Мінус на карті для виплат.

l56gires 24 января 2023, 21:55
У 2019 році із картки для виплат було списано 1000 грн. Транзакцій я не здійснював. На карті не було таких коштів, нею майже не користувалися, тому баланс став -1000 грн. (що є неможливим за відсутності кредитного ліміту картки). Після розмови зі співробітниками банку, виявилося, що це було списання у інтернет магазині. Банк запропонував зробити повернення і протягом певного часу мінус анулювали, але згодом мінус з’явився знову. Як пояснив співробітник банку, продавець відмовив у повернені банку. Подальших дій банку стосовно вирішення цього питання не було. Співробітники щомісячно телефонували та нагадували про борг, просивши повернути. Нагадую, що транзакцій я не здійснював та звісно ж не підтверджував, що уже свідчить про шахрайство та ненадійність системи безпеки банку.
На сьогодні, я маю регулярні стягнення відсотку за незрозуміло що… бо кредит на картці для виплат не є можливим.
Сума боргу складає — 2800 грн, які я не хочу повертати банку.
Які ще є пропозиції вирішення цього питання, окрім безглуздого варіанту — повертати кошти, які не були в моєму користуванні?! Вважаю, що ця ситуація є виключно провиною ПриватБанка та має бути вирішена з їхнього боку.
25 января 2023, 9:47
Вітаємо.
На картці може утворитися мінусовий баланс, якщо раніше здійснювалась оплата на певному сайті, на момент авторизації коштів було достатньо для оплати та при подачі заявки на повернення коштів продавець спочатку підтвердив наміри повернути кошти, однак пізніше кошти до Банку не надіслав, через що сума була в доступному балансі і могла бути використана повторно клієнтом. В такій ситуації овердрафт є вимушеною мірою та необхідним механізмом, що дозволяє коректно працювати картковому рахунку та обслуговувати його згідно вимог платіжної системи.
Інформація по овердрафту зазначена в умовах і правилах надання банківських послуг: https://privatbank.ua/terms

25 января 2023, 5:42
Странно, но откуда люди взяли эту глупость, что если карта дебетная , то на ней не может быть минуса ?

Полно ситуаций при которых дебетная карта может уйти в минус. И тут на «минфине» тоже это описывалось и не один раз

Но всегда найдется «упавший с Луны» с праведным негодованием рассказывающий как у него на дебетной карте образовался «минус»
Evvoki37
Evvoki37
17 июня 2023, 9:39
Геть звідсіль москаль поганий і прихвоснів своїх не забудь, вивчи мову і навчись ввічливості, ти думаєш не зрозуміло хто ви що банк захищають ніщебродний і безвідповідальний, сидить три оператора і про ліміти щось селять, це в країні єдий банк що таке робить з картками на соц. виплати, після першого такого страшного як і ти овердрафта я почав фіксувати кожну операцію і просто в один прекрасний момент після нарахування виплати разом з оплатою за світло різко зникло 10000, я зразу ж звернувся в банк і мені три години такий як ти не міг надати інформацію куди поділися кошти, тому я просто буду звертатися в НБУ з заявою щоб виплати нараховували в інший банк, а з приватом я більше ніколи не буду мати справ і всіх знайомих буду агітувати щоб теж міняли цю забігайлівку на нормальний банк
17 июня 2023, 13:16
"; вивчи мову «

Почитай до конца статью 10 Конституции Украины

и запомни — по Конституции Украины государство Украина является демократическим государством и в нем ЗАПРЕЩЕНА дискриминация по национальному, языковому, религиозному признакам.

и таких как вы, раздувателей национальной розни, надо нещадно призывать к ответственности
OkeyDoki
OkeyDoki
25 января 2023, 7:35
Открывай договор ДКБО и прочитай что такое тех оведрафт. Гений просто.
StarFighter27
StarFighter27
25 января 2023, 14:43
Если где-то светили карту на покупках сомнительных сайтов, то это уже Ваши проблемы
SergeyNina
SergeyNina
29 января 2023, 10:20
Сначала нужно найти интернет магазин. Потом понять как так вышло, может просто был сбой Вам нужно было в 2019 году сразу в интернет магазин обратиться и описать ситуацию. Суппорт интернет магазина разобрался бы быстро с этим если умеет. Сейчас сроки исчерпаны, платить прийдется