рахунок відкрили через 30 днів і мене СКАСУВАЛИ ГРАНТ на власну справу

Hanna2023 17 января 2023, 0:28
Отделение по адресу: Харьков, пл. Конституции, 22
Я, Лазарєва Г. П. подала заяву на грант (250 тис.грн.)на власну справу та створення 2 робочих місць, розробивши бізнес план, пройшла співбесіду в Державній службі зайнятості, захистивши свій проект та отримала в «Діі» 17 жовтня 2022 р. згоду на отримання гранту.
За умовами отримання гранту в 15 робочих днів з дня отримання згоди я маю зарееструватися ФОП та відкрити розр. рахунок тільки в Ощадбанку
25 жовтня 2022р. я звернулась у відділення м.Харків Майдан Конституціі 22 до відділу обслуговування юридичних осіб, до заступника керуючого відділенням Біда Ю.В. и менеджер Буяненко В.І. де мною було підписано та оформлено 25.10.2022р.:
Заява приєднання до договору мікрогранту
Заява про відкриття пот.рахунку
Договір банківського обслуговування
Заява про підключення тарифного пакету
Оплата в кассі відділення відкриття рахунку
Все було зроблено в належний термін 25.10.2022.Після цього, до кінця року, я кілька разів дзвонила менеджеру уточнити, чи не надійшли мені кошти гранту.
04.01.2023р. мені повідомили із служби зайнятості, що мені скасовано надання гранту, в звязку з недотриманням умов надання, а саме рахунок в Ощадбанку відкрито 25листопада 2022р., через місяць після мого звернення, і відмова сформована на данних Ощадбанку. Скасувати відмову мені можливо якщо Ощадбанком буде уточнена дата відкриття рахунку.Я звернулась до відділення за роз’ясненям. Заступник керуючого БідаЮ.В. повідомила що Служба зайнятісті нічого не доводила ,і реестру вона не бачила,і про 15 днів вперше чую, що я сама повинна знати про 15 днів.Так я звернулась якраз протягом 15 днів.Я навіть скриншот офіційного сайту Ощадбанку робила, де написано про 15 днів для відкриття рахунку, але вона все одно заперечувала.
16.01.2023 р.я зателефонувала ще раз, Біда Ю.В. повідомила мені що виправити нічого не може.
Вони працюють далі, а я залишилась без законно отриманного в конкурсі гранту, мене позбавили права отримати роботу, та не буде створено 2 робочих місця, гроші на які виділяє держава для працевлаштування своіх громадян в цей скрутний час.
Прошу сприяння в вирішенні цього питання, може мені ще вдасться отримати роботу

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / рахунок відкрили через 30 днів і мене СКАСУВАЛИ ГРАНТ на власну справу