Відгук військового пенсіонера

vitaldes 4 августа 2022, 12:04
Нарешті я можу вас покинути. Заява в А-банку написана.
Чим я незадоволений.
1. Пам«ятаєте ви в 2013—2014 проводили чи то ребрендінг чи то модернізацію? Це коли мені несподівано до закінчення терміну дії заблокували картку. І довелося замовляти пересилку. Три долари. І коли «гривня не змінилася» послуга зросла з 24 до 72 гривень.
В тому ж приваті картку можна замовити-поміняти-перевипустити і любому відділенні.
Монобанк — діти згубили картку, а через 10 хвилин після звернення в пункт видачі я тримав в руках нову. Не в тому місті, де отримував.
2. Пам»ятаєте, як замісь випуску раз на два роки ви зробили щорічний перевипуск карти? Бо «пенсійний фонд попросив, щоб не виплачувати якщо пенсіонер помре» — цитата оператора ТП. Це при тому, що при оформленні я підписував паперовий договір, де вказано 2 роки дії картки. Чому прохання ПФ крутіше ніж моє?
3. Ну, платне СМС інформування і плата за перегляд балансу в банкоматі — взагалі за межею добра і зла. Назвіть ще хоч один банк, де ці опції платні.
І от не треба «встановіть додаток, подивіться чек».
Прощавайте.
4 августа 2022, 15:04
Дякуємо вам за відгук і багаторічну співпрацю.)

4 августа 2022, 14:53

i будеш прощатись.
SergeyNina
SergeyNina
4 августа 2022, 16:58
Платное смс информирование меняется на бесплатное по электронной почте через ощад 24/7. Хотя одну смс о зачислении пенсии можно было и бесплатно, а остальное не важно. Баланс на экран банкомата платный это идиотизм. И карта на год или два вместо четырёх или пяти это идиотизм тоже при чем полный. Удачи если сможете получать военную пенсию на А-банк или приват и вас опять не переведут на ощадбанк или почту
19036256
19036256
5 августа 2022, 11:05
Баланс на экране банкомата БЕЗ КОМИССИИ,если не набирать и смотреть по несколько раз.Один и первый раз в день просмотр бесплатный.Оплата в Ощад24 коммунальных услуг БЕЗ КОМИССИИ.А где Вы были с 2014 года?Здесь уже много изменений обслуживания и информирования в лучшую сторону,и выпуск новых кар происходит не через год,а через пять лет.
5 августа 2022, 15:22
Дякую за те, що поділилися інформацією.
В принципі я і сам знаю і вмію багато чого. І додаток на телефоні використовую легко. З комп"ютерами і телефонами навіть не на ти, а на «ей, ти»)))
Так склалося, що я користуюся продуктами Привата, А-банку, Моно, Кредо. Угадайте, який найменш лояльний до користувача? Я вважаю, що ощад.
«Від 2014» моя схема співпраці з ощадом — прийшло повідомлення, зняв готівку і переклав на картку А-банку чи моно. Останнім часом А-банк. І поруч і перекинути на любу іншу картку можна без комісії (не рекламую, просто розповідаю).
2 рази на день я дивився баланс один раз. Телефон був в ремонті. Потрібні були гроші, а пенсія затрималася. Зранку глянув — нема, увечері глянув — є.
А так, я не бажаю обходити перепони, які мені ставлять на місці ,де на інших дорогах (банках) рівно.
5 августа 2022, 15:14
«Дякуємо вам за відгук і багаторічну співпрацю.)»
Ну, я б не назвав співпрацею рабство у вас. Хоча з точки зору рабовласника воно може й так виглядає.
5 августа 2022, 15:49

Могли бы в былые времена устроить скандал в Кабмине и ПФУ,
и потребовать отменить обязательность получения пенсий
военными пенсионерами исключительно через Ощадбанк.

6 августа 2022, 17:54
Так відмінили вже.