Oleksandr875 19 апреля 2022, 22:25
До квітня 2022 року при надходженні коштів, які мають соціальний характер (допомога, монетизовані пільги тощо) від органів соціального страхування, виплати зараховувались у повному обсязі. У квітні 2022 приватбанк почав утримувати комісію за зарахування таких виплат. Про це вже є відгуки на Мінфіні і приватбанк робить спроби вирішити ці питання індивідуально і, як я розумію, не хоче визнавати системність масового безпідставного та неправомірного списання комісії з клієнтів банку.
Так, при зарахуванні виплати на мою картку також утримано комісію 13.04.2022. При спробі оскаржити ці дії я зателефонував на гарячу лінію банку, де мені кваліфіковано пояснили, що я не правий)))) #??, а соцвиплати це нецільове поповнення банківської карти для виплат, а тому з мене утримано комісію.
Наступне «оподаткування» соцвиплати на карті для виплат банком здійснено 19.04.2022.
Знову якась стороння помилка?
Як я розумію, такі виплати здійснюються реєстрами до яких вносяться сотні отримувачів коштів. Тому такі дії вчинено не до одиниць, а до сотень чи тисяч клієнтів.
20 апреля 2022, 10:08
Вітаємо.
Перепрошуємо за це прикре непорозуміння.
Наші профільні фахівці вже вирішують ситуацію.
Помилково утриману комісію буде повернуто централізовано.

20 апреля 2022, 19:44
Я вважаю, що такого роду помилки є великою непрофесійністю та халатністю з боку банку, на що ви розраховували, по тихому зняти з клієнтів грошенят? На цій оборудці у квітні банк збагатився мінімум на 40 мільйонів гривень. Як цей факт можливо оцінити в правовому полі? В такій «прикрій» ситуації ви мали б негайно повернути всі «вилучені» таким чином кошти на рахунки клієнтів! Цим банк пробив ще одне дно, не ціните ви залишки своїх клієнтів. П.с. Статус скарги зазначено «вирішено». Хто це вирішив? З коментарю банку видно, що питання може бути вирішене в майбутньому і над цим працюють їх фахівці. А поки, кошти клієнтам не повернуті…
20 апреля 2022, 19:57
Якщо я помилився у орієнтовній сумі таких доходів банку поправте мене, якщо банк володіє такими цифрами. Хоча, якщо банк дійсно працює над вирішенням цієї проблеми, то скоро ви самі дізнаєтеся масштаби «прибутків» банку до копійки))))

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Безпідставне утримання комісії при зарахуванні соціальних виплат на картку для виплат