Krajchinskay 23 января 2023, 16:39
Без каких либо причин заблокировали мне доступ к моим счетам. Может у кого-то есть образец заявления в полицию или прокуратуру? Может есть желающие которые хотят объединиться, для более быстрого продвижения дела. Долго терпела их выходки, надоели уже ребетя.
23 января 2023, 17:23
На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
відповідно до Умов та правил, з якими ви ознайомлювались та погоджувалися під час відкриття картки:

10. Заключні положення
10.4.1. Договор може бути розірвано за ініціативою однієї із Сторін
Sergii1512 23 января 2023, 15:44
Мошенник на олх. Деньги не скидывать. Хоть и копейки.
23 января 2023, 17:15
berolig 23 января 2023, 4:48
Злочинці у фейсбук. Мій оригінальний пост:

ДРУЗІ допоможіть, будьласка, злочинця поставити на місце!

3 дні назад мені написав майже військовий Захаров Сергій https://www.facebook.com/profile.php?id=100089180067851 з таким текстом:
Доброго дня.Звертаюся з великим проханням до всіх не байдужих, мене звати Сергій мені 32 роки 42-батальйон «Рух Опору«збираю кошти зі своііми рідними на хірургічну операцію на стопі ноги, при боях за батькивщину був підірваний на одной із мін окупантів, в даний час коштів бракує, вже більша частина була зібрана и певний етап операції був зроблений, не вистачає близько 38000 гр, звертаюсь до всіх не байдужих допоможіть хто скильки зможе 20−100 гр будемо вдячні за будь-яку допомогу.Слава України.
Питаю — де отримали поранення? — відповідь «3 січня у битві за Азов Сталь — Маріуполь»
Питаю — чи там ще досі йдуть бойові дії? Каже «так — ви просто нічого не знаєте»
Запитала номер ВЧ — каже 3955 (прогуглила — Одеська обл) — кажу звідки сам — каже з Маріуполя.
Кажу — ну дивіться — я перевірю інформацію — знаю як знайти вашого командира з 42 батальйону — каже «не треба — телефонуйте у госпіталь — дав номер». Кажу «ні — я перевірю так як зручно мені — і потім допоможу зібрати кошти, але якщо ви не військовий чи не С. Захаров, який можливо дійсно потребує допомоги — ви уявіть що з вами самі військові з 42 батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади (їх дійсно називають Рух Опору / Сармат) зроблять?!». Каже — «таке відношення у вас як до ворога — ви мабуть проросійська! — і заблокував!!!

Сьогодні побачила його новий пост! Більш того — знайшла ще одного — такого же Саргій Ковальчук https://www.facebook.com/profile.php?id=100089755447323
На випадок, якщо персонажі видалять сторінки — скріни додаю…

Усі сторінки створені максимум день тому!

І — да — Сергійки — я не полінюся моніторити інет кожного дня — щоб такі падли як ви не обманювали людей. Справжні чоловіки — військові місяцями не можуть зібрати на тепловізори чи автівки — через таку мерзоту як ти!
23 января 2023, 12:10
Дякуємо за інформацію
Передали колегам, для детальної перевірки та вживання заходів
Кристина Руденко 22 января 2023, 22:25
Добрий вечір.
Мені заблокували обслуговування (разом с карткою і рахунком) без відомої причини. Це політика банка не розголошувати причину. Хоча в мене гарна кредитна історія. Лімітом я не користувалась. Знаходжусь за кордоном.
Дякую за закінчення співпраці.
23 января 2023, 12:11
Минфин
Ответ администратора
25 января 2023, 15:11
Відгук не зарахований (на 25.01.2023).
Liliu 21 января 2023, 10:08
Ніби хороший банк, користуюся вже декілька років ніяких проблем ніколи не виникало. Аж раптом банк підвищив мені кредитний ліміт з 0 до 7 тисяч. Добре що перед тим як користуватися кредитними коштами переситала УВАЖНО умови: У разі виходу з пільгового періоду процентну ставку 3.1% на місяць буде нараховано:

на максимальну суму заборгованості КОЖНОГО ДНЯ!!! Ви серйозно? В інших банках цей відсоток нараховується раз в місяць, а у вас раз на день 🤬 ДУМАЮ ЦЕ НЕ ВСІ СЮРПРИЗИ…
monobankua 21 января 2023, 14:07
Після того, як починаєте користуватися кредитним лімітом. Банк надає можливість користуватися пільговим періодом, тоді буде необхідно витрачену суму в одному місяці внести до кінця наступного. Або можете скористатися кредитом. Тоді до кінця наступного місяця потрібно буде внести мінімальний платіж (4% від суми боргу, але не менше 100 грн). На заборгованість нараховуватимуться відсотки за ставкою 3.1% на місяць.
Якщо ви виходите із пільгового періоду, відсотки нараховуються щодня на максимальну суму заборгованості на день.
Наприклад 1 числа протягом дня ви витратили 5000 грн, тоді буде нараховуватися на цю суму.
До 5-го числа ви не витрачали кредитний ліміт. 5-го числа ви витратили ще 3000 грн, тоді буде 5000+3000 грн = 8000. Буде нараховуватись на 8000 грн.
Ви внесли 20-го числа 4000 грн, тоді 8000-4000 грн = 4000 грн, відсотки нараховуються 21 числа на 4000 грн.
За формулою сумарно на місяць:
Сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,1 * 12/365/100
де:
• 365 – кількість днів на рік;
• 3,1% – щомісячна відсоткова ставка згідно з тарифами;
• 12 –кількість місяців на рік
Минфин
Ответ администратора
24 января 2023, 16:12
Відгук не зарахований (на 24.01.2023).
ViktorUa 20 января 2023, 19:44
Був випадок з купівлею техніки за кордоном. Через пару тижнів було здійснене повернення коштів і товару. Все це було на початку травня. І потім подарунок від монобанку списання знову за цей товар який був повернений і вже забутий давним давно. І все це сталось за декілька днів як я повернувся додому з тої країни. Тобто 8 місяців все було добре, а потім … і після 8 місяці вони просять чек піжтвердженн повернення щоб відмінити повторне списання!
monobankua 21 января 2023, 15:56
До банку може надійти підсумковий запит на взаєморозрахунок за наданою послугою/товаром/
Банк не може відмовити в списанні, щоб уникнути шахрайства
І таке списання може пройти повз інтернет ліміту, в мінус і навіть із заблокованої картки
При цьому, якщо клієнт послугу/товар не отримав, банк може виставити диспут для заперечення суми списання через платіжну систему.
Також клієнт може спробувати самостійно зв'язатися з торговою організацією.
Наші колеги зв'язалися з вами поштою, для допомоги у вирішенні питання
Aleksandra9292 20 января 2023, 18:21
Если б можно было поставить минус звезду, то я бы поставила -5, а то и минус 25. Нахожусь на оккупированной територии, на днях открыла карточку Моно банк онлайн, для того что бы родственники смогли скинуть мне деньги, так как ситуация в городе не из лучших + у меня инвалидность и я сижу без работы. В итоге мне скинули деньги, я зашла в приложение и не смогла расплатиться с карты, выбило ошибку. Написала в техподдержку, а оказывается мою карту заблокировали! ЗАРАНЕЕ НЕ КТО ОБ ЭТОМ НЕ ПРЕДУПРЕЖДАЕТ! Сколько бы я не спрашивала у менеджера «почему меня не предупредили» ответа я получила «мы вас предупредили сейчас». Тоесть они предупредили тогда, когда уже карта заблокирована. Причину конечно же никто не объяснил, а зачем! Сказали открыть карточку в другом банке и они туда перекинут деньги. ОТКРЫТЬ КАРТОЧКУ УКРАИНСКУЮ В ОККУПАЦИИ, кто-то пробовал? Когда нет отделения не одного нашего банка. В итоге когда я дала реквизиты карты по соц выплатам, мне сказали ждать ближайшего рабочего дня и тогда рассмотрят мое заявление на то что бы переправить деньги на другую карту. Не советую пользоваться этим банком!
monobankua 20 января 2023, 19:46
Дуже шкода, що виникла така ситуація
Бачимо колеги прийняли від вас звернення, та вже вирішили це питання
Додатково ми проведемо перевірку та вживемо відповідних заходів, щоб ситуація надалі не повторювалась
Від усієї команди монобанк приносимо вибачення
TamaraB 20 января 2023, 3:07
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 194 (Vodafone)
Проживаю закордоном вже більше п’яти років. Картку в моно оформила в травні бо з’явилась потреба донатити у фонди. Все було супер, влітку отримала фізичну картку коли приїхала в Україну. Через деякий час банк блокує мені рахунок без пояснення причини. Так, я знаю що у договорі прописано що банк має на це право, але. Я багато разів зверталась у підтримку, за цей мій досвід можу сказати впевнено, що оператори навіть не читають суті звернення. Відповідають за шаблоном і якщо ваша ситуація не прописана у них в методичці, то можете навіть не сподіватись на допомогу. У підтримку я повідомляла що живу за кордоном, працюю за офіційним контрактом, плачу тут податки і тд. Що можу їм надіслати договір працевлаштування, виписки з мого основного рахунку, з якого я здійснювала перекази на картку моно, довести законність всіх коштів. Реакції — нуль. Не можу рекомендувати цей банк бо за красивою картинкою, ховається абсолютна байдужість.
monobankua 20 января 2023, 12:45
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел.
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.
Eugene703 19 января 2023, 0:47
Долгое время пользовался услугами этого банка.

Вначале все радовало, особенно переводы по межбанку без комиссий.

Но однажды, несколько раз ввел не тот пароль.

И тут началось.

Чтоб поменять пин или установить новый пароль для входа, нужно сделать селфи. Если не хочешь, это твои проблемы деньги с карточки не снимешь. Хотя в поддержке говорят можете перевести их кому-то. Я говорю техподдержке, но я ведь не могу войти в мобильное приложение монобанка. Ну да, отвечают, чтобы войти вам нужно сделать селфи.

Забросил я эту карту. Удалил приложение монобанка и забыл про нее.

Через пол года на эту карту зашли деньги. Дай думаю попробую снять. Установил по новой приложение. Ввел данные. Но не тут то было. Опять выскакивает требование сделать селфи.

Ладно думаю, сделаю селфи, раз без него нельзя.
И вы думаете сделал?

Приложение перевело меня в окно для селфи, но селфи не делает, пишет что не видит меня, потом пишет: мало света.

Стучу в поддержку.

И там я застрял на два с половиной часа.

То у меня видете ли камера, не работает, то интернет слабый (200 Мб/с.)

Потом было предложение зайти через Zoom. Зашёл. Потом поступило предложение ждать 25 минут ссылки на конференц связь. Дождался. Вхожу. Пишет, что неверный идентификатор. Пишу опять в поддержку. Они отписываются, говоря, что нужно было зайти по ссылке в течение двух минут. Ждите еще 25 мин. Придет новая ссылка.

Набираюсь терпения жду. Приходит ссылка. Бегом захожу. Смотрю на себя, (на видео с моей камеры в Zoom), ничего не происходит. Через несколько минут выхожу.

Тут мне пишут: сотрудник присоединился, но у вас не включен звук и плохое изображение, может у вас плохой интернет? Вы по Wi-Fi подключены? Найдите другой интернет.
(А я, на минуточку, сижу дома и у меня Wi-Fi дает более 100 Мб/с.)

В общем я плюнул на этот супер-сервис, которого не встречал ни в одном банке. Думаю и с деньгами на своей карте тоже скорее всего придется попрощаться.

Вот такой СЕРВИС самого современного Digital банка Украины.

Вывод:
Если с совренного телефона Samsung имея в доме отиковолоконный интернет со скоростью 200 Мб/с. я не смог пройти идентификацию. То те у кого телефон возрастом 2−3 года? И если нет скоростного интернета, — пользоваться услугами Монобанка будет Вам стоить многих нервов. А если Вы, по какой-то причине пользуетесь кнопочным телефоном, и не хотите или не можете использовать смартфон, то пользоваться услугами Монобанка Вы просто не сможете, так как, чуть что, вас попросят зайти в мобильное приложение монобанка, а оно может устанавливаться только на смартфоны и желательно, чтоб смартфон был поновее.
19 января 2023, 12:14
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Кирило Островний 18 января 2023, 16:30
Пользуюсь monobank с 2021 года, был даже кредитный лимит потом закрыл его, были частые переводы от клиентов от 200 до 10000 грн (за аксессуары — «Чехлы, стекла, PowerBank, зарядки», так же были траты с карты (Оплата в интернет магазине, оплата в магазине).
Сменил устройство с Android на Iphone и я так понял что при переносе данных я не вышел с приложения и был в приложении с двух устройств, через пару дней после смены устройства прилетает сообщение — «К сожалению, мы не можем продолжить ваше дальнейшее обслуживание в нашем банке. На основе накопленной информации из разных источников банк принял решение об отказе в дальнейшем обслуживании»
Прошу дать адекватный ответ.
18 января 2023, 17:38
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
MarusiaL 17 января 2023, 12:41
Грошові кошти на рахунку заблоковані в четвер.
Лише в понеділок отримую повідомлення про відмову в подальшому обслуговуванні.
Пишу заяву на виведення коштів. Пишуть, що буде оброблена протягом дня. В вівторок кошти не отримую, задаю питання повторно, починають «виясняти», пишуть що заява на виведення буде розглядатися «протягом 3-х днів», а потім ще можливо «протягом 3х днів» зарахування на рахунок в іншому банку"
В сухому залишку: я 6 днів (поки що 6, гроші ще не отримала (!)) не маю доступу до своїх коштів, моно 6 днів (поки що 6) користується моїми коштами (мова далеко не про 1 тисячу гривень)
А якщо питання життя і смерті?! Лікування?! Від'їзду?!
Пильнуйте!!!
МОНО ще той моно 🤬
М’яко стелють…)
monobankua 17 января 2023, 14:03
Fox0709 17 января 2023, 0:21
Приехал домой после, работы, прилетело уведомление с банка, мол помощь пострадавшим в Днепре после теракта. Зашол отправил 50 грн, после этого высвечивается экран с данными текстом
Думаю… забавно пользуюсь картой моно более 3 лет никаких вопросов не было тут блокировка не с того не с сего
Думал мали арест на счёт или ещё что
Кредитную проверил все в норме…думаю хорошо в чем причина, пичу поддержки везде одно и тоже, причины нет. начал гуглить. Проверки, такой себе вариант
По карте в месяц проходило от 10 до 20 тысяч причём за чистую мелкими платежами…так как работаю в такси, то поступления по 200−500 грн в день это норма, и в месяц с карты также есть и траты и переводы, нечего сверхъестественного.переводов за границу и наоборот не было, но причина прекращения сотрудничества не ясна…
monobankua 17 января 2023, 15:56
Ми передали запит нашим фахівцям
Наш колега зв'язався з вами для уточнення даних та запиту на додаткову інформацію
Юрий Мр 16 января 2023, 20:17
Хотел оформить эквайринг от этого банка, но был шокирован подходом к клиенту. Мне стали задавать вопросы, которые вообще не касаются эквайринга, при этом счёт они открыли таких вопросов вообще не задавая. В итоге они не получат клиента на эквайринг и деньги на р/с открытом в их банке. Руководству стоит обратить внимание на действия сотрудников. Жаль, что не плохая концепция губится топорным её притворением в жизнь.
monobankua 17 января 2023, 13:17
Нам шкода, що процес підключення еквайрингу викликав у вас негативні емоції
Додатково ми передали ваші комунікації з фахівцями на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Артур Голяник 16 января 2023, 19:41
На мій ФОП переказ був відправленний 19.12.2022. Банк відправника затребував додаткову інформацію по переказу і мій контрагент її надав. Також відправник надав мені виписку банку, що кошті списанні. Служба підтримки монобанку відправляє шаблонні відповіді і розводить руками що вони, на жаль, не можуть комунікувати зі своїми банками-корреспонедтами з приводу свіфт-переказів. І не можуть пояснити чому переказ уже місяць як десь затряг. Служба підтримки взагалі некомпетентна. Банальне CTRL-C CTRL-V.

Найгірший банк, якому плювати на своїх клієнтів.
А я з цих коштів заплатив би податки, та й донатив і продовжую немало. Можливо ви поясните хлопцям в окопах чому вони мерзнуть поки ви розбираєтесь де платіж котрий повинен надійти ще 20 днів тому?

До речі, якщо ви збираєтеся відповісти шаблонною фразою що напишите мені в особисті, я вас дуже прошу, у мене цих повідомлень уже близько десяти. Навіщо поповнювати цю коллекцію неконструктиву?!

Найгірший банк якому плювати на своїх клієнтів.
А я з цих коштів заплатив би податки, та й донатив и продовжую немало. Можливо ви поясните хлопцям в окопах чому вони мерзнуть поки ви розбираєтесь де платіж котрий повинен надійти ще 20 днів тому?

monobankua 17 января 2023, 14:20
На жаль, вказаний вами платіж не надходив на наші рахунки.
starfirst 15 января 2023, 21:30
11.01 был отправлен мне перевод по системе Swift, но так и не дошёл.
Страна отправления Черногория, но сам отправляющий по документам житель РФ, может быть в этом причина?
Если да, то каким образом можно решить данный вопрос
monobankua 16 января 2023, 14:41
Як правило, платежі доходять протягом дня або на наступний робочий день, якщо відправлення переказу було в другій половині дня.
Іноді платіж може надходити до 5 робочих днів, наприклад, якщо в переказі брало участь декілька банків-посередників або у них були різні часові пояси
Олена Лукіна 14 января 2023, 12:27
Користувалась цим банком дуже довго, зауважень не було. Кредитні кошти завжди були погашені вчасно, розстрочки всі вчасно виплачені, активне користування білою та чорною картою, донати ЗСУ, все було добре поки в один день не отримала повідомлення «Ваш кредитний ліміт завтра буде знижений до 0», а на наступний день не просто було знижено до 0, а ще й прийшло повідомлення, що повністю припиняють співпрацю, блокують всі карти, на гарячій лінії не можуть пояснити. Так як це була п‘ятниця, а наступний робочий день буде в понеділок, кошти вивести на інший рахунок мені ніхто не зміг. Ось так без попереджень я на декілька днів залишилась без своїх же грошей, по невідомий причині. Скрізь шаблонні фрази — «нажаль, користування нашим банком неможливо», «причину ми сказати не можемо». Була задоволена цим банком на 100% до цієї ситуації, радила його всім знайомим… Будьте обачливі.
14 января 2023, 17:09
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
Ilyxa123 12 января 2023, 15:21
Надав фото паспору та ідентифікаційного листа — відмова. На мое питання «чому так?» фахівець з технічної підтримки не зміг нічого відповісти. Це жахливо! Це ПРИХОВАНА ДИСКРИМІНАЦІЯ ЛЮДЕЙ З ПРОПИСКОЮ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ!!!
monobankua 12 января 2023, 16:32
На жаль, технологія віддаленого процесу ідентифікації доступна не всім клієнтам, рішення приймається на підставі розрахунків скорингової моделі.
Але можна отримати карту в будь-якій точці видачі.
sergiyp777 11 января 2023, 19:41
Хотів зі своєї валютної картинки перевести кошти на чорну карту в гривневому єквіваленті, але нажаль це зробити нереально… Написав у підтримку, оператор (або операториня бо писав (ла) то в чоловічому роді, то в жіночому) відповіли «Закрийте просто валютну картку і гроші автоматично зарахуються на чорну».

Отже, щоб зняти кошти з валютної картки необхідно буде її закривати?
monobankua 12 января 2023, 1:28
Дуже шкода, що ця ситуація викликала у вас негативні емоції
Ви можете у будь-який момент перевести валюту на гривневу картку Монобанку. Кошти на картку надійдуть миттєво у гривні, конвертація валюти пройде за курсом Монобанку. Комісія за такий переказ відсутня.
Хотілося б звернути вашу увагу, що мінімальна сума переказу складає 1 грн або 1 долар/євро.
Також хочемо зазначити, що перевипуск, закриття та відкриття віртуальної валютної картки безкоштовне
51794115 11 января 2023, 13:54
Отделение по адресу: Киев, ул. Борщаговская, 117/125
Маю довіреність від матері на всі можливі дії з банками. Оформив депозит від їі імені без питань, але отримати не вдається. Підтримка днями викручується як може, погоджує видачу, відміняє погодження, блокує картки, розблоковує… в підсумку — нічого не знаємо, хочемо бачити власницю рахунку. Дивно, але в Приваті все виявилось набагато простіше, прийшов з довіреністю у відділення, оформив до маминої картки додаткову на себе і після закінчення строку депозиту гроші падають на обидві картки, знімати можна з будь якої, і додатково ця довіреність з’явилась у розділі Депозити.
11 января 2023, 18:03
Розуміємо, що ситуація неприємна
Колеги в месенджері повідомили, яким чином можна зняти обмеження з рахунків та зняти депозит
Доброго дня, користуюсь монобанком уже декільки років, в основном пластик не використовувався та платежі робились через смартфон. Але протягом останнього року зросла потреба в користуванні карткою, банкоматами, в результаті чого пластик став майже непридатним у використанні, приблизно за рік активного користування. Картка буквально розслоюється, плівка відходить.

За багато років в користуванні було багато карток різних банків і з жодною з них не виникало таких проблем. І тепер потрібно платити 100 грн тільки за те, що у «найкращого банку» найгірший пластик, який не витримує звичайного повсякденного користування?

Рахую що монобанку треба щось робити з якістю свого пластику, або, хоча б не брати за перевипуск 100 грн, якщо вже через рік картку можна просто викинути бо вона стає непридатною для використання.
11 января 2023, 13:15
Доброго дня