mcckormick 5 мая 2020, 14:00
Я всегда знал что банк дно, но сегодня я убедился в этом еще раз.
Уехал за город на время карантина а карточку этого учреждения которое случайно получило лицензию НБУ оставил дома.
И вот к сожалению она мне понадобилась, точнее ее реквизиты в виде IBAN и номера карты. Пароль я от банкинга я не помню так как захожу туда раз в пол года. Но не суть.
Восстановить пароль я не смог так как нужно полностью ввести реквизиты карты (такого мрака я не видел ни в одном банке). Дозвониться поддержку я не смог, так как везде требуют либо полный номер либо последние 4 цифры а я не помню КАРЛ и карты нету!!!
спустя какое то время я решил взять хитростью и дозвониться в кредитно-депозитный отдел (не понимаю как люди в этом месте депозиты открывают). Я сказал все, все секретные слова, все свои личные данные но все равно не прошел аутентификацию. Спрашиваю на чем я запоролся (держа в руке паспорт и код) а они молчат.
Короче, ничего я так и не добился, после карантина пойду закрывать счет
Банку желаю закрыться, или, чтобы люди не теряли рабочие места, новый адекватный менеджмент, как у Монобанка, например
5 мая 2020, 15:35
Добрый день! Благодарим за отзыв. В случае необходимости, вы можете оставить заявку на нашем сайте и оператор контакт-центра самостоятельно вам перезвонит: https://www.oschadbank.ua/ua/callback
Tamerlana 5 мая 2020, 9:57
На сайті написано, що банк працює до 19.00. Прийшла 04.05.20 в 17.30 — вже закрито. На дверях непримітний папірець, що працюють до 17.30. То мені необхідно було прийти в банк для того, щоби взнать години його роботи. Дівчина каже приходьте завтра в 8.30 — пропустимо без черги. То там ще й черга є. Але ж ми на карантині — працюємо в онлайні. Ощадбанк про це знає чи ні?.. Щоб замінити карту, необхідно прийти тричі — 1-й раз — взнать розклад, 2-й раз — замовити карту (це такий прикол ), 3-й раз отримати її. А не можна замовити в онлайні?
5 мая 2020, 12:21
Доброго дня! Враховуючи карантинні заходи, графік роботи відділень може змінюватись. Перепрошуємо за незручності.
Tamerlana 4 мая 2020, 16:45
На мій погляд в банку і на гарячій лінії працюють некомпетентні співробітники. Дають незбалансовані відповіді. Перший каже одне, другий — друге, а третій — ще інше. Для чого так заплутувати людей. Якщо вже набрали на роботу людей з неналежною освітою, то влаштуйте їм курси по підвищенню кваліфікації, чи з ліквідації безграмотності. А якщо людина має знання тільки для роботи двірником — то нехай туди і іде. Карта закінчилася 03.20 — сказали подзвонити в 07 місяці (бо карантин). Тепер виключили смс-сповіщення: сказали приходити в відділення (але ж карантин ніхто не відміняв). Завтра заблокують ( бо ж строк закінчився). Потім знімуть гроші — а ти ні сном, ні духом — бо ж нема смс. Де правда?
5 мая 2020, 12:29
Доброго дня! Будь ласка, деталізуйте суть вашого звернення нам до особистих повідомлень.
Богдан БОГДАН 4 мая 2020, 14:02
Це просто жахливий банк, який приховує курс валюти в польських злотих, цей курс, як і багато інших валют щодо гривні немає на офіційному сайті банку. Так при розрахунку платіжною карткою польського банку «Santander» терміналом «Ощадбанку» банк може здирати по курсу вигідному тільки йому, а це свідчить про звичайнісіньке шахрайство, бо людина наосліп здійснює платіж та не знає, який курс діє на цей момент по відношенню до злотого зокрема. Такі банківські зловживання є неприпустимими.
5 мая 2020, 12:30
Доброго дня! Основні курси валют вказані на нашому сайті.
0639925292 4 мая 2020, 11:33
Заказала валюту со счета на карточке, сказали прийти через 3 раб.дня.в это времья прилители дети из заграницы.я оставила им квартиру для обсервации.и уехала из Киева.вовремья забрать деньги не смогла физически.приехала и заказала повторно.и тут началось самое интересное, когда пришло времья забирать деньги, позвонила некая Лиза Тучинская представилась раб.банка и сказала что из-за того что я не забрала деньги в прошлый раз меня поставил банк в ЧЕРНЫЙ СПИСОК!!! я позвонила на горячую линию и меня там просветили, черного списка в банке не существует.очень хочу знать на сколько правомерны их действия?
5 мая 2020, 12:32
Добрый день! Пожалуйста, детализируйте ситуацию нам в личные сообщения. Не понимаем, о каком черном списке идет речь.
Евгений Чередниченко 4 мая 2020, 7:46
Заказал перевыпуск карты «Мій комфорт ».
Сделали новую карту за 300гр.
Первого мая приходит смс на Вайбер
Оригинал: «Po kartsi 5-124* narakhovano scomisachnu komisiyu za korystuvannya kartkoyu v rozmiri 75.00 UAH zhidno z umovamy vashoho dohovoru.Perekonaytes, scho u vas dostatnyo koshtiv dlya splaty komisiyi abo popovnit` rahunok.
Звоню в ощад наговорли такого что я нечего не понял
Понял одно что безмого ведома толи карту какую-то прислали толи какую-то услугу подключили.
По итогу ощад банк меня кинул на 375 гр. И это факт.
5 мая 2020, 12:34
Добрый день! Все списания могут проходить лишь согласно тарифов банка, с которыми вы можете ознакомится на нашем сайте, либо в вашем обслуживающем отделении. https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
tania579 3 мая 2020, 13:21
Ситуація повністю аналогічна описаній нижче LtCol.
При отриманні картки(2018) я віключила опцію опцію ”CМС інформування ”, так як картка призначалася виключно для користування у транспорті… Ця картка придназначалась виключно для пільгового проїзду в транспорті, на карті не було ніяких коштів. Карта дебєтова. Кредитний ліміт – 0. Тому я не слідкувала за фінансовим станом карти.Про те, що моя картка заблокована і що на ній від”ємний баланс, я взнала випадково, вирішивши перевірити, чи вірно я пам’ятаю PIN код.
Причина — підключення плптної опції ”CМС інформування ” без мого відома.
Виявилося(зі слів оператора колцентру ) що опція була підключена автоматично. 29 лютого 2020 При цьому мені не приходили CМС повідомленняі про підключення опції ”CМС інформування.
Взагалі мені на прийшло жодного повідомлення- ні про списання коштів, ні про те що на карті утворилася заборговнність(це при тому, що підключено ”CМС інформування ”). Також не було повідомлення що моя картка заблокована. І я не могла вчасно відрегувати на це.
У зв’язку з вище наданим у мене виникають такі питання:
1. Чому банк платні опціі підключає без запита користувача і при цьому не присилає CМС повідомлення.
2. Чому відсутні повідомлення про списання з карти і про заборгованість по карті при підключеній опції ”CМС повідомлення ”?
3. Чому при блокованні карти не відключається послуга на яку немає коштів на карті? Щоб утворилась більша заборговність на користь банку?
4. Чому відсутні ”CМС повідомлення ” про блокування карти?
Внаслідок вище згаданого мені завдані Ощадбанком незначні материальні і дуже значні моральні збитки. Схоже, що це стандартна схема грабунку користувачів картки киянина, так як картки киянина видає тільки ощадбанк.
Прошу всіх, у кого були такі випадки, писати на форумі і треба готувати звернення в прокурату а також в НБУ, щоб надали дозвіл ншим банкам випускати картки Киянина…
5 мая 2020, 15:21
Доброго дня! Хочемо зазначити, що при відкритті карткового рахунку, кожен клієнт має право ознайомитись з умовами договору та тарифами які діють для його типу картки. З тарифами клієнт має змогу ознайомитись як у відділенні так і на нашому офіційному сайті: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
Додатково хочемо зазначити, що функція смс-інформування може бути активована автоматично після підключення клієнта до свого облікового запису Ощад 24/7. Це пов'язано з тим, що клієнт починає отримувати смс-повідомлення з паролями та кодами доступу до системи та проведення платежів.
ARC2014 2 мая 2020, 18:20
У меня зарплатная карта в этом «заведении», срок её действия заканчивался 03/2020, но от банка мне пришло сообщение что в связи с карантином срок действия карты продлен до 07/2020 и не надо идти в отделение ее менять.
Но вчера карта просто взяла и заблокировалась и все средства на ней!
Зачем это «заведение» которое называет себя банком обманывает людей???
Звонил на горячую линию, там сказали что сейчас выходные и они не могут мне сказать почему карту заблокировали!!! Выходные у них, блин!!!
Ужасное обслуживание, *** а не банк!
5 мая 2020, 15:24
Добрый день! Для выяснения причин блокировки карты, свяжитесь с нашим контакт-центром: 0800-210-800. Так же, просим написать в личные сообщения номер с которого вы обращались в контакт-центр банка и вам сказали что в банке выходные.
Natala290180 2 мая 2020, 11:19
Хочу узнать, когда будет разблокирована моя карта?
Постановление о снятии ореста было отправлено 13.03.2020г., получено главным офисом ощадбанка 23.03. Ваш сотрудник, Вячеслав Еремеевский, написал, что исполнителем был неправильно указан номер счета, но исполнитель все проверил и номер счета указан верно. Интересует, почему до сих пор исполнитель не получил от вас уведомление о правильном или неправильном номере счета? И когда я смогу пользоваться деньгами?
5 мая 2020, 15:26
Добрый день! Письмо было отправлено по почте. В данной ситуации банк не несет ответственность за сроки доставки писем.
poperechnuyyy20 1 мая 2020, 9:15
вчера скинули деньги на карту, и сразу же заблокировали деньги, что за фигня, верните деньги, на эти деньги были планы.
5 мая 2020, 15:28
Добрый день! Деньги будут доступны на вашем счету после получения банком подтверждения о переводе от банка отправителя. Это стандартная процедура.
marusia89 30 апреля 2020, 21:00
Хочу выразить огромную благодарность сотруднице банка Евгении. После отзыва «три недели не могу получить зарплатную карту», она лично
перезвонила мне и взяла на личный контроль доставку моей карты. На следующей день наконец-то я получила свою карту.
Приветливая, вежливая и компетентна. Именно таких сотрудников ОЧЕНЬ не хватает Ощадбанку. Спасибо ещё раз.
5 мая 2020, 15:29
Всегда рады помочь. Ваша команда Ощадбанка!
Valera7777 30 апреля 2020, 17:58
Ощад, что это за ***, извините за выражение. Какого *** я не могу закинуть деньги на сайт, мне работать нужно, лимитов нету на карте, пишет «вы не можете совершить операцию», на горячую линию *** дозвонишься.
5 мая 2020, 15:30
Добрый день! Для детальной проверки ситуации по вашей карте, рекомендуем обратиться в контакт-центр банка: 0800-210-800.
saba1967777 30 апреля 2020, 15:50
В Ощадбанкі мій родич / дядя / який помер, мав картку, так як він невмів користуватися карткой, тай здоровя не дозволяло, мій телефон був привязаний до картки.
Там залишився борг 120 грн, дядя винен Ощадбанку, як його закрити?
Чи потрібно закривати мені борг, чи принести свідотство про смерть?
Я звонив на гарячу лініюю ніхто не відповідає.
Постійно звоне робот, та напоминає про борг.
Проконсультуйте будь ласка.Картки немає, є Ф.І.О. померлого.
Дякую.
5 мая 2020, 15:32
Доброго дня! Сплатити заборгованість ви можете перерахувавши кошти за номером картки.
VitalyT 30 апреля 2020, 15:03
Пожилая женщина, пенсионер, кровью и потом зарабатывающая свою пенсию так нагло и безцеремонно была её лишина. По словам сотрудников банка, — счета были заморожены. Якобы некто из Киева наложил арест на все счета. Ни «Кто?», ни «По какому праву или причинам?» Сотрудники банка объяснить не могут. А тем временем женщина потеряла уже больше ШЕСТИ ТЫСЯЧ гривен пенсии и президентских выплат!!!
30 апреля 2020, 15:48
Добрый день! Пожалуйста, напишите нам в личные сообщения ФИО и контактный номер телефона клиента, ситуацию проверим.

Yura002 30 апреля 2020, 13:53
Спасибо «дорогому и любимому» ощаду за за заботу о своих клиентах. Сегодня 30,04,2020 пришел в одно из отделений банка в г. Запорожье чтобы погасить кредит на карте, как выяснилось — пришел зря. Терминалы отключены в связи с карантином, через кассу ПОПОЛНИТЬ, не снять, ПОПОЛНИТЬ карту можно только с паспортом, и только с оригиналом паспорта, додаток «дія» который так расхваливал наш «президент» им не подходит так же как и любой другой документ. СПАСИБО за «ЗАБОТУ». Радует только то что это будет последний раз когда я воспользуюсь услугами данного заведения. И мы еще идем в Европу.
30 апреля 2020, 14:13
Добрый день! Приносим извинения за неудобства. Пожалуйста, напишите нам в личные сообщения в каком отделении вы были, ваше ФИО и контактный номер телефона.
Это не кого не волнует что у Вас нет валюты Мы Вам её дали и вернуть Вы её должны как только заканчивается договор. Как за кредиты вы в суд подаёте может и нам подавать на Вас? И проценты не начисляются за не выплату с вашей стороны. А моральный и материальный ущерб заплатить Вы не собираетесь!!!
30 апреля 2020, 14:12
Добрый день! Отделение выдает валюту по мере ее наличия в отделении. Вы можете обратиться в ваше отделение для альтернативного решения данной ситуации.
OlenaKar 30 апреля 2020, 13:32
Доброго дня. Дуже не сподобалась ситуацiя яка сталася сьогодні у відділенні Ощадбанку в селищі Доброслав Одеської області. Моя бабуся пішла в банк проплатили платежі, і в той час коли всі люди стоять в черзі в масках і охорона яка теж в масках пропускає по декiлька чоловiк в примiщеня, керуюча відділенням пропускає до себе людей без масок, і які навіть не роблять вигляд що вони в них є. Вона сама мотивує це тим що вона керуюча і має на це право. А що умови карантину не розповсюджуються на керуючих та її друзів? Всі співробітники банку працюють в масках, і чому вони та люди які прийшли платити повинні наряжати себе на небезпеку?
30 апреля 2020, 14:10
Доброго дня! Ситуацію обов'язково перевіримо, дякуємо за інформацію.
LtCol 30 апреля 2020, 12:04
Отделение по адресу: Харьков, пл. Конституции, 22
ОЩАД, не ганьбись та поверни пенсіонерові гроші.

31 березня 2020 — загальна плутанина і складнощі із початком карантинних заходів.
Стало неможливо додзвонитися на Гарячу лінію по 0800-210-800.
Загалом я телефонував з 13-ї години — більше години безрезультатних спроб і десятки виконаних голосових підказок бездушного автомату.
Нарешті випадково натрапив на «підказку», яка, схоже, дозволить мені зв'язатися з банкіром через СМС. Натискаю її (рівно так, як минулу годину пару десятків разів натискав інші цифри-кнопки підказок).
Проте, і в цей раз додзвонитися до оператора не зміг. Кладу слухавку, чекаючи тепер СМС від банкіра, коли він звільниться.
Нарешті о 14:17 СМС прилітає. Але це виявився СМС про те, що мені без доп. попередження підключена платна послуга! Послуга, до слова, якою за десятки років я жодного разу не замовляв і не користувався.

Обурений, починаю знову додзвонюватися і хвилин через 10, нарешті за півтори години із полегшенням чую дівчину-оператора.
З'ясовую з нею своє основне питання по пільзі учасника бойових дій.

Другим питанням прошу відключити випадкову платну послугу, яка мені не була потрібна, яку вибрав випадково, невмотивовано для користування нею, а лише унаслідок неможливості з’єднатись із живим оператором. Через декілька хвилин дівчина повідомляє, що послуга відключена, а після закінчення нашої з нею бесіди прилітає о 14:34 СМС, що це підтверджує. Заспокоєний запевненням дівчини-оператора, що за 10-12 хвилин формального підключення послуги з мене плата не зніметься, я спокійно живу місяць.

Доки раптом в Особистому кабінеті вашого сайту не помічаю увечері 24 квітня, що і без того нікчемна сума на моєму пенсіонерському рахунку зменшилася на 7 гривень!

25 квітня, після 11-ої ранку телефоную парубкові-операторові по шахрайствах Дмитрові і детально розповідаю дане питання і ситуацію. Він фіксує моє звернення із проханням повернути 7 гривень.

28 квітня, після 16 години мені, коли я на вулиці, телефонує з номера 044-363-01-33 деяка «головний економіст», яка з явною упевненістю в своїй правоті і всесильності доводить мені, що плакали ваші 7 гривень, а оператор-дівчина від 31 березня нібито відправлена на перенавчання – і ви, типа, повинні цьому дуже зрадіти.

АЛЕ:
1. У мене немає претензій до оператора-дівчини від 31 березня. Прошу їй подякувати.
2. У мене є претензія до ОЩАД банку, який без однозначного попередження про фінансові наслідки, тобто майже шахрайські, стягнув мої беззахисні пенсіонерські 7 гривень.
3. У мене претензія до ОЩАД банку, який настільки різнопланово-складений випадок проблеми у роботі системи в цілому — виніс на розгляд лише человеко-бухгалтера.
4. У мене є претензія до человеко-бухгалтера від 28 квітня (якоїсь на кшталт «Вікторія», але не упевнений), яка не передала описаний випадок (недостатньо коректної роботі системи підказок в цілому з одночасним ускладненням неможливістю людям додзвонитися у той час в період карантину) на розгляд більш повноважного працівника. Вона лише гордо, чисто по-бухгалтерські, оповістила мене про правильність тарифів ОЩАДА, адже які я не оспорював і не оспорюю!

ОЩАД, не ганьбись та поверни пенсіонерові гроші.
Постався до громадянина своєї країни по-людськи.

Ще з повагою, клієнт банку.
30 апреля 2020, 13:01
Доброго дня. Перепрошуємо за дану ситуацію. Дозвольте детально в ній розібратися. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваші ПІБ та контактний номер телефону.
Batya40 30 апреля 2020, 10:52
сегодня после звонка оператору мне сказали что разблокировали. Но я пытаюсь войти и не пускает и сменить пароль не могу. В чем причина мне нужно срочно оплатить коммунальные услуги
30 апреля 2020, 10:55
Пожалуйста, напишите нам в личные сообщения конкретно, какая ошибка высвечивается, ваше ФИО и контактный номер телефона.
380956304519 30 апреля 2020, 10:09
Открыла зарплатную карту и заодно выдали кредитку, сказали будет кредитный лимит. Уже прошёл месяц, ничего нет. Дозвониться не реально. Как узнать будет ли он или нет?
30 апреля 2020, 10:29
Добрый день! Вам должно поступить смс-сообщение от банка. Так же, информацию по вашему счету, вы можете получить в отделении банка или обратившись в контакт-центр: 0800-210-800.

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке