380985282918 24 октября 2021, 15:37
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 58
Я постійно працюю ззакордоном, щоб переказувати кошти вирішила відкрити валютний рахунок в Кредо банку.
11 вересня моя агенція переказала мою заробітну плату і до сьогодні мої рідні не можуть зняти кошти.
Я писала, дзвонила на гарячу лінію (тільки впусту викинула кошти на роумінг, оператор по пару хвилин, щось виясняла, а потім не могла дати чіткої відповіді)також замовляла відеодзвінок, і нічого.
А також про хамське відношення до моїх дітей, коли ті зверталися з запитаннями в відділенні.(стояли і плакали, просили щоб хтось пояснив, чому пише що кошти є, а банкомат кредо банку не видає кошти)
Тому, одразу коли приїду закрию рахунок.
Кредобанк
Kredobank 26 октября 2021, 12:34
Написали Вам у приватні повідомлення

25 октября 2021, 15:36
Классический приём с плачущими детьми для выдавливания слезы у читающего.

Но ничего не понятно по сути проблемы, одни сопли и эмоции.
25 октября 2021, 15:40
Для того чтобы дешево звонить из-за рубежа люди делают себе номер lifecell и ставя BiP. Елси же кто-то не знал о такой возможности то это не вина банка.

Также в некоторых странах где много наших заробитчан у операторов есть специальные тарифы на звонки в Украину которые мало отличаются от тарифов внутренних звонков. Если же кто-то не знал что такие тарифы есть — это опять же не вина банка.

И не понятно почему у детей нет собственных карт ведь это настолько логично — открыть им собственные карты и перекидывать туда нужные суммы, а не давать полный доступ ко всем деньгам на своём личном счёте.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Не рекомендую Кредо банк і дуже жалію, що повірила їм, що в мене не буде проблем з перекиданням коштів в Україну