Активно пользуюсь картами банка, беру очень часто товары в оплату частями и вдруг я случайно узнаю, что мне отключили ее в в ноль… Без всяких уведомлений… как и было спустя 3−4 года назад, затем писал в приватчат24, с трудом, но добился тогда подключения, сейчас псевдо специалисты отказываться это делать, советуют активно пользоваться услугами банка, депозит иметь и бла бла бла и ждать когда-то, когда банк, придумает мне подключить услугу заново… Я вот думаю, а зачем оно мне надо, когда мне МОНОбанк уже дал как 2−3 года назад кредитный лимит и оплату частями без всякого активного пользования… Советую, кто не хочет оказаться спонтанно в моей ситуации, проще положить карты приват в урну и пользоваться МОНОбанком…
20 ноября 2021, 17:56
Добрий вечір!
Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення.
Активне користування продуктами банку та наявність цільових зарахувань може позитивно вплинути на суму ліміту в майбутньому.
Ми проаналізували ваше звернення в підтримку та проведемо роботу з фахівцем, щоб покращити якість обслуговування.
Vasyl1976 20 ноября 2021, 14:07
29 октября звонят из банка, предлагают акцию — «5% возврата средств на трату кредитных средств с карты «Универсальная».
Как раз влез в кредитные средства, 5% не помешает. «Подключайте».
Акция — «действует месяц, дальше не знаем или будет». Ок.
В начале ноября приходят около 70ти гривен, и всё на этом. Хотя средства трачу — возврата обещанных 5ти процентов нет.
Звоню, интересуюсь. После разбирательства выясняется, что да, акция на месяц, вот только — на октябрь и она 31го октября закончилась.
Т. е. 29-го её подключили, а 31-го она окончилась. Месячная акция. За два дня.
Зато «галочку» себе могут поставить, что «клиент воспользовался акцией»…
Ну да, ведь если-б предложили месячную акцию на месяц, то пришлось-бы целый месяц 5% возвращать, а так вроде и акцию сделали, и клиента облагодетельствали, и особо ничего возвращать не надо.
Крайне негативное впечатление.
Даёте акцию на месяц — так давайте её на месяц, а не на два дня. Подключайте за месяц, а не за два дня до окончания.
20 ноября 2021, 15:13
Дякуємо за ваше зауваження. Ми передали інформацію колегам, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому.
vit555z 20 ноября 2021, 12:11
Давно не пользовался горячей линией 3700. По видимому, счастливый человек — не было проблем с Приватбанком давненько. Но они вполне могли появиться, когда позвонил им для небольшой консультации.
Как обычно, робот ответил, что перезвонят мне через три минуты. Через одну минуту звонок. С мобилного номера 0675378843. Ответил. Вроде, знакомое «для такого то действия нажмите 1, …» Но так как раньше всегда звонили с городского днепровского номера, то я сбросил этот звонок. А в это время пришла смс, что «вам звонили с номера 0567369129» — вроде как привычный номер Привата. Возникло подозрение. Посмотрел в Гугле, что за номер 0675378843. Есть отзывы что это мошенники. А о том что это Приватбанк сведений не нашел.
Решил ещё раз позвонить 3700, чтоб узнать у них, что это за номер звонил, их ли или нет? Но опять «через несколько минут» перезванивает мне мобильный номер, уже другой: 0675681302. Уже от греха подальше, вообще не стал отвечать.

Приват банк, это ваши номера? Или мошенники?
20 ноября 2021, 13:26
Дані номери належать ПриватБанку. Ви також можете перевірити в своєму Приват24 чи належить номер ПриватБанку в меню «Комунікації» — «Дзвінки».
Також у разі виникнення питань наші колеги в онлайн підтримці на сайті банку завжди готові прийти на допомогу.
Joni777 19 ноября 2021, 18:48
Была просрочка в связи с самоизоляцией и болезнью короной, это зафиксировано оператором банка, и вместо выздоровление пожелали мне полностью погасить задолженность около 500 до 16 го ноября, а звонили числа 12−13го, называется не умирай бо ты должен))) то ладно) погасил полностью задолженность 15го ноября, после этого до вчера приходили ещё смс о платеже в ноябре более чем за неделю раньше как будто я забуду… По итогу сегодня последнюю 1000 гривен вношу на кредитку думаю и платеж за ноябрь пройдет и скуплюсь, но ПриватБанк решил за меня, что лучше поголодать так полезнее- заблокировали всю сумму, при этом написано лимит будет пересмотрен в течение 3х суток, а сегодня 5е!!! Звонил и писал сразу же, внятного ответа не было, сами себе противоречат и на месте исправляются говоря я не говорил/а, что в течение 3х суток из-за просрочки вам изменят лимит, забыл дополнить: в личном кабинете 15го ноября писало обязательный платеж внесён и внесите за ноябрь, сейчас тоже зафиксирован взчнос в полном размере и пишет обязательный платеж 0. Я видно избранный… Последний оператор Юрий извинился за всех операторов и за банк, сказал бывает индивидуальные случае в которых требуется более 3х суток, предыдущие сказали не знаю сколько времени нужно ждите ответ. Так и не пойму связи между пересмотром лимита и блокировкой баланса… По итогу будучи клиентом с 2003го сегодня в момент пандемии ПриватБанк решил меня оставить голодным на неизвестно сколько
19 ноября 2021, 20:27
Добрий вечір!
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 до 31.01.2022 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору. Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 31.01.2022.
При прийнятті банком рішення про скасування обмеження, ви будете додатково сповіщені по SMS.
Не забувайте, що своєчасне виконання зобов'язань — запорука формування позитивної кредитної історії, завдяки якій ви можете розраховувати на лояльне ставлення банків при наданні вам нових кредитів.
Додатково, ми проведемо бесіду з оператором чата для покращення якості обслуговування.
hitkiss 19 ноября 2021, 18:07
Коллеги обслуживаются в Укрисиббанке. Я в привате. Всегда получал аванс/зп на пару часов раньше. И вот очередное начисление аванса. И его нет. От коллег узнаю, что они получили аванс в 16 часов. сейчас 18 часов, я без денег. В пятницу. Т. е. теперь их увижу в понедельник… наверное, (да, господа?). Есть куча вещей с которыми можно смирится. Но задержка выплаты БАНКОМ, когда идет оплата комуналки и т. д… Кто ж будет виноват, жэк, теплосеть, магазин которому кредит выплачиваю, президент, или все же банк? да херушки. естественно я! Это даже не одна звезда из 5, это 0.0000001 из 5.
19 ноября 2021, 19:30
Добрий вечір!
Кошти надходять відразу ж, як тільки фонд виплат перераховує їх (пенсію, стипендію, зарплату) в банк.
Ви є нашим клієнтом і тому наша мета зробити користування всіма послугами банку найбільш швидким і зручним для вас.
Як тільки ми отримаємо кошти від фонду, вони будуть зараховані на вашу картку.
22 ноября 2021, 19:26
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 22.11.2021).
vanperl 19 ноября 2021, 13:21
Зашёл через компьютер в приват24 и захотел узнать подробности акции получи наличку в кассе супермаркета. Когда нажал помощь онлайн в чате мне начали предлагать кучу вопросов, которые никак не касались того что меня интересует. После долгих ответов наконец то вышел на пункт подключить специалиста. Написали что специалист будет через 10 минут. Как только подключился специалист, так закончилась моя сессия и надо заново заводить номер телефона и пароль? Это что за бред такой??? Заново зашел и опять ждать специалиста 10 минут!!! А когда он отвечать мне будет на мой вопрос??? Последний раз пользовался онлайн помощью года 2 назад и тогда все работало быстро. А сейчас это просто ужас какой то. Приват испоганился просто ужасно.
19 ноября 2021, 14:53
Приносимо вибачення за можливі незручності. Так вийшло, що ваше звернення прийшлося на момент, коли чат був особливо популярний.
Ви можете скористатися послугою «Готівка на касі» на заправках WOG, мережах супермаркетів Varus, Fozzy, Сільпо, Фора, Сім-23, вся роздрібна мережа терміналів. Список торговців буде розширюватися. Знайти зручний до вас магазин ви можете на карті, що є на сайті: https://privatbank.ua/hotivka-na-kasi.
Описана вами ситуація стосовно труднощів з сесією потребує ретельної перевірки. Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та вирішити усі питання.
Fantomas2020 19 ноября 2021, 7:50
Примерно с начала 2019 года наблюдаю странную тенденцию. На финансовый номер начали звонить с номеров телефонов, которые числятся в поисковиках и отзывах в интернете как «мошенники», «лохотрон», «спам», «коллекторы», «петушилы с зоны» и т. д., основная цель которых — украсть телефонный номер путём нескольких разговоров с жертвой, а далее — получить доступ к банковскому счёту. Поменял финансовый номер. На предыдущий звонить перестали. Примерно через год звонки возобновились, но уже на новый финансовый номер. Также начали звонить финансовые компании, которые знают моё имя и отчество. Отсюда напрашивается вывод: это сотрудники ПриватБанка, при попустительстве службы безопасности, продают персональные данные клиентов: номера телефонов, ФИО и т. д. или ПриватБанк это делает официально.
19 ноября 2021, 10:47
Ми зі свого боку не можемо прокоментувати, звідки у сторонніх організацій ваш номер телефону, але точно можемо запевнити вас, що не передаємо дані третім особам.
Pugachov1960 18 ноября 2021, 21:39
Отделение по адресу: Киев, ул. Владимира Сосюры, 5
Я уверен, что сотрудники Приватбанка сливают данные клиентов. Или безопасность данных клиента полный отстой, что ничуть не лучше. У разных людей всё происходит как под копирку, буквально каждый день, никому нет дела. Суть шахрайських дій с моей картой такова. 05.11.2021 ехал днём в трамвае, получил на личную почту 2 сообщ. от Приватбанка, что я неправильно 2 раза ввёл CCV-код и инструкцию, как ввести правильно. А что сделал бы нормальный банк? Правильно, заблокировал бы карту и спросил бы, я это делаю? Как оказалось потом, это привязывали мою карту к Google-платежам. 2 транзакции на сумму 1 $ неуспешные, дальше у них пошло всё как по маслу. Ввели полные мои банковские данные (!!!), в том числе дату карты и CVV-код. Успели списать через Google на Facebook (!!!, на Facebook возможно только в некоторых странах) 12 раз по 0,99$ (!!!), т. е. по 26,19 грн., две транзакции в минуту. Подал заяву в полицию, в Приватбанке оформил 12 (!) заяв на возврат средств, отдельно на каждую транзакцию. Оформил заявку на возврат средств в Google. Результат такой. Google ответил первый, что признаков шахрайских дій не виявлено, в возврате средств отказано. Всё. Я так понимаю, что там тоже наши люди работают. Как связаться с Фейсбуком, понятия не имею, не получается. Приват сегодня ответил, ответ феноменальный. Как оказалось, я сам привязал карту, сам разрешил списывать без подтверждения, и вообще, сам виноват, потому что не слежу за своими деньгами!!! А банк здесь ни причём. И изюминка. Оказывается, банк расследует только если украли 151 грн или больше. А у меня только 26,19 грн! Вот где собака порылась, у людей списывают 1000 раз по 50 грн, и для банка это не предмет расследования! А я везде писал, что не привязывал, не пользовался, не давал, карта всегда при мне и т. д. И вообще пользовался своей пенсионной картой только через банкомат, просто снимал деньги, и всё. И в конце ответа банка вишенка, благодарят за выбор банка и надеются на дальнейшее сотрудничество. Вывод: просто издеваются. Итог. Банк № 1 не достоин быть таковым, на клиентов ему начхать, кто сливает информацию, никому не интересно, в том числе и полиции. Желаю Приват банку не развалиться с таким отношением к клиентам.
19 ноября 2021, 11:26
Проведення оплати в інтернеті можливе лише в разі, якщо дані картки, що відомі лише її власнику, були введені для здійснення оплати або прив'язки картки на сторонньому сайті.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима, в першу чергу, не повідомляючи третім особам персональні дані та не підтверджуючи платежі, котрі ви не здійснювали.
Ось тут 👇 є декілька простих, та від того не менш корисних, правил, як не стати жертвою шахрайства:
Додатково написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші дані, та детальніше перевірити, що можемо зробити в цій ситуації.
Полезный комментарий
Jokets 18 ноября 2021, 22:48
Вам пришло что попытка снятие денег и вы не заблочили карту? Согласен виноват банк)
NastiaAv 18 ноября 2021, 18:56
Добрий день. Відбулась така ситуація: із моєю карткою ПриватБанку було здійснено шахрайство.
Вдень 29.10.21 на телефон з додатку Приват24 почали приходити сповіщення про зняття коштів. По 249,99 дол. за одну транзакцію. За 2 хвилини таких транзакцій відбулось 6. Перша з них була на 1 дол. (наче, перевірка дійсності картки чи вдалості дій). Далі, по 249,99. В результаті з картки пішло більше 32 тис. грн.
Добре, що телефон був в цей час в руках і побачила, що таке відбувається. Одразу заблокувала картку, але гроші ж вже пішли. У виписці показано, що було оплачено цифрові товари: APPLE.COM/BILL, ITUNES.COM. Виглядає, як автоматична підписка, за якої не потребують підтвердження оплати. Справа в тому, що такої підписки не маю та й не уявляю, які цифрові товари стільки коштують.
Одразу звернулась на гарячу лінію ПриватБанку, де повідомила про відповідну оказію. Спеціаліст банку створив заявки на повернення коштів і порадив звернутись до кіберполіції.
Так і зробила, а далі поїхала у відділення ПриватБанку за більш детальною інформацію. Там відповіли, що невідомо, чи зможуть допомогти і запевнили, що такі ситуації раніше не траплялись. Додали також, що протягом 120 днів дадуть відповідь стосовно можливості повернення грошей.
Питання в тому, як платіжна система банку допустила списання чималої суми коштів без автентифікації і з перевищенням лімітів? А також, чи в безпеці наші кошти у вказаному банку?

Не стала чекати 4 місяці і через тиждень (не знаю, чому не зробила так раніше) вирішила звернутись безпосередньо туди, куди пішли кошти. Не минуло і чотирьох днів, як компанія Apple повернула вкрадені гроші, за що їм вельми вдячна. Заслуг банку тут немає, навіть повідомлення про зарахування не надіслали, тому бути їх клієнтом більше немає бажання.
18 ноября 2021, 19:32
Добрий вечір!
Якщо ви не проводили прив'язку картки на сайті, то це зробив хтось інший, що в свою чергу може значити лише одне — дані картки відомі третім особам з необережності, або більш витонченими методами. Отримати такі дані може лише власник картки.
Після підв’язки картки на сайті, дається згода на подальші списання з неї без додаткового підтвердження. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем.
В подібних випадках, за зверненням клієнта в підтримку, ми можемо подати заявки на оспорювання платежів в міжнародну платіжну систему, що ми і зробили у вашому випадку. Просимо звернути увагу, що терміни розгляду заявок встановлені не банком, а міжнародною платіжною системою. Ми виступаємо в ролі заявника і завжди докладаємо максимум зусиль для того, щоб вони були розглянуті на користь Клієнта.
Ми завжди гарантуємо збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Правила безпеки: https://privatbank.ua/safeness
Nikolay1982 18 ноября 2021, 18:03
9.11.2021 года, при оплате штрафа за парковку через сайт https://ipkp.dniprorada.gov.ua/, система Liqpay списала с моей карты 15424,17 грн вместо 150 грн. Ошибиться при заполнении формы я не мог, потому, что всегда проверяю перед нажатием кнопки подтверждения оплаты. При этом банк пропустил платеж, не сделав дополнительно запрос на подтверждение платежа, несмотря на то, что у меня стоит лимит на оплату в интернете 220 грн в день. (Обьычно я получаю звонок с вопросом, подтверждаю ли я платеж, но в этот раз звонка не было). В Приватбанке мне сказали, что так как платеж был через систему Liqpay, то банк не может отменить платеж, и мне надо обращаться в Liqpay. Обратившись в Liqpay мне сказали, что они тоже не могут отменить платеж, и мне надо обращаться в инспекцию по парковке, что я и сделал, написав заявление и подкрепив соответствующими документами. При этом я оставил жалобу в ПриватБанке насчет того, что средства были списаны несмотря на органичение оплаты в интернете и без дополнительного запроса на подтверждение. Оператор приняла мою жалобу и сообщила мне номер заявления, сказав, что в ближайше время со мной свяжутся и дадут обратную связь. С тех пор звонков из банка не было, и сенгодня, позвонив в банк, мне сказали, что моей заявки нет, ни по номеру телефона, ни по номеру заявки ее найти не могут. Я оставил новую жалобу
18 ноября 2021, 18:59
Добрий вечір!
Наші колеги вже розглядають ваше питання. Зробимо все можливе, щоб надати вам відповідь в найкоротший термін.
NATAL21 18 ноября 2021, 16:40
Навіщо мені платити кожного місяця за обслуговування картки, якщо я не отримую від банку відповіді?
На консьєржі мені говорять одне, потім друге, потім — пишіть письмово.
Написала
Отримала — у відповіді взагалі нічого спільного з чатом консьєржа.
Тупо відморозились
Набір слів
18 ноября 2021, 17:15
Приносимо вибачення за можливі незручності. Наші колеги вже проводять перевірку стосовно вашої ситуації. По результату вам зателефонуємо.
plovochka 18 ноября 2021, 14:59
Дуже вдячна за роботу працівників банку! В такій не простій історії, в якій я опинилася я навіть не мала надії що мені допоможуть. Дякую всім працівникам банку, з якими я мала справу, хочу зауважити що Приват Банк дійсно дбає про безпеку коштів.
18 ноября 2021, 15:34
Ваш відгук — краща мотивація! Дякуємо, що ви з нами.
20 ноября 2021, 17:36
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 20.11.2021).
Сергей Водолажский 18 ноября 2021, 14:07
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Независимости, 7
Коли клієнт знімає частину виручки через смартфон зі свого поточного рахунку, то в полі «призначення платежу» програма нав’язує текст (російською!) «Перевод личных средств».
Вибачте, але які особисті кошти можуть бути на поточному рахунку корпоративного клієнта? Податкова завжди чіпляється до цієї фрази!
Адже згідно з інструкцією НБУ текст має бути приблизно таким:
Переказ частини доходу на особисту картку. Податки та обов’язкові платежі до бюджету сплачені повністю.
Це «підтягування тексту» — ведмежа послуга.

Та взагалі Приват24 від «постійної модернізації» стає все гіршим і гіршим.
Отже, пісня «Это мы придумали Виндовс» — це не про ваших ботаніків! Найзручніший інтерфейс та дизайн були коли банк був приватним.
18 ноября 2021, 15:17
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розібратися в ситуації.
Den2021 18 ноября 2021, 12:51
Новий спосіб заробити на клієнтах придумав Приват.
В п24 для фізосіб є функція сплати податків. При цьому комісія 1% або 200 грн.
Тому що НБУ та Казначейство рахуються як бюджетні установи.
Тепер, увага — банк, який є в державній власності, не розрізняє платіж до бюджету (податок) і платіж в бюджетну установу (це може бути оплата послуг)!!!

Якщо у вас немає п24 для бізнесу, при сплаті податку ви ще платите комісію!!!
18 ноября 2021, 13:57
Дійсно, якщо отримувач платежу, який здійснюється через Приват24 є бюджетна організація — комісія становить 1% (min 3 грн, max 200 грн). Інформація про тарифи знаходиться у відкритому доступі на нашому сайті: https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi
Lidiapoli12 18 ноября 2021, 11:24
Оплатила услугу, перечислила деньги на карту продавца, который в последствии оказался мошенником и не выполнил условия договора, т. е не прислал товар. Обратилась в службу Приватбанка за помощью о возврате денег. Сотрудники банка быстро отреагировали. За неделю средства вернули на мою карту. Огромное спасибо сотрудникам Приватбанка за быстрый отклик и помощь!
18 ноября 2021, 11:44
Беремо і допомагаємо!
20 ноября 2021, 17:34
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 20.11.2021).
Anna0007 17 ноября 2021, 20:47
Хочу відмітити професійне надання онлайн-консультацій працівниками банку та фахову допомогу при вирішенні моєї проблеми. Так трапилося, що зареєструвала тестовий LinkedIn профіль. При реєстрації LinkedIn вимагає реквізити банківської карти користувача. Я її не видалила зі свого профілю, про тестовий аккаунт забула, не користувалася, а LinkedIn знімав з моєї карти помісячну оплату за Premium пакет, який я ніяким чином не підтверджувала, і відповідно, не користувалася. Працівники Привату допомогли повернути кошти за 4 місяці, які були зняті з моєї карти. Дуже вам дякую за вашу роботу!

Ще один момент, так трапилося, що виконавча служба наклала арешт на мої рахунки (я не знала, що є борг за жкп (не проживаю за місцем реєстрації), що відбувся суд і що я маю погасити суму судового стягнення). Приват арештував мої рахунки на день пізніше ніж інші банки (завдяки цьому в мене була можливість зняти готівку і вижити) мені повідомив про арешт смс-ою + надав інформацію про номер стягнення та хто мій судовий виконавець та повідомив смс-ою, коли арешт було знято. У цьому банку мої рахунки були арештовані лише на 1 добу. Дуже швидко Приват відреагував на надісланий лист від офіцера виконавчої служби про закряття справи. В УкрСибБанку, наприклад, мої рахунки були були під арештом протягом 5 днів.
Працівники Привату, знайте, ви — НАЙКРАЩІ! Дякую вам за все, ви мені фактично життя врятували.
18 ноября 2021, 9:38
Робимо все, і навіть більше, щоб ви отримали найкращий сервіс :)
19 ноября 2021, 20:04
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 19.11.2021).
IrinaLevchuk88 17 ноября 2021, 18:31
Все пізнається в порівнянні. Поки що кращих як онлайн підтримка Приват банку я не зустрічала. Зазвичай задаю питання через Приват 24 і менше як за хвилину підключається оператор і, як правило, все зрозуміло пояснює. Може це мені так щастить, не знаю. Для порівняння, я зараз вже тиждень намагаюсь «достукатися» до підтримки одного державного мобільного застосунку і це завдання з області фантастики. Було б чудово, щоб так оперативно працювали в інших компаніях, як підтримка Приват24. Так тримати!
17 ноября 2021, 19:22
Добрий вечір!
Коли б ви не звернулися до нас — ми будемо поруч, можете на нас розраховувати :)
19 ноября 2021, 18:45
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 20.11.2021).
Viktoria1195 17 ноября 2021, 18:30
01.11 делала заявку о возврате средств с карты, А банка (перечислила с Приватбанка). Заявку, А банк принял, связался с получателем и получил согласие. Ещё 08.11 А банк предоставил Приватбанку ответ о согласии на возврат денег. До сих пор нет ответа от Приватбанка о завершении процедуры (перечислить мне деньги или же предоставить, А банку мои реквизиты). На горячей линии мне сказали самой дать им реквизиты, но, А банку для возврата нужен официальный запрос от банка, а не мое личное обращение.
17 ноября 2021, 19:21
Добрий вечір!
Питання в роботі у профільних фахівців. З вами додатково зв'яжуться.
bsb34 17 ноября 2021, 12:35
17 листопада 2021, 12:12Борис Соломонович Бабицкий, Израиль
Прошу разблокировать карту VISA GOLD 4149 6293 0063 3997 работала в октябре. 7.11.2021 мне исполнилось 87 лет и карту заблокировали. Срок действия карты 5\22 как получить ответ?
17 ноября 2021, 13:36
Для надання інформації, щодо способу та умов розблокування картки звернулись в особистому повідомленні.
0991764093 16 ноября 2021, 23:06
Мені декілька днів поступають дзвінки про оплату щомісячного платежу. Почалось це з того моменту, як вони заблокували кошти на зарплатній ніби то по виконавчому провадженню, яке вже сплачене. «Спеціаліст» каже коли ви оплатете, відповідаю, що раніше ви і самі непогано справлялись, списуючи гроші з картки. Каже, що тепер нема технічної можливості. І тільки тоді я побачила їх дії в додатку. Про це я вже писала. Їх не турбує їхня діяльність. Сказала, що віддам як вирішать моє питання. Картка та не дійсна вже рік. Як по недійсному договору без будь-яких вже зобов’язань можуть будь-що списувати? Це хіба що рішення суду, тим більше тої картки нема в приват 24. Коли я спитала номер її, сказали, що не можуть надати взагалі. Скидайте на загальний рахунок UA…, а вони підуть куди треба. Це що взагалі? Продиктувати її номер не можуть, поновлювати її, судячи з репутації банку не збираюся. Надаєте номер- сплачую. Ні-то що я маю платити, як навіть вам невідомо куди. Виписку в разі чого також взяти не зможу. Навіть якщо вона не поновлена, а зобов’язання залишились, то куди ж вона ділась, шановні? Нічого дзвонити, якщо толком пояснити не можете, чого дзвоните. Сплатити-куди? Після слів, що заблоковано зарплатну карту, у них технічної можливості нема виокремити. А де я по вашому повинна взяти кошти? Відповідь шокувала: позичте!!! Термін до кінця місяця, але коли будете сплачувати: сьогодні чи завтра? Відповіла, спишите самі. Це в договорі не прописано, але технічна можливість у вас є на це. Так?
17 ноября 2021, 10:25
Банк діє виключно в рамках чинного законодавства та при надходженні постанови про арешт зобов'язаний обмежити рахунки клієнта.
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22. Зняття обмеження з рахунків здійснюється при надходженні до банку відповідної постанови(про зняття арешту).
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) можна перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН. Якщо ви не згодні з арештом накладеним виконавчою службою ви можете звернутись до виконавця або оскаржити його у встановленому законом порядку.
Що ж до карток, то хочемо зазначити, що картка для виплат не є карткою зі спеціальним режимом використання, адже вона може бути поповнена не лише цільовими коштами, як то заробітна плата або соціальні виплати, а також і готівкою чи переказом з інших карток. Тому, щоб банк мав підстави не блокувати дану картку інформація про це має бути вказана у виконавчому впровадженні. Ви можете безкоштовно сформувати довідку в своєму Приват24 про те, що на картку надходять цільові кошти та надати її виконавцю.
Використовуючи кредитний ліміт на картці ви погодились з умовами договору та взяли на себе зобов'язання провести погашення використаного кредиту. Закінчення строку дії картки не звільняє клієнта від необхідності погашення кредиту та не означає закриття рахунку. Картка є лише способом доступу до рахунку який залишається активним. Автоматичне списання для погашення заборгованості можливе з активної (не обмеженої) картки на якій є доступний баланс особистих коштів. У вашому ж випадку картку можна поповнити в терміналі самообслуговування чи касі банку за її номером або переказом з інших карток. Зайшовши в свій Приват24 меню «Гаманець» ви можете бачити картку та переглянути її повний номер.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝