Вкотре шахраї. І це не вперше на цьому сайті

smappp 23 января 2023, 18:24
на цьому сайті про цих шахраїв казали вже не один раз. Але ані Приват, ані його служба безпеки нічого не робить і ці шахраї намагаються вкотре отримати гроші.
Вкотре сьогодні отримав повідомлення про намагання Л П Издательство печать, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30, зняти кошти з моєї давно закритої картки.
Зараз Приват мені відповість, що я сам дурак, тому що комусь розповів свої реквізити. Так ось, шановний Приват, я ніколи і ніде не вказую реквізити своєї фізичної картки — для цього є віртуальні картки з нульовим балансом. Тому не треба мені розповідати, що я сам комусь передав ці реквізити картки — це просто неможливо. Єдине, де можна їх отримати, то є ви. У вас, шановний Приват, є дірка в системі безпеки, а ви, судячи по вашим коментам, все вішаєте на клієнтів.
23 января 2023, 20:01
Добрий вечір!
Подібні запити на оплату можливі лише у разі, якщо на сайті були раніше введені дані картки, що відомі лише її власнику. Ймовірно, що раніше була оформлена підписка на сайті, яку не відключили, через що запити на оплату підписки все ще надходять. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності. Дані картки могли бути отримані, наприклад, при оплаті в закладах або магазинах, коли картка була на час передана третім особам або ж хтось мав доступ до картки. Так як захищеність коштів на картці залежить не лише від банку, а й від самого клієнта, ми зібрали список правил та порад, що допоможуть не стати жертвою шахраїв: https://privatbank.ua/safeness
В подібній ситуації ми радимо заблокувати та перевипустити картку. Якщо ж мова йде про вже не активну картку ви можете звернутись до сайту/сервісу для відключення підписки, щоб нові запити на оплату не надходили в подальшому. За вашим зверненням в підтримку на сайті pb.ua наші колеги можуть надати інформацію по операції.

OkeyDoki
OkeyDoki
23 января 2023, 22:14
Сайты для оплат с автоподбором CVC…
SergeyNina
SergeyNina
24 января 2023, 6:01
Набережная Победы 30 это главный адрес Приватбанка и адрес для корреспонденции. Очень странно. Какая подписка может быть если деньги пытались снять в главном офисе банка по сути ? Я думаю был сбой у привата или глюк
efess
efess
24 января 2023, 12:51
Клиент никогда не сможет доказать банку, что он никому не передавал данные карты… так же и банк со своей стороны всегда будет все отрицать… концов не найти((
ccc2013
ccc2013
24 января 2023, 13:13
Отфутболят в полицию. Ну, а как там этими делами занимаются -вскм известно ((
smappp
smappp
24 января 2023, 20:54
Знову за рибу-гроші :-(Як я і казав, банк знову каже «сам дурень» і не треба було залишати на сайті номер картки. Я кажу, що ніколи цього не роблю. Від слова «зовсім». Чому? Тому що за фахом розуміюсь на інтернет безпеці і займаюсь цим багато років. І саме цьому я ніколи не використовую в інеті фізичну картку. Ще раз, по буквах: НІКОЛИ. Але банку зручніше надати готову відповідь з темника, ніж розбиратися, звідки у багатьох клієнтів банку (так-так, я не поодинокій) саме цей шахрай намагається списати кошти.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Вкотре шахраї. І це не вперше на цьому сайті