Наталія Ковальчук 5 мая 2022, 8:38
Мій чоловік у квітні місяці зняв з карти не всі гроші, залишив на картці 650гр. Учора на карту прийшла пенсія 8319гр. Банк написав загальну суму для використання 8784гр. Де ділись 186гр? За що зняв банк 186гр з картки?
5 мая 2022, 11:36
Доброго дня. Для перевірки ситуації зателефонуйте, будь ласка, до контакт-центру за номером телефону 0800210800. Оператор перевірить інформацію в системі та зорієнтує вас детально.

З повагою, команда Ощадбанку.
saenkoanastasia 4 мая 2022, 16:33
Претензия ни к банку. Просто чтоб люди кто гуглит карты знали о том что это мошенники. 5167 8031 0406 0327
Группа по продаже электорных сигарет в инстаграмме и телеге.
4 мая 2022, 18:36
Доброго дня! Якщо один із клієнтів Ощадбанку не виконав договірні зобов'язання (не відправив товар/не надав послуги) рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів. Банк, за запитом правоохоронних органів, надасть всю необхідну інформацію для проведення розслідування.
в условиях войны в Украине Ощадбанк, в отличие от остальных, продолжил свою стабильную работу, у людей была возможность снять наличные и получить пенсии, что было просто необходимо для выживания. Да, есть незначительные недочеты (невозможно изменить самостоятельно пин код карты), но есть надежда, что в дальнейшем это будет изменено и не нужно будет заказывать новую карту как только ты забываешь свой пин код. Даже в селах есть доступ к услугам Ощадбанка (к нам приезжает 2 раза в месяц из банка сотрудник и обслуживает население), не многие банки могут похвастаться таким обслуживанием да еще в условиях военных действий. СПАСИБО работникам Ощадбанка за то, что в таких трудных условиях они не бросают людей и стараются помочь буквально всем.
4 мая 2022, 18:39
Доброго дня!

Дуже вдячні вам за зворотний зв'язок та теплі слова💛

Картку можна не перезамовляти, якщо ви забули пін-код, а змінити через чат-бот: https://www.oschadbank.ua/ua/chat

Якщо будуть додаткові питання, звертайтесь, будь ласка. Будемо раді допомогти.
serj83 4 мая 2022, 14:07
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Добролюбова, 15
Я оформил карту 22 апреля в отделении Ощадбанка города Запорожья сотрудница сказала что карта будет выдана в течении 14 дней (а не по истечению) 14 дней, но карту не выдали не в течении не по истечению 14 дней, только после настоятельных звонков пришло смс сообщение что возможно карта будет доставлена через 8 дней, но это еще не факт. Внимание вопрос: Сколько можно прикрываться разными причинами (эпидемиями и войной)? и Когда вы наконец то начнете нормально работать?
4 мая 2022, 18:35
Доброго дня. На даний момент справді можуть існувати затримки з виготовленням карток. Ми стараємось зробити все можливе, щоб виправити ситуацію. Перепрошуємо за незручності. Ви можете зняти кошти в будь-якому відділенні банку без комісії. Також перевірити актуальний статус доставки картки можна через контакт-центр за номером телефону 0800210800.
zexeun711 4 мая 2022, 11:51
добрый день, я звонила на вашу горячую линию и попросила объяснить не понятные моменты, но когда мне стали объяснять на украинском, я попросила объяснить на русском и мне просто повесили трубку 2 оператора девушки и только 3 оператор мужчина все объяснил и все рассказал и был вежлив, а остальными оказались хамками. Поговорите с сотрудниками что нужно разговаривать вежливо с клиентами или вы их потеряете. Никому не нужен банк не знающий как обращаться с людьми.
4 мая 2022, 12:03
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, коли саме і з якого номеру мобільного телефонували? Перевіримо ситуацію. Можете написати нам в особисті повідомлення. Дякуємо 🌹
sasha2066 3 мая 2022, 22:38
Не зрозуміло для чого потрібен пункт оплати за комунальні в додатку ощад 24, якщо від нього не має ніякого толку.Просто жах. Як не вигадував, щоб оплатити комунальні, відповідь одна — платіж не пройшов.Один з усіх банків, якими користуюсь з «геморойним» сервісом.
4 мая 2022, 8:15
Доброго дня. Перевірити, чому не відбувається платіж можна через контакт-центр за номером телефону 0800210800. Оператор перевірить ситуацію та зорієнтує в подальших діях.
Максим Котов 3 мая 2022, 19:23
10.04.22 банкомат Ощадбанка забрал социальную карту Ощадбанка, в 14.04 на горячей линии сотрудица сообщила что нужно ждать автоматического сообщения от банка когда карта будет готова. 03.05.22 во время разговора в18.51 сотрудник Андрей в ответ на вопрос когда я смогу получить карту сообщил что я должен обращаться в отделение с запросом о новой карте, на вопрос «что мне для этого нужно ?» Информацию не предоставлял, на вопрос «нужно ли писать заявление ?» Повысив тон ответил что нужно обращаться в отделение, на вопрос «какие брать с собой документы ?» Ответил повысив голос. Сервис ужасный, работники неквалифицированные хамы. С тревогой жду общения с работниками отделения.
4 мая 2022, 8:20
Доброго дня. Дякуємо за зворотний зв'язок, перевіримо якість наданої консультації. Якщо виникнуть питання, можете писати нам в особисті повідомлення, або тут. Серед документів, необхідних для замовлення картки, все стандартно — паспорт та ідентифікаційний код.
SNezdolii 3 мая 2022, 15:13
03.05.2022 в м. Городище, Черкаської області — жахлива робота відділення, воно що є, що ні. 5-ти хвилинна проплата рахунку необхідного в роботі ФОП розтягнулась на 2-х годинне марне очікування- не працює відділення згідно розкладу!!! Якщо керівник не може організувати нормальне функціонування, для чого він??? Збирати черги? Витрачено даремно час, нерви і бензин на дорогу до іншого найближчого відділення. Очікую офіційної відповіді, хоча б на данний відгук, не через місяці, а оперативно + зміни в роботі на краще, і це не про примусове «вітаємо в ощадбанку», а реальної роботи в реальний час, а не прожитків салдепу
3 мая 2022, 19:57
Доброго дня. Хотіли б перевірити ситуацію детальніше. Написали вам в особистій повідомлення.
Khrys 3 мая 2022, 15:06
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Каменецкая, 46
Жахливе ставлення виших співробітників до клієнтів. Вперше в моєму житті на мене підвищила голос оператор вашого банку. 15 квітня я подала заявку на створення нової картки. Співробітник банку сказала шо карта буде готова до 10 днів (про довші строки карти пов‘язані зі військовим станом мови не було). Рівно через 10 днів, я пішла в банк, не отримавши повідомлення, подумала можливо технічна помилка і карта готова (в мене просто таке було) на що співробітник підвищеним тоном сказала: «- ви що не розумієте, має прийти повідомлення, типу карта в дорозі». Ну добре, подумала я про себе, знаючи, що з вашим банком завжди якійсь проблеми. Я би ніколи з вами і не зв‘язувалась, якби зарплата не приходила на ощадівську карту (ну впринципі як і більшість людей). Сьогодні вирішила зателефонувати на гарячу лінію і запитати, що за справи. Оператору пояснила, вона собі придумала, що я підняла на неї голос і давай мені у відповідь підвищеним тоном не кричати на неї. Каже мені: «- військовий стан, і т.д… Бачили би ви мій вираз обличчя на той момент. Вираз мого здивування був колосальний. Якшо вона подумала, що я на неї підняла голос, то хай вибачає. Про те, що через військові події, наявна затримка з картками, я навіть і близько не знала, да і хто мені сказав… Я вважаю, яка би людина була б на емоціях, робота оператора полягає у заспокоєнні і у вибаченні за незручності.
Не знаю прочитаєте, чи ні моє півідомлення, враховуючи ваше ставлення до клієнтів. Майте собі на увазі просто, якщо ви не переговорите з вашими співробітниками на рахунок нормального, адекватного ставлення, (я розумію, що люди приходять різні але, але…) то клієнтів у вас буде все меньше і меньше… я особисто зв‘язуватись з вами помимо заробітньої карти, немаю жодного бажання.
3 мая 2022, 19:50
Доброго дня. Картки зараз справді можуть випускатись із затримкою. Перепрошуємо за незручності.

Розмову перевіримо, щоб оцінити якість консультації. Дякуємо вам за зворотний зв'язок та ще раз перепрошуємо.

З повагою, команда Ощадбанку 🌹
SVIT1882 2 мая 2022, 22:23
Дайте, будь ласка, відповідь
3 мая 2022, 11:03
Доброго дня. Зателефонуйте, будь ласка, за номером телефону 0800210800. Оператор перевірить інформацію в системі і зорієнтує в ситуації.

З повагою 🌹
ruspatskan 2 мая 2022, 17:38
Виникла помилка під час ідентифікації за BankID.
Код помилки: 400. Опис помилки: У Вас не заповнені обов’язкові реквізити в картці клієнта. Просимо звернутися у відділення для проведення повторної ідентифікації: Місто відсутнє. ({«state«:»err»,«error«:»invalid_must_key»,«error_description«:»У Вас не заповнені обов’язкові реквізити в картці клієнта. Просимо звернутися у відділення для проведення повторної ідентифікації: Місто відсутнє.»,«memberId«:»0003212901»}). Зверніться до Вашого банку

Знаходжуся за кордоном
3 мая 2022, 11:02
Доброго дня. Написали в особисті повідомлення для уточнення.
Иван Голубин 2 мая 2022, 14:48
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 19
Помогите пожалуйста. Мне заблокировали учётную запись не понятно почему. Я хотел забросить денег сестре. И теперь чтобы разблокировать мне нужно обратиться в отделение. Но у меня нет такой возможности. Я не могу сбросить денег семье.
3 мая 2022, 11:01
Доброго дня. Обліковий запис не може бути в заблоковано без причин. Перевірити ситуацію можна через контакт-центр за номером телефону 0800210800. Якщо вам повідомлять про необхідність звернення до відділення, просимо звернутись за першої можливості. Дякуємо 🌹
svitlanaparh 1 мая 2022, 11:28
ПРОБЛЕМА НЕ РЕШЕНА!
Що описать більш детально?
При регистрации в приложении ощад 24 не приходят смс с одноразовым паролем. Не могу установить приложение на моб телефон, а также на комп. Чтоби после установить приложения Дія. Из-за чего пенсионер вовремя не зарегистрировался как ВПО и не получит деньги.

Прошу решить проблему с которой к Вам обращаемость уже не первый раз!!!
2 мая 2022, 10:07
Доброго дня. Ситуацію перевіряємо. Найближчим часом надамо вам зворотний зв'язок.
lkote 1 мая 2022, 8:35
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Добролюбова, 15
Подали с женой заявки в приложении Дія в марте месяце. Сделали карты в Ощадбанке. Денег нет. Сегодня 1 мая. В приложении Дія ни ответа ни привета, что заявка была принята. Кнопка заблокирована у обоих. Налоги платили.
2 мая 2022, 10:09
Банк перераховує кошти одразу ж після фінансування. Зверніться, будь ласка, до служби підтримки порталу Дія, аби уточнити, чому заявка не була прийнята.
svitlanaparh 30 апреля 2022, 22:08
Таж ситуація.

Прошу вирішить як найшвидше.
30/04/2022

**Недобрый вечер! Кто-нибудь может объяснить, что происходит? При регистрации в приложении ощад 24 не приходят смс с одноразовым паролем. Только сообщение, что карточка успешно проверена! Мы за вас рады! В каком веке живете? В 2017 читала отзывы с той же темой, ничего не поменялось. В банке сказали обратиться в горячую линию, чтоб аннулировали аккаунт. Позвонила… приложение переустановила… ничего не поменялось!!! Вы для людей работаете? Зарплату работникам предприятия вынудили перевести в Ощадбанк, а дальше что с вами делать???
2 мая 2022, 10:06
Gpck 30 апреля 2022, 16:59
Получили сообщение, что с карточки киевлянина снята комиссия — 100 грн. С какого дива? Карточка у мамы несколько лет уже. Используется для нечастых поездок в поликлинику (она плохо ходит и не может ездить куда-либо даже если это нужно). На карточке было 140 грн, которые там давно лежат. Позвонили на горячую линию ощадбанка. Там подтвердили списание и сказали, что это ежемесячная комиссия за то, что мама не пользуется картой. И теперь каждый месяц с неё будут снимать деньги (100 грн) за неактивною карту. А она, простите, её оформила для бесплатного проезда в коммунальном транспорте, а не как банковскую карту. И при оформлении никаких условий оплаты за карту и комиссии не было. Ощадбанк на ходу поменял правила и решил, что карта киевлянина дословно от оператора колл центра — это банковская карта. А Кличко, который пиарил её как «проездной» в курсе? Моя мама не будет пользоваться этой ненужной ей услугой — банковской. Только проездом. Как ей, пенсионеру еле ходячему быть? Ну, не нужна ей услуга банковской карты! А альтернативы бесплатного положенного проезда получается нет! Или же она Обязана! каждый месяц переводить (платно — комиссия) деньги с другой карты на эту (на фиг ей не нужную) или пополнять счёт в банкомате для того, чтобы ощадбанк не снимал (воровал! мы это так называем) у пенсионерки деньги ежемесячно в размере 100 грн. Или! ещё хуже — у неё нет уже очередных денег на карточке сотки и ей заблокируют карту киевлянина то есть проезд в коммунальной транспорте! Люди вы что? Что с головой у ощадбанка? Мы вас не выбирали, вас нам навязало государство. Перестаньте обворовывать пенсионеров комиссиями и поборами. Позорище.
1 мая 2022, 14:03
Ощадбанк не займається випуском проїзних квитків. Так, на діючу банківську картку справді є можливість записати проїзний. Банк надає таку можливість і випускає картки зі спеціальним чипом для цього. А от щодо оформлення проїзного квитка без відкриття банківської Картки Киянина — варто звернутися до КМДА.

Тарифи — важлива складова співпраці з будь-яким банком. Тому рекомендуємо ознайомитися із тарифами, для уникнення непорозумінь: https://www.oschadbank.ua/cards-taryf

Зняття комісії за обслуговування неактивного рахунку відбувається, якщо протягом року не проводилось жодної операції. Для того, щоб уникнути зняття комісії, достатньо один раз в рік провести будь-яку операцію розрахунку, поповнення чи зняття.
Александр Яковлевич 30 апреля 2022, 16:41
Доброго дня!
Для чего банк даёт контактный адрес электронной почты для обращений, если отправленные обращения банком не рассматриваются.

Так отправил 22.05.2022 г. 1:49 PM по электронной почте на contact-centre@oschadbank.ua сообщение о технической ошибке в программах банка по электронной почте на contact-centre@oschadbank.ua.
Повторил это сообщение 24.05.2022, 25.04.2022, 27.05.2022.
Никакой реакции вообще.
Так работает Ощадбанк.
1 мая 2022, 13:54
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення адресу електронної пошти, з якої відправляли лист, а також ваше ПІБ та номер телефону. Ситуацію перевіряємо детальніше.
6722 30 апреля 2022, 10:16
5167 8031 1860 3369 — номер картки шахраїв. Очікували доставку товарів, зателефонували, представили водієм, сказали скинути рівно ту суму, на яку домовлялись із підприємством. Потім телефонували, вимагали вже не 600, а 1600 грн. Не ведіться, будьте обережні, телефонували з номеру 093 540 67 80. Йде війна, гинуть люди, але досі є ті, хто наживляється в такий час в такий нечесний спосіб.
30 апреля 2022, 12:01
Доброго дня. За можливості, просимо звернутись до правоохоронних органів із заявою про вчинення шахрайства.
OlegKyiv2022 28 апреля 2022, 14:54
Отделение по адресу: Киев, ул. Маршала Тимошенко, 12
Не первый раз обращаюсь в это отделение за помощью. Всегда через онлайн запись. Иду без очереди. Каждый раз, видимо везет, попадаю к нормальному специалисту. Сегодня полностью решил вопросы по карточке отца.
Знаю, что много нехороших отзывов.
Но! Со стороны наблюдаю одну и ту же картину — вот у меня тут проблема, но документы я не взял (забыл, не знаю где и т. д.) и делайте что-нибудь. Сколько раз приходил (имея все необходимые документы), вопрос решался в течении получаса.
И пожелание — сделайте на сайте запись к менеджерам. Это очень удобно, но отсутствует. Приходится записываться через старую версию сайта.
28 апреля 2022, 15:48
Доброго дня. Дуже вдячні за ваш відгук та пропозиції 💛
Shahvik 28 апреля 2022, 12:56
На сьогодні 28.04.22 лежить зарплата на рахунку за 2 місяці, в мене 2 неповнолітніх дітей!!! вдумайтесь 2 місяці!!! Я з села Херсонської області, зарплатний рахунок відкритий у Миколаєві!!! Карта не доїхала чи доїхала не відомо!!! Відділення банку зачинені, в касі не отримати кошти! Виїхати не має як, чому один і той же банк, а Рахунків не видно в додатку, не переказати не зняти гроші! Зробіть в додатку, щоб можливо було бачити всі рахунки не залежно від філії та міста де відкритий був рахунок!
Чи це знущання якесь??? Чим годувати дітей, мы в окупації 2 місяці, Відділення не працювали!!! І не працюють, Дайте відповідь, якусь, без Зверніться до відділення у нас вони не Працюють
28 апреля 2022, 13:23
Без картки провести операції дистанційно неможливо. Саме тому необхідно отримати та активувати картку, щоб операції стали доступними.

На даний момент в межах одного особистого кабінету в Ощад 24/7 відображаються рахунки, що відкриті в одній області. Для рахунків іншої області необхідно створити окремий логін та пароль, або клонувати програму, якщо це дозволяє ваш смартфон. Перепрошуємо за можливі незручності.
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝