barat 20 апреля 2022, 14:34
Банк без будь якого попередження знизив кредитний ліміт по кредитній карті з 15000 до 2800, топ то до суми заборгованості. Ніколи не було несвоєчасного погашення, прострочьок тощо. Раніше банком було надано пільговим період до 31.05.2022, і я у будь якому випадку погасив би карту до цього часу. Але вважаю, що в такий важкий час зниження ліміту щонайменше недоречно.
20 апреля 2022, 14:42
Банк справді може прийняти рішення про зменшення кредитного ліміту. Дуже перепрошуємо, якщо спричинили незручності.
SVO2022 20 апреля 2022, 14:31
касир отказала принимать оплату картой коммунальных платежей. Из-за того что карта моего отца. А я его дочь не смогла оплатить ему коммуналку.
20 апреля 2022, 14:40
Наявність родинних зв'язків не надає права користуватись рахунком іншої особи. Лише власник рахунку може проводити операції з карткою.
Cutlass 20 апреля 2022, 13:22
Виявляється, розблокування кредитки, яку вони впарюють разом із зарплатною карткою, коштує 20 грн.
Маю звичку не потрібні картки блокувати в додатку.
Кредитку закинув дома, заблокував і забув.
Тут настав час перевірити, чи можу я не скористатись, і от розблокування платне.
Це просто жесть.
20 апреля 2022, 14:28
Важлива умова співпраці з будь-яким банком — тарифи. Рекомендуємо ознайомитися, щоб уникнути непорозуміння. Це можна зробити через чат-бот: https://www.oschadbank.ua/ua/chat

➡️Головне меню — Мої рахунки — Картка — Чотири останні цифри номеру картки — Тарифи
Cherry77 20 апреля 2022, 13:13
Отделение по адресу: Киев, пр-т Оболонский, 15
Доброго дня! З лютого місяця чоловік не може отримати нову картку Киянина (пенсійну), доступу до рахунку також немає!!!
Я розумію, що війна, але як жити сім'ї, якщо не має доступу до власних коштів!!! Абсурд!
20 апреля 2022, 14:26
Доброго дня. Отримати готівку, або перезамовити картку можна у відділенні. Список працюючих оновлюємо щодня: https://www.oschadbank.ua/aktualnij-rezim-roboti-viddilen-ta-bankomativ
KondrakovAndrey 20 апреля 2022, 11:31
заявка в приложении «єПідтримка» в «Дії» была подана 26 Марта этого же числа оформил цифровую карту Ощадбанк е-пидтримка досихпор средств нет
20 апреля 2022, 14:25
Доброго дня. Банк перераховує кошти одразу ж після фінансування.
GermanGrigory 20 апреля 2022, 0:13
Клієнт Ощадбанку з номером карти 4790 7299 3299 9428 шахрай. Створив акаунт в інстаграмі, де нібито продає взуття. Бере аванс 200 грн або повну оплату. А потім блокує.
У монобанку, якщо є така скарга, в телеграм-боті пишеш і кошти тобі повертають. Чому у Ощадбанку такого нема?
20 апреля 2022, 9:01
В подібних випадках банк надає необхідну інформацію правоохоронним органам для проведення розслідування. Заблокувати або скасувати операцію, яку було успішно підтверджено, відсутня можливість.
Vasyl1958 19 апреля 2022, 21:42
При введенні номер картки, приходить смс код, при введенні коду, пишить
«Перевірку не пройдено, невдала спроба підтвердження особи користувача "
Поможіть будь ласка
20 апреля 2022, 9:02
Доброго дня. Спробуйте, будь ласка, з'ясувати в служби підтримки порталу Дія щодо причин неуспішної авторизації.
Tatyana Melony 19 апреля 2022, 14:29
Доброго дня,
В моєї мами заблоковані перекази по картці пенсійной, можливості виїхати на вільну територію наразі не має, є прохання до вас. Зробить можливим перекази пенсії на благодійність для ЗСУ ї «повернись живим» (додаток ощад з черв’яком). Нехай ці кошти підуть на підтримку армії.
20 апреля 2022, 8:58
Доброго дня. Спробуйте, будь ласка, з'ясувати причину блокування за номером телефону 0800210800, можливо спрацювує обмеження, яке можна зняти. Якщо термін дії картки закінчився, на жаль, відсутня можливість провести будь-які операції дистанційно.
KlientB 19 апреля 2022, 8:52
Відділення у м.Чернівці пл. Центральна 8.
Разом з пенсійною відкрили кредитну картку, яка дійсна до 2023 р. Зателефонували з відділення та спитали чому не користуюсь, менеджер сказав, що картку можна закрита, якщо вона непотрібна, а для цього треба підійти у відділення😁. При візиті на відділення дали підписати документи, нібито для закриття. Документи підписала, нечитаючи, та пішла до дому. Колли ввечері зайшли в Ощад онліне, виявилось що картка активна, з неї списали кошти на погашення кредиту (жодних кредитів немає) і ці кошти будуть регулярно списуватись з картки. Обманують клієнтів, які через свій вік нерозбираються і це центральне відділення.
19 апреля 2022, 17:49
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Ситуацію перевіримо та надамо зворотний зв'язок.
Родион Кучеренко 18 апреля 2022, 12:07
Обратите внимание!
В дії статус писал что деньги начислили на протяжении 2 дней, потом поменялся на деньги будут зачислены на протяжении 10 дне, что это за грабеж ???
Примите меры.
18 апреля 2022, 12:30
Доброго дня. Наскільки нам відомо, термін зарахування коштів складає саме до 10 робочих днів. Зазначимо також, що банк відкриває та обслуговує рахунок для зарахування виплати, але фінансування ініціює Мінекономіки.
molchanov 18 апреля 2022, 11:34
17.04.2022 было на ОЛХ объявление об аренде дома. Договорились что приедут девушка с ребёнком и мамой. Попрос предоплату в размере 800грн. Номер его карты 5167490168597079. Предоплату перевёл. А дальше все по сценарию. Телефон не отвечает.
18 апреля 2022, 12:34
Доброго дня. Розслідування випадків шахрайства, а також розшук та затримання злодіїв знаходиться поза юрисдикцією банку. У випадку, якщо ви зіткнулися з шахрайством рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів для написання відповідної заяви. Банк, в свою чергу, надасть необхідну інформацію для проведення розслідування.
Katerina30 18 апреля 2022, 9:03
Вже 2 дні показує в дії, що гроші 6500 нараховані, а на рахунку їх не має, що це таке і коли вони прийдуть? Чи взагалі не прийдуть?
18 апреля 2022, 12:26
Доброго дня. Банк перераховує кошти одразу ж після фінансування, яке здійснюється Мінекономіки.
busya290909 18 апреля 2022, 7:11
Ощадбанк во время войны снял с карты все кредитные средства, хотя до этого 3 года все было нормально, все для людей! больше их услугами пользоваться не буду!
18 апреля 2022, 12:29
Доброго дня. Закриття кредитної лінії могло відбуватися і в довоєнний час. Системних та масових закриттів кредитних лімітів не проводилось.
maniyavel 18 апреля 2022, 6:48
Оформила пенсію по інвалідності та відкрила рахунок в ощадбанку. Картку не встигла отримати, т.я. почались бойові дії. Гроші прийшли на рахунок, але скористатись ними я не можу, тому що не активований рахунок. Але його можно активувати лише за наявності картки. На горячій лінії у банку відповіли що дистанційно питання не вирішується, потрібно звернутись у найблищий банк або отримати картку за місцем замовлення. Але я знахожусь за кордоном і наразі це неможливо. Я впевнена що у зв’язку з війною багато людей зіткнулись з такою проблемою. Я прошу щоб Ощадбанк, враховуючи ситуацію, вжив всі можливі заходи, щоб до людей доходили гроші, які їм зараз дуже необхідні.
18 апреля 2022, 12:41
Доброго дня. Якщо на рахунок надходять зарахування, отже він активний і кошти можна отримати в будь-якому відділенні. Дистанційно, за відсутності картки, кошти справді неможливо переказати.
l2x8 17 апреля 2022, 20:41
Жена попыталась снять квартиру в г. Мукачево. Связались с каким-то васей, перевели залог 300 грн (хотел изначально 600). При попытке снова связаться — телефон на постоянной переадресации. Вечером вася вышел на связь и подтвердил готовность утром показать квартиру. Утром (пришлось рано вставать, ехать на автобусе, …) телефон васи снова на переадресации. Проверьте что за движения по карте 5167490168597079 и примите меры, чтобы такие васи не обманывали простых людей.
18 апреля 2022, 12:35
zefnntv 17 апреля 2022, 17:45
Дія — кошти зараховано. В банку грошей не має.
Звернення до Дії. Дія — Державні послуги онлайн: Ми поділяємо ваші емоції. Проте у цьому процесі Дія виступає технічним адміністратором послуги, а всі виплати здійснює Ощадбанк за поданням Мінекономіки. Ми відображаємо той статус заявки, який надає нам Ощадбанк. Наразі ми разом з партнерами шукаємо шляхи вирішення ситуації, яка склалася.
18 апреля 2022, 12:38
Olga Yuschenko 17 апреля 2022, 16:04
не приходит пароль в сообщении. только «карту перевірено»
18 апреля 2022, 12:38
Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Дякуємо!
0751499633 17 апреля 2022, 15:59
Прийшло повідомлення про нарахування коштів. Текст: Виконано кошти зараховано. Кошти на картку не надійшли. В дію звертався. Написали, що кошти мали надійти на картку.
18 апреля 2022, 12:37
Доброго дня. Банк перераховує кошти одразу ж після фінансування, яке ініціює Мінекономіки.
OLEKSII Ivanovich Иванович 17 апреля 2022, 12:15
Отделение по адресу: Киев, Столичное шоссе, 90
У мене у Дії з’явилося повідомлення, що кошти 6500грн єПідтримки зараховано, але на карті Ощадбанку, що була оформлена для цього коштів немає. Служба підтримки Ощадбанку направляє до служби підтримки Дії. Куди були перераховані ці кошти? Як їх отримати?
17 апреля 2022, 12:38
Доброго дня. Банк перераховує кошти одразу ж після фінансування. Спробуйте, будь ласка, звернутися до служби підтримки порталу Дія для перевірки заявки.
yanaob 16 апреля 2022, 11:23
Подали заявление на получение поддержки (6500), в Діє пишется что деньги пришли, а на карте денег нет.Почему так?
17 апреля 2022, 12:38
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝