×
Введите ваш E-mail
для оформления подписки:
Подписаться
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Уважаемый Андрей!
В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
×
Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:
Подписка оформлена успешно
На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.
Мы рады, что вы с нами!
Вернуться на сайт
Курс валют в Ощадбанке
| Валюта | Покупка | Продажа |
| EUR | 50.9 | 51.7 |
| PLN | 11.35 | 12.15 |
| USD | 44.65 | 45.15 |
| Все курсы банка | ||
Есть плохое обслуживание, есть очень плохое обслуживание, а есть Ощадбанк
Для получения средств вашей мамой необходимо оформление нотариальной доверенности. Поскольку сотрудники могут руководствоваться только законодательно подтвержденными документами с указанием необходимых пунктов, для возможности распоряжения доверенным лицом счетами в банке. Напишите, пожалуйста, в личные сообщения ФИО вашего отца и контактный номер для того, чтобы мы могли связаться с клиентом и предоставить корректную и полную информацию для возможности получения надлежащей суммы субсидии.
Комментарии (5)
Что вы тут стоите, на мозги мне капаете!!! давайте идите от сюда!!!
Хочу відмітити, що вже зверталася з аналогічним питання до відділення Ощадбанку в місті Дніпро, без запису, без значної черги, без хамства, оформлення картки зайняло 15 хвилин. То чому ж у Кривому Розі 40 хвилин? Якісь особливі документи чи просто оператор паралельно робить собі манікюр, бо занадто втомлюється на роботі?!
Про банк лишилось жахливе выраження, таке відчуття наче тебе просто облили помиями, в жодному разі не звернусь до цього банку ще, мабуть якби депозит забирала, то гроші летіли б в обличчя. Жахливо це — нічього не сказати, гірше вже немає куди. Чому допускається таке свавілля працівників, таке хамське відношення? Чому в відділенні банку працює один оператор, який на до того ж геть не бажає працювати? Чому керівництво закриває на це очі, значить воно не справляється з своїми обов'язками, то може треба або починати працювати або звільняти відповідні посади?!
Дуже сподіваюся на хоча б якусь реакцію керівництва, але на мою думку такі «работники» не виправляются, бо людей явно не влаштовує, що на роботі треба ПРАЦЮВАТИ, а не пити чай!!!
Сподіваюсь на зворотній зв'язок і на кращі зміни в цьому відділенні.
Комментарии (9)
Беззаконня, перевищення обовязків працівників банку вимагання коштів на власний рахунок а не у самий банк у Хмельницькому!
Приносимо вибачення за створені незручності. Проаналізуємо ситуацію, надамо вам зворотній зв'язок.
Користувач надав документи за запитом адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами банку.
Комментарии (1)
Отримання субсидії в Романові
1) на офіційних ресурсах надані детальні роз'яснення щодо відповідності наявного у клієнта рахунку процесу отримання на нього коштів по процесу монетизації субсидії. Просимо звернути увагу на схему: https://www.oschadbank.ua/ua/sb3
2) для швидкості отримання коштів по переказу «Швидка копійка» можна здійснити реєстрацію через офіційний сайт чи зателефонувавши до контакт-центру;
3) зважаючи, що виплати за процесом монетизації відбуваються щомісяця протягом належного часу, співробітниками пропонується відкриття відповідного рахунку.
4) зазначимо, що співробітники (наприклад, касир і економіст) мають свій функціонал, тому для отримання необхідної вам послуги, потрібно звернутись саме до компетентного у цьому питанні працівника.
5) іменні картки надаються клієнтам у термін 14 днів, оскільки протягом цього часу ваш запит оброблюється, картка виготовляється і доставляється до належного місця.
Комментарии (6)
Розвод
Страхові продукти, які пропонуються у відділеннях Банку є добровільними і клієнт може придбати їх за власним бажанням. АТ «Ощадбанк» проявляє турботу про своїх клієнтів та пропонує їм додатковий захист на випадок непередбачуваних подій в одній із надійних страхових компаній.
Приносимо вибачення за неправомірні дії співробітників. Вкажіть в особисті повідомлення ваше ПІБ, номер телефону. Також адресу відділення, куди звертались для отримання переказу та дату звернення. Перевіримо інформацію.
Комментарии (7)
Получение субсидии
Касательно процесса выплаты субсидии, рекомендуем обратится в кабинет министров.
Что касается реестра, проблема явно не в Ощадбанке. Получили реестр от УТСЗН, он не корректный. Если вы изменили данные в УТСЗН, и они переслали новый реестр в Ощадбанк, рекомендуем повторно позвонить в контакт-центр 0800210800, повторно зарегистрироваться.
Комментарии (1)
Про зарахування коштів по заробітній платі
Пронисимо вибачення за затримку зарахування коштів.
Кошти зараховані на рахунки співробітників організації.
Комментарии (1)
жалоба
Поскольку в отделениях оформляют необходимую карту при обращении клиента, вне зависимости от того, оставлял клиент заявку или нет. А чтобы разобраться, нам необходимо знать детали.
Комментарии (3)
Торецк.отделение 419 и 422
Работа сотрудников должна быть произведена согласно стандартов качества, поэтому благодарим вас за сигнал! Такие случаи необходимо исправлять. Поэтому проверим информацию о действиях сотрудников указанного отделения и при подтверждении примем необходимые меры.
А чтобы в дальнейшем у вас не возникало неудобств при оплате платежей за садик, рекомендуем воспользоваться Ощад 24/7. Это избавит вас от необходимости обращаться в отделение банка, а осуществить процедуру можно будет даже не выходя из дома в любое нужное вам время.
Написать комментарий
Ушли не солоно хлебавши
Подскажите, пожалуйста, субсидия вашей мамой была получена?
Комментарии (2)
Отвратительное обслуживание
Сильных сторон у этого банка найти не получится.Сказать, что обслуживание отвратительное-это похвалить!
Спасибо за конструктивный отзыв, примем во внимание ваше обращение.
В свою очередь рекомендуем воспользоваться возможностями нашего сайта, https://www.oschadbank.ua/lehko/, где вы сможете выбрать необходимую для вас карту, записаться на встречу к менеджеру.
Комментарии (2)
Нічого не змінилось
Попередня карта киянина випущена згідно вашого звернення до контакт-центру.
На даний момент, вам замовлена нова карта киянина, безкоштовна. Дочекайтесь будь ласка її виготовлення та доставки у відділення банку.
Комментарии (1)
Карта на детское пособие
Согласно банковским тарифам, с которыми вы можете ознакомиться на официальном сайте https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe, услуга пересылки карты в пределах одного РУ тарифицируется, 30 гривен.
Комментарии (3)
Блокировка карты
Для того, чтобы предоставить предметный ответ по поводу причины блокировки счета и возможных путей решения ситуации, напишите, пожалуйста, в личные сообщения ваши ФИО и контактный номер телефона.
Комментарии (2)
Перевод с карты на карту
Комментарии (3)
Погане обслуговування
Створені такі відділення, щоб кожний відвідувач мав можливість отримувати комфортні послуги, незважаючи на власні особливості. Тому стілець біля каси накшталт тієї, в якій ви отримали обслуговування, не передбачений.
Перепрошуємо, що інформаційно-платіжний термінал не працював, чим спричинив вам незручності та зайву трату вашого часу.
При сплаті комунальних платежів картою співробітник повинен ідентифікувати клієнта для безпечності коштів на картці, тому і запросив паспорт. Також відбулось оновлення програмного комлексу і наразі система запитує номер телефона клієнта для створення особистого кабінета. Таким чином, наступні платежі за клієнтами, що здійснюють оплату в касі, провести буде швидше, оскільки вони вже будуть відображені у системі, що також зекономить час клієнтів.
Дякуємо, що користуєтесь послугами нашого банку і послугами інформаційно-платіжного терміналу в частності. Можемо порадити спробувати сплачувати через Ощад 24/7. Це також швидко, легко і зручно. Та навіть не потребує звернення до відділення.
Роботу данного відділення проаналізуємо, як і працездатність ІПТ, щоб усунути незручності для клієнтів.
Гарного вам дня!
Комментарии (9)
Як вирішити?
Написала ще раз бо минуле звернення вирішено але я не знаю чому і як!!??
Просимо вибачення за затримку. Вкажіть в особисті повідомлення ваше ПІБ та фінансовий номер телефону, також дату проведення платежу.
Комментарии (1)
СМС-банкінг
Питання: якщо банкінг відключено і кошти більше списуватися за послугу не будуть, то чому мені надалі приходять повідомлення про рух коштів на рахунку?
Із-за цього банкінгу мені весь час нараховують борг і не закривають рахунок за моїми заявами… прохання розібратися
Коли мені нарешті закриють рахунок? Вже майже 4 місяці ходжу з заявами до відділення.
Просимо вказати ваше ПІБ та фінансовий номер телефону в особисті повідомлення. Перевіримо ситуацію, надамо зворотній зв'язок.
Комментарии (1)
По поводу кампании «монетизация субсидий»
Написать комментарий
Обслуживание равно «0»
После посещения вашего банка, отделения 10026/046 в г.Киеве по улице Полесская, 12 у клиента складывается впечатление что он, незваный гость и пришёл не отдавать свои деньги банку, а просить милостыню, а там сидят три бабульки и пьют чай, а ты пытаешься их растормошить и потревожить. Чай конечно же они не пилили, но работать особого желания у них не было. За пол часа кассир не может обслужить клиента, то она не знает, то она провела не ту сумму и просит у клиента написать отказ, то нажала не ту клавишу. Знание компьютера и программы в которой работает ваш сотрудник равно «0», а это наше время и наши деньги! Почему в 21 веке посетив Ощадбак ощущаешь себя в 18 веке? Должно же что-то измениться с 1841 года с дня основания банка?
Благодарим за конструктивную критику. Примем во внимание ваше обращение, проанализируем ситуацию. Рекомендуем вам воспользоваться альтернативными каналами обслуживания, ИПТ, Ощад 24/7 — что позволит вам ощутить себя в 21 веке, сэкономить свое драгоценное время, не посещать отделения банка.
Пользователь не предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Комментарии (1)