Сергей Кущ 5 июня 2022, 4:08
Згідно із заявою Мінсоцполітики від 1 червня, «Мінсоцполітики всі реєстри внутрішньо переміщених осіб для виплати допомоги на проживання, сформовані державним підприємством „Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики“, які надійшли по 30.05.2022, профінансовано в повному обсязі з подальшим спрямуванням коштів на рахунки одержувачів, відкриті в установах банків». Така заява висить на офіційному сайті Мінсоцполітики вже п’яту добу. В мене є довідка від цього обчислювального центру, що саме я знаходжусь в такому реєстрі. І моя дружина, до речі, також. Ще й рахунки наші, на які ми просили перераховувати нам допомогу, також відкриті саме в Ощадбанку, а не в якихось там «установах банків». Але грошей немає. Виходить, вже п’яту добу банк не зараховує нам гроші, які отримав з бюджету для виплат на нашу користь. П’ять діб бюджетні гроші йдуть з Ощадбанку в Ощадбанк. І щось мені підказує, що й не дійдуть взагалі ніколи, бо переселенці, які поневіряються по чужим містам, часто-густо є безправними істотами, яких образити може кожен, а тут ще й уряд гроші виділяє виключно Ощадбанку для ВПО без належного контролю. Ну як тут не спокуситись… Питання в мене: А чи своєчасно виплачує Ощадбанк премії керівництву Ощадбанку за ввічливість, швидкість переказів та безкорисливу компетентність?
6 июня 2022, 11:29
Доброго дня. Кошти зараховуються одразу ж після фінансування, банк не затримує виплати.
ALIGARH777 4 июня 2022, 17:48
Банк дуже поганий. Сервіс нікчемний. Якщо в окупованій території онлайн не вирішуе, зверніться в банк, а якщо до банку добраться через орків то це ваші проблеми. Пишіть заяву в банку. Та якщо і потрапив до банку і написав, будуть розглядати рік, а потім скажуть чи переписати чи війна скінченна і допобачення. Усе тільки для народу, забрати відібрати і поділити між собою, а Вы народ як хочете так і … Ось такий цей банк. І це я тільки вкратці розповів.
6 июня 2022, 11:18
Доброго дня. Деякі питання можливо вирішити справді саме у відділенні банку,
особливо якщо вони стосуються безпеки. Будемо вдячні за деталі — на розгляд якої заяви ви очікували вподовж року. Наперед дякуємо.
Lena909 4 июня 2022, 14:29
Мой отзыв касается не конкретного отделения банка, а его политики в отношении клиентов. Так случилось, что в связи с войной я оказалась временной переселенкой и безработной. В центре занятости мне сказали, что осуществлять выплаты могут только через данный банк (хотя в двух других у меня уже есть карты для выплат). Пошла в отделение банка. Это было 2 мая. Попросила открыть счёт и оформить карту. Там меня предупредили, что срок оформления 3−4 недели. Но раз выбора не было, решила подождать. После трёх недель начала беспокоиться. Дозвониться на горячую линию проблематично. Единственный вариант это оставить телефон и ждать когда тебе перезвонят. Всего я звонила туда 4 раза. Первые три мне ответили что все в работе и мне ничем не могут помочь. И только вчера, спустя месяц и один день мне ответили, что 31 мая карту передали для персонализации (т.е. запустили в работу спустя 29 дней после оформления). Когда будет готова, естественно не знают. Сослались на военное время и тяжёлое положение. А разве не из-за тяжелого положения человек заказывает карту для социальных выплат? Сразу видно, что банк государственный, клиентом не дорожат. На мой вопрос о том, можно ли переслать карту в другое отделение, потому что я хочу вернутся в Харьков, мне ответили: нет, нужно заказывать перевыпуск и ждать ещё месяц. Получается переселенцы у нас никому не нужны и мы заложники ситуации? Средства на съем жилья мне кто-нибудь дал. Сотрудники банка пробовали жить в чужом городе без денег, жилья и работы. К слову о военном положении, моя подруга в Полтаве за месяц получила загранпаспорта на всю семью. Получается паспорта делать успевают, а карты нет? Считаю это человеческий фактор работников банка. Банк не рекомендую. После окончания выплат продолжать пользоваться его услугами не планирую.
6 июня 2022, 11:14
Доброго дня.

Просимо вибачення за незручності, з виготовленням карток справді існують затримки. Докладаємо усіх зусиль, або якомога швидше вирішити це питання.

Персоналізація — один із етапів виготовлення картки і це не означає, що картку лише почали виготовляти. Не зовсім доцільно порівнювати виготовлення картки з паспортом, оскільки ситуація напряму залежить від розташувань потужностей виробництва і логістики.

У Харкові ви можете отримати кошти з рахунку, що відкритий в іншій області, та відкрити там новий рахунок з карткою і передати нові реквізити до організації, що проводить виплати. Поки картка виготовляється, зняти готівку можна в будь-якому відділенні банку з паспортом та вашим фінансовим номером телефону.
Ірина Дахновська 4 июня 2022, 11:57
Доброго ранку, в мене така ситуація. Знайомий зробив переказ SWIFT ще 10 травня, сьогодні вже 4 липня грошей не має. Спочатку мені в банку казали що цього переказу не має зовсім і його не можуть знайти. Після моїх мільйонів дзвінків у банк, мій переказ знайшли але його заблокував центральній АЦ. І треба чикати, коли вони його розблокують. А коли розблокують не відомо! І що вони нічого не можуть зробити… на моє запитання, на якій підставі заблокували переказ вони лиш розводят руками. Питаю у працівників банку куди мені звернутися і що робити в цій ситуації вони не знають. Говорят лиж чекайте!!! У мене 4 дітей, на даний момент не працюю ці кошти потрібні були для того щоб заплатити за оренду будинку та харчі. Через 5 днів мені знов потрібно платити, а грошей немає!!! Ощад Банк користуются моїми коштами, а мені що хоч той роби!
6 июня 2022, 11:01
Доброго дня. Ситуацію перевіряємо. Найближчим часом надамо вам зворотний зв'язок.
Alexey2319 4 июня 2022, 10:37
Добрый день. Вчера перевел срадства с фоп счета, на корпаративный. С Фопа сняло, и на этом всё. Квитанция пришла мол банком обработано, всё окей. Но по факту на обох счетах по 0. Звонил на гарячую линию, пожилали терпения, и ждать двое суток. Такой вариант вообще не подходит, средства нужны были два часа назад. На гарячей линии говорят что ни чем помочь не могут. Менеджер выходной, тех отдел выходной.Что делать? Очень разочерован в данной ситуации. Бред какойто, не могу вообще ничего не узнать. Счет буду закрывать 100% в этом банке. Что сейчас делать вообще не знаю
6 июня 2022, 10:25
Доброго дня. Кошти перераховуються в термін до трьох робочих днів. Як правило, переказ відбувається значно швидше.
ProNat 3 июня 2022, 19:25
Шановні, всі, хто надумає відправити, не доведи Господи, SWIFT переказ із-за кордону на картку Ощадбанку, схаменіться! Тікайте від цієї думки і заблокуйте її назавжди!
19 травня нам розрахункове бюро Польщі (www.slaskie.kas.gov.pl) відправило переказ на картку банку, платіж SWIFT. Відправляли одночасно моїм колегам з різних міст та інших банків. ВСІ отримали ще до 25.05. На сьогодні вже 03.06 НМ ВИПЛАТА ДОСІ НЕ НАДІЙШЛА! Просто НЕМА СЛІВ, ШОК, РОЗЧАРУВАННЯ, НІЯКОГО СЕРВІСУ! Писали на контакт центр банку, ЖОДНОЇ ВІДПОВІДІ!
Просто НІКОЛИ НЕ ПОВТОРЮЙТЕ НАШОЇ ПОМИЛКИ! БУДЕТЕ І БЕЗ ГРОШЕЙ І З ЗІПСОВАНИМИ НЕРВАМИ! ВТРАТИТЕ ЧАС!
4 июня 2022, 8:34
Доброго дня. Щоб перевірити наявність переказу, найкраще зв'язатись безпосередньо з оператором. Із-за кордону це можна зробити за номером телефону (044) 247-84-18 (за тарифами оператора), або безкоштовно через сайт банку: https://www.oschadbank.ua/ (обрати значок повідомлення, потім — слухавки).

Термін переказу залежить не лише від банку-отримувача, він відбувається за участі кореспондентських рахунків декількох банків. Як тільки переказ надійде, він буде відображатися на балансі рахунку.
Полезный комментарий
ProNat 23 июня 2022, 20:34
23.06 кошти нарешті отримали. Дякувати Богу, знайшлася адекватна людина, не знаю, ким вона працює в банку, звати Оксана, зателефонувала сама. Вона вияснила рух коштів, чому зависли і де та допомогла оперативно вирішити питання, на скільки це було можливо!
Особисто їй ЩИРО ДЯКУЄМО!
KBarbi 3 июня 2022, 16:01
Больше месяца я не могу получить выплаты ВПО. Дия и Минсоцполитики отправляют в Ощадбанк, поскольку перечисления идут именно через них. У меня один вопрос: мне надо открыть счёт у вас, чтобы получить эти деньги? Так давайте открою! Мне нужны деньги, иначе бы я не подавала заявку!
4 июня 2022, 8:28
Доброго дня. Потрібно уточнити, яким чином вам здійснюють виплату. Якщо готівковим переказом, його можна отримати у відділенні банку — тоді має бути номер переказу. Якщо на картковий рахунок, його потрібно відкрити у відділенні банку та надати реквізити до організації, що проводить виплату.
olegdonn 1 июня 2022, 13:31
Ощадбанк позиціонує себе як сучасний банк 21 століття… В мене лише одне запитання тут к Ощадбанку, так как мені треба іноді здіюснувати операції через Ощад24 в зоні, де нема мобільного зв’язку, де иноді голосно стріляють та кудись поїхати я не взмозі. Питання к банку: чи проводяться банком роботи по віддаленої фотоверифікації кліентов та інше, щоб замінити отримання смс-підтвердження на телефон людям під час війни у районах без мобільного зв’язку при здійсненні операцій у додатку Ощад24 та скільки треба чекати «покращення» мобільного додатку?
1 июня 2022, 15:18
Доброго дня. Для реєстрації в Ощад 24/7 необхідне підтвердження через фінансовий номер телефону і змінити цей параметр можливість відсутня, це обов'язковий параметр безпеки.
0st0r0zhn0 31 мая 2022, 15:17
Потеряла телефон с номером прикрепленным к ощаду или может украли. Надо зайти в Дию по айди банкингу, и не могу теперь. Позвонила в банк, обьяснила ситуацию. Сказали даже в банкомате не изменить номер, надо ехать в Украину в отделение писать заяву. Такой вот банк. Если я приеду в Украину, то менять буду не номер телефона, а банк на другой, чтобы можно было в Дию зайти нормально за документами.
31 мая 2022, 17:20
Доброго дня. Змінити втрачений фінансовий номер телефону справді можна саме у відділенні банку. Якщо у вас немає можливості звернутися, це може зробити також довірена особа.
Сергей К 30 мая 2022, 19:43
Отделение по адресу: Сумы, ул. Воскресенская, 10
Прочитав последние отзывы, я не нашёл ответ на мучавший нас вопрос.
Моя жена имела валютный депозит в банке. Он закончился месяц назад и упал на валютную карту. Жена выехала заграницу, но мысли постоянно о деньгах. Сейчас трудно прожить на одну только помощь.
Скажите, пожалуйста. Если жена специально вернется в Украину, чтобы получить свой депозит, то его ей отдадут?
В какой валюте — доллар США, как она вносила на счет? Или не стоит ехать и валюту не отдадут с ее валютной карты?
31 мая 2022, 12:08
Доброго дня. Якщо вклад було перераховано на картку, власник рахунку може ним розпоряджатися. Наприклад, можна переказати кошти з валютного рахунку на гривневий, тим самим здійснивши продаж валюти.

Стосовно зняття готівки — доллари на даний момент можуть видати в межах наявної готівки в касі банку.

Можна зателефонувати до відділення та уточнити наявність готівки, контактні номери є на сайті: https://www.oschadbank.ua/aktualnij-rezim-roboti-viddilen-ta-bankomativ
Минфин
Ответ администратора
31 мая 2022, 19:35
Отзыв не засчитан (на 31.05.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка / данной компании.
Denis111111 30 мая 2022, 11:45
Мошенник 4790 7299 3685 6996 на ОЛХ продавал самокат, вежливо просит за наложку предоплату за доставку НП, потом удаляет аккаунт и откл.телефон. Будьте внимательнее, не попадайтесь на мошенников! т.095−107−00−87
30 мая 2022, 11:54
Доброго дня! Якщо один із клієнтів Ощадбанку не виконав договірні зобов'язання (не відправив товар/не надав послуги) необхідно звернутись із заявою до правоохоронних органів. Банк, за запитом правоохоронних органів, надасть всю необхідну інформацію для проведення розслідування.
olegdonn 29 мая 2022, 14:33
Доброго дня! Якщо ви позиціонуєте себе як сучасний банк, то нарешті вже вирішуйте, будь ласка, у такий складний час для людей та країни проблему з смс там, де нема мобільного зв’язку!
Я вже все зробив , — і код доступу, і відбиток пальця, але навіть відкрити звичайну картку не можу, бо підтвердження ТАКОЇ операції теж потребує смс підтвердження операції у зонах відсутності мобільного зв’язку! Чи зробіть, наприклад, щоб опція «підтвердження операцій» була можлива через одноразовий пароль у Ощад24 чи там введення пин-коду діючої картки чи ще там щось. Дуже сподіваюсь на позитивне вирішення банком цього питання для багатьох людей!
30 мая 2022, 11:52
Доброго дня.

В старому додатку операції можна підтверджувати за допомогою touch/face ID. Це стосується всіх операцій, в тому числі відкриття картки.

Потрібно в налаштуваннях увімкнути тумблер навпроти пунктів «Використовувати Touch/Face ID» i «Підтверджувати операції».

Якщо раніше ці тумблери активовано не було, то при зміні налаштувань додаток запитає одне смс-повідомлення. Це обов'язковий захід безпеки. Після введення паролю з смс в подальшому всі операції можна буде підтверджувати виключно за допомогою touch/face ID.

В новому додатку одразу при реєстрації можна налаштувати код доступу (тут він дозволяє не лише виконувати вхід, а й підтверджувати операції). Сама реєстрація в додатку здійснюється через підтвердження через фінансовий номер телефону.
Посилання на новий додаток: https://www.oschadbank.ua/mob-oschad
TatianaD 28 мая 2022, 19:35
У моего отца пенсионная карточка Ощадбанка. Осенью отец заболел и попал в больницу, случился инсульт. На данный момент находится в реабилитационном центре и до сих пор не восстановлен, чтобы самостоятельно передвигаться.
Я оплачиваю его дорогостоящее лечение и рассчитывала на то, что можно часть суммы оплачивать его пенсией.
Несколько дней назад его карту заблокировали. Девушка из колцентра Ощадбанка не дала вразумительный ответ, как нам поступить. Звонили вместе с отцом с его телефона, который определяется, как его номер.

Вопрос в следующем — как восстановить пенсионную карту отца, который ограничен в передвижениях для того, чтобы он получал свои законные деньги?
30 мая 2022, 11:22
Доброго дня. У випадку, коли власник рахунку не може звернутися до відділення особисто, вирішити питання або зняти кошти можна довірена особа. В довіреності необхідно чітко вказати повноваження, які надаються довіреній особі.

Для уникнення непорозумінь рекомендуємо все ж уточнити причину блокування картки. Пишемо вам в приватні повідомлення для уточнення.
Mariia1937 28 мая 2022, 12:19
Я, Дехтярук Марія Михайлівна, є внутрішньо переміщеною особою. Також я є отримувачем пенсії на картку Ощадбанку (ЕПП). Зараз я знаходжусь у смт Станиця Луганська. Мені 85років, стан здоров’я не дозволив мені виїхати після агресії росії проти України 24.02.22року, тобто я зараз в окупації.
Нещодавно я не змогла скористатись своїми коштами, тому що у моєму особистому кабінеті системи Ощад24/7 картка з терміном дії до 03/22 має статус картки, термін дії якої закінчився та знаходиться у розділі «старі картки», тобто вона не є діючою. Також в особовому кабінеті є неактивна нова картка, яка має статус «картка, що випускається, очікуйте на смс». До речі, цей статус вона має з початку лютого.
Я була впевнена, що моя картка з терміном дії до 03/22 діюча, тому що на сайті Ощадбанку є повідомлення від 02.03.2022 року, яке свідчить наступне: «До 1 серпня 2022 року продовжено дію карток, термін дії яких завершується в січні — липні 2022 року. Активована можливість здійснення розрахунків усіма картками, дія яких завершилася, до 30 червня 2022 року.» Також 14.03.2022 року у мій особистий кабінет системи Ощад24/7 надійшло повідомлення, де є таке: «Ощад продовжив дію карток, термін дії яких завершився, до 1 серпня 2022 року. Продовження терміну дії карток відбувається в автоматичному режимі, для їх пролонгації клієнтам не потрібно звертатися до банку.» Інформації щодо карток, термін дії яких завершується в січні — липні 2022 року і які не підпадають під пролонгацію до 1 серпня 2022 року на сайті Ощадбанку я не знайшла.
23.05.2022 року я звернулась до Ощаду з проханням продовжити дію картки з терміном дії до 03/22 або активувати нову неактивну картку, що світиться сірим кольором.
26.05.2022 року з величезними труднощами я зателефонувала до гарячої лінії Ощадбанку, але дівчина-оператор мені повідомила, що моя картка з терміном дії до 03/22 закрита і пролонгація карток переселенців неможлива (без назви причин), а нову картку треба отримати особисто у відділенні Ощадбанку, що не відповідає реаліям часу. Також оператор відмовилась активувати нову картку, щоб я могла здійснювать безготівкові операції.
27.05.2022 року на email прийшла відповідь від Ощада (від Чернюка Романа Юрійовича) на моє звернення від 23.05.2022 року, в якому сказано, що для отримання консультації необхідно звернутись на гарячу лінію банку. Коло замкнулося.
Допоможіть, будь ласка, розібратись у цій неприємній для мене ситуації. Для мене життєво важливо користатись своєю пенсією.
30 мая 2022, 11:05
Доброго дня, Марія Михайлівна. Стосовно карток ВПО, щодо припинення 31 березня дії карток, які було продовжено у зв'язку з карантином, банк повідомляв раніше:

Відповідно всі картки ВПО, які продовжувались включно до 31 березня, закрито.

Картки ВПО, які закінчуються починаючи з першого квітня, продовжуються до першого серпня автоматично.
Shvedto 27 мая 2022, 17:42
Худшего банка и быть не может!
Ещё в 20 числах февраля открыла зарплатный счёт в этом горе-банке на свою голову, до сих пор зарплату не могу получить.
В связи с военным положением, пластиковую карту не успели мне выслать, зарплата начислялась на счёт.
В банке имею два счета: социальный и зарплатный. Отделения банка по нашей области (Херсонской) все закрыты, область в оккупации. Прийти получить новую карту, снять деньги или написать какое-либо заявление некуда, никто не работает. Выехать из области в другой город нет возможности — не выпускают. Остаётся только горячая линия.
После обращения на горячую линию с просьбой, чтобы мои зачисленные средства перевели с зарплатного счета на социальный — ответ был удивительный — это не возможно, вам нужно активировать пластиковую карту в банкомате и установить пин-код.
Вопрос: КАК?
С марта месяца бьюсь головой об стену, чтобы получить свои собственные деньги.
В службе поддержке получаю ответы: как только вы сможете выехать на подконтрольную территорию, деньги вам выдадут.
Что ж за обслуживание такое? Сейчас трудное положение в стране, в нашем оккупированном городе, нас не выпускают, а вы ещё и навстречу своим клиентам пойти не можете?
Вам наверное есть что кушать, вы наверное получаете свою регулярную зарплату, детей у вас наверное маленьких нет и вообще, у вас по ходу и войны за окном нет? Как так можно?
29 мая 2022, 10:58
Через контакт-центр відсутня можливість зробити переказ, контакт-центр надає консультаційні послуги, але не проводить фінансові операції. В даному випадку кошти можна отримати саме у відділенні банку, як і нову картку. Будемо раді бачити вас, як тільки з'явиться можливість звернутися.

Відділення банку зараз працюють там, де це можливо за поточних умов. Дуже сподіваємося, що ситуація найближчим часом дозволить відкрити всі відділення.

Список працюючих відділень оновлюємо щоранку: https://www.oschadbank.ua/aktualnij-rezim-roboti-viddilen-ta-bankomativ
Минфин
Ответ администратора
30 мая 2022, 20:15
Отзыв не засчитан (на 30.05.2022).
Добрый день.По наследству мне перешёл депозитный вклад от отца. Нотариус подал запрос о счетах, и этот ответ шел 7месяцев!!! За это время началась война. Как только я оформила свидетельство о праве, и в тот же день подошла в отделение, с просьбой закрыть как можно скорее, потому как я уезжаю из страны, мне ОТКАЗАЛИ! Никакие человеческие объяснения барышня в банке не слышала, только смеялась мне в лицо. Я хочу закрыть депозитный вклад и УЕХАТЬ, в связи с войной!!! Я не могу ждать месяц!!!
28 мая 2022, 17:59
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ПІБ власника рахунку та ІПН. Ситуацію перевіримо детальніше та надамо вам зворотний зв'язок.
СЕРГЕЙ харьков 27 мая 2022, 9:12
не хотят решать вопрос …и отвечают стандартными зайвку приняли ждите ответ!!!

люди бегите с банков …
27 мая 2022, 13:36
На жаль, не знайшли ваше звернення до Ощадбанку. Продублюйте, будь ласка.
Анатолий Москалец 27 мая 2022, 1:53
Я нахожусь за границей и имел неосторожность перевести со своей карты МоноБанка на свою же карту Ощадбанка деньги в сумме 26200 грн. Захожу в приложение, смотрю, а эта сумма заблокирована!!! Пытаюсь понять в чём дело в течение целого дня, ответа так и не нашёл. Связаться естественно с живым оператором не по телефону, не онлайн не реально! Самое интересное деньги зашли, но платёж заблокирован и «обрабатывается» якобы, уже целый день. За 2 минуты связался с оператором МоноБанка и мне объяснили, что отменить перевод уже не возможно, так как Ощадбанку поступили деньги… И вот они просто заморожены деньги, мои заработанные деньги за которые я платил налоги… Какой период времени это будет происходить, за день я информации не получил. Нашёл вариант отправить по электронной почте вопрос, пришёл ответ что якобы такие варианты вопроса ответ не обязателен… Ну что это??? В предидущем отзыве я прочитал как можно связаться через сайт Ощадбанка, чтоб не платить за роуминг сумашедшие деньги просто так, так как всё равно результата дозвона нет, перешёл по ссылке, указаной сотрудником Ощадбанка, лазил там два часа, так и не понял каким образом это возможно!!! Самое страшное что я рассчитывал на эти деньги и что теперь делать не знаю! Ну как так, это мои деньги, почему не отклонили перевод как другие банки делают когда перевышен лимит или по какой-то другой причине??? То есть я нуждаюсь в своих же деньгах, а банк добровольно пользуется моими средствами, без каких либо объяснений и неопределённый срок времени!!!
27 мая 2022, 13:34
Доброго дня. Термін міжбанківського переказу регламентовано законодавством і може тривати до трьох робочих днів. Як правило, переказ відбувається швидше.
00695500 26 мая 2022, 20:01
24.05.2022 з моєї картки ПУМБ було списано кошти на користь власника картки 5167 8032 5251 5197 Анастасія У. системою easy pay без мого дозволу. В наслідку шахрайських дій з боку цієї особи, списано кошти в розмірі 10036.32 грн. Прошу посприяти в блокуванні рахунків клієнта Вашого банку та допомогти у розслідуванні.
OschadbankUA 27 мая 2022, 13:31
Доброго дня. В першу чергу потрібно звернутися до банку, що видав картку, щоб вжити заходів безпеки. Якщо проведення цієї операції ви не підтверджували, необхідно буде заблокувати картку або встановити обмеження.

Проведення розслідування щодо шахрайства знаходиться в компетенції правоохоронних органів. Просимо вас звернутися із заявою. Банк, в свою чергу, готовий надати за їх запитом всю необхідну інформацію.
Аксельр Игорь 26 мая 2022, 15:36
Выехал за границу, попытался оплатить покупку в магазине картой, но не тут то было.Позвонил в банк, поговорить с оператором удалось с третьей попытки отмазка была простая я не вижу ваш номер телефона, звоните оператору как ни старанно, но водафон увидел номер с першого заонка, правда росмеялись и сказали сто я не первый, это чудит Ощад. Оператор ощада объяснила, что у меня пенсионная карта переселенца и за рубежом она не работает.На вопрос могу ли я сделать перевод на свою карту в Привате, ответила утвердительно, я у нее переспросил: платить на ибан и получил утвердительный ответ. И снова начались мытарства, только теперь с переводом.Деньги с ощада не отправляются и снова звонки в банк и ни кого не волнует, что это роуминг.В общем с шестого заонка выяснлось, что платить нужно с карты на карту, а ибан платежи запрещены, но и это не дало результата, при отправлении упорно выскакивал надпись превышен лимит. Оказалось, что ограничение лимита действует на всех клиентов банка.в общем бред сивой кобылы.Деньги я все-таки перевел, но роуминг сожрал больше чем пенсия.Таких некомпетентных консультантов, наверное нет ни в одном банке Украины, Я и раньше знал, что Ощадбанк это болото, а теперь убедился, что это не банк, это дно.Хотелось бы посмотреть в глаза председателя правления этого заведения, если бы его родители оказались за границей в такой же ситуации.
26 мая 2022, 16:48
Доброго дня. Для дзвінків із-за кордону рекомендуємо використовувати дзвінок через сайт, щоб не платити за роумінг:
https://www.oschadbank.ua/ (обрати значок повідомлення, потім — слухавки).

Перепрошуємо, якщо інформацію було надано оператором некоректно. Ситуацію та якість консультації перевіримо, щоб уникнути подібних непорозумінь в майбутньому. Дякуємо вам!
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝