Anna0102999 13 июля 2022, 18:06

После проведения оплаты за товар данный человек перестал выходить на связь. Товара нет, денег так же. Обратите внимание!
13 июля 2022, 18:48
Вітаємо.
Картка відкрита не в ПриватБанку. В описаній вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Сподіваємося, що таких ситуацій у вас більше не буде.
Denys Korolov 12 июля 2022, 21:24
Доброго дня, в мене виникла дуже цікава ситуація з банком. Раніше мені дуже подобался цей банк, в цілому не було причин писати саме негативний відгук, але 3 місяці тому все змінилось.
Що ми маємо:
Я користуюсь різними міжнародними послугами, товарами які продаються саме за національній валюті (Youtube Premium, товари Google Play, Blizzard, Microsoft…)
Ніколи не було складношів, придбав за 150 грн — списали 150 грн., приходили чеки, в історії відібражались всі купівлі.
І ось уже 3 місяці поспіль ПриватБанк знімає замість суми за товар рандомні суми ссилаючись на якісь постанови НБУ, подвійну конвертацію, це якись байки про ніби то законні обставини своїх дій, ниби то так було і раніше, ніби то у мене з пам’яттю проблеми…
В цілому ситуація така:
06 липня сума 180,50, Опис: ПОКУПКА, Цифрові товари
06 червня сума 166,34 Опис: ПОКУПКА, Цифрові товари
06 травня сума 158,57 Опис: Youtube Premium (тут вони після мого дзвінка додали «подвійна конвертація» раніше не було ніякої конвертації, що логічно, так як товари продаються в гривні)
06 квітня, березня, лютого, січня і завжди раніше сума 149,00 Опис: Youtube Premium

Я звертався до продавця послуг я отримав наступну інформацію цитую:
«Перевіривши Ваш обліковий запис, я бачу, що з нашого боку було списано 149 грн. (платіж YTR.ХХХХ-XХХХ-ХХХХ-XХХХ-2 від 06 липня). Ви також можете перевірити це на сайті Google Pay. У нас, на жаль, почастішали випадки, коли клієнти (особливо клієнти ПриватБанку) скаржаться, що банк списав велику суму. Однак вартість сімейної підписки YouTube Premium не змінювалася: вона, як і раніше, становить 149 грн., і наша компанія списує саме цю заявлену суму, про що свідчать дані в Google Pay.»

Тобто, банк самовільно списує зовсім інші суми, і це я тільки Youtube розписав.
Якщо у нас з’явился курс європейської української гривні до української гривні будь ласка офіційно це напишіть…

Також щодо обслуговування — подзвонив до банка на гарячу лінію, попросив на електронну адресу надіслати звіт щодо транзакцій з моєї картки до цих проблем та тих де було завищено суму для аналізу та подальшої передачі до Google, Microsoft для вирішення цього питання — відповідь досі не має. Банк надіслав відповідь зовсім на інші питання про якийсь курс валют. Всі відповіді по телефону сплутані, «Так завжди було», «Це не банк винуватий», це…це…це… всі окрім нас…
Чекаю звіт по транзакціям, дуже цікаво подивитись як у них за їхнімі же словами завжди виходило 149 грн. раніше з плаваючим курсом ;)
13 июля 2022, 9:58
Вітаємо.
Якщо платіж проходить на закордонному сайті, через платіжну систему, розрахунок суми до оплати проводиться через долар (валюту платіжної системи): сума покупки конвертується, зазвичай, в долар за курсом платіжної системи (Visa або MasterCard, в залежності від картки), долар списується з картки по курсу ПриватБанку.
Через це сума, що реально списується з вашої картки, може бути вищою за ту, яку ви бачите під час оплати.
Більшість магазинів надає клієнтам вибір валюти, в якій виставляти оплату. Рекомендуємо обирати для проведення платежу валюту тієї країни, де знаходиться сайт.
Більш детально інформація описана за посиланням: https://privatbank.ua/conv.
За вашим проханням додатково вам буде направлена офіційна відповідь банком з даного питання.
Отримати виписку можна в Приват24, в меню: 'Сервіси — Послуги — Сервіс довідок — Створити довідку — Виписка по картці / рахунку'.
Вибираєте картку, період, мову і натискаєте кнопку 'Сформувати'.
Виписка відкриється в новому вікні з можливістю зберегти або роздрукувати.
Lidia Drog 12 июля 2022, 21:13
Сегодня, 12.07.2022 пытались получить перевод моне Грам через приват 24. Деньги на счёт не пришли. Пишет — перевод заблокирован. Связи со службой поддержки нет. Писала в онлайн чат приват 24, ответа нет. В мессенджер Приват банка, ответа нет. Звонили, связь обрывается.Ранее уже получали так переводы, деньги заходили сразу. Получается приват мошеннически забрал деньги с перевода. И с банком нет никакой связи! Я, пожилой пенсионер. Которая находится на лечении. В это время банк мошеннически ворует мои деньги. Требую незамедлительного решения моей проблемы.
13 июля 2022, 9:56
Вітаємо.
Вже відправили лист до MoneyGram з вашого питання, очкуємо відповідь від системи.
Що стосується звернення до підтримки, для того, щоб підключити оператора при зверненні до чату, потрібно описати питання та обрати підключення або ж натиснути в формі «немає питання в списку».
Якщо у вас виникнуть додаткові питання, то будемо раді підказати, для цього достатньо написати нам в приватні повідомлення.
Mafan 12 июля 2022, 19:08
Отделение по адресу: Винница, ул. Пирогова, 29
Вже дуже давно користуюсь цим банком, ніколи ніяких проблем не було, підтримка працює на ура, навіть під час війни, дякую
13 июля 2022, 13:46
Вітаємо!
Ваш відгук — краща мотивація. Дякуємо, що ви з нами!
Минфин
Ответ администратора
15 июля 2022, 17:28
Відгук не зарахований (на 15.07.2022).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.
Ingvarr25 12 июля 2022, 14:50
Приватбанк установил комиссию за пополнение карт монобанка (скорее всего всех карт) в размере 2%.
В военное время наживаются на других. Кому война, а привату…
12 июля 2022, 16:17
Інформація щодо комісії вказана на екрані при створенні переказу.
Ви завжди можете обрати більш зручний для вас спосіб та скористатись альтернативними сервісами, що надає банк-емітент картки, яку ви поповнюєте.
DenysN 12 июля 2022, 13:55
Перестали приходить СМС от приват-банка. При обращении в поддержку, мне было сообщено, что да, смс уходят от банка, но есть отказ в приеме у мобильного оперотора (скриншот общения есть). В итоге я «вынес мозг» поддержке своего оператора и сменил его на другого. В итоге выяснилось, спустя два месяца, что проблема решалась со стороны Банка. По итогу огромное кол-во потраченого времени, невозможность оплаты необходимых услуг, негатив которого и так предостаточно.
12 июля 2022, 16:07
Вітаємо!
Нам шкода, що наша підтримка залишила у вас негативні враження. В даному випадку, дійсно, спостерігалися труднощі з доставкою повідомлень на стороні мобільного оператора. Додатково, ваше питання було проаналізовано нашими профільними фахівцями і по результату вас сповістили в телефонному режимі. Як ми бачимо, ситуацію з доставкою повідомлень було врегульовано.
Якщо у вас залишилися невирішені питання з банком — напишіть, будь ласка, нам про це в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
Віталій Кісельов 11 июля 2022, 23:13
Добрий вечір. Два тижні тому я залишив відгук.

«„Добрий день. Я Кісельов Віталій Павлович kristalik199@gmail.com є клієнтом банку понад 8 років, до цього часу в мене ніколи не виникало питань з обслуговування. Два тижні тому я отримав повідомлення в мобільному додатку Приват24 про те, що банк вирішив розірвати зі мною договір банківського обслуговування. За два дні до цого випадку банк без моєї згоди списав кошти для повного погашення кредиту КУБ. У повідомленні від ПриватБанку було вказано, що залишок коштів, які знаходяться на моєму рахунку можна перерахувати в інший банк, але для цього мені потрібно звернутися у віділення. Але в мене немає змоги звернутися до відділення, так як я знаходжусь на тимчасово окупованій території. Якщо банк без моєї згоди може списати кошти, і блокувати рахунки, то чому не можна перерахувати кошти в інший банк без моєї присутності? Прошу ПриватБанк підти мені на зустріч і допомогти у вирешенні питання.“»«»
Після даного відгуку на цьому ресурсі Приватбанк зі мною зв`язався по електронній адресі. Спеціаліст Анна запропонувала мені написати заяву на перерахування коштів в інший банк. Після того як я написав заяву та відіслав спеціалістові через 3 дні Анна зателефонувала мені і повідомила, що в мене є заборгованість по рахункам, а саме Приватбанк хоче щоб я сплатив 5000 тисяч гривень за ніби то втрачений термінал. Хоча термінал знаходиться в магазині. Банк аргументує тим, що «Поверніть термінал до відділення та боргу не буде, або оплатіть 5000 тисяч гривень» Але я повторюся що я знаходжусь на окупованій території і змоги повернути термінал в мене не має. Та я був згоден оплатити, чекав реквізитів для оплати цілий тиждень. При оплаті за даними реквізитами виникла відмова:
«На жаль, здійснити прийом платежів на адресу даної компанії у нашому Банку неможливо. Змушені Вам відмовити в здійсненні даного платежу назва отримувача: КIСЕЛЬОВ В.П. ФОП!»
Допомоги у вирішенні з цього питання немає. Банк робить все, щоб не повертати мої кошти.
12 июля 2022, 11:43
Так як ваше обслуговування в банку обмежене — погасити заборгованість є можливість лише в касі банку без авторизації, після чого може бути розглянута заява про переведення коштів на рахунок іншого банку.
Роман Королев 11 июля 2022, 20:22
Несколько недель назад обращался с заявлениями в банк с требованием закрыть все счета, чтобы больше не быть клиентом банка. До сих пор банк так и не закрыл все счета и не уведомил меня о принятом решении. Если я террорист и распространитель оружия массового поражения, как вы указываете, плюс мошенник, почему до сих пор вы не прекратите со мной все связи? Когда вы закроете счета и наконец я получу от Вас письмо, что я уже не являюсь клиентом Вашего супер банка? Ответы типа: ми вирішимо питання у короткі строки, или ми з вами зв’яжемося, или басню зачекайте 15 днів- все это уже порядком надоело.
12 июля 2022, 10:20
Ваше обслуговування в банку обмежене. Вам телефонував наш фахівець, однак, на жаль, ви не виходили на зв’язок. Якщо ви бажаєте отримати листа з додатковими роз’ясненнями щодо ситуації — надішліть, будь ласка, запит на адресу вхідної кореспонденції: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна
OleksandrPr 11 июля 2022, 19:24
Добрий день, я є ФОП і отримую платежі від клієнтів з Молдови у доларах. Раніше платежі поступали протягом 2−3 діб. Але зараз їх просто блокують банки кореспонденти. Як можна чи повернути платіж, чи дати підтвердження, що я зараз проживаю у Львівській області, хоча місце реєстрації — Донецька область? Служба підтримки ніякої зрозумілої відповіді не дає. Виходить, що зараз мати рахунок ФОП у Приватбанку — для мене не має ніякого сенсу.
11 июля 2022, 19:45
Добрий вечір!
Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення ваших контактів.
Минфин
Ответ администратора
13 июля 2022, 18:08
Відгук не зарахований (на 13.07.2022).
sonick4 11 июля 2022, 18:38
Хотів здійснити оплату через Гугл пей. Зателефонували для підтвердження, почали питати усю інформацію щодо мене. При цьому постійно надходить інформація, що оператори не мають цього робити у голосовому режимі, це роблять шахраї! Я повідомив дату народження, адресу, потім запитав чому цього не досить і чи не шахраї вони якісь, замість пояснення мені відразу ж заблокували картку, фін номер! Військовослужбовцю! І пропонують знайти десь відділення привату!!! Просто жахіття, а не відношення!!!
11 июля 2022, 19:44
Добрий вечір!
Наші колеги перевірять коректність дій оператора та зв'яжуться з вами за результатом.
Зазначимо, що окрім встановлення номеру фінансовим у відділенні це також можна зробити в онлайн підтримці на нашому сайті.
tereza1 11 июля 2022, 17:36
Здравствуйте. Еще 30 июня мою карту забрал банкомат на Садовой 10, я обратилась с заявкой о ее возврате (это именная карта с фото), до сих пор карта мне не возвращена, я не могу вести нормальную жизнь, у меня нет карт других банков. Моей заявкой никто не занимается, на горячей линии также никто ничего не знает. Как это все возможно? Мне созданы колоссальные неудобства и никто за это не отвечет и ничего не делает для решения вопроса. Это безответственное поведение банка, очень плохая работа.
Еще раз дозвонилась по 3700 к оператору, оператор мне посоветовала подойти в отеление, куда я заказала возврат карты, на Садовой 7. Что возможно карта уже там, но мне просто не позвонили. Не веря в успех этого мероприятия, все же сегодня пошла. Там мне заявили, что им карты вообще не приносят, и вообще Приватбанка ли у меня карта. Такое впечатление, что работница вообще никогда не слыхивала о том, что банкомат может забрать карту. Это ужас, никакой помощи, ни по горячей линии, ни в отделении. Просто отобрали карту, за которую я платила 150 грн., я не могу ничего делать с оплатами. И никто ничего не знает, не отвечате ни за что. Я оказалась один на один со СВОЕЙ ЛИЧНОЙ ПРОБЛЕМОЙ (как получается). А Приватбанк как бы и не при чем, была карта, вуаля, нет карты. Никогда не ожидала от Приватбанка такой безответственности и наплевательского отношения.
11 июля 2022, 19:39
Добрий вечір!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Питання в роботі у профільних фахівців. Прикладемо всіх зусиль, щоб вирішити його якомога швидше.
YuriiUkrainian 11 июля 2022, 14:56
Отделение по адресу: Одесса, ул. Черняховского, 5
Зарезервировал сумму для получения, пришло оповещение о том, что деньги поступили в отделение и я могу их забрать.Приехал в отделение, сказали что произошёл сбой и денег нет.Ситуация не только моя-так сегодня отвечают всем.В итоге у меня возникли большие проблемы, так как деньги нужны были сегодня, завтра у меня выезд в командировку в другую страну, я уже не говорю о потраченном времени, ожидании в очереди.Надеюсь у меня получится забрать свои деньги с вашей шарашкиной конторы и больше связываться с вами никогда не буду.
11 июля 2022, 16:30
Наші колеги проведуть перевірку за ситуацією і коректність наданої касиром інформації та зв'яжуться з вами за результатом.
Олена Гаращенко 11 июля 2022, 10:24
Я зараз тимчасово перебуваю закордоном. Користуюсь тут картою Приватбанк. Прийшло повідомлення на моб.додаток 07.06.22р. що з моєї карти знято гроші в сумі 119грн, за місяць потому, 07.07.22р., знов знято таку ж суму вже іншою фірмою.
Я ніяких послуг не підключала, згоду на це не давала, регулярних платежів не маю! Карту заблокувати і перевипустити не маю можливості, бо за кордоном, на ній велика сума грошей, яку я немаю можливості перевести на іншу карту (заховати), користуюсь тут нею регулярно, як бути? Як мені бути спокійною за збереження коштів в данній ситуації? Безпека банку?!
11 июля 2022, 11:07
Оплата з картки була проведена за підпискою на сторонньому сервісі. Така оплата можлива лише в разі, якщо на тому сайті були вказані реквізити картки, що відомі лише її власнику.
Знаходячись закордоном ви можете керувати своїми рахунками, блокувати і відкривати нові картки через Приват24. Якщо маєте труднощі з авторизацією в Приват24 закордоном, можете звернутись в онлайн підтримку на сайті pb.ua — наші фахівці будуть раді вам допомогти. Також колеги в чаті можуть підказати інформацію по сервісу, яку ми отримали при проведенні оплати, щоб ви могли пригадати сервіс і відключити підписку в особистому кабінеті або звернувшись в їх підтримку. В чаті можна написати «Оператор», щоб фахівець приєднався до діалогу та надав консультацію.
Tatyana1973 10 июля 2022, 12:44
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Ивана Мазепы, 34
Получаю через ПриватБанк 10 лет пенсию по инвалидности.В 2021 г.банк сам дал мне кредит на 11000, который я регулярно погашала.С началом войны я потеряла работу, из доходов осталась пенсия по инвалидности 1900грн.Кредит погашать перестала.В июле получила пенсию, и банк забрал из неё 560грн, на погашение кредита.Разве это законно? Помогите пожалуйста разобраться.
10 июля 2022, 15:04
Щоб уникнути утворення простроченого платежу, або задля погашення вже утвореного прострочення з картки може бути списана сума на погашення поточного/простроченого платежу за кредитним договором картки Універсальна. Достатньо своєчасно вносити мінімальні платежі по картці, щоб уникнути подібної ситуації. Можливість такого списання передбачена умовами та правилами банківського обслуговування, які розміщені на сайті банку.
Natmoreva 9 июля 2022, 19:16
Доброго дня! Хочу попередити про міжнародні переводи на рахунок Приватбанку у гривні. Мені пересилали гроші у доларах через вестерн юніон на мій рахунок у гривні. Гроші надійшли по курсу 28!!! Такого курсу нема даже в НБУ зараз! Натомість у додатку курс стоїть 36 для карток. Тому я не раджу користуватися цім сервісом.
10 июля 2022, 10:36
При відправці термінового переказу Western Union відправник обирає валюту отримання. При відправці із-за кордону в Україну відправником може бути вибрана валюта отримання, як EUR чи USD, так і (UAH) Українська гривня. У випадку, якщо б переказ було відправлено і валюта отримання переказу була EUR чи USD, його можна було б отримати на картку у відповідній валюті або на гривневу картку з конвертацією по картковому курсу банку.
В ситуації, коли відправником обрана валюта отримання Українська гривня, переказ доступний для отримання лише в гривнях в сумі, яка відображена в квитанції по переказу. В такому разі банк зараховує на картку всю суму переказу в гривнях без конвертації зі своєї сторони.
MOKHOROV 9 июля 2022, 16:01
Я являюсь предпринимателем (ФОП). Наткнулся на рекламу терминала этого горе-банка. Открыл р/с, подключили терминал. Вчера, 08.07, принял платежей на 51 тыс.грн. от своих клиентов через этот «терминал». И что вы думаете произошло дальше? Праааавильно, оператор Привата на мой вопрос утром 09.07 о том, где возмещение по этим транзакциям, ответил «за 08.07 в системе банка у вас нету успешных оплат». Имеем в итоге: банк украл 51к грн, и операторы рассказывают по очереди то что платежей не было, то что они были и надо покорно ожидать их зачисления. Очень забавная выходит ситуация — вот такой банк, такие терминалы, такие операторы… Во время войны украсть у предпринимателя, который пытается прокормить свою семью, 51 тысячу гривен и кидать его от оператора к оператору с разной инфой, как футбольный мячик. Великолепное обслуживание, глубокий патриотизм. Будем разбираться через контролирующие органы и суд.

Всем предпринимателям, особенно начинающим, кто планирует обслуживаться в этом горе-банке: НЕ ВЗДУМАЙТЕ. Получите огромный кассовый разрыв и массу нервов, что в последствии может иметь печальные последствия для Вашего бизнеса.
9 июля 2022, 17:26
irina19622 9 июля 2022, 14:33
Являюсь клиентом банка уже порядка 20 лет.

Наученный опытом продажи предыдущего авто, когда не мог оформить сделку без подтверждения банком, что кредит погашен в полном объеме и пришлось объездить несколько отделений, пока предоставили документ (иначе месяц ожидания, пока извлекли данные из архива).

В этот раз я после закрытия кредита на авто сразу же запросил сформировать пакет и отдать его мне. Служба поддержки оформила обращение, обговорили адрес отделения, установили срок в 10 дней (предупредили, что может быть на пару дней позже из-за войны). Прошли указанные сроки, звонок в СП, там отвечают — не переживайте, документы уже у службы доставки, вот-вот придут в отделение, если через пару дней не будет звоните снова. После наше общение продолжилось еще несколько раз.

И вот сегодня новость. Никакие документы они никуда не отправляли и не отправят. Забрать все подтверждения и другие документы можно только после окончания военного положения. Могут выслать только фото… Любые варианты в том числе и самостоятельно подъехать в отделение, где они физически находятся, они отклоняют.

Сервис максимально «клиент ориентированный».

Представители П Б, предоставьте информацию, как связано военное положение с невозможностью забрать пакет документов после выполнения своей части договорных обязательств.
9 июля 2022, 16:25
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
Роман Королев 9 июля 2022, 13:41
Сегодня пытался связаться с поддержкой и узнать, сколько у меня осталось денег на счету. Пишет банк, что ждите 8 минут. Прошло давно 8 минут, а поддержки онлайн никакой нет. Все спят.
9 июля 2022, 16:07
З початком повномасштабного вторгнення навантаження на службу підтримки виросло в рази. Наші колеги намагаються допомогти усім, проте, іноді, треба трохи зачекати. Вибачте за ці незручності.
Irisha0108 9 июля 2022, 12:34
Добрый день. У меня на гривневой карте есть деньги. В июне был лимит 15 тыс, я смогла перевести себе на карту револют. А вот сейчас не могу. Пишет что переводы запрещены. Почему так.
Я теперь не смогу перевести деньги на свою карту за границу? И они должны висеть на привате до конца войны?

Или какой-то способ у меня есть все-таки забрать свои деньги? Какие-то переводы доступны?
Я не хочу оплачивать с карты привата по неадекватному курсу, я хочу вывести свои деньги на свою карту другого иностранного банка.
9 июля 2022, 13:02
Вітаємо.
Наразі відкрита можливість проводити Р2Р перекази за кордон з гривневих карток у валюті EUR або USD.
Ліміт на відправку з гривневих рахунків — 100 тис. грн екв. в календарний місяць.
Валерий Стародуб 9 июля 2022, 11:42
Хочу пожаловаться на ваш банк!!! Пользовался ним как основным для Фоп
Без предупреждения был наложен внутренний арест за то что не успел принести в отделения терминал, хотя я сообщил сотруднику Приватбанка что не успею в течении 7 дней приехать в Харьков! Так как проживал и проживаю в другом городе и возможности такой не имел!
Теперь каждый день обращаюсь в отделение и слышу что решение будет в течении 3-х дней! Но это длится уже 6 дней, и сегодня опять слышу о 3х днях! Это похоже на бесконечность и бездействия на мои ежедневные обращения, чем ваша компания приносит мне не только неудобства, но и убытки, которые мне никто не восстановит!!!
Это ведь банк, а не базар!
Почему такое отношение к вашему клиенту из красивого слова Голд клуб?
9 июля 2022, 12:18

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝