Тетяна Растрогіна 1 июля 2022, 14:19
Маю договір про іпотечний кредит, у договорі прописано, що у разі настання форс-мажорних обставин мої зобов’язання можуть бути призупинені на час дії даних обставин та ліквідації їх наслідків терміном до 6 місяців з автоматичним продовженням дії договору на цей період. На жаль, банк ігнорує усі мої звернення, продовжується нарахування відсотків, губляться мої заяви і заявки. Якщо хтось має подібний досвід прошу поділитися варіантами вирішення питання.
1 июля 2022, 14:58
Вітаємо.
Бачимо, що 20.06.2022 р. вам був дзвінок від банку з наданням умов по реструктуризації — і отримана категорична відмова від співпраці.
Якщо ви передумали і бажаєте провести реструктуризацію, необхідно звернутись до відповідального менеджера для підготовки всіх документів.
Додатково з вашого звернення вам буде направлена офіційна відповідь.
vitalinn 1 июля 2022, 13:22
Здравствуйте говорят многие получили 6500 подавшие заявку 28.03, почему мне нету
1 июля 2022, 14:34
Вітаємо.
Сьогодні також проводяться виплати. Тож, якщо статус схвальний, радимо очікувати зарахування.
novikova0909 1 июля 2022, 12:11
Доброго дня. Банк заблокировал мои счета, сославшись на то, что мои финансовые операции рискованные. Ладно. Хочу вывести деньги. Нахожусь за три девять земель. Пишу оператору, могу ли я сделать доверенность на человека. И она как моя представитель-сделает это за меня! Оператор отвечает-Нет! Пришло письмо по месту прописки, в котором указано Вы или Ваш представитель! Соответственно можно. Человек идёт в банк в г. Покровск, уточнить, так можно или нет. Ответ банка- мы незнаем! Уточняйте у оператора! Идём к людям в органах- они отвечают! Конечно, можно. Подскажите, пожалуйста, может ли человек по доверенности от моего имени написать это заявление в банке на вывод денежных средств???
1 июля 2022, 14:42
Вітаємо.
Перепрошуємо від імені банку за можливі незручності. Проаналізувавши діалоги, ми проведемо бесіду зі співробітниками по даному випадку і найближчим часом проведемо додаткове навчання, щоб уникнути повторення подібної ситуації.
Так, це можливо. Якщо в довіреності зазначені подібні повноваження.
izyaizya121 30 июня 2022, 18:03
Банкомат по адресу ул. Елены Пчилки, 2а не выдал 17000 гривен. Автоматически сформировалась заявка на возврат дс, оператор уверил, что деньги скорее всего будут в течении 3 дней (в форме заявки до 14 дней).
Банкомат не был заблокирован после моей неудачи, никакой гарантии того, что не будет ситуации «кто-то снимает деньги и обнаруживает в лотке лишние 17000» нет. Я понимаю неторопливость банка с выдачей денег до инкассации, но есть камера на банкомате — эти вопросы можно решать в пользу клиента значительно быстрее, уверен СБ в Приватбанке работает как надо.
Ради юмора задаюсь вопросом что будет с инфляционными издержками, которые я получаю? Это около 90 гривен в течении 2 недель:)
Было много хорошего при сотрудничестве напрямую и косвенно с банком, но есть и такие приколы, которых большинство банков себе не позволяет.
30 июня 2022, 19:17
Добрий вечір!
Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в найкоротший термін.
З повагою, ПриватБанк.
30.06.2022 в 11:00 приватбанк заблокировал карту для выплат на которой 5164.74гр и остальные карты, в том числе и кредитку, хотя вчера и так списали 1778.83гр в пользу обязательного платежа до следующего месяца.
Зачем блокировать когда я должен Вам 35тыс.гр или Вы не хотите, чтобы я Вам кредит вернул?
Получается я заработал 35тыс.гр, а Вы 5164.74.
Политика не в пользу банка.у меня 35тыс.гр в плюсе.Может разблокируйте и я буду вносить как обычно обязательный платёж, если нет буду пользоваться моно банком и положу туда Ваши 35тыс.гр.
30 июня 2022, 15:27
Списання з Картки для виплат на погашення обов'язкового платежу здійснюється, згідно умовам договору.
Ваше питання стосовно блокування карток знаходиться в роботі у наших профільних фахівців. Зробимо все можливе, щоб ви отримали відповідь якомога скоріше.
Vasil Шульц 30 июня 2022, 11:46
Отримав пенсію як інвалід першої групи, мав кредит в Приватбанку, який вчасно погашав до війни. Війна + безробіття…додатковий заробіток втратив. Сьогодні побачив що приватбанк (державний банк, тієї самої держави, яка не змогла забезпечити мені елементарні умови для виживання) без мого відома, бере з моєї пенсійної картки гроші і погашає кредит. Без мого відома! Питання: за що мені жити і лікуватись під час війни?
30 июня 2022, 13:41
На жаль, життя кожного з нас сьогодні змінилось. Повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни. За період з березня по травень діяли знижені відсоткові ставки та був відсутній мінімальний платіж, щоб ви могли адаптуватися до нових умов. Наразі, якщо ви вносите обов´язковий щомісячний платіж 5% від суми боргу (мінімум 100 грн), тоді ставка за користування буде 1,7% на місяць.
Якщо не внести обов´язковий мінімальний платіж, тоді ставка за користування буде 3,4% (для карток універсальна голд) та 3,5% (для карток універсальна), тобто в подібних випадках, відбувається договірне списання з Карток для виплат на погашення обов'язкового платежу.
svitlana2903 29 июня 2022, 23:27
Доброго дня! Для мене дуже неприємно ділитись поганим досвідом, адже всюди за межа України розповідаю наскільки в нас чудовий сервіс, комфортні діджитал послуги і яка легка в нас комунікація з банками та державними органами.
Являюсь клієнтом приват банку, це єдиний банк де в мене відкритий рахунок на даний час. В мене є близька людина з якою до сьогоднішнього дня перебуваю в стосунках, він громадянин Америки, отримувала щомісячну фінансову підтримку через SWIFT перевод на протязі 2 років. Під час війни вилетіла за кордон, і фінансовий моніторинг запросив пояснення щодо моїх коштів. Банк вислав виписку про мої трати та зарахування і я пояснила всі транзакції та зарахування, також наголосила про додаткові методи через які я отримувала кошти, і наголосила в письмі що якщо виникнуть будь які додаткові питання щодо моїх кошті готова надати обширну відповідь. В результаті вчора отримана повідомлення від банку що мої рахунки заблоковані і щоб я приїхала у відділення банку написати заяву і вказати реквізити іншого банку куди вони переведуть мої кошти. Заблоковано біля До моменту поки банк не заблокував мої кошти я мала змогу забезпечувати 4 членів моєї сім'ї які залишились в Україні та 6 біженців з Харкова які декілька місяців проживали в нашому будинку.Так ось, як мені існувати без кошті за кордоном під час війни банк не знає. Сказали якщо хочу перевести кошти на інший рахунок, то потрібно з’явитись у відділені. В мене все.
30 июня 2022, 10:59
У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розглянути ваш випадок.
Пришел получить перевод
Вестерн Юнион от международных организаций для ВПО. Сказали что мы обслуживаем только активных клиентов нашего банка… Очень крутой ДЕРЖАВНИЙ банк, все для людей. Потратили пол часа в очереди, потом пришлось идти в Ощадбанк, там обслуживают всех граждан Украины, а не активных пользователей.
30 июня 2022, 11:36
Нам шкода, що після відвідування нашого відділення у вас залишився неприємний осад. Якщо ви не є нашим клієнтом, то для отримання переказу достатньо пред’явити у відділенні паспорт та ІПН для проходження ідентифікації. Детальніше ознайомитися з інформацією щодо процедури отримання коштів за переказом Western Union ви можете на сайті: https://privatbank.ua/sistemy-denegnih-perevodov/western-union
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та провести перевірку щодо вашого звернення до відділення.
UserDnipro 29 июня 2022, 20:08
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Мира, 18
Учора, 28.06.2022, під час повітряної тривоги, саме тоді коли по Дніпру вдарили ракетами, вигнали на вулицю з відділення на Лівобережному-3, м.Дніпро. Мені 70 років і я не можу фізично добігти додому під час повітряної тривоги. Це дуже нелюдяно так вчиняти. Зі мною у відділенні також були інші люди, в тому числі пенсійного віку та матусі з маленькими дітьми.
30 июня 2022, 10:52
Безпека наших клієнтів та співробітників — понад усе. У випадку, якщо лунає сигнал повітряної тривоги —необхідно відразу пройти в укриття. Жоден працівник чи клієнт не може перебувати у приміщенні, доки триває тривога.
Не забувайте, що у нас цілодобово працюють дистанційні канали підтримки (чат-онлайн чи за номером 3700 ), де вам, також, завжди з радістю допоможуть та підкажуть.
Сподіваємося на ваше розуміння.
Роман Королев 29 июня 2022, 19:19
Поголовно блокируют карточки гражданам со ссылкой на то, что банк борется с террористами и распространителями оружия массового поражения. Тоесть раньше этот банк сотрудничал активно с террористами и прочей нечистью, а теперь отключает им карточки, чтоб отбелить себя, выйти сухим из воды. Надо срочно заблокировать карточки всем сотрудникам приватбанка с целью борьбы с пособниками террористов и распространителями оружия массового поражения. И проводить по этому поводу проверку месяца два минимум. Это будет честно по отношению к другим гражданам, которых банк обвиняет в терроризме и не предоставляет никаких доказательств.
30 июня 2022, 9:02
Добрий ранок!
Ваше питання ще в роботі у наших профільних фахівців. Зробимо все можливе, щоб розглянути його якомога скоріше.
AnastasiaAs 29 июня 2022, 17:53
Все почалося з того, що я відкрила картку в цьому банку. Картку відкрила суто для того, щоб відправити кошти на закордонну картку. Під час оформлення картки мені задали декілька запитань щоб оновити дані, я на все відповіла. Потім я почала питати менеджера банку, які ліміти, чи можу я відправити кошти і тд, менеджер абсолютно не знала цієї інформації, відповіла: «звертайтеся в службу підтримки, там більше знають».
Через декілька днів я скинула собі на картку 15 тис гривень щоб в подільшому відправити їх на картку закордонного банка. Все оформила в приват24, відправила. І тут, чисто випадково я бачу, що мою картку заблоковано, прийшов імейл в якому вказано, що «ми не змогли з вами звязатися за номером, який ви вказали», хоча мені ніхто не дзвонив! За яким номером вони звязувалися зі мною — мені не відомо. Почала я дзвонити в кол центр, вони відправили в приват24 заповнити форму, в чьому чаті я чекала мінімум по 10 хв на кожну наступну відповідь і вкінці кінців мені прийшло повідомлення, що я не пройшла верифікацію, що дані відрізняються від вказаних мною раніше, і останнє повідомлення «зверніться в банк».
Ми живемо в 2022 році, додайте аутентифікацію за допомогою Дія, селфі, чи фото документів, а не «зверніться в банк» бо оператору, недостатньо інформації я надала.
29 июня 2022, 19:22
Добрий вечір!
Перепрошуємо за незручності. Ми проведемо роботу з фахівцем підтримки з яким ви спілкувались. Ви можете повторно звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті для вирішення питання щодо розблокування картки.
Добрый день. 24 июня зайдя в Приват24 я обнаружила, что мои счета заблокированы. На картах порядка 200 тыс грн. Одна из карт социальная. На неё выплачивается социальное пособие на ребёнка. Обратившись в службу поддержки, мне сказали, что банк разорвал со мной отношения без права восстановления. Причины нет-указана в письме, которое направлено мне по месту прописки. Прописка в Покровске Донецкая обл, откуда все эвакуировались и продолжают это делать. Нужно только лично явиться в банк.написать заявление на перевод этих средств на другой счёт в банке и никак иначе! В чат я обращалась 300раз с просьбой помочь решить этот вопрос, продублировать письмо на электронную почту, может я могу составить доверенность на человека-я не в городе естественно! У меня 2 детей и я, конечно, их вывезла. Ответ один- Неможлыво! Неможлыво…По карте движения были.были переводы.были обороты.никаким мошенничеством- я не занималась. Жалоб не было…единственный нюанс, это актуализация! Пришло оповещение-пройдите! Почитала сроки её прохождения на сайте Приват 60 дней! Поэтому сильно не торопилась! Там где я нахожусь, в глубоком селе у родственников, не ловит мтс…а в конце актуализации запрашивает смс…я лесом полем вылезла на «вершину», где споймала эту связь…но карточки уже заблокированы! Банк отношения разорвал! Социальную карту с детским пособием заблокировали вне закона! Что мне делать??? Прийти в отделение я не могу…письмо получить я не могу, я не дома! Доверенность оформить на человека тоже сказали нет! Детское пособие теперь в воздухе! Связи у меня здесь нет. Клиентом банка являлась более 15 лет! У меня шок.Помогите, пожалуйста!
29 июня 2022, 16:35
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.
Galina1956 29 июня 2022, 14:42
Уважаемый Администратор, я длительно нахожусь после операции на позвоночнике в Германии, в прошлом году моему доверенному лицу не выдали в Мариуполе мою карточку на смену истекшей, хотя доверенность из-за рубежа была заверенна апостилями и переведена с заверением нотариуса. Таким образом, я осталась без карточки и ПИНа. На все мои письменные жалобы на help, обьяснений не последовала, а сейчас этот банк в Мариуполе вообще не существует. Все мои попытки получить доступ к моему счету Приват24 с помощью чата не увенчались успехом, мне присылают линки как обновить доступ с помощью ПИН, которого нет.
А сегодня еще и отключили мой финансовый телефон, так как после 4 — х часового чата и многократного заполнения форм что-то пошло не так. На телефоне поддержки из-за рубежа перестали соединять меня с оператором, так финансовый телефон надо повторно подтверждать в Украине, куда я не могу выехать по состоянию здоровья и военных событий. Последний раз я связывалась с оператором для помощи из-за рубежа 27.06.22, она сказала, что все документы у меня в порядке, надо дальше обращаться в чат, но и там меня отклоняют, а теперь уже и автответчик просит звонить с финансового телефона и не соединяет с оператором. Таким образом, меня лишили карточки, доступа в Приват24, и помощи оператора. Я постоянный клиент Банка со дня основания. Прошу Вас помочь.
29 июня 2022, 17:14
Передали інформацію колегам, щоб з вами зв'язались та знайшли шляхи вирішення питання.
Роман Королев 28 июня 2022, 21:54
11.05.2022 заблокировали счета, пару недель назад заблокировали приват 24. А теперь за июнь ещё и насчитали проценты за кредитом. Как же по вашему я могу оплатить его, если вы заблокировали все счета и заблокировали приват 24? Тоесть вы умышленно создали ситуацию, при которой невозможно оплатить кредит, а теперь ещё и проценты хотите получить? Может все-таки начисление процентов нужно отменить до тех пор, пока вы не разблокируете приват 24 и не разблокируете банковские карты? Это было бы логично. Хотя зная ПриватБанк про логику и здравый смысл можно забыть.
29 июня 2022, 10:42
Внесення оплати доступне готівкою або переказом з картки іншого банку.
На даному етапі банк проводить перевірку, щодо можливості продовження обслуговування.
При виникненні спірних питань ви можете вирішити їх згідно законодавства України.
Олег Коновал 28 июня 2022, 16:30
Відновив банківську картку під час війни для отримання допомоги. Зробили це без зволікань, дякую. Допомога так і не прийшла, хоча повідомлення в Дії про неї з’являлось, потім зникло. Тепер отримую повідомлення від Банку, де в ультимативній формі від мене вимагають користуватись рахунком, на який Банк не нарахував ні копійки, інакше вони будуть списувати по 20 грн. щомісяця з кожного рахунку. Вважаю подібні дії «менегерів» від Банку ганебними. Особливо під час війни, коли у більшості людей грошей не вистачає навіть на їжу.
28 июня 2022, 18:41
Добрий вечір!
Виходячи з опису, вам надійшов лист про списання коштів за моніторинг не активних рахунків. Дане списання відбувається лише за рахунок власних коштів і у разі, якщо на картці немає власних коштів списання «в мінус» не відбувається. Таке списання передбачено умовами договору в разі, якщо клієнт більше року не користувався рахунками. Ми можемо запропонувати скористатись рахунком, щоб він знову став активним і комісія не списувалась. Зазначимо, що саме ви приймаєте рішення чи користуватись карткою і рахунками.
Наплевать на своих клиентов. Требуют пройти актуальзацию данных в отделениях ПриватБанка, которые не работают в области ВООБЩЕ НИКАКИЕ. КАК Я ЕЕ ПРОЙДУ? ПОДУМАЙТЕ. Эдинственный доход который приходит на приват карточку, с которой ничего сделать не могу. Вход в Приват24 заблокирован, номер телефона нужно подтвердить ГДЕ Я ЭТО СДЕЛАЮ? СВЯЗИ НЕТУ. Терминалы не работают. В вопросе помощи операторы отвечаю «ничем не сможем поможем» и отключаются. Триндец просто…
28 июня 2022, 18:19
Добрий вечір!
Наші колеги зв'яжуться з вами для вирішення питання за одним із каналів комунікації, які ви залишали в банку. Також просимо залишатись на зв'язку на форумі, щоб ми могли знайти інші способи комунікації у разі необхідності.
igorrybak70 27 июня 2022, 23:49
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Юрия Гагарина, 167
Розповідають про якийсь сбій… Оформляли через дію. Додали до мами дочку. І все… Там щось переплутали… Туда направили… Дійсно ід*отизм. Я так вважаю що приват крутить гроші десь там… В ми тут підождемо… Як раз к*цапи нас тут половину переб’ють. І грошики достанеться банку.
28 июня 2022, 10:07
На жаль, за даними з відгуку немає змоги вас ідентифікувати та розібратись в питанні. Щоб уточнити деталі та ваші контактні дані ми звернулись в приватному повідомлення.
Денис Нечаев 27 июня 2022, 19:56
Я выехала из Мариуполя (убежала из-за боевых действий), все мои сбережения перевела себе на счёт, людям отдала наличную гривну, а мне перевели столько же на приват. Думала буду ехать через границы, появится меньше вопросов. Доехала, решила снять деньги, а у меня счёт заблокирован. Обратилась в чат, поскольку на их номера нельзя позвонить из загранице. Мне сказали, что мы отказываемся с вами сотрудничать так как деньги которые зашли на ваш счёт, а это 76000грн., поясните их происхождение. То что я им написала их не устроило. Потребовали официальный документ, просто капец… Сошлись на том, что я им написала заявление о переводе денег на другой счёт, они сказали что рассмотрят в течение 3х дней. В итоге мне сказали чтобы я с маленьким ребенком возвращалась в Украину, шла в отделение банка и решала вопросы по месту. Да они ещё сказали, что мне на адрес проживания отправили письмо, (туда где города уже нет). МОЙ СОВЕТ ВЫВОДИТЕ ДЕНЬГИ ИЗ «ПРИВАТБАНК», пусть лучше будут в кармане, подподушкой, ещё где-то, но не в ПРИВАТ БАНКЕ!!! ОСТАНЕТЕСЬ БЕЗ ДЕНЕГ КАК Я!!!
28 июня 2022, 8:48
Доброго ранку!
Вадим Шавырин 27 июня 2022, 19:25
Отделение по адресу: Киев, ул. В. Черновола, 27
Есть доверенность на «всё». И получение в том числе денег. Первый день пришёл в банк, сказали что передадут копии в юротдел и там скажут каким образом снимать деньги. Менеджер создаёт заявку на снятие. Через день звоню оператору, выясняется, что заявка оформлена на увеличение лемита.
Оператор делает заявку на выдачу денег на основании доверенности. Через день звоню, оператор говорит что нужно доказать родство.
Я не выдержал, обозвал, говорю девушка… Представьте себе, что это однофамилец, посторонний человек. Какое родство. У меня доверенность.
Уроды.
У меня мать без ног, ей с Германии крестная высылала пару раз по 100 евро на лечение.
Эти уроды глумятся. Сначала приходил узнать что нужно чтоб снять, говорили что нужно тащить к ним безногого человека или доверенность. Оформил доверенность, теперь ещё нашли причину. Всё для людей.уроды
27 июня 2022, 20:31
Добрий вечір!
Ваше питання в роботі у наших профільних фахівців. Зробимо все можливе, щоб розглянути його якомога скоріше.
dbk 27 июня 2022, 16:45
Уже несколько дней я не могу достучаться до поддержки Привата в чате Приват24. После выбора «Нет нужного вопроса в списке», меня спрашивают хочу ли я подключить специалиста. После ответа «Да», происходит секундная заминка и приходит сообщение о возросшей нагрузке на несчастных операторов и предлагают посмотреть ФАК или вести свой вопрос ниже. Ввожу вопрос, меня перекидывает на главную страницу выбора вопроса и весь цикл повторяется снова. И так можно кликать бесконечно. Я не против подождать ответа вашего супер загруженного оператора, но никакой попытки поставить меня в очередь ожидания не происходит. Я понимаю, что можно позвонить по телефону, но, во первых я нахожусь заграницей и 40 минутный разговор с поддержкой (да-да, обычно это занимает не меньше) обойдется мне гривен в 200. А во вторых все эти 40 мин. придется полностью заниматься исключительно звонком, тогда как при общении в чате можно параллельно заниматься своими делами.
27 июня 2022, 17:39
Від імені банку приносимо вибачення, що після звернення в підтримку у вас залишився неприємний осад. В цей непростий час дуже зросла кількість звернень, зокрема від українців з окупованих територій і які виїхали з районів бойових дій. Ми намагаємося відповідати всім, але звернень у кілька разів більше, ніж можуть прийняти наші оператори, тому іноді, дійсно, потрібно трохи почекати.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб допомогти вам у вирішені вашого питання.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝