sinits007 23 апреля 2020, 16:20
Расчетный счет 5353050016445469
Владелица берет предоплату за щенков, объявление размещено на ОЛХ, и пропадает. В банк обращались, реакции ноль
На следующий день появляется новое объявление, номер карты прежний. Полиция тоже мер не предпринимает. Разводы продолжаются
Неужели нельзя блокировать таких аферистов? И я так понимаю единственный банк, который не хочет пресекать такие действия. Будьте внимательны!
Oleg518clBank 17 апреля 2020, 2:05
При оплаті комунальних послуг виявилось, що банк не може надати квітанцію про оплату. По- перше, банк не взмозі вислати квітанцію на мій е-мєйл. Як з'ясувалось — наразі немає такої технічної можливості. По-другє, в застосунку не працює кнопка друку квітанції про оплату. Я їм повідомив ще три дні тому. Но воз і нині там. Щось грузять там про Google Chrome, про кэш. Це все в мене відповідає. Але ця кнопка не працює як в мобільній версії, так і в вєб. Обіцяли розібратись, але не дуже поспішають.
17 апреля 2020, 13:58
Дякуємо за Ваше звернення та інформацію.
Так, дійсно наразі не має технічної можливості надіслати квитанцію на електронну пошту та сформувати ії з мобільного додатку. Ми обов’язково приймемо до уваги Вашу пропозицію при майбутньому вдосконаленні системи.
На даний момент Ви маєте можливість сформувати та зберегти/роздрукувати квитанцію про оплату через Веб-версію додатку з використанням ПК.
viktoriyadeti 11 апреля 2020, 17:52
Отделение по адресу: Одесса, ул. Жуковского, 30
за что и почему блокируют карту мало того что в Украине карантин так еще и в банк попасть невозможно и не предупредив банк заблокировал карту когда пришла зарплата в сумме 8501 а когда хотел проверить щет в терминале ПРИВАТА пришла смс что баланс 0 это как понять? воры одним словом менять банк буду.
Минфин
Ответ администратора
13 апреля 2020, 17:58
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 13.04.2020).
vikki2879 11 апреля 2020, 15:43
Отделение по адресу: Херсон, пр-т Ушакова, 70-А
В декабре 2019 года мной был открыт депозит в банке Пивденный, через 10 дней я получила карту. После окончания трехмесячного срока, на который был положен вклад, сумма вернулась мне на карту. В кассе банка я сняла сумму депозита +%, что составляло 92800. В кассе мне отдали всю сумму, без каких-либо условий и уведомлений. Вчера мне пришло смс от банка, что я должна погасить долг по карте в сумме более 700 грн. Я позвонила на горячую линию, и оператор мне сообщила, что это комиссия за снятие 92800. На каком основании за возврат своего вклада мне насчитана задним числом комиссия?Что за беспредел?P.S. Оператор оформила мне жалобу на то, что во-первых, мне открыли не ту карту, которая идет к депозиту, и во-вторых, что при снятии вклада никто не уведомил о комиссии. Буду ждать результата их рассмотрения, в случае требования об уплате буду вынуждена обратиться в суд, поскольку это реальный беспредел!
17 апреля 2020, 9:04
Дякуємо за звернення! Ми перевірили інформацію та приносимо вибачення за дії співробітників. Питання врегульоване. Сподіваємося Ваше розуміння та подальшу плідну співпрацю з Вами.
Tiramisu 31 марта 2020, 19:02
Хотела сегодня забрать из отделения свою платежную карточку, которую мне оформили месяц назад. Дозвонились до отделения, говорят, да карта есть, приезжайте, забирайте.

Но не тут то было. Перед отделением толпа. Человек 20 стоит на ветру. Пропускная способность отделения 1 человек за 15 минут. Мы прикинули, что если станем двадцать первыми, то стоя у отделения 2 часа до 16.00 все равно внутрь не успеем. Решили уехать и попытаться в другой день.

Банк работает 2 часа до обеда, обед 1 час и 2 часа после обеда.

Как я понимаю люди держат очередь на холоде, чтобы попасть внутрь, в течении 2-х — 3-х часов.

Пока колесили по городу по делам, НИ ПЕРЕД ОДНИМ БАНКОМ таких очередей не увидели. Это проблема явно только банка Пивденого, а может именно этого отделения.

Кстати, чтобы получить ответ от коллцентра, пришлось слушать музыку минут 7. К слову оператор колл центра ответила на звонок быстрее, чем рекламируемая техподдержка в Viber. Там ответа я так и не дождалась.
2 апреля 2020, 14:53
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

У зв’язку із посиленням на державному рівні протиепідемічних заходів та на виконання рішення Кабінету міністрів України в роботі відділень банку «Південний» відбулись тимчасові зміни:
Починаючи з 30 березня відвідування клієнтами відділень банку «Південний» відбуватиметься з розрахунку один відвідувач на 10 квадратних метрів площі операційного залу (враховуючи персонал).

Банк «Південний» вживає усіх необхідних профілактичних заходів для попередження поширення вірусної інфекції
Maud 26 марта 2020, 18:50
Отделение по адресу: Одесса, переул. Сабанский, 3
Добрый день. Я понимаю, что у все банков в Украине проблема выдачи $.
Но, почему нельзя выдать эквивалент в грн. по нормальному курсу, а не низкому банковскому?
Почему человек который не может получить свою честно заработную зарплату в долларах США, должен ещё терять на Вашем низком курсе гривны? По сравнению с обменками в центре города.
Сделайте возможность для людей у которых текущие зарплатные счета / карты выдачу в гривне по Вашему курсу продажи на сегодняшний день (28.40 грн.за 1 $)… Вот это я понимаю, что Банк пойдёт на встречу.
Почему так нельзя сделать? Вы не хотите терять и ждёте доллар. А люди должны в это время терять на курсе обмена.
Я понимаю, что доллар рано или поздно будет. Но, пока его уже 2 недели нет.
30 марта 2020, 17:25
Доброго дня!

Стосовно Вашого звернення повідомляємо, що банк Південний при встановленні курсу готівкового обміну валют діє в межах діючого законодавства та орієнтується на ситуацію на міжбанківському валютному ринку та курс який встановлюється Національним банком України.
Додатково, для задоволення потреби клієнтів в іноземній валюті, починаючи з 23 березня банк надає можливість безготівкової конвертації долларів США в Евро та отримання готівкових Евро в касах банку.

Також, повідомляємо, що з 30 березня 2020 року, Акціонерний банк «Південний» поновив видачу готівкових доларів США з рахунків у повному обсязі.
beskidhostel 22 марта 2020, 22:36
Самый ужасный интернет банкинг из всех существующих!
25 марта 2020, 10:12
Доброго дня!

Банком Південний постійно працює над покращенням продуктів та послуг для своїх клієнтів, в тому числі над поліпшеннями у роботі додатку для фізичних осіб My Bank.

Ваша думка дуже важлива для нас. Дякуємо за звернення
LidijaD 19 марта 2020, 23:35
В связи с тем, что ваш банк отказал мне в выдаче наличных в иностранной валюте с моего счета, мне пришлось осуществить Свифт перевод на счёт в другом банке и оплатить комиссию за этот перевод в размере 1% от суммы! Так же мне придется заплатить 1% за снятие моих же денег в другом банке. Скажите, пожалуйста, почему руководство вашего банка не сделало бесплатным возможность перевода Свифт, ведь это по вашей вине я вынуждена осуществить такой перевод! Некоторые банки, чтоб сохранить свое лицо в глазах своих клиентов сделали услугу Свифт перевода по Украине БЕСПЛАТНЫМ.
Volodymyr77 19 марта 2020, 13:51
Отделение по адресу: Тернополь, ул. Сичинского, 10
Не віддають депозити. Не виконують умов договору по депозиту. Категорично НЕ Рекомендую!
24 марта 2020, 11:10
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

У зв’язку з оголошенням Всесвітньою організацією охорони здоров’я пандемії коронавірусу COVID-19 та введенням урядом України державного карантину на території України та заборони транспортних сполучень між країнами, виникли тимчасові перебої з постачанням іноземної готівкової валюти в Україну.

Додатково зазначимо, що Акціонерний банк «Південний» повністю виконує свої зобов’язання та вживає всі необхідні дії та заходи для врегулювання ситуації, що склалась

З 23 березня 2020 року Поновлена видача готівкових коштів в Євро.
Екатерина Яковлева 18 марта 2020, 23:19
Значит ситуация следующая, я, как человек, доверившийся вашему банку, хочу получать от вас нормальное обслуживание и снятие собственных средств в твой валюте(!!!), счёт на которую был открыт.
Вот у меня возникает вопрос, почему я и моя семья должны терпеть неудобства, связанные с тем, что якобы валюты нет?!
Я открывала этот счёт не для того, чтобы мне в банке говорили, что я не могу снять свои средства в $.
Говорите прямо, что вам нужно перестраховать себя и дабы не было потерь вы вводите эту «акцию» с закрытием границы и невозможности получить валюту.
Так ладно если бы курс был выгодный, а так при снятии я потеряла 800 грн, которые я могла потратить на более нужные вещи, чем просто «подарить» вам!
Ужасный банк, ужасные условия, все просто ужасно!!!
Никакого уважения к клиентам.
Придётся с вами попрощаться, что и к лучшему!
Не советую этот банк никому.
24 марта 2020, 11:05
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

Зазвичай українські банки отримують долари та євро з європейських країн за допомогою авіасполучення. Після припинення авіасполучення та закриття кордонів на державному рівні валюта доставляється в Україну з затримкою.
З 23 березня 2020 року банк «Південний» відновив зняття та купівлю готівкових євро.
Наголошуємо Вашу увагу на те, що дані незручності є тимчасовими та вже дуже скоро будуть вирішені.
Svetlana112020 18 марта 2020, 23:08
Объясните почему вы кроме того что не выдаёте валюту, комиссию по обналичивание по договору которую вы уже сняли при зачислении на счёт! У вас ещё и разница в курсе в отделении банка и на вашем официально сайте?!!!!
mlgnomson 18 марта 2020, 16:02
Невозможно снять з/п в $…
Если счет открыт в валюте, значит и выдавать Над о так же, а не в гривне, которая на глазах обесценивается.
23 марта 2020, 18:05
Доброго дня! Дякуємо за звернення!
Для забезпечення безперебійної роботи банківської системи України в умовах карантину Національний банк України почав співпрацю з іноземними фінансовими установами щодо поставок іноземної готівкової валюти.
Станом на 23 березня 2020 року банк Південний поновив видачу готівкових Євро з рахунків.
fantomas1980 17 марта 2020, 23:39
Отделение по адресу: Одесса, ул. Солнечная, 5
Без объяснения причин и официального уведомления не выдают валюту с карты!
Igsleg 17 марта 2020, 22:30
Нарушения договора. Не выдача зарплаты. Обман лож. С таким подходом вы лишитесь всех клиентов. 300 долларов в месяц. При зарплате в десять раз больше. Самый лживый.
23 марта 2020, 17:59
Доброго дня, дякуємо за звернення.
Станом на 23 березня Банк відновив зняття та купівлю готівкових Євро.
Про початок видачі готівкових коштів у долларах США ми обов'язково повідомимо на нашому офіційному сайті
Додатково зазначимо, що Банком Південний прийнято рішення здійснювати виплати з валютних рахунків в гривнях без додаткових комісій.
Anjela2020 17 марта 2020, 20:06
Мало того, что задерживают начисление зарплаты мужа на три, четыре дня, когда от остальных банков приходит быстро зарплата с иностранных банков, так ещё и в валюте нельзя забрать свои заработанные деньги((( Жесть, это самоуправство, я буду обращаться везде где можно и нельзя! Тупо берут комиссию за услуги и не выдают тебе твои доллары!
Chtozanafig 17 марта 2020, 19:44
Отделение по адресу: Одесса, пр-т Шевченко, 23
Это была последняя капля для меня от этого банка. 300 $/€ в МЕСЯЦ с текущего счёта! Вы в своем уме? Это не ваши деньги, это деньги держателей счетов!!! Которых у вас убудет в разы после ТАКОЙ лажи. Мало того, они не отвечают на официальные запросы. Просто отмалчиваются, а менеджеры и на горячей линии несут ахинею о закрытии пассажирских перевозок! Валюту возите в трусах пассажиров? Давайте нам этот бред в официальном заявлении или в ответе на запрос граждан! Слабо ???
18 марта 2020, 13:35
Доброго дня, дякуємо за звернення. У зв’язку з непередбаченими обставинами, пов’язаними із карантином, всі українські банки зіткнулися із перебоями з постачанням готівкової валюти в Україну. Після припинення авіасполучення та закриття кордонів валюта в Україну доставляється з затримкою. Банк Південний разом з іншими банками шукає шляхи подолання цієї ситуації.
Додатково повідомляємо, що Банком Південний прийнято рішення здійснювати виплати з валютних рахунків в гривнях без додаткових комісій.
Разом із Національним банком України радимо Вам надавати перевагу безготівковим розрахункам під час карантину.
Відповіді на офіційні звернення клієнтів надаються банком у встановлений законодавством термін.
Стосовно повідомлення клієнтів зазначимо, що вся актуальна інформація своєчасно розміщується на офіційному сайті банку bank.com.ua
Anna09549 17 марта 2020, 17:32
Отделение по адресу: Харьков, ул. Багалия, 7
Объясните на каких основаниях банк поставил лимит на выдачу валюты?
Вы берете комиссию за зачисление средств, вы берете процент за снятие, но тем не менее всю валюту выдать не можете! Как это понимать?
Остальные банки могут а вы нет!
Вы понимаете, что теряете клиентов!
Примите меры! Это не серьезно!
Я жду ваш ответ
18 марта 2020, 13:29
Дякуємо за звернення! Тимчасові обмеження з отриманням готівкової іноземної валюти пов’язані з непередбачуваними обставинами, із якими зіткнулися усі українськи банки. Зазвичай доставка іноземної готівкової валюти в Україну здійснюється за допомогою авіасполучення з європейських країн. У зв’язку їз карантином та закриттям кордонів, авіасполучення призупинено. Незручності та обмеження в отриманні готівкової іноземної валюти мають тимчасовий характер. Банк Південний разом із Національним банком та іншими українськими банками шукають шляхи вирішення ситуації.

Додатково повідомляємо, що всі виплати з валютних рахунків здійснюються в гривнях без додаткових комісій. Разом із Національним банком України радимо вам надавати перевагу безготівковим розрахункам під час карантину.

За актуальною інформацією слідкуйте на нашому сайті bank.com.ua
Не выдают валюту со счета, хотя заказывали заблаговременно. 300 в месяц и в гривне эквивалент. Это беспредел!!!
18 марта 2020, 13:14
Дякуємо за звернення! Банк Південний приносить вибачення за незручності в обслуговуванні. Насамперед зазначимо, що обмеження мають тимчасовий характер та пов’язані із непередбачуваними обставинами. Усі українські банки здійснюють доставку іноземної валюти шляхом авіаперевезень з європейських країн. У зв’язку із закриттям кордонів виникли перебої з постачанням іноземної готівкової валюти в Україну.
Ви маєте можливість отримати виплати з валютних рахунків в гривнях без додаткових комісій.

Банк Південний разом із Національним банком шукає шляхи вирішення ситуації та одразу повідомить клієнтів про поновлення виплат в іноземній валюті. Також, разом із Національним банком України радимо вам надавати перевагу безготівковим розрахункам під час карантину
Mvd 16 марта 2020, 23:47
Отвратительный банк.Послк ввода ограничения снятмя средств 100% прощаемся с этим банком, хотя клиенты уже 13 лет. Из за того что мы не можем снять деньги вы нам срываете сделку и нас из за вас садят на %. Будем обращаться в суд
alena11111 16 марта 2020, 23:34
Что происходит с валютными счетами? Почему выдают только по 300 $ в месяц?
Объяснение причин — не летают самолеты!!! Что за бред?
18 марта 2020, 13:12
Дякуємо за звернення! Через карантинні заходи, які вжито в України щодо попередження розповсюдження захворювань, спричинених новим коронавірусом, усі українськи банки зіткнулися із тимчасовими перебоями з постачанням готівкової іноземної валюти в Україну.
Національний банк разом з іншими банками шукає шляхи вирішення питання постачання іноземної готівкової валюти в Україну. Банк Південний одразу повідомить клієнтів щодо вирішення ситуації на офіційному сайті bank.com.ua.

Курс валют в Банке Пивденный

Курс валют в Банке Пивденный