Olga260821 26 августа 2021, 12:12
Отделение по адресу: Киев, ул. Драгоманова, 40-Е
Много лет была владельцем gold Карты в Приват банке, но была вынуждена отказаться от услуг банка в связи ужасными условиями обслуживания. После этого менеджеры банка как минимум раз в квартал звонят и предлагают свои услуги. Когда же все-таки решила открыть опять счёт в этом банке очередной раз столкнулась с полным отсутствием клиентоориентированности и лояльности и уже не со стороны обычных сотрудников, а руководителя отделения Папировской Марии. Дама сказала мне на 9 месяце беременности стоять в очереди на улице под дождем, так как в отделении уже находился 1 человек (при этом остальные менеджеры были совершенно свободны, а толпа людей стояла под дожем на улице). На просьбу присесть на стул был ответ, что стулья на улицу не выносят. Я обслуживаюсь во многих банках, но с таким отношением сталкиваюсь впервые. Если даже руководитель Отделения позволяет так себя вести с клиентами, что говорить о подчиненных.
26 августа 2021, 13:02
Вибачте, що після звернення до нашого відділення у вас залишився негативний осад. Ми проведемо перевірку стосовно зазначеної ситуації та по результату вам зателефонуємо.
2020Dnipro 26 августа 2021, 12:07
Задала вопрос банку по поводу возврата денег за билеты, купленные 25.01.2020 г. Одни отписки и ничего конкретного. Авиа компания вернула деньги 10 июня 21 г. Банк обещал вернуть с 8 июля через 21 банковский день. Деньги не пришли. Теперь каждый раз, как обращаюсь то 7 дней, то снова 21 от новой даты. У меня, сложилось впечатление, что просто украли деньги. Неужели с 10 июня до 26 августа недостаточно времени прошло!!! Отписки на сайте — мы ответили в личном сообщении, а сообщения то нет и никто не перезванивает, а телефон просили.
26 августа 2021, 14:22
При попередьному вашому зверненні, ми надали вам зворотній зв'язок приватним повідомленням.
Розуміємо, що очікування – це неприємно. Ми зробимо все можливе, щоб кошти вам повернулися якомога скоріше.
Artur1386 26 августа 2021, 9:55
Отделение по адресу: Киев, бул. Кольцова, 14-К
Добрый день, меня зовут Артур, хочу поблагодарить девушку Алёну, оператора, которая мне помогла решить, мой вопрос, я действительно такого справедливого, адекватного человека не встречал, благодаря ей, я всегда буду верить в добро, спасибо Алене.
26 августа 2021, 10:16
Робимо все, щоб ви отримували тільки найкращий сервіс :)
chajkovskaja 26 августа 2021, 9:42
Как бывший сотрудник с 15-летним стажем и как клиент с 20-летним опытом, гордо заявляю, что в Украине лучшего банка, чем ПРИВАТ нет!!! Всякий раз не устаю в этом убеждаться!
26 августа 2021, 10:10
Дякуємо вам за такі теплі слова. Для нас дуже важливий зворотний зв'язок. Завдяки йому, ми розуміємо, що знаходимося на вірному шляху.
Беремо і робимо!
lvivnovikovoleh 25 августа 2021, 23:37
Добрий день. Поділюся, можливо комусь буде корисно. Тиждень тому отримав на пошту листа з нагадуванням про те що закінчується термін дії карти (свого часу її нав’язали на роботі як зарплатну) Ну Ок, думаю ладно заїду особисто та вирішу це нескладне питання — заїхав, так мол і так, треба замінити — Ок, зараз все зробимо. Вже навіть фото зробили з паспортом, і тут стоп машина… вибачте але приват банк не може перевипустити вашу картку тому що вирішив в односторонньому порядку припинити співпрацю зі мною з не зрозумілих причин… Нагадую що картка була зарплатнею і відповідно комерцією з нею не займався. Звичайно були окремі випадки коли на неї відправляли невеликі суми мої знайомі які боргували мені і іншої можливості як оплати на карту у них не було. Але це були разові випадки та і суми невеликі від 500 до 3000 грнСиджу та гадаю невже ці платежі спровокували прийняти рішення про припиненняспівпраці?(А тільки почав вивчати пропозиції від приват банка щодо розміщення депозиту у них., а тут такий сюрприз.
26 августа 2021, 9:33
Добрий ранок!
Вже займаємось вашим питанням. За результатами розгляду вам зателефонуємо.
Inna5035 25 августа 2021, 16:31
Добрий день! я клієнт «Приватбанку» проживаю у м. Старокостянтинів, де знаходиться одне відділення банку по вул. Миру, 13/1.там повний безлад, до людей ставляться як до собак. Виганяють на вулицю навіть не дозволяють людям знаходитися в коридорі, не дивлячись на погодні умови і пенсіонерів. Завідуюча виходить і верещить до людей, пихнула пенсіонерку і їй стало зле. Скільки це ще буде продовжуватися??? Коли люди не хотіли з коридору (не з приміщення банку) виходити, бо холодно, завідуюча просто закрила відділення, погрожуючи, що не відкриє, яке на хвилинку, має працювати до 18.00. Хто цій людині дозволяє так себе по хамськи вести і закривати відділення коли їй заманеться, невідомо…
25 августа 2021, 18:14
Перепрошуємо за незручності.
Наші колеги вже проводять перевірку відносно даної ситуації та зв'яжуться з вами за її результатом.
TetianaR 25 августа 2021, 9:07
21.08. було необхідно зняти кошти в банкоматі. Зайшла в приват 24, поставила необхідний ліміт. Далі пішла до банкомату біля центрального відділення (яке було закрите). Зняти кошти не змогла, війшло повідомлення про якийсь ліміт. Потім все ж таки змогла знайти банкомат, який видав деяку суму (чверть від необхідної через обмеження в кількості купюр) після чого відмовив у видачі коштів. Оббігавши пів міста, кошти так і не зняла. Картка зарплатна, не кредитна. Усі відділення закриті. В результаті понесла збитки, які мені, звісно, ніхто не компенсує
25 августа 2021, 10:20
Щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію за ситуацією ми звернулись в особистому повідомленні.
tsygankov777 24 августа 2021, 11:32
Были приобретены чере приват 24 билеты, кириловка-днепр,
Позвонили сказали рейс отменён и за поломки автобуса, и предложили билеты на 100 грн дороже, при том что те рейсы даже дешевле, сказал вернуть деньги, прислали смс куда звонить никто не берёт телефон, позвонил по номеру на билете сказали сводить на другой номер, позвонил скал что ждать возврата денег от одного до трёх дней, и сказали что билет я купил через посреднико, на вопрос почему так долго возврат денег, одно молчание. Если самому отказаться от поездки то никто денег не возвращает… а тут ещё и ждать надо, при чем никого не волнует где пассажир будет брать деньги на другой билет и съем жилья.
На сайте привата ни какой информации юридической о перевозчике нету, все надо самому искать.
Не советую пользоваться данным сервисом одни посредники
24 августа 2021, 12:00
Дійсно, банк не надає послуги перевезення, а лише можливість придбання квитків за допомогою зручного сервісу.
Для кожного постачальника діють індивідуальні правила повернення. Саме тому потрібно ознайомитись з умовами у PDF бланку квитка на автобус.
На даний час ми бачимо, що вами успішно було створено заявку на повернення коштів. Кошти повертаються впродовж 2 банківських днів. Рекомендуємо очікувати повернення коштів.
Alex2705 23 августа 2021, 11:20
Сегодня ночью пришло письмо с таким содержанием «ВІДМОВА. Недостатньо коштів. EVERLANE INC*643458717, SAN FRANCISCO Iнтернет-сплата 11.72USD Бал. 0.00USD 4*67 02:46»
У меня есть карта которой я собирался пользоваться, но передумал, никакие средства на нее не отправлял и не снимал, даже cvv код не знаю. Но кто-то пытался сделать оплату с нее, карту я утром сразу же заблокировал, но прецедент о многом говорит, сотрудники банка торгуют данными и это 100%.
23 августа 2021, 12:04
Оплата доступна при коректному введенні платіжних даних картки на сайті. Співробітники банку не володіють цією інформацією.
Дану інформацію шахраї могли отримати з необережності, та й більш витонченими методами. Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
Банк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Правила безпеки: https://privatbank.ua/safeness
Нина Чернобаева 22 августа 2021, 12:03
4149 3900 0105 0441 Карта принадлежит Привату и это мне в телефонном разговоре подтвердил сотрудник их банка! Тело пишет со взломанных страниц и выпрашивает деньги. На наши обращения не реагируют, карту блокировать не хотят! Потом стали вообще открываться что это не их карта и они не при чём! Нагло врут! Больше туда ни ногой! Также в связи с невозможностью банком обезопасить своих клиентов решила забрать депозиты — не возвращают!
22 августа 2021, 13:46
Вказана вами картка у відгуці не належить ПриватБанку.
Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів.
У випадку, якщо при оформленні вкладу ви обрали варіант без дострокового закриття – розірвати депозит можливо лише по закінченню його терміну, згідно офіційним умовам.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб перевірити консультацію, яка вам була надана в нашій службі підтримки стосовно картки шахрая.
frezzerr76 21 августа 2021, 23:25
На карте было 200 гривен, на следующий день стало минус 130 гривен, позвонил в приват сказали что жди сутки, через сутки деньги так и не вернулись, пополнил карту, было 300 гривен, на счете стало минус 202 гривны, хочу прояснить что карта не кридитная, загнать в в минус никак нельзя, сказали опять ждать сутки, спустя сутки ничего так и не вернулось, сегодня было на карте 530 гривен, рассчитываются в магазине, недостаточно, на балансе 30 гривен, в транзакциях есть операция на пополнение 500 гривен, никаких транзакций списаний, 500 гривен испарились и осталось 30 гривен на карте
на этот раз тех поддержка сказала что в течение 11 дней деньги вернутся
22 августа 2021, 10:04
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратися в ситуації.
lobach 21 августа 2021, 21:23
Сьогодні у банкоматі Полтава банку зняла кошти й в догонку мені прилетіла смс ка що мені Приват банк без моєї на те згоди змінив ПІН КОД картки. Новий пін прислали СМС-ю. Я розумію -що це зроблено навмисно — щоб користувалися тільки банкоматами Приватбанку -бо там процент за зняття коштів. у банкоматах Полтава банку можна зняти купюри номіналом 10 20 50 100 грн. у Приват банку як правило — від 200 та вище. Але яке право має без мого відома Приват банк змінювати ПІН код да ще й надсилати СМС кою. В Раніше телефонували з відділення й запрошували підійти для вирішення питання. СМС — це що захищений канал зв«язку -чи як ??? У Німеччмні за такі дії банк уже став би банкрутом!!! Приват надавав нормальні послуги до 2019 року. Потім … немає слів. Банкомати брудні. Просто жах.
22 августа 2021, 9:58
Добрий ранок!
У разі, якщо ви скористались карткою у пристрої, де у банку виникли підозри про скімінгові накладки, банк автоматично змінює пін-код картки, щоб вашими коштами не скористались недобросовістні особи.
Вибачте, якщо наші піклування про вашу безпеку спричинили вам незручності та сподіваємося на ваше розуміння в необхідності даної процедури.
Просимо вас вказати приватним повідомленням адреси брудних банкоматів.
Vlad1977akb 21 августа 2021, 11:04
В интернет сети на сайте олх сидит мошенник который выманивает деньги за сдачу квартиры используя карту Приватбанка. Номер счета 5354 6630 0310 9168 на имя Махов Константин Вячеславович
21 августа 2021, 12:16
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
pl270993sdn1 20 августа 2021, 23:25
У відділенні Приватбанку беруть 100грн за довідку з реквізитами карти. Не розумію чому так дорого?
21 августа 2021, 9:46
Доброго ранку!
Безкоштовно отримати потрібну вам довідку можна не виходячи з дому. Для цього достатньо зайти в Приват24 та перейти в меню «Всі послуги» — «Послуги» — «Створити довідку» і обрати тип довідки.
Spravedlivost20 20 августа 2021, 23:15
Мошенник Шевченко Николай Александрович путем обмана и злоупотреблением доверия, завладел имуществом (деньгами), а именно получил предоплату за отправку товара, а товар не отправил.

Оплата проводилась через Приват24.

Деньги вернуть отказался.

Объявление о продаже было размещено на сайте besplatka.ua, номер объявления № 98069608 в г. Молочанск, Запорожской области.

Мошенник Шевченко Николай Александрович карта банка «Монобанк» 5375414117133925
Контактный телефон мошенника Шевченко Николай Александрович: 099−192−96−97, 066−904−03−94.
21 августа 2021, 9:40
Доброго ранку!
Belskaya 20 августа 2021, 18:16
Плохие условия обслуживания. Просидела в очереди к менеджеру более часа. И потратила время в пустую. Так как банк закрылся и всех попросили покинуть помещение. Почему из 3 менеджеров работает только 1 при том, что в банке очередь???
20 августа 2021, 19:27
Добрий вечір!
Нам шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
У відділенні співробітники обслуговують клієнтів за своїм фахом, згідно з посадою. Таким чином спеціаліст по роботі з корпоративними клієнтами не зможе надати консультацію фізичній особі, як і спеціаліст, що працює з фізичними особами — підприємцю.
На даний час ви можете здійснити майже будь-яку банківську операцію віддалено, скориставшись Приват24, терміналами, банкоматами або ж службою підтримки банку та отримати консультацію онлайн.
У разі, якщо у вас залишились невирішені питання, просимо повідомити нас про це приватним повідомленням.
nik32 20 августа 2021, 17:04
Через терминал перевела деньги на карту, остаток вернулся на телефон, а переведенная сумма пропала, на карту не поступила в терминале написали в смс збоя не обнаружено. куда делись деньги?
20 августа 2021, 18:19
Добрий вечір!
Вже займаємось вашим питанням. За результатами додатково зателефонуємо вам.
NataMaslova28 20 августа 2021, 15:09
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Юрия Гагарина, 43/1
Являюсь клиентом ПБ больше 10 лет. Никогда никаких проблем не возникало. Сегодня, в г. Харькове (отделение Приват на проспекте Гагарина 43/1) вносила деньги на свою карту Универсальную. После внесения очередной купюры терминал отключился, была надпись «нет сети», затем начал перезагружатся. Естественно мои деньги на карту не были зачислены. После звонка на 3700 создали заявку на возврат, при этом озвучили, что номер заявки пришлют в смс сообщении на телефон, а также о возможном возврате денег после инкасации, если будут лишние. На 15:00 смс не пришло. Еще находясь возле терминала и разговаривая с оператром по телефону, подошел мужчина, и начал отгонять меня от терминала, говоря, что сейчас будут его ремонтировать. Сумму знаю точную с количеством и номиналом всех купюр. Надюесь на порядочность и честность Приват Банка, но чувство тревого не покидает
20 августа 2021, 15:42
Заявка на повернення коштів подана. Регламент обробки заявки 1 день. Дуже рідко, у випадках коли необхідна інкасація — до 14 днів. Разом з цим наші спеціалісти роблять все можливе, щоб вирішити ваше питання якомога швидше.
Про результати обробки заявки ви будете сповіщені у вигляді повідомлення на мобільний телефон.
0982235047 20 августа 2021, 12:31
Отделение по адресу: Хмельницкий, пр-т Мира, 72/5
Яка несправедливість, у моєї дружини були обмеження по рахунках, ДВС все зняла і закрила за два дні і відразу надіслали лист, банк підтвердив цю інформацію і сказали що протягом дня все знімуть. А вже минув тиждень і досі все заблоковано. На лінію дозвнитись це просто 9кругів аду пройти треба і щей не перетелефонував відповідний фахівець. Якщо ви так до клієнтів своїх ставитесь, цікаво як ви до своїх співробітників відноситесь. Гіршого відношеня ще не бачив, за ваше обслуговування ставлю вам 0…
20 августа 2021, 13:17
На жаль, у відгуку не зазначено даних клієнта, за якими ми змогли би ідентифікувати вашу дружину.
Звернулись в особистому повідомленні для уточнення контактних даних клієнта.
Уже как дня 4 назад банкомат заблокировал карту. Не могу получить новую из-за больших очередей. В отделениях большие толпы людей и не возможно дождаться своей очереди. Я с грудным ребенком (три недели от рождения). С обслуживанием все хорошо, НО: хотелось бы меньше смотреть видео и слушать информацию которая меня не интересует, но я должна выслушать. И ещё- рабочих мест 5, а работает два человека. Вот что расстраивает. Некоторые отделения вообще закрыли. Население же не уменьшилось! На человека уходит минут 20, как на приеме у врача.
20 августа 2021, 11:16
Перепрошуємо за витрачений час.
У відділенні банку при зверненні до спеціаліста, вагітні жінки та клієнти з дітьми до 6 років обслуговуються поза чергою.
Ми постійно працюємо на тим, щоб скоротити кількість черги у відділеннях та надавати можливість здійснення всіх операцій віддалено.
Для цього розроблена можливість перевипуску картки на digital за допомогою Приват24 або доставки картки додому, за зверненням до підтримки банку.
Для перевипуску картки на digital досить зайти в Приват24 https://next.privat24.ua, в меню: Гаманець — Картки — Вибір картки — Управління карткою/рахунком — Перевипустити картку.
Після чого виберіть, будь ласка, платіжну систему картки і підтвердіть заявку.
Також, ви можете замовити доставку картки додому, звернувшись до підтримки банку.
У разі виникнення додаткових питань, ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝