Dima Koshevets 5 марта 2021, 17:20
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 58
Обслуговувався в цьому банку як ФОП і фізична особа. На валютному рахунку ФОП в мене була деяка сума в доларах. Так як наше прекрасне законодавство не дає можливості зняти валюту напряму, а лише з конвертацією в гривню, я не спішив їх знімати, аж поки не отримав 4.02.2021 повідомлення від банку про нову послугу «Зберігай курс».

Текст повідомлення «Дуууже зручно, якщо отримуєте надходження у валюті. Послуга «Зберігай курс» — це автоматичне зарахування валюти з вашого рахунку ФОП на ваш приватний рахунок.

Як це працює: спочатку маленьке звірятко конвертує валюту з рахунку ФОП у гривню за курсом продажу. Пізніше гривню конвертує назад у валюту за цим же курсом, але вже на ваш приватний рахунок. Тобто без подвійної конвертації і комісії. Все просто. І не потрібно бігати по обмінниках.

Замовляйте послугу у найближчому відділені Кредобанку."

«Нарешті» — подумав я — «можна зняти долари, не втрачаючи на подвійній конвертації» і пішов у відділення.
Спочатку мене не зрозуміли правильно і думали що я хочу зняти долари за старою схемою (долар — гривня -долар), відкрили мені валютний рахунок фізособи і сказали, що це можна зробити через їхній додаток. Але я зателефонував на гарячу лінію і мені там повідомили, що потрібно підписати угоду, щоб ця послуга спрацювала і я отримав долари без втрат на подвійній конвертації.
І знову я прийшов у відділення, попросив оформити цю угоду. Так як працівники банку вперше надавали таку послугу, вони консультувались з колегами по телефону (це все тривало години півтори), і виявилось, що комісія все ж таки буде (39 + 39 грн за обслуговування рахунку ФОП, плюс близько 1000 грн за обмін валюти), але це вийде дешевше за рахунок єдиного курсу обміну валюти. Окей, поповнив рахунок ФОП і фізособи гривнею на необхідні суми, але на цьому етапі виявилось, що мій тарифний план не сумісний з послугою «Зберігай курс». Ну добре, домовляємось, що я підписую заяву на зміну тарифного плану (добре хоч за це грошей не беруть) і як тільки він зміниться, вони підготують пакет документів на підпис для активації даної послуги.
На наступний день мені телефонує працівник банку і питає, чи не здійснював я обмін валюти (а я не здійснював, просто чекав поки активується необхідна мені послуга). Заходжу я в додаток і бачу, що валюта конвертувалась в гривню. Спочатку подумав що послуга вже наполовину активована, і скоро я отримаю валюту на рахунок фізособи. Але пізніше мені знов зателефонував співробітник банку і повідомив, що через «технічний збій» послуга спрацювала неправильно, мої долари просто конвертувались в гривню і все що мені залишаться — це перевести собі їх на рахунок фізособи і купити долари по комерційному курсу, так як відмінити операцію вже неможливо. Занавєс.
Виникає багато питань:
1. На якій підставі банк чіпав мої гроші без підписаної угоди?
2. Хто буде компенсувати втрати на комісіях

Я вимагаю в АТ «Кредобанк» вирішити цю проблему за власний кошт, так як ця помилка сталась по їхній вині і надати мені дану послугу так, як це описано в рекламному повідомленні. Дресируйте краще своїх «маленьких звіряток», які займаються конвертаціями, інакше мені доведеться звернутися до суду.
10 марта 2021, 10:47
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук та перепрошуємо за спричинені незручності. Для того, щоб ми могли детально проаналізувати ситуацію, яка склалась та прийняти міри задля її виправлення, просимо надіслати нам у приватні дату проведення транзакції, про яку йдеться у зверненні та Ваш ІПН.
Denis212 5 марта 2021, 13:04
Отделение по адресу: Киев, ул. Верхний Вал, 18
Постоянно мошенничество со стороны банка, а именно с карточного счета весь февраль 2021 пропадают деньги. Неоднократно звонил на информационную линию, говорят что попало, лишь бы трубку положил. Обращался через сайт, ваш сотрудник ответил что происходили удвоение сумм зачислений.
«Доброго дня, шановний Денисе Ігоровичу!

Користуючись нагодою, АТ «КРЕДОБАНК» (далі — Банк) висловлює Вам свою повагу.

Дякуємо за звернення, які Ви залишили на сайті Банку 11.02.2021 року. Для нас дуже важливо отримувати Ваші коментарі стосовно обслуговування в Банку, з метою своєчасного прийняття заходів для усунення недоліків у нашій роботі та надання Вам сервісу найвищої якості.

Ситуація, описана у Ваших зверненнях, пов’язана із частковим збоєм у роботі автоматизованої банківської системи, який призвів до того, що Банк двічі зарахував Вам на рахунок кошти по операціях Р2Р, а саме чотири операції по 190,00 грн. та три операції по 250,00 грн. При виявленні вищевказаної проблеми, Банком було вжито невідкладні заходи задля її вирішення. Станом на 11.02.2021 р. ситуацію виправлено, що призвело до зменшення залишку по Вашій банківській платіжній карті.

Додатково інформуємо, що відповідно до п. 2.13. Правил надання комплексних банківських послуг фізичним особам в АТ «КРЕДОБАНК» Підписанням Заяви-Договору Клієнт (Держатель БПК) доручає Банку самостійно проводити списання помилково перерахованих Банком сум щодо яких Клієнт (Держатель БПК) є неналежним отримувачем та/або надлишково виданих коштів в процесі здійснення операцій у Банкоматах Банку), у тому числі, якщо Клієнт (Держатель БПК) самостійно не повернув таку неналежно отриману суму.

Повідомляємо, що Ваше звернення доведено до відома відповідних профільних підрозділів Банку для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.

АТ «КРЕДОБАНК» просить вибачення за спричинені незручності, сподівається на Ваше розуміння та збереження хороших взаємовідносин.

«Но деньги как пропадили так и продалжают пропадать со счета. Так в чем же ситуация исправлена???
Прошу вас провести служебное расследование. И вернуть мне списанные деньги.
Kredobank 5 марта 2021, 18:08
Доброго дня!
Нам прикро, що у Вас був негативний досвід у роботі із банком. Ми обов'язково проаналізуємо причини виникнення ситуації, описаної у відгуку. Зробимо все можливе, щоб проаналізувати його в найкоротші терміни.
lenbik99 4 марта 2021, 17:39
Отделение по адресу: Винница, ул. Пирогова, 78-А
Винница, Пирогова, 78.
Открыла в банке счёт в злотых в январе, по акции цена 200 грн. Менеджер Катерина сказала, через 2 недели прийти в банк за картой.
Я пришла за картой, а она мне сказала, что карту дала вместе с договором. Смотрит прямо в глаза и нагло врёт!!!
Я обратилась к заведующей отделением,
бесполезно, что либо выяснять.
Меня обвинили, что я потеряла… что я ещё дома найду… ну да! большой, оранжевый конверт, который мне забыли дать! А новая карточка стоит 100 грн., открывайте!
НЕПРИЯТНО и ПРОТИВНО быть клиентом Кредобанка!!!
Обходите этот банк, есть огромный выбор, куда вкладывать деньги!
Kredobank 5 марта 2021, 13:01
Доброго дня!
Нам прикро, що у Вас склалось негативне враження. Ми б хотіли проаналізувати ситуацію, описану у Вашому відгуку. Для цього, надайте, будь ласка, нам у приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та контактний номер телефону аби ми могли вжити заходів та недопустити повторення подібної ситуації у майбутньому.
sp2021 4 марта 2021, 17:29
Обращался в банк по поводу выдачи ипотечного кредита на квартиру в феврале 2021 года. Как обычно бывает квартиру на которую пытаются люди взять в ипотеку ставят под залог на короткое время, как правило до месяца, и после истечения срока залога деньги не отдают, если сделка на продажу не оформляется. Перед началом подачи документов на ипотеку в отделение я оформил заявку на сайте, мне в онлайн режиме одобрили кредит на ипотеку и сказали подать документы в банк. Я на следующий день пришел в банк и подал все документы, документы приняла сотрудница банка Елена. также сказала что для подачи на рассмотрение нужна оценка квартиры, без оценки не рассматривает кредитный эксперт. На сколько я знаю что Кредо банк единственный банк который требует оценку до решения о кредитовании. Елена посоветовала оценщика который берет за оценку 4000 гривен, что по рынку очень высокая цена! В среднем стоимость оценки до 1500 гривен. Но после того как оценщики которых посоветовали отказались ехать на оценку из-за погодных условий на объект оценки и тянули время, я обратился в аккредитованную фирму по оценке которая мне сделал оценку квартиры за 1400 гривен. Я полученную оценку выслал Елене и в тот же день Елена говорит что подает заявку на рассмотрение и ожидать 7 рабочих дней, а на сайте написано что решение выдают за 3 часа. И в ожидании прошло не 7, а 10 рабочих дней. Елена пишет «Доброго дня, заявка на кредит ще актуальна?». В итоге за оценку заплатили, залог пропал на квартиру… Ипотеку так и не одобрили, отказ о выдаче кредита не получили. С данным банком думаю не стоит работать, достаточно просто почитать отзывы в интернете и все станет ясно!
Kredobank 5 марта 2021, 12:07
Доброго дня!
Нам прикро, що Вам довелось зіткнутись із такими труднощами у отриманні іпотечного кредиту. Дякуємо, що повідомили нам про це та перепрошуємо за спричинені незручності. Для того, щоб ми могли вжити заходів, які дозволять уникнути подібних ситуацій у майбутньому, просимо надіслати нам у приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та контактний номер телефону.
sansey2020 28 февраля 2021, 19:27
Недоволен службой поддержки банка. Звонил по поводу ипотечного кредита, какие документы нужно собрать. Сказали нужен только паспорт, ИНН и справка о доходах за 6 месяцев. А когда пришел в отделение, то оказались нужны документы и по объекту ипотеки. Зачем тогда вообще нужны ваши консультанты, если не могут сразу нормально проконсультировать.
Kredobank 3 марта 2021, 13:29
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук та перепрошуємо за спричинені незручності. Для того, щоб ми могли вирішити ситуацію, яка склалась та прийняти міри задля її виправлення, просимо надіслати нам у приватні повідомлення Ваші ПІБ, номер телефону, з якого Ви звертались на Інформаційну лінію Банку, дату та приблизний час звернення.
Tina777 25 февраля 2021, 23:37
Отделение по адресу: Львов, ул. Я. Мудрого, 1
У мене є карта від Кредобанку на власні кошти, активно нею користуюся, от недавно
по роботі перевелии мені суму 5000 грн але на карті не хватало 1100грн залишок 3900грн, позвонила на лінію 0800500850 провірили всі транзакції по картці ніяких операцій по карті не було, тобто причини у банку, подали запит у Департамент, чекати відповіді до 30 днів, стільки часу я не можу чекати, я довірилася банку, а гроші зникли і пояснити причину і коли повернуть не можуть, консультанти на лінії нічого не знають, просто обривають зв’язок, жахливе неподобство і ставлення до клієнта, пропали гроші тні пояснень ні вирішень, а просто «чекайте», чому в такий ітак важкий час, банк приносить клієнтам незручності а навіть і проблеми, бо іза цієї ситуації в мене виникли проблеми по роботі, хто має за це відповідати, як бути в такій ситуації і куди звертатися? Карту я хочу закрити, бо в останній час забагато у Кредобанк проблем, які приносять незручності і збитки, але як мені забрати всю суму яку мені надіслали. Одне радує що це не сталося в момент коли на карті були набагато більші суми, але як я зрозуміла від цього я не застрахована)
Kredobank 26 февраля 2021, 17:06
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук та перепрошуємо за спричинені незручності. Для того, щоб ми могли вирішити ситуацію, яка склалась та прийняти міри задля її виправлення, просимо надіслати нам у приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІПН, номер телефону, з якого Ви звертались на Інформаційну лінію Банку та дату та приблизний час звернення. Також просимо вказати дату проведення транзакції, мова про яку йде у зверненні.
Денис Зима 11 февраля 2021, 18:17
Получил кредитку Кредобанка, но даже еще не активировал. Брал «на всякий случай». Через примерно неделю приходит ночью СМС что с карты произошло списание 17 грн, мелочь, но не приятно (хотя меня уверяли что обслуживание карты бесплатное). Звоню в поддержку получить объяснения, попросили «секретное слово» от карты, без которого сказать куда списали деньги они не могут. Так как «секретное слово» я забыл, я попросил их или подождать на линии пока я его найду (я бы даже моцарта включил :)), но девочка предложила перезвонить мне через 5 минут. Соглашаюсь. Нашел анкету, узнал слово, прождал звонка 4 часа … Перезваниваю с тем же вопросом на тот же телефон поддержки, другая девочка обещает «знайти того хто мав зателефонувати» и что со мной обязательно свяжутся. Шел 3й час … звонка все еще нет. Непонятное списание с карты без внятного ответа на вопрос «куда», а также столь отзывчивая поддержка заставляет закрыть карту и отдать предпочтение продуктам других банков.
Kredobank 12 февраля 2021, 18:14
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук та перепрошуємо за спричинені незручності. Для того, щоб ми могли вирішити ситуацію, яка склалась та прийняти міри задля її виправлення і недопущення подібного у майбутньому, просимо надіслати нам у приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІПН, номер телефону, з якого Ви звертались на Інформаційну лінію Банку та дату та приблизний час звернення.
requiming 2 февраля 2021, 22:27
Отделение по адресу: Киев, ул. Верхний Вал, 18
В 2018 году Компания по доверенности открыла мне счёт в данном банком, в 2019 я уволился, один из счетов закрыла компания, а второй остался, на него насчитался овердрафт, который перешел в кредит и испортил кредитный рейтинг. В 2020 я решил исправить данную ситуацию, поехал в банк, декабрь., в банке не работает ПО, ничего не получилось, ни счет ни кредит закрыть не получилось. Приехал в январе 2021 в другое отделение (на подоле) обьяснил ситуацию попросил помочь с погашением и закрытием, сотрудник банка звонила кому-то на протяжении 1.5 часа, что-то узнавала, просила меня прийти в другой раз, так как сейчас у них там якобы опять что-то не работает. Я позвонил на гарячую линию обьяснил ситуацию, сотрудница зашевилась, дала мне реквизиты для погашения кредита, закрыла один из счетов, я оставил заявление на закрытие счета, прошел месяц счет все еще открыт, а кредит не погашен. Буду завтра ехать опять.
Kredobank 3 февраля 2021, 13:52
Доброго дня!

Дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про нас, перепрошуємо за спричинені незручності та повідомляємо, що Ваша заявка #28882 передана профільним підрозділам Банку для проведення відповідного аналізу та перевірки зазначеної Вами інформації.
Відповідь, за результатом перевірки, Вам буде надано на електронну скриньку, вказану Вами при реєстрації на сайті https://minfin.com.ua в термін визначений законодавством (не пізніше 45 днів від дати залишеного відгуку).
Liya2014 25 января 2021, 10:31
З 05.10.2020 по 31.12.2020 у банку проходила акція Відкрий рахунок Złotówka — отримай винагороду 200 грн. На гарічій лінії і у відділенні так все гарно розповідали, а на ділі обіцянок не виконали. У відділенні рахунок Złotówka (у злотих) відкрили, а от про рахунок у гривні, щоб отримати цю саму винагороду, забули… Сумно… Гадаю, що преміальні працівникам відділення за залучення чималих коштів нарахували. Нікому не раджу звертатись до цього банку.
25 января 2021, 15:12
Доброго дня! Вибачте за непорозуміння. Щоб виправити цю помилку надайте будь ласка у приватні повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та контактний номер телефону.
Artem2727 18 января 2021, 0:15
На моє ім'я шахраї у трьох банках оформили кредити за підробними документами. Інші банки, як нормальні люди, самі звернулись до поліції. Поліція відкрила кримінальну справу і допитала мене, показавши у тому числі підроблені копії паспорта. А от від імені Кредобанку почали телефонувати колектори з питанням чому я не оплачую кредит (привіт юридичній компанії Дельта-М, співробітники якої не знають різниці між договором переуступки боргу і послугами колл-центру). Я написав офіційний лист до Кредобанку, де пояснив, що це шахраї і надав докази, що я кредит не брав. У відповідь Кредобанк надав офіційну відповідь, де висловлював мені повагу (лол) і повідомив, що звернувся до правоохоронних органів. Колектори на кілька місяців пропали. Але зараз почали дзвонити знову, а Кредобанк (завідомо знаючі, що документи по кредиту підробні) отримав виконавчий напис нотаріуса про стягнення боргу з мене (!) а не з шахраїв.
Kredobank 22 апреля 2021, 10:55
Відповіли Вам у особисті повідомлення.
mankar 25 декабря 2020, 17:31
Послали мне перевод, неделю назад, он должен был прийти примерно через 1−2 часа, как раньше приходил, но нет, сумма крупная
0663200855 24 декабря 2020, 18:17
Отделение по адресу: Киев, ул. Верхний Вал, 18
Выражаем свою благодарность Науменко Дмитрию, Клим Дмитрию, Хоменко Максиму за их профессионализм, грамотность, ПОРЯДОЧНОСТЬ, оперативность. Ребята обслужили настолько качественно и с пониманием к сложившейся ситуации, что от чистого сердца СПАСИБО. Из-за таких сотрудников как они КРЕДОБАНК становятся фаворитом среди других.
IrinaKris 9 декабря 2020, 20:09
Отделение по адресу: Николаев, пр-т Центральный, 71
Получила кредит. Мало того, что сумма платежа из обещанной идущей на уменьшение не менялась. Когда пришла в банк закрыть кредит — проблема. Сотрудники не в курсе как это сделать, информация с горячей линии и слова сотрудников в отделении разные. В отделении не сказали о переплата. Касса работает до 17.00 и когда в банке куча народу её закрывают на пересчёт. Банк работает до 18.00 и пересчитать можно не создавая очередь. Сервис на нуле! В зале сотрудники по телефону решают свои личные вопросы, а на людей внимания ноль.
Meneger 25 ноября 2020, 19:09
Доброго вечора, шановне товариство.
Ще в липні 2018 року, взяв кредит в «Кредобанк», на свою дурну голову, сума 60тис., на термін 5 років.
Добросовісно вчасно виплачувала за цим кредитом на протязі 25 місяців.
На данний час нажаль є протермінування за 2 місяці.Згідно діючого закону України, в зв'язку з короновірусом банки не мають права до 01.01.2021р., нараховувати пеню за несвоєчасне погашення за кредитом.Але працівники банку зробили, взагалі як бандити, вони просто продали мій борг колекторській компанії, працівники якої постійно дзвонять і погрожують, тобто діють за методом залякування.Отже попереджаю усіх, люди старайтеся не брати ніяких кредитів, краще позичити любі кошти в рідних та близьких, або у друзів, але ні в якому разі ні в банках, ні в кредитних спілках не беріть жодної копійки.Як таке свавілля дозволяють контролюючи структури я не знаю.Можу зробити тільки один висновок, що контролюючи структури з ними за одне.Потрібно за такий бандитизм просто забирати ліцензію на діяльність банку.
Маруф Махмудов 23 ноября 2020, 6:31
1 ноября оформил онлайн пакет Zlotówka, естественно подгрузил все требуемые документы.
2 ноября пришла СМС что документы проверены, следом через пару часов повторили что документы проверены и в течении 5 рабочих дней со мной свяжется сотрудник банка. Вечером сообщения о том как получить ПИН-код, и что подключена услуга МОБИНФОРМ.
В числах 12-13 ноября я звоню в колл-центр, спрашиваю про судьбу моей карты. Заверяют, что работники не позвонили, так как карта ещё не готова, и 5 рабочих дней — это минимум, обычно до 15-20 дней (!!!!) карту выпускают с адресной доставкой. Сегодня утро 23-го ноября. Выводы делайте часи!

Карта мне уже не актуальна, и я буду звонить и просить отменить мой заказ, так как уже прошли все мыслимые и немыслимые сроки и заказал карту в злотых в монобанке. Обидно лишь то, что поделился своими личными данными с этим банком. Единственное для чего он годится, это для оплаты визового сбора в консульство Польши, и то, давно уже Приват предоставляет аналогичную услугу.
54321irina 18 ноября 2020, 22:00
Я зверталась з заявою у Кредобанк, про те, що я, особисто, не укладала жодних договорів та не надавала особистої згоди на обробку та зберігання моїх персональних даних протягом 10 років.
Отримала відповідь про те, що незаконні карткові рахунки скасовані
та служба безпеки готує докуме до поліції. Але коли у відділенні надавали довідку, працівники навіть не попросили паспорт паспорт! Тобто надали невідомо кому довідку! Як можливо, щоб співробітники фінансової установи перед тим, як надавати інформцуію чи довідку не встановлюють особу.Наразі зрозуміло, чому було взято до уваги втрачений паспорт, та відкрито картковий рахунок, котрий мені не належить.
Ol88eg 13 ноября 2020, 14:58
Хочу уточнить информацию по кредитному продукту т.к. на вебсайте противоречивая и неполная информация.
Контакт центр не владеет информацией — просят оставить номер и «вам перезвонят». Никто конечно же не перезванивает.
Звоню в контакт центр, прошу дать телефон сотрудника, которому уже я могу перезвонить и узнать. Дают номер. Номер этого сотрудника конечно же мертвый (надеюсь, сотрдуник хоть живой).
Звоню по телефонам отделений в Киеве: телефоны отделений по Антоновича, Петлюры, Тимошенко — не отвечают.
По ул. Бандеры и Петлюры — проконсультировать не могут, говорят перезвонит начальник отделения… В Общем все то же — никто не перезванивает.
Ранее писал им на «Запитання до співробітника інф. лінії» (сообщение). Вообще цирк — человек перезванивает, прямо говорит что он НЕ знает условий по нужному кред. продукту и тут же начинает «впихивать» какой-то быстрый кредит…

Резюме:

ниже читал отзыв о том, что Кредобанк — это колхоз у которого случайно оказалась банковская лицензия. Абсолютно согласен.
Дмитрий Мал 12 ноября 2020, 17:40
Ситуация:
Не отобажаются депозиты в интернет банкинге -> своих денег клиент не видит

Как они решают ситуацию
1. Позвонил объяснил проблему. Обратную связь не дали, что зарегистрировали проблему и будут исправлять -> забили на проблему,
2. Месяц решали- решали проблему сегодня отписались мол продолжаем решать -> клоуны, не компетентность
3. По карточному продукту в месяц есть обязательство 15К пополнять карту или 150 грн в месяц комиссия. При этом деньги на счетах не отображаются (по их вине). Для клиента -> деньги опять украдены. Так при этом еще и начисляют 150 грн / в месяц комиссии! Каково! Тоесть налажали (причем это криминал- хищение средств) так еще и им за их некомпетентность еще и должны платить.
4. Деньги внес 31 числа все равно начислили комиссию.
1985fghjtgb1985 10 ноября 2020, 7:58
Доброго дня. Оформив овердрафт в кредо банку, потім різко почали пропадати кошти. Коли звернувся в банк, виявилося що банк овердрафт перевів у звичайний кредит і нарахував проценти мені, як по звичайному кредиту.Доречі в історії зарахування коштів, просрочки не було ніколи. Дозволу на перевід овердрафту на кредит я не давав. Звонив оператору відповіді не отримав, написав заяву відповіді теж не отримав. Скажу так, якщо ви наймаєте не професійних людей, визнавайте свої помилки. А то виглядає начебто ви аферисти.
tanyf 6 ноября 2020, 20:32
Так склалися життєві обставини ( син попав в ДТП і чорна полоса потягнулася) я « влізла » в багато кредитів. Я офіційно працюю. Звернулася в кредо банк за допомогою, щоб закрити всі кредити одним в кредо банку. Я, людина, яка лізе зі шкіри, але сплачує кредит. В мене є онлайн кредити. Немає прострочки. Це вимушено бралися ці кредити, бо телефонують і вже на зараз потрібна СУМА… І просто відмова. «Кредитна історія». Не має прострочок. Немає заборгованості і… «кредитна історія». Я працюю 33 роки на одному місці. Я, рахую, що потрібно, щоб не роботи опрацьовували заявку на кредит( а я дуже сподіваюся, що це не людина), а до кожного клієнта був особливий підхід. Але мені здається, що краще надати кредит бізнесменам, ніж такій простій людині, як я.( до мене, навіть, ніхто не дзвонив, зі мною, навіть, ніхто не спілкувався. Ну попала людина в біду, ну і пофік. Якось так. У відділенні персонал — супер. В головному офісі -…. Я, думаю, що якби керівники банку знали, як працюють їхні працівники ( не на місцях, там, дійсно люди працюють, а в головному. Для них люди, це ніхто. Якщо я звернулася, значить життя заставило. Від суми ніхто не застрахований. І не розібравшись — тупо відмова. Звичайно, а навіщо вникати в конкретну ситуацію. зарплата НОРМАЛЬНА, а всі решта _ це… А особливо з такими проблемами, як в мене.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке