Romagladkov 15 февраля 2022, 9:19
Отделение по адресу: Харьков, ул. Пушкинская, 30-А-3
Мало того что при выходи на пенсию тебе ставят ультиматум что только ощад банке можете получать пенсию.так после оформления всех документов ты ещё и не можешь получить карту на руки! В отд.250 работают, а почему я буду оформлять карту! о у нас не работает касса поэтому приходите часа через 3! А начальник этого отделения вообще ложила на жалобы клиентов. 2й раз сталкиваюсь с этим банком.он всегда на высоте создаёт не удобства.Я в ужасе от такого банка! А горячая линия также не рачоравала своим поведением идите и пишите жалобы куда хотите!
15 февраля 2022, 10:10
Доброго дня! Перепрошуємо за тимчасові технічні незручності. В даному випадку рекомендуємо уточнити працездатність програмного забезпечення в телефонному режимі. Контактний номер телефону відділення є на сайті: https://oschadbank.ua/map
В июне 2020 года на социальную карту были зачислены деньги.Через год банк начал снимать по 100 грн каждый месяц за обслуживание с июля 2021 по февраль 2022.Смс-банкинг был подключен, а сообщений о снятии за обслуживание не было.Одно сообщение пришло 12.02.2022 за все восемь месяцев!!! И за все это время банк снял 933грн (за обслуживание счета+смс-банкинг)Почему до этого сообщения других не было? В контактном центре не смогли ответить.Раньше считала банк надёжным (((и о подобных проблемах и подумать не могла.
15 февраля 2022, 8:50
Доброго дня! Списання комісії за обслуговування неактивного рахунку передбачено тарифами банку, з якими клієнт ознайомлений. Тарифи є у вільному доступі на сайті: https://www.oschadbank.ua/cards-taryf
Мною 3.02.2022 была сделана в Ощадбанке оплата по кредиту на расчетный счёт, но счёт в банке кредитора был заменен и по этому деньги вернулись назад в Ощадбанк.5.02.2022 сотрудник банка по ул. Лермонтова 29 г.Марганец мне перезвонила, при этом также подтвердив информацию о закрытии счёта и сообщила что я должна буду взять паспорт, код и номер квитанции и приехать в отделение для получения денег в сумме 2320.И так как я с другого населенного пункта то смогла приехать только 11.02.2022.Сотрудница банка мне нахамила и сказала что по базе у неё ничего не видно и она мне деньги не отдаст.Деньги мне так и не вернули.14 .02 поеду опять. Вопрос что делать? Как вывести на чистую воду не честных на руку работников банка? Поможет ли мне в этом вопросе полиция.«Уважаемые" сотрудники может я конечно и не обеднею на эту сумму, но вы долго будете лечиться.
14 февраля 2022, 12:30
Доброго дня! Перевіряємо ситуацію. Найближчим часом надамо вам зворотний зв'язок.
ozvenka 13 февраля 2022, 11:31
Проблема заключается в том что при возникновении вопросов нужно звонить только с номера держателя, и они не могут никак проконсультировать не держателя карты / счета. Мне нужно было помочь маме Глобальная проблема в том что мама в одном городе, а ты в другом, тоесть решается вопрос в телефонном режиме. И вот здесь начинается просто треш. Нам нужно было сделать оплаты через интернет, но постоянно возникали проблемы то с лимитом который, который сам не изменишь. Постоянные одноразовые пароли при каждом вводе, с ощад24 выбрасывает спустя 1 минуты и ты снова должен вносить одноразовые пароли.
14 февраля 2022, 12:28
Доброго дня! Банк не має права надавати конфіденційну інформацію не ідентифікованим особам. Одна з обов'язкових умов ідентифікації — звернення з фінансового номеру телефону. Одноразовий пароль та завершення сесії — також важливі заходи безпеки. Сподіваємось на розуміння.
0973954243 12 февраля 2022, 17:44
Вчора зловмисники зламали мій номер телефону… На ощад я особисто не реєструвалась…Їм вчора це вдалось… Було викрадено з кредитки 2500 гривен. з картки киянина та с пенсійної 500. Мало того. через ощад 24 отримали доступ до дії… Почались запити на кредити… номер телефону в на Київстарі мені вернули… Всї пристрої з Діїї я видалила, але вже було пізно… Взятий кредит на 4000 в Бистрозаймі… Сьогодні ввели кримінальне провадження… А номер телефону вчора знову виявився недоступним… Чи знову зломали. чи може інша причина… У відділені ощад банку заблокували Ощад кабінет.в мене новий номер, але сьогодні вихідний я не змогла його привязати до ощад банку… В Приваті це зробила через термінал… В Ощаді перевипуск основної карти і це не можливо… Боюсь. щоб зловмисники знову не зареєєструвались в Діїї… через ощад 24… Хоча він заблокований… У відділенні Ощад банку сказали, що мені прийдеться виплачувати той кредит… До речі. я дуже не хотіла брати ту картку.І сто разів пожаліла. що перевела пенсію з пошти… Як це так можна відкрити особистий кабінет без пін коду карти… Чому ми на стільки не захищені? І чому я повинна виплачувати т. е. чого не брала.наперед скажу.: я нікому не давала своїх даних… Нікому… я в мене номер телефону викрали. не знаю
14 февраля 2022, 12:17
Доброго дня! Реєстрація в Ощад 24/7 неможлива без введення повністю всіх даних картки — повного номеру, терміну дії та CVV-коду. Якщо реєстрацію було створено, отже правильно введено всі реквізити. В новому додатку для реєстрації також потрібен пін-код.

Таким чином, банк повністю гарантує збереження коштів. Важлива умова для цього — збереження даних картки та пін-коду.
PiankovaY 12 февраля 2022, 10:19
Отделение по адресу: Киев, ул. Ревуцкого, 15
З 1.02. 2022 р. відділення за адресою Ревуцького 15, є таким що з технічних причин не працює.
Працівники гарячої лінії Ощадбанку не надають вичерпної відповіді чому відділення не працює.
Я мушу оплатити приватизаційні чеки, майнові доручення, які через систему яка зараз існує, оплатити можна виключно у цьому відділенні, таким чином ощадбанк порушує мої конституційні права на приватизацію майна, унеможливлюючи оплату.

З якого і по яке число буде зачинннно відділення наразі невідомо, оскільки працівники цього відділення наразі працюють за адресою Ревуцького 26А, у іншому відділенні ощадбанку.

Я ВИМАГАЮ негайно відновити роботу ощадбанку за відділенням по вул. Ревуцького 15, в іншому випадку я буду змушена звернутись до суду, у порушенні банку мого права на приватизацію.
14 февраля 2022, 11:46
Доброго дня. Перепрошуємо за незручності, ситуацію перевіряємо.
Tatavala 12 февраля 2022, 0:00
Добрый вечер.
03,02 ,2022 г. снимали пенсию в банкомате Ощадбанка.Деньги со счета были списаны, но банкоматом не выданы!!!
Прошла неделя, проблема не решена!
14 февраля 2022, 11:42
Доброго дня. Перепрошуємо за незручності. В даному випадку максимальний термін розслідування за заявою (якщо кошти знімались з картки Ощадбанку) — 30 днів.
ANDREI74 11 февраля 2022, 22:04
Отделение по адресу: Киев, пр-т Голосеевский, 68
11 февраля подал заявку на закрытие валютных счетов на карточках в киевском отделении ощадбанка по проспекту Голосеевском, 68, но их не закрыли, а сообщили, что будут закрыты лишь через три месяца, если на них не будет задолженности. Я ими вообще не пользуюсь, какая может быть задолженность? И почему не закрывают счета сразу же после заявки? Мы что в рабстве у ощадбанка? Никогда и ни при каких условиях я больше не буду клиентом ощадбанка!
14 февраля 2022, 11:33
Доброго дня! Закриття рахунку, як правило, не займає більше 31 календарного дня від дати написання заяви клієнтом. Цей термін необхідний для проведення остаточного рахунку з клієнтом в день білінгу.
mrscrooge 11 февраля 2022, 18:15
Отделение по адресу: Житомир, м-н С. П. Королева, 8
Этот отзыв касается абсолютно всех отделений ощад банка!
первое — это приложение ощада — оно ужасное, хуже приложение чем в ощада нужно еще поискать, иногда даже войти не получается, про удобство использования я уже молчу
второе — это устаревший банк по абсолютно всем критериям и ХУДШИЙ банк Украины!
третье — это СМС ИНФОРМИРОВАНИЕ которое спишет каждого месяца приличную сумму с вашего счета! нет денег на карте = ощаду наплевать — готовьтесь платить долг даже по дебетовой карте с отключенными лимитами
четвертое — это закрытие счета, думали все так просто?) а нет вам нужно обращаться ИМЕННО В ТО ОТДЕЛЕНИЕ ГДЕ ОТКРЫВАЛИ СЧЕТ и не смотря на все жалобы пользователя этот банк ПЛЕВАТЬ ХОТЕЛ и на сегодня ниче не поменялось
пятое — ЭТОТ БАНК НАРУШАЕТ ЗАКОН! в частности — постановление Кабинета Министров Украины от 15 апреля 2020 года № 278
заключение: даже врагу не пожелаю связываться с этим СКАМ-банком!
14 февраля 2022, 11:23
Доброго дня!

Перепрошуємо, якщо внаслідок технічного збою не вдалось увійти в додаток. Такі моменти стараємось вирішувати якомога швидше.

Рекомендуємо обрати безкоштовний канал інформування — push-сповіщення або e-mail та не сплачувати комісію за смс-інформування. Змінити канал інформування можна через чат-бот або контакт-центр за номером телефону 0800210800.

Рахунок справді можливо закрити саме в тому відділенні, де здійснювалось його відкриття. Перепрошуємо за можливі незручності.

З повагою, команда Ощадбанку.
Минфин
Ответ администратора
11 февраля 2022, 18:39
Отзыв засчитан (на 11.02.2022).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
ANDREI74 11 февраля 2022, 15:08
Отделение по адресу: Киев, пр-т Голосеевский, 68
Сегодня, 11 февраля 2022 года имел «удовольствие» посетить отделение Ощадбанка в Киеве по адресу: проспект Голосеевский, 68. Пришел в отделение после звонка кассира Елены, за что ей благодарен в 10 часов 25 минут, чтобы забрать депозит, а вышел из банка ровно в 12 часов 49 минут. Предварительно, 08 февраля 2022 года я посещал это отделение банка, чтобы сделать письменную заявку на закрытие депозита. Клиентом Ощадбанка я был в течении более 5 лет, но теперь, надеюсь, никогда больше не буду иметь дел с этим банком, (все валютные счета, карточки и т. д.) закрыл. Если в Приватбанке я тратил 10−15 минут для снятия денег с депозита и иных финансовых операций, в т. ч. на крупные суммы денег, то стоять в очереди более двух часов, чтобы оформить закрытие депозитного договора — это уже слишком. А все дело в умелой организации работы, где молодые девушки не очень спешат обслуживать клиентов банка, да еще и позволяют себе хамить. Так, по приходу в отделение я выяснил, что обслуживает лишь одна сотрудница — Лысак Юлия Руслановна, к которой было в очереди три человека. Следует отметить, что в отделении «работали» еще три девушки, одна из которых (не могу назвать фамилию, но полного телосложения) проходила, как мне объяснили дистанционное обучение и была занята, а вторая — Пащенко Светлана Николаевна, за это время оформила документы у девушки на кредитный договор и перекладывала минут 30 бумаги на столе, поставив табличку о техническом перерыве, периодически выходя курить «айкос» в служебное помещение. Когда я задал вопрос Пащенко С. Н. — могу ли я у нее оформить закрытие депозита — ответила отрицательно, сказав, что эти вопросы необходимо решать только у Лысак Ю. Р. Спросил как мне поговорить с руководством отделения банка, на что мне обрадованно сообщили, о том, что руководство в отпуске. Я так понимаю, что исполнять обязанности некому. При этом Пащенко С. Н. начала оформлять документы у людей, которые пришли после меня, говоря, что они по записи и лишь через два часа моего ожидания мне «повезло» попасть к Лысак Ю. Р., но, увы, она сообщила, что компьютер «завис», затем после перезагрузки не работала программа, отправив меня к коллеге Пащенко С. Н., у которой в это время уже был другой человек и мне снова пришлось ждать, когда же мне закроют депозитный договор. При этом, Пащенко С. Н. ехидно говорила, что мне еще повезло и я не долго жду, а чтобы было быстрее она несколько раз предлагала устроиться к ним на работу. При этом девушки возмущались, что они работают, а никто не видит этого. Видимо «перекуры» Пащенко Светланы Николаевны тоже есть частью ее работы и заслуживают лишь поощрения. А почему бы и нет? Заслуживает же человек на премию, как минимум, тем более беспокоится об усилении кадрового потенциала отделения, предлагая работу в Ощадбанке.
11 февраля 2022, 16:16
Доброго дня! Вже перевіряємо всі деталі ситуації, щоб надати зворотний зв'язок.
Viktoria2 11 февраля 2022, 10:54
Отделение по адресу: Киев, ул. Елены Телиги, 35
Я звернулась до відділення ощадбанку оформити картку киянина. Мені сказали, що до цієї картки додається кредитна картка, яка пов’язана з карткою киянина. Я не розуміюсь на банківських справах і довіряю співробітникам банку, тож я оформила. Тепер менеджер банку вимагає, щоб я почала користуватись кредиткою, чи зняла з неї гроші, чи розрахувалась в магазині на 305 гривень. То як хочеш картку киянина, то влазь в борг до банку? Це знущання? На гарячій лінії мені відповіли, що ці картки не пов`язані, і я маю право не користуватись кредиткою і закрити рахунок. То навіщо так дурити людей? Що це за обслуговування? І що це за сума 305 гривень? Чому я зобов`язана влазити в борг до банку? Навіть невеликий? Поясніть будь ласка! Ще не отримавши картку киянина, я вже хочу взагалі відмовитись від будь яких послуг цього банку!
11 февраля 2022, 11:54
Доброго дня! Перепрошуємо за цю ситуацію. Звичайно, оформлення кредитної картки не є обов'язковим. Найближчим часом зв'яжемось з вами.
11qq 10 февраля 2022, 14:57
09.02.2022р. я вдруге звернувся у відділення Ощадбанку № 10026/0540 місто Київ. вул. В.Липківського 39 з проханням закрити мої зарплатний та кредитний рахунки. При оформлені зарплатної картки у серпні 2020р. мені нав’язали кредитну картку, запевняли що за неї нічого платити не треба і вона надається у комплексному пакеті послуг разом з зарплатною карткою.
Я бажаю закрити усі свої рахунки в Ощадбанку, у т.ч. кредитну картку.
У відділені № 10026/0540 мені відмовили. Менеджер Заяць С. О. відповіла що я повинен щось купувати мінімум на 300грн., а інакше не закроють взагалі пояснюючи, що це умови Ощадбанку. Старший менеджер відділення Ощадбанку щось шептала менеджеру на вухо, але назвати свою фамілію відмовилась. Заяву на закриття кредитної картки також не оформили.
Я телефонував на горячу лінію Ощадбанку 0800210800 і там мені відповіли, що у відділені повинні закрити рахунок без додаткових вимог. Я це повідомив менеджеру Ощадбанку, але на це вона відповіла «нехай самі з горячої лінії і закривають рахунок». На горячій лінії повідомили, що не мають звязку з відділенями та нічим не можуть порадити… Я декілька раз телефонував на горячу лінію та залишав скарги, але реакції Ощадбанку немає.
Мене змушують користуватись послугами банку, потім повертати кошти на картку сплачуючи комісійні витраті. Я принципово не бажаю користуватись послугами Ощадбанку та не користувався взагалі цією карткою.
Прошу прийняти заходи, так як це непоодинокі випадки та повідомити мені результати.
10 февраля 2022, 17:34
Доброго дня! Детально перевіримо ситуацію та зв'яжемось з вами найближчим часом.
AnatolyWolyansk 10 февраля 2022, 9:48
Пишу вдруге так як проблема не вирішується, навіть внятної відповіді немає. Чат-бот створений для розумово-відсталих, зворотнього зв’язку немає. В кол-центрі сидять баришні, які абсолютно не орієнтуються в заданих запитаннях, а лише відправляють у відділення банку. У відділенні також відхрещуються, мол це не ми — це все автоматично.
Нагадаю, що в мене з пенсійного рахунку списались кошти (двомісячна пенсія) в рахунок погашення заборгованості по кредиту, ПО ЯКОМУ ВЖЕ Є РІШЕННЯ СУДУ СТЯГНУТИ З МЕНЕ КОШТИ!!!
Хочу побачити відповідь від банку, а не відписку
10 февраля 2022, 10:17
Доброго дня. Перевіримо, чому у відділенні не надали необхідну інформацію та надамо вам зворотний зв'язок.
Merrell98 9 февраля 2022, 16:28
Call centre взагалі без розуму. Понабирали аби кого. Бабусі за 80 пропонують пройти квест з IVR щоб дізнатися, чи готова її картка. Як вони собі це уявляють: людина не знає, що це робот і може отримати інфаркт від такого спілкування, коли буде перепитувати, а робот казатиме «я вас не розумію».

У відділенні забули оформити картку та ще й нахамили (співробітнику взагалі «по-барабану», сказала, звертайтеся куди хочете), звернулися зі скаргою на гарячу лінію — тиша.

Можливо тут швидше дадуть відповідь.
9 февраля 2022, 17:23
Доброго дня! Пишемо в приватні повідомлення для уточнення.
555Elena 9 февраля 2022, 14:40
У серпні 2021 р. взяла іпотечний кредит на квартиру. З того часу досі банк не дав дозволу на прописку, хоча я єдиний власник і проблемних питань немає. У першій половині січня 2022 р. залишила на цьому сайті заявку #44598 з даного питання. Прийшло особисте повідомлення від Ощадбанку, що найближчим часом питання буде вирішене, потім від сайту Мінфін — що банк прозвітував про виконання заявки.

АЛЕ!!! Питання і досі не вирішене, обіцяли розглянути його на тендерному комітеті 8 лютого 2022 і в той же день направити рішення до відділення, у якому я брала кредит.

Рішення у відділенні немає, до кредитного відділу банку додзвонитися неможливо.

ПРО ЩО САМЕ прозвітував Ощадбанк? ЯК вони вирішили питання!!!

ПИТАННЯ НЕ ВИРІШЕНЕ!!!
9 февраля 2022, 17:12
Доброго дня! Ваше питання справді було розглянуто та надано зворотний зв'язок, щоб зорієнтувати в термінах вирішення питання. Зараз перевіряємо ситуацію повторно. По результату надамо відповідь в приватні повідомлення.
В этом отделении банка обслуживаюсь уже давно, с 1994 года. Так случилось что военную пенсию мне назначили именно в этом отделении, стал заложником именно этой финансовой структуры. Единственный раз обратился за помощью — надо было оплатить долги по коммунальным платежам, просил о кредите. Оформил все необходимые бумаги и получил отказ. Бывает … не в претензии. Но с какой формулировкой! Я оказывается числюсь по решению суда без вести пропавшим! Я убил кучу нервов, времени и средств на поиск истины и получение ответов из различных инстанций, баз данных и даже Министерства Юстиции Украины. Ничего подобного нет! Я не пропал и нет никакого решения суда. Это оказывается так шутят в Ощад банке дабы ответ по отказу звучал солидно, мол не мы виноваты … сам пропал, да еще и не понятно как я у них пенсию получаю. Вот как мне называть этих людей, как относиться к этому банку?
9 февраля 2022, 14:13
Доброгодня! Банк справді має право відмовити в наданні кредиту.

Перевіримо ситуацію щодо сформулюваної причини відмови. Пишемо вам в приватні повідомлення для уточнення.
exec2001 9 февраля 2022, 8:31
Аналогично с предыдущими отзывами. Отец пенсионер. Карта Ощидабанка. При регистрации/авторизации в «Діє» — авторизация/регистрация не проходит. «Дія» предлагает повторить, но ошибка повторяется и так уже не первый месяц…

В поддержке «Ощадбанка» и «Дії» — говорят что проблем нет.
Что делать — непонятно.

Лично у меня «Приват» — никогда никаких проблем с авторизацией в «Діє» не было.
9 февраля 2022, 9:30
Доброго дня! Системних проблем з авторизацією в Дії за допомогою картки банку на даний момент немає. Хочемо перевірити цю ситуацію. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ПІБ та номер телефону вашого батька, а також повний текст помилки, яка виникає. Дякуємо!
Не впевнена чи це Мазепи 1А чи 2А. Обслуговувалась раніше, а такого як сьогодні не можна було сказати. В основному працівники були привітні, цікавилися з яким питанням прийшли, намагалися допомогти.
Розумію, що людський фактор, що люди втомлені, що в кожного свої проблеми і що останнім, можливо, надто багато людей-клієнтів. При цьому за зроблену помилку, працівник мав би вибачитися, а цього нема.
Доцільно було б ввести додаткві посади щоб люди не перевантажувались і не втрачали самоволодіння.
Не дивлячись скільки кому років, клієнтів тримають як худобу на сходах перед входом в банк всередині будинку. На людей кричать. Немає поваги до клієнтів і до людей похилого віку. При чікуванні немає де сісти.
Складається враження, що не банк для людей, а навпаки. Сьогодні вкрай неприємне враження від відвідування цього відділення.
9 февраля 2022, 9:35
Доброго дня! Перепрошуємо за враження, яке склалося при відвідуванні банку. Ретельно перевіримо якість обслуговування в даному відділенні.

Щодо обмеженої кількості людей у приміщенні відділення, це пов'язано із вимогами карантинних заходів, які банк не має права ігнорувати. Сподіваємось на розуміння.
Kot1969 8 февраля 2022, 21:58
Имея отрицательный опыт обслуживания в этом недобанке, всё-таки пришлось открывать карточный счёт именно в нем, так как центр занятости обязал мотивируя тем что я являюсь переселенцем. Сначала мне предлагали моментальную карту, но в нагрузку страховку за 70гр, я отказался.Мне сказали что тогда придётся ждать две недели пока изготовят карту.Я сказал что не спешу и специалист начала оформлять счет. В процессе выяснилось что я переселенец, хотя об сказал сразу, и у меня уже есть карточный счет«Мій рахунок «открытый в 2015 году и закрытый в 2018.Мне сказали что если есть этот счет то другой открыть нельзя и нужно перевыпускать карту, специалист уверила меня что это бесплатно.Карту обновили, сказали через две недели придет смс и в кассе получите карту.Через пять дней зашёл в ощад 24 и о чудо появилась информация что карта выпускается НО! Баланс -40 гр, за выпуск карты по причине утраты.Люди без крайней необходимости, обходите этот банк стороной. Г. Днепр, пр. Богдана Хмельницкого 113.
9 февраля 2022, 9:27
Доброго дня! Хочемо перевірити всі деталі цієї ситуації. Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Наперед дякуємо!
alexeyb1979 7 февраля 2022, 20:17
Сьогодні дружина спробувала провести платіж за розмитнення авто. Система завісала. Спробували в касі банку — не проходів платіж, спочатку зясувалось що перевищено ліміт. Звязались із контакт центром, оператор запевнив що ліміт піднято до необхідної суми. Потім завісла сама система платежів. Як наслідок витратили час, але так і не змогли оплатити. Такаж ситуація повторилась при спробі сплатити через термінал та Ощад24. Це самий *** банк за рівнем сервісу який тільки можна знайти з їх постійно зависаючим ощад24, неможливістю зберегти платіж якщо він не пройшов тощо.
8 февраля 2022, 9:29
Добрий день! Перепрошуємо за незручності. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Ситуацію проаналізуємо більш детально.
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝