Vitalii9 30 июля 2022, 6:09
Не можу ввійти в свій ощад24. Пише, що пароль не вірний. Хоча раніше все було добре. Коли намагався зареєструватись заново, ввів дані картки, а смс прийшла не на мій номер!!! В кінці …46, а мій номер в кінці…36. Як так трапитись могло? Я навіть не можу з консультантом поговорити!
Єдине, що працює…Вайбер. Будь-ласка пишіть туди!
Мені терміново потрібно відкрити мій додаток!!!
1 августа 2022, 11:11
Доброго дня. Написали вам в особисті повідомлення. Перегляньте, будь ласка.
Я являюсь бывшим сотрудником Ощадного банка. После увольнения, мне выплатили расчетные, но снять я их не могу, так как руководителю просто захотелось мне поставить ограничение на карту. Зачисление было еще 14.07.2022. У меня был оформлен кредит, после того как зашли деньги, платеж по кредиту был списан, просрочек нет. Но руководитель отказывается снимать ограничение с карты.Общаться со мной он не хочет, пишу, не отвечает, а звоню тоже не берет трубку, а сейчас уже наверное в черном списке так как уже и не звонит телефон.
Прошу вашей помощи, так как законных оснований блокировки у нее нет, а то что она думает что вдруг я не буду платить это её мнение, которое нигде не прописано что так можно делать. Она просто думает только о себе.
Горячая линия банка говорит что это незаконно было сделано ограничение, но снять они ее не могут, что только нужно идти в свое отделение.
Руководитель Лебедева Оксана Александровна
1 августа 2022, 11:43
Доброго дня. Ситуацію перевіряємо, найближчим часом надамо зворотний зв'язок в приватні повідомлення.
Gala1978 29 июля 2022, 19:41
Отделение по адресу: Ивано-Франковск, ул. Ивасюка, 11
В ощадбанку була оформлена універсальна картка для того щоб нарахувати премію з роботи. Картка була видана, інформація про те що якщо не користуватись нею то з вашого рахунку знімаються кошти кожного місяця по 100грн. Тобто за рік це 1200…ваших же коштів. Це за обслуговування куска їхнього пластику. Це найгірший банк який може бути в Україні.
1 августа 2022, 11:23
Доброго дня. Комісія за обслуговування неактивного рахунку передбачена за всіма рахунками. Щоб уникнути списання, достатньо один раз протягом року провести будь-яку операцію — зняття чи поповнення, або просто мати на рахунку нуль.
ZOKHADO 29 июля 2022, 18:42
Отделение по адресу: Киев, ул. Елены Телиги, 35
Прийшли відкрити особисту картку «Моя карта», яка згідно з інформацією на сайті ощадбанку безкоштовно оформлюється та безкоштовно обслуговується.
Але співробітник сказав, що безкоштовно вже не відкривається, і щоб відкрити потрібно заплатити 150 грн.
Прийшлось заплатити.
При внесенні 150 грн кассир квитаніцю не видав, що нас насторожило.
Вже вдома подзвонив на гарячу лінію ощадбанку і дізнався, що картка дійсно відкривається безкоштовно.
А 150 грн взяли за автострахування (авто і водійських прав у нас немає і не буде).
Тобто співробітники для того, щоб робити план по страхуванню не просто нав’язують додаткові послуги, які вам не потрібні, а не дають вам можливості скористатися іншими послугами банку, поки їх не заплатите (бо їм треба робити план, бо не отримують премію).
Виходить, поки громадяни України рахують копійки, щоб вижити в цих надскладних для країни умовах, співробітники ощадбанку беруть за безкоштовні послуги гроші. Вважаю такі дії як Шахрайство — заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (стаття 190 Кримінального кодексу України). Розумію що ці гроші співробітник не поклав собі в карман, але робиться все це для того. щоб потім отримати премію за виконання плану по не потрібних клієнтам послугам.
Пишу також, щоб попередити клієнтів цього банку: уточнюйте по гарячій лінії ощадбанку законність та реальну вартість наданих вам послуг, через те, що під виглядом однієї послуги підсовують інші.
Хочеться знати публічну відповідь Ощадбанку стосовно дій співробитників: вимагання менеджером 150 гривень за оформлення «Моя карта» і не видачею квитанції касиром. Вважаю що менеджери та касири працюють заодно в цій схемі.
Також вимагаю провести розслідування по цим страховкам, які підсовують співробітники. Впевнений, що не тільки нам прийшлось заплатити за ці страховки щоб отримати ті послуги, за якими ми приходили.
1 августа 2022, 10:41
Доброго дня. Перепрошуємо, ситуацію вже перевіряємо. Найближчим часом зв'яжемось з вами.
AmelinV1 29 июля 2022, 0:53
Уважаемые разработчики НОВОГО ПРИЛОЖЕНИЯ ОЩАД 24/7!!! Пожалуйста усовершенствуйте его, старое приложение было не ахти, но по крайней мере там была возможность выплаты валютных переводов онлайн, а в новом, как Вы утверждаете в модном, этой элементарной функции нету, или попросту дайте возможность выбирать между приложениями, в конце концов старое было куда более функционально, чем новое! Спасибо
OschadbankUA 29 июля 2022, 11:02
Доброго дня.
Дякуємо за пропозицію. Вже працюємо над реалізацією всіх функцій в новому додатку. Просимо ще трохи зачекати. Також, зауважимо, що На сьогоднішній день обидва наші додатки працюють і можуть незалежно працювати на одному пристрої. Ви можете виконати операцію і в попередній версії застосунку. В подальшому всі сервіси будуть доступні в новому «мобільному Ощад».
Kaminska2022 28 июля 2022, 19:07
В кінці червня оформила договір інтернет-еквайрингу з ощадбанк у відділенні м.Долина івано-Фраківської обл., спеціаліст Тетяна взяла копії всіх необхідних документів, зокрема і довідку про відкриття рахунку і іншому банку, куди мали перераховуватись кошти. Як виявилось, цей спеціаліст в базі банку ввела не мій номер рахунку ФОП, а зовсім іншого ФОП. Дізнатись, куди пішли мої кошти, я не можу вже 3 дні. Мене переправляють в телефонному режимі до різних спеціалістів, які лише фіксують заявки. До керівника філії в Івано-Франківську Любомира не можу додзвонитися, він не бере слухавку. Це просто жах, вражає недбалість і безвідповідальність працівників банку.
1 августа 2022, 11:43
NikolaiNikolaev 28 июля 2022, 9:00
Отделение по адресу: Киев, ул. Тулузы, 3-А
Задержка зарплаты в 12 дней.(это не в первый раз) В приложении Ощад24 в истории операции появилась запись (задним числом), что зарплата пришла 15.07.2022 г.время 00:00. А по факту деньги пришли 27.07.2022.г время 20:05. Это новый вид обмана от Ощадбанк?
OschadbankUA 28 июля 2022, 13:05
Доброго дня.
Банк не затримує виплату заробітної плати. Максимальні терміни зарахування коштів можуть складати до 3 х днів.
Якщо у вас виникли сумніви щодо даного зарахування рекомендуємо звернутися з цим питанням до бухгалтерії підприємства/організації в якій ви працюєте і уточнити коли було проведення операцій з перерахунку коштів на банк.
16852361 28 июля 2022, 0:18
Живемо на тимчасово окупованій території. Завжди картка нормально працювала. 19.07 зробила кілька закупок в продуктових магазинах через термінал. Увечері заплатила через мобільний Ощад 24 кілька комунальних рахунків (загалом не більше 3 000 гр). Усі ці суми входять в норму за виставленими на картці лімітами. А з 20.07 вже не можу зробити жодної проплати через картку — пише «перевищено ліміт картки» (і на суму — 1 000 грв. і на суму 76 грв). На картці достатньо грошей — більше 10 тисяч. Кредит виплачений. Дозвонилася до оператора — вона сказала, що це справа якогось відділу банку з контролю за переказами з карток і порадила з’явитися у відділення банку на підконтрольній території. Поки ми не можемо родиною це зробити — наразі виїхати з Херсону дуже коштовно і небезпечно. Як я можу зняти це блокування моєї зарплатної картки — єдиного прибутку моєї родини? Дякую.
OschadbankUA 28 июля 2022, 17:46
Доброго дня. Ситуацію перевіримо і надамо вам зворотний зв'язок
goMAKAVELI 27 июля 2022, 20:55
Решил я недавно снять наличные с карты Монобанка в банкомате Ощада и позвонил уточнить, какие есть лимиты на это дело, если есть.

Сначала поговорил с тетенькой, которая сказала «Узнавайте в Монобанке!».
На мое резонное замечание, что это вообще-то Ощадбанк устанавливает лимиты на снятие наличных в своих банкоматах, сказала «нууу ладно, щааас, подождите».
Подождал, вернулась, сказала «Сейчас переведу вас на специалиста по данному вопросу, но я бы все же спросила в Монобанке».

Следующий специалист узнал мою область проживания и радостно ответил, что «Сколько в банкомате есть денег — столько и сможете снять! Лимитов нет ни на разовую операцию, ни на общую сумму!».

Очень воодушевившись данной информацией, я написал в любимый-крутой Монобанк, решив спросить — а вдруг есть какие лимиты по моей карте? На что в Моно мне ответили, что по моей карте лимитов нет, но _по их опыту_ в Ощадбанке все же есть лимит в 1 000 грн. на разовую операцию и 3 000 грн. в день.

Пойдя к банкомату … что бы вы думали?
Я смог снять 3 раза по 1 000 грн. Всё.

Т. е. та первая тетенька из колл-центра конечно была права, посоветовав спросить в Монобанке, лол.

Ну, а если серьезно, то мне сдается, что это прям простейший вопрос, на который сотрудники колл-центра обязаны знать ответ, а не предоставлять неправдивую инфо.
OschadbankUA 28 июля 2022, 10:00
Доброго дня.
Перепрошуємо за якість консультації. Хочемо перевірити якість наданої вам консультації та при наявності порушень докласти зусиль для недопущення таких випадків в майбутньому. Для цього просимо повідомити нам в особистому повідомлені ваше ПіБ, дату дзвінка і номер телефону.
Що стосується лімітів так, першочергово потрібно звернутися до банку емітента карти для уточнення можливості зняття готівки в банкоматах інших банків, перевірки наявності лімітів та комісій передбачених тарифами банку. Також не варто забувати, що інші банки можуть встановити ліміт на видачу готівки по картках інших банків, як по сумі та і по кількості зняття. Зі сторони Ощадбанку ліміт на видачу готівки по картках інших банків складає 3 операції на добу не більше 3 тис грн сумарно.
В 2017 году я положила на депозит деньги сроком на 0.5лет. Затем продлевала на следующие сроки. Срок окончания был 25 июля 2022 года. Из-за боевых действии, мне срочно понадобились деньги, поэтому я по интернету написала отказ от продления депозита (это было около 18−21 июля). До этого разов 5, звонила на горячую линию на номер 0800210800 и консультировалась как мне отказаться от продления. Мне объяснили и я все сделала, как сказали специалисты по моему вопросу. Дней 10 назад я опять позвонила на горячую линию и попросила проверить прошел ли мой отказ от продления. Мужской голос сказал «все нормально, у вас 25.07 заканчивается срок депозита, а 26 июля ваши деньги будут на карточке. Вчера 26 июля проверила карточку, там нет денег. Зашла на «Ощад 24/7» там депозит продлен до 25 января 23года. Весь день 26.07 провела с телефоном, пыталась выяснить причину продления, но все без результата. Сегодня опять связалась по горячей линии со специалистом (кстати очень внимательной) и написали «скаргу», но я не очень верю, что поможет. Сейчас у нас в Угледаре очень тяжело: нет ни связи, ни воды, ни еды и т. д. Чтобы позвонить поднимаемся на крышу 9 этажного дома под постоянными обстрелами.
Очень прошу помогите вернуть свои деньги, собранные на «черный день». Г. Угледар Донецкая обл.
OschadbankUA 28 июля 2022, 17:59
Доброго дня. Для можливості перевірки інформації напишіть, будь ласка, нам в особистому повідомлені ваші ПіБ та номер телефону.
nevsedoma 27 июля 2022, 15:40
Закінчився депозит, гроші перейшли на картку. Прийшов до відділення м. Одеси для замовлення валюти. Касир моє замовлення не прийняв, посилаючись, буквально на «сховища банку порожні».))) Чому я не можу зняти свої гроші?
OschadbankUA 28 июля 2022, 9:51
Доброго дня.
Ситуацією вже займаємося. По результатам перевірки, вас проінформуємо.
виктор гроза 26 июля 2022, 12:54
Отделение по адресу: Одесса, ул. Базарная, 17
7,07,22 я. гроза виктор иванович. снимал деньги в терминале приватбанка. картой ощадбанка.деньги терминал не выдал.я позвонил на горячую линию ощадбанка. где мне сказали. что я должен обратиться в любое отделение ощаббанка. для решения этой проблемы 8,07,22 я имел неосторожность обратиться в отделение 590 город одесса. где начальник отделения по фамилии дусь. сказала. что необходимо написать заявление в произвольной форме. на имя заступника регионального отделения в одесской области. что я и сделал. и удалился в ожидании возврата денег /сумма 2000грн/… однако дней через пять перезвонила начальница отделения и сказала. что-то.что я написал не подходит. и необходимо написать заявление определенной формы. и я снова должен ехать и его писать./о том что есть особый порядок возврата денег и есть определенные правила возврата при первом визите мне никто не говорил/. то есть из-за некомпетентности начальника отделения. я опять должен тратить свое время и т. д. … по приходу в отделение. начальник отделения вела себя хамски, если описывать всю ситуацию не хватит и пары листов. писанины… здесь… но такого хамства. я не встречал давно, прошу провести расследование. в котором я готов оказать содействие… и наказать данного работника. а так же вернуть гроши которые не выдал банкомат.
OschadbankUA 27 июля 2022, 9:17
Доброго ранку. Ситуацію перевіримо та надамо вам зворотний зв'язок
Pasich1973 26 июля 2022, 12:46
Отделение по адресу: Киев, ул. Гоcпитальная, 12-Г
Добрый день. 30 июня отправили повторно запрос об остатках денежных средств на счетах умершего. Это повторный уже запрос, ответа нет. Подскажите когда будет ответ?
OschadbankUA 26 июля 2022, 15:30
Доброго дня.
Банк готує та надає відповідь на звернення громадян впродовж 30 днів з моменту отримання листа банком.
виктор гроза 26 июля 2022, 12:25
Отделение по адресу: Одесса, ул. Базарная, 17
добрый день, посодействуйте пжт. невозможно попасть на прием к руководителю ат ощадбанк в одесской области, секретарь говорит. что согласует вопрос с руководителем и перезвонит. но не перезванивает… в установленное распорядком работы время руководитель прием не ведет.
OschadbankUA 27 июля 2022, 9:17
Доброго ранку. Ситуацію перевіряємо
vzhivotov 26 июля 2022, 11:52
Ужаснейший банк, делал в нем счет типа «на непредвиденный случай». Ну вот он настал, в стране война. Решил снять деньги и тут начался АД.
В году так 2013 м открыл у них счет, откладывал туда на всякий случай, деньги держал на мобильных сбережениях и маленьком депозите. Капало себе и капало по чуть денег. И вот, настал 2022й, мне пришлось уехать из моей области из-за бомбежки, бежал как и все на нервах и забыл карточку банка под бомбами.
Ну в общем, спустя некоторое время пришел в себя, стали нужны деньги, решил воспользоваться этой заначкой. Без задней мысли звоню на горячую линию, там мне поясняют что онлайн нельзя переоформить карту, нужно идти в отделение.
В отделении мне говорят что не могут выпустить мне карту и перевести на нее деньги с моей старой карты т.к. программа не видит карточные счета другой области! На мой логичный вопрос «и что же мне делать?» Девушка оператор звонит руководству по Полтавской области и там ей говорят: предложите клиенту поехать на границу области и там попробовать переоформить карту, т.к. может там программа видит область где клиент изначально открывал карту! Это просто шок контент, поехать условно под бомбы чтобы снять депозит, что за бред?!

Видел тут отвечают представители банка, будет очень круто разобраться в ситуации, если вам не все равно конечно.
Ходил в отделение: 10016/0208 м, вулиця Лікаря О.Богаєвського, буд. 9/77, Кременчук, Полтавська область, 39615. Был там 2022.07.26 с 10.30 до 11.30 утра, буду рад дать любую обратную связь!

Это просто нонсенс как в 21 м веке нужно ехать условно говоря под бомбы переоформлять карту т.к. программа банка не видит соседнюю область! Просто ШОК!
OschadbankUA 26 июля 2022, 15:47
Доброго дня.
Напишіть, будь ласка, в особистому повідомлені адресу відділення банку, де відкрито ваш рахунок. Ситуацію перевіримо
Alex Swetly 26 июля 2022, 11:09
Перевел деньги с карточного счета на депозит…пошел третий час …операция в обработке. Раньше этот процесс был за секунды…
OschadbankUA 26 июля 2022, 12:52
Доброго дня.
Максимальні терміни зарахування коштів на рахунок може бути до 3-х робочих днів. Тому, впродовж цього терміну кошти перераховуються і ви бачите відповідний статус по операції. Як тільки пройде повністю списання з рахунку і вони перейдуть на депозитний рахунок статус операції зміниться на «операція успішна».
Milka1981 25 июля 2022, 21:28
Приходжу в банк 21,22,25 липня кошти знчти з карткового рахунку неможливо, касир каже замовила, але для Вас не привезли, написала сьогодні заяву в керівника відділення в м Львів на В.Великого Галабут Романові, можливо завтра щось зміниться
OschadbankUA 26 июля 2022, 12:44
Доброго дня.
Якщо сьогодні коштів знову не вдасться зняти просимо повідомити в особистому повідомлені. Ситуацію додатково перевіримо.
yaroslav24 25 июля 2022, 18:12
Бабушка хочет перевести деньги с пенсионного счета «простір» на карту другого банка, скачали новое приложение, и тут началось: операция отклонена, ошибка в роботе сервера повторите позже, или это новое приложение глючит или «простир «блокируют, не понятно. Обратная связь не работает, задали вопрос в приложении — тишина.
OschadbankUA 26 июля 2022, 11:31
Доброго дня. Банк не обмежує користувачів карток Простір в переказі коштів на інші картки. Ми рекомендуємо зателефонувати до контакт-центру банку 0800210800 і предметно перевірити інформацію щодо причин відмови по операції
Naemnisa5 25 июля 2022, 3:01
Доброго дня вже неділю не можу зайти до Ощадбанку 24. Система пише відсутній інтернет, хоча підключення відмінне. Що робити?
OschadbankUA 25 июля 2022, 9:38
Доброго дня. Перш за все, рекомендуємо очистити кеш на вашому пристрої. Також, як варіант, можна перезавантажити сам пристрій. Додатково, рекомендуємо вам зателефонувати до контакт-центру банку 0800210800 та перевірити інформацію щодо облікового запису в Ощад 24
SKrush 24 июля 2022, 10:05
Почему через звонок с сайта нельзя подключить уведомления на Telegram?
Люди в аккупации и элементарно не могут воспользоваться своими же деньгами!
OschadbankUA 25 июля 2022, 8:50
Доброго ранку.
Банком було розроблено механізм підтвердження операцій через вайбер.
Покроково:

1. Завантажити новий додаток: https://www.oschadbank.ua/mob-oschad

2. Зателефонувати до контакт-центру через сайт: https://www.oschadbank.ua/chat (якщо немає зв'язку, можна натиснути «Продовжити без авторизації»)

3. Назвати оператору повний номер картки і дати відповідь на декілька питань

4. Оператор налаштує відправку паролей у Viber на ваш фінансовий номер на одну добу, щоб ви зареєструвались.
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝