Заблоковані кошти

NataliiaVas 3 августа 2022, 17:13
Доброго дня!

Ще 29 липня перерахувала зі своєї картки іншого банку гроші на карту Ощадбанку. Гроші до сьогднішього дня не зараховані на карту Ощадбанку і знаходяться у статусі «тимчасово заблоковані», більше того виник овердрафт. Вже 3 рази дзвонила на гарячу лінію, і кожен працівник кол-центру говорить абсолютно різне, запропонували мені вирішити це питання з банком-відправником коштів (хоча я неодноразово повторюювала, що зі сторони того банку операція успішно здійснена, кошти прийняті Ощадбанком до зарахування, також банк-відправник це підтвердив мені у дзвінку).
Вже пройшло 4 банківські дні. Я так і не отримала відповідь, коли платіж буде оброблений банком і кошти надійдуть на рахунок.
У всіх банках перекази з картки на картки взагалі миттєві, а тут вже 4 банківські дні
пройшло і ніякої інформації.
4 августа 2022, 12:47
Добрий день. Перекази справді проводяться майже одразу, і тут Ощадбанк нічим не відрізняється від інших банків. Максимальний термін проведення переказу — 3 робочі банківські дні. На момент написання вашого відгуку ще не минуло цих трьох днів.
Чи правильно ми зрозуміли, що овердрафт виник по причині того, що переказ на вашу картку таки надійшов, кошти ви зняли, але повне фінансове зарахування ще не відбулося? Напишіть, будь ласка, детальніше нам в особисті повідомлення.

Повелитель Солнцеликий
Повелитель Солнцеликий
4 августа 2022, 9:38
А це в них вже давно поширена практика!

Ощадбанк обробля или как работает оброблятор ощадбанка

Маленькі сумми «обробляються» швидше, а суми від 1000 грн можуть «оброблятьця» тижнями чи може навіть місяцями.

Таке неподобство я спостерігаю лише в ощадбанку, поясненям такої схеми може бути декілька — блокуючи кошти своїх клієнтів ощадбанк:
— прокручує їх під проценти, надаючи кредити, штучно створює позитивне сальдо, тощо;
— разом з тим сподівається на те, що отримувача розірве ракетою або він вмре від барановірусу чи старості, а кошти лашаться банку.

Вмене теж саме горе, 2 серпня вранці було 2 поповнення картки, то одне на невелику сумму обробилося за півгодини, а те що побільше залипло й досі п.ло обробляється. Завтра (4-й день піде) мабуть теж буду гнівний відгук писати.
Альона Веретільник
Альона Веретільник
8 августа 2022, 13:51
Моєму обурені немає межі! Ощад, ви що там подахуєли трошки? Якого біса мої власні кошти заблоковано, а на перерахунок тієї ж самої суми виданого кредит!!! Я вже мовчу про заблокування суми у євро, які ви розблокуєте «тільки якщо я з’явлюся фізично у банк». Дуже зручно, коли людина знаходиться закордоном. Негайно прийміть міри щоб люди могли користуватися своїми коштами. Мені ваш кредит не потрібен!