Відгук про Приват Банк.

Хочу повідомити наступне, що АТ КБ «ПриватБанк» порушив мої права. 04.10.2010 року між мною, та АТ КБ «ПриватБанк» був укладений договір про надання банківських послуг. У зв’язку із тяжким матеріальним становищем та відсутністю роботи, у мене не було можливості повернути отримані кошти. Банком було подано позов до Косівського районного суду про стягнення коштів, який судом було задоволено. Всі кошти згідно рішення суду № 347/952/15 від 06.07.2015 року було стягнуто з моєї пенсії по інвалідності. Станом на 30.12.2020 виконавче провадження закрито у зв’язку із повним виконанням рішення суду. Однак банк вимагає від мене погашення заборгованості. З діями банку я не згідний, оскільки з мене була стягнута вся сума грошей, а приват банк починає нагліти і писати, щоб я здійснив перед ним погашення заборгованості, яку я вже сплатив.
Ось такий хитрючий приват банк, не личить так робити.
23 января 2022, 10:33
На жаль, у відгуці недостатньо даних, щоб ми могли вас ідентифікувати. Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.

GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
23 января 2022, 5:42
Ситуация похожая! Первый шаг, позвоните в банк и потребуйте формирование «заявки» на рассмотрение вашего вопроса (номер заявки зафиксируйте отдельно. 2 Продублируйте вашу «завку» в эл виде на почту банка. Если вам поступали звонки или СМС в не рабочее время, сделайте копию «срин шотов» и опять с «заявкой» в «Приват» и ОБЯЗАТЕЛЬНО копию в полицию и Нац Банк копию со штампом отделения полиции. Ну и готовьтесь — если добиваться правды до конца, то еще одного Суда не избежать. Но прежде надо получит официальный ответ от банка, где будут выложены мотивы действий банка. Ине обращайте внимание на комментаторов, которые будут опускаться до оскорблений и рассказывать, что вы не правы и что банк всегда прав, только Суд может решить кто прав а кто не прав. А все остальное это «баляляйка».
Удачи!
23 января 2022, 10:40
Переведите получение выплат в другой банк
AlinPrivat
AlinPrivat
23 января 2022, 10:58
Без решения Суда это все пустые слова! Понятно, что на форуме можно писать что хочешь! Ни кто проверять данные не будет. Главное оболгать государственный банк!
23 января 2022, 20:13
О внатуре бот