пріоритет ЗАВЖДИ надається останньому.

Однак в дійсності при розрахунку була надана знижка по програмі «Бонус плюс», де відсоток знижки менший.

Після звернення в чат Приват24 заявка №28802161(15230726) розглядалася бльше двох тижнів, в результаті правила Дисконтного клубу на сайті відредагували ЗАДНІМ ЧИСЛОМ у наступній редакції:
«У разі участі торгової точки одночасно у двох програмах лояльності ПриватБанку – «Бонус Плюс» і «Дисконтний клуб» – при розрахунку клієнта касир самостійно обирає за якою програмою буде надано знижку. Клієнт має можливість обрати програму, за якою він отримає знижку. Для цього, при розрахунку в торговій точці клієнт має озвучити назву програми касиру.»

Після чого зателефонували і повідомили, що перерахунку знижки не буде. На заперечення, що на момент оплати на офіційному сайті програми Дисконтний клуб була зовсім інша інформація, сказали, що рішення остаточне і перегляду не підлягає.

Отакі шахраї працюють в Приватбанку, які можуть в будь який момент заднім числом вносити зміни в умови акцій і обслуговування.
25 ноября 2020, 14:27
Ми бачимо, що раніше з вами зв'язувався співробітник банку та повідомив інформацію за питанням.
Дійсно, у разі одночасної участі торгової точки в двох програмах лояльності ПриватБанку — «Бонус Плюс» і «Дисконтний клуб» — при розрахунку клієнта касир самостійно вибирає за якою програмою буде надана знижка. Вам достатньо повідомити касира про бажаний вибір.
Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на наші відносини.
AnageN 25 ноября 2020, 11:24
Оформив chargeback стосовно скасування підписки на сайті WIX.com (#1325482) через незаконно знятий аванс сервісом WIX.com
18 жовтня 2020р сервіс WIX.com підтвердив повернення коштів та скасування передплати на підписку, вроді як конфлікт мав б бути вичерпаний.
Проте 25 листопада 2020р (місяць після підтвердження WIX.com) ПриватБанк повідомив, що у chargeback мені відмовлено. Незважаючи навіть на те що винуватець сам погодився відшкодувати кошти.
В результаті де мої гроші не знають, немає а ні грошей, а ні послуг сервісу WIX.com, на гарячій лінії Привату нічим допомогти не можуть, пакет документів надати відмовляються. Я навіть не переконаний чи вони той Chargeback подавали до платіжної системи чи просто брешуть.
Просто в шоці від цього банку. Буду переводити всі платежі ФОПа на монобанк, там хоч який-неякий адекват залишився.
25 ноября 2020, 12:13
У разі, якщо сайт повідомив вам особисто про готовність повернути кошти, то рекомендуємо звернутись до підтримки сайту для обговорення способів повернення коштів.

Нам дуже шкода, але за заявкою отримана відмова. Причина відмови полягає в тому, що нам було відмовлено еквайером у поверненні коштів. Ми готові надати вам всі документи, щоб ви змогли особисто ознайомитися з інформацією. Для цього, напишіть нам, будь ласка, на пошту chargeback@privatbank.ua, в темі листа вкажіть номер заявки.
Viktoria158 25 ноября 2020, 10:46
Добрый день, произошла такая ситуация- 23.11.2020 я пыталась пополнить свою карту на сумму в размере 7000 тысяч гривен в банкомате для выдачи и принятия купюр по адресу г. Днепр улица Титова 36 в 16:26, номер банкомата- CADN9074. В итоге банкомат принял мои купюры все по 200 гривен, пересчитал и сразу же выплюнул карту обратно и выдал в чек, в котором было написано, что ваши деньги остались в банкомате.
я сразу же не отходя от места позвонила в банк и оставила заявку, оператор сказала, что нужно ждать инкассации и что обычно деньги в таких ситуациях возвращаются в течении суток. Вчера по прошествии суток я опять позвонила в банк, естественно там мне ничего вразумительного ответить не смогли- ждите инкассации. А ситуация то следующая, что деньги мне нужны были в тот же день, что бы рассчитаться с магазином за диван, который придет сегодня курьерской доставкой под дом, мало того что я не оплатила магазину заказ и теперь должна буду переплачивать процент за наложенный платеж почте, так у меня и вовсе нет денег, чтобы расплатиться сегодня с курьером, но к сожалению их там это не очень то и волнует. получается я для того чтобы не переплачивать процент почте за наложенный платеж- решила воспользоваться услугами банка, пополнить свою карту и перевести деньги магазину наперед( рискуя), но риск был в другом пользоваться услугами банка, они были предоставлены некачественно, потому что где теперь мои деньги неизвестно и когда мне их вернут тоже, и совершить свою покупку которую я ждала месяц и за которую был внесен уже не малый залог я тоже не могу.
плюс ко всему этому 2 бессонные ночи, нервы и испорченное здоровье.
прошу как можно быстрее вернуть мои деньги и компенсацию в размере 160 гривен которые я должна переплатить.
25 ноября 2020, 11:59
Перепрошуємо за завдані незручності.
На даний час за вашим питанням очікуються результати інкасації пристрою.
Ми зробимо все можливе для якомога швидшого вирішення питання і повернення коштів, у разі підтвердження збою.
За результатами вас буде додатково проінформовано банком.
Полезный комментарий
Viktoria158 27 ноября 2020, 17:04
Сегодня вернули деньги, хотя думала уже придется попрощаться с ними
Vadym30 25 ноября 2020, 8:47
Писал отзыв по поводу того что во время погашения кредитной карты через терминал, выключился свет, и транзакция не прошла. Деньги вернули через 2 дня. Спасибо
25 ноября 2020, 9:13
Добрий ранок!
Olga Krukovska 24 ноября 2020, 21:51
Сотрудник Дарья была некомпетентна, не смогла решить проблему возврата средств, закрыла чат на вопрос, который не смогла дать ответ, при повторном подключении так же просто закрыла чат
Такая же ситуация с сотрудником Богданом, он просто закрыл чат не дав ответ
25 ноября 2020, 11:48
Перепрошуємо за цю прикру ситуацію.
Ми обов'язково проведемо роботу зі співробітником, щоб надалі а ні ви, а ні інші наші клієнти не стикались з подібними ситуаціями.
У разі, якщо у вас залишились не вирішені питання, повідомте, будь ласка, нас про це приватним повідомленням.
Юлия Онищенко 24 ноября 2020, 18:11
Очень довольна качеством работы контакт центра
Быстро перезвонили. Оперативно помогли.
Огромное спасибо специалисту Татьяне
24 ноября 2020, 20:11
Раді, що ваше питання було успішно вирішено.
Завжди поряд і раді допомогти.
Olgaaaaa 24 ноября 2020, 16:13
Вечером 19/11/20 в банкомате Чудо маркета Харков снимала деньги 20000. Деньги были разными купюрами, сумма была большая, людей много (людное место) и я не пересчитала деньги. Я обычно никогда не считаю!
Деньги положила отдельно, не в кошелек. Пересчитала деньги, когда нужно было отдавать. Вместо 1000 купюры была купюра в 100 грн. И конечно не хватало ровно 900 грн. Посмотрела выписку, списано; Зняття готівки в банкоматі: Чудо Маркет, Харків, вул. Академіка Проскури, буд. 3-в-−20 200.00 грн,200.00 грн. Позвонила в банк 3700 приняли заявку: Заявку на 20000.00 UAH прийнято. Регламент опрацювання — від 24 годин до 14 днів. Перевірити статус заявки можна за посиланням: pb.ua/refund/20146377. Через час приходит SMS: На жаль за заявкою на повернення 20000.00 UAH ми не виявили факт збою і змушені відмовити в поверненні коштів. pb.ua/2377. Вот и вся история. Кидалово банкомата!!!!.. Я в минусе 900 грн.
24 ноября 2020, 17:34
Ми детально пропрацюємо це питання, та зробимо все можливе для якомога швидшого вирішення питання. Додатково зв'яжемось з вами за результатом.
maxime19911 24 ноября 2020, 16:06
Вчорай близько другої — третьої ночі зайшовши у ПБ24 звернувся по допомогу онлайн, де було мені все дуже грамотно розяснено спеціалістом Марія, Людина не тільки взяла калькулятор і особисто допомогла мені все розрахувати, а й витерпіла кожне моє запитання, якими я здавалось би міг вивести любого о тій годині. Дякую!
24 ноября 2020, 16:49

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝